کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نداشتن اسپانسر و راه حل ه‍ا
سلام به دوستان عزیز،
40میلیون تومن با دلار امروز 3220 تومن هست به نظر شما کفایت میکنه برای یک نفر (تمکن مالی)؟
بقیه موجودی من در ملک هست که دوستان فرمودن شاید جواب نده.
کیس نامبر: 2015AS00003XXX - تاریخ رویت قبولی: 1 May - کنسولگری: آنکارا - ارسال فرمهای سری اول: 01 JUN - کارنت شدن کیس: DEC 2014 - مصاحبه: February, 2015 - دریافت ویزا: یکضرب - ورود به آمریکا: May 26 2015 - دریافت گرین کارت: ---- .
تشکر کنندگان:
(2014-09-30 ساعت 15:19)amirhosein714 نوشته:  سلام به دوستان عزیز،
40میلیون تومن با دلار امروز 3220 تومن هست به نظر شما کفایت میکنه برای یک نفر (تمکن مالی)؟
بقیه موجودی من در ملک هست که دوستان فرمودن شاید جواب نده.
سلام دوست عزیز
40 میلیون تومن بانک برای شما با نرخ دلار ارز مرجع( ۲۶,۶۶۸ ) حساب میکنه که اگه اشتباه نکنم حدودا 15.000 هزار دلار مبیشه
نه دلار 3220 تومن
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: behdadK ، amirhosein714 ، Rooz
اما متاسفانه سفارت به نرخ دلار ارز مرجع نگاه نمیکنه و آفیسر خودش تبدیل میکنه به نرخ روز. بهتره 10 میلیون روی پولتون بگذارید.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: babak12 ، AliReza.Sh
سلام توی امضا یکی از دوستان یک کپی از نامه بانک ملی دیدم و ازش پرینت گرفتم و برای بانک بردم و بانک هم یه نمونه ار همون رو برام تایپ کرد پرینت گرفت و مهر امضا شعبه ارزی رو روش زد ، هوب مورد اینه که تمام نامه بخ جر امضا و مهر بانک سیاه و سفیده و شبیه یک کپی مشخص میشه ، از مسولین بانک پرسیدم میگن برای سفارتها که میخوان همین رو میدن ، به نظر شما اونجا نمیگم ما رفتیم خودمون درستش کردیم ، و سوال دوم اینکه برای 4 نفر 150 میلیون کافیه ،
شماره کیس 2015AS00003XXX ،تاریخ رویت قبولی:1may،کنسولگری:ankara،ارسال فرم : 15 jun تعداد افراد منظور در کیس :جمعا 4 نفر، ، مصاحبه:2015-jan-21 : خانواده یک ضرب ، خودم پروسه کلیرنس آپدیت : 1/27/2015-1/30/2015-2/3/2015 همه خانواده،2/4/2015 فقط خودم، 3 مارچ و 20 اپریل و 8و25 جون با ایمیل(از این اکانت من و همسرم استفاده میکنیم)
بازمانده 2015
سفر نامه
تشکر کنندگان:
برای 4 نفر 150 میلیون خیلی زیاد هم هست.
شما همین که نامه با سربرگ بانک و مهر واحد ارزی و با همون مشخصات داشته باشید کافیه
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: Mahmood129 ، babak12 ، sunn789
سلام به همه دوستان و خسته نباشید
من اسپانسرم داره جور میشه ولی نمیخوام ریسک کنم. 35 میلیون تو بانک میذارم (که قبل از سفر به ترکیه برش میدارم و 15 میلیونش میره واسه وثیقه سربازی) و سند یه 206SD و یه پراید هم به نامم میبرم. نظرتون راجع به شرایطم چیه؟ چیکار کنم؟
تشکر کنندگان:
35 میلیون کمه. ضمنا اون پول که میره واسه وثیقه در حسابتون باقی میمونه ولی بلاک شده.
تشکر کنندگان: babak12
(2014-10-01 ساعت 14:14)Amir.Samar نوشته:  سلام به همه دوستان و خسته نباشید
من اسپانسرم داره جور میشه ولی نمیخوام ریسک کنم. 35 میلیون تو بانک میذارم (که قبل از سفر به ترکیه برش میدارم و 15 میلیونش میره واسه وثیقه سربازی) و سند یه 206SD و یه پراید هم به نامم میبرم. نظرتون راجع به شرایطم چیه؟ چیکار کنم؟

سلام
شما با این مقدار پول اگه مدارک اسپانسر ببری بهتره
اما
اگر میتونی یه مقداری پول به اندازه ای که دوستان در پست های دیگه گفتند از یکی 24 ساعت قرض بگیری و از بانک پارسیان تمکن مالی بگیری دیگه به اسپانسر هم نیازی نداری و خیالت هم راحته
کلا اسپانسر دردسره
موفق باشید
ورود به امریکا: اکتبر2014

تشکر کنندگان: babak12 ، Rooz
35 تومن رو چقدر افزایش بدم؟ یه چیز دیگه. اگه قبول نکنن و لازم باشه اسپانسر معرفی کنم نباید قبل از مصاحبه تو مدارکی که پست میکنم مدارک اسپانسر باشه توشون؟
تو یه پست گفته شده بود اگه افتتاح حساب بان قدیمی باشه بهتره من حسابم بانک سپه هست شما فرمودین پارسیان بذارم پول رو. نمیدونم بانک پارسیان بهتره واسه این کار؟
تشکر کنندگان:
شما هر بانکی که میخواهید میتونید بگذارید. ترجیحا بانکی که از قبل برایش حساب باز کرده اید.
امضای من توضیح داده که در مواقعی که این سئوال را آفیسر میپرسه چه جوابی بدید. مشکلی نیست.
تشکر کنندگان: babak12
سلام براي 2 نفر يكي 70 ميليون و ديگري 25 ميليون كافيه؟ نيازه كه همه پول تو يه حساب باشه؟
تشکر کنندگان:
سوالی که برام پیش اومده اینه که تا حالا کسی رو برای مبلغ بالا رد کرده اند ؟
کیس نامبر:2015AS78xx>ارسال فرم اول: 29 MAY>تعداد افراد منظور در کیس:3 نفر>سفارت:انکارا ------- بازمانده لاتاری 2015

تشکر کنندگان:
با سلام

این سایت یه چک کنید
http://aspe.hhs.gov/poverty/14computations.cfm
شماره کیس:2015AS1XXX>کنسولگری: آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :2 نفر مصاحبه: نوامبر > وضعیت: همسر یکضرب و خودم کلیرنس
تشکر کنندگان:
(2014-10-01 ساعت 14:29)Amir.Samar نوشته:  35 تومن رو چقدر افزایش بدم؟ یه چیز دیگه. اگه قبول نکنن و لازم باشه اسپانسر معرفی کنم نباید قبل از مصاحبه تو مدارکی که پست میکنم مدارک اسپانسر باشه توشون؟
تو یه پست گفته شده بود اگه افتتاح حساب بان قدیمی باشه بهتره من حسابم بانک سپه هست شما فرمودین پارسیان بذارم پول رو. نمیدونم بانک پارسیان بهتره واسه این کار؟

من از این جهت گفتم پارسیان چون از بین بانک هایی که ازشون پرسیده بودم تنها بانکی هست که تمکن مالی با گذاشتن پول در حداقل زمان ممکن رو میده بقیه بانکها این کار رو در زمان بیشتری انجام میدن. یعنی باید پول چند روز تو حساب باشه البته اگر از بند پ استفاده کنید مدت آن کمتر هم می شود...
اگر بانک سپه تمکن مالی به زبان انگلیسی میده که چه بهتر.
نکته:
1- فقط موجودی حسابتون رو بنویسند نه گردش آن
2- تاریخ آن بهتر است به تاریخ مصاحبه نزدیکتر باشد
3- نامه تمکن مالی انگلیسی باشد

شما 35 تومن رو یه 60 تا 65 دیگه بزار روش والسلام یک کلام
البته شوخی کردم من نمیدونم امسال چقدر تمکن مالی کافیه پارسال 18 هزار دلار بوده اما بازم مطمئن نیستم . شما باید همین موضوع رو از 2014 بخونید تا مقدار دقیقش دستت بیاد.

من اول رفتم از تک تک بانک ها سوال کردم بعد دیدم ملت، رفاه ، و پارسیان این کار را انجام می دهند . پول قرض کردم گذاشتم ملت.
نامه ای که این بانک بهم داد به عنوان تمکن مالی به درد نمی خورد
رفتم یه حساب پارسیان باز کردم پولو جابه جا کردم 24 ساعت بعد از شعبه ارزی تمکن مالی گرفتم.

موفق باشید
ورود به امریکا: اکتبر2014

تشکر کنندگان: babak12 ، Rooz
سلام و سپاس از راهنمایی بی دریغ دوستان
1.دوستان عزیز ، من خودم برنده ي اصلی هستم که خانه دارم، بعد الان نامه تمکن مالی رو باید به نام خودم بگیرم? با توجه به این که من خانه دار هستم افسر نميگه این پول از کجا اومده?
2. نه من و نه همسرم حساب ارزی نداریم،حساب ريالي مشکلی ایجاد نميکنه?
3. با توجه به مطالبي که خوندم، آیا مبلغ 60 میلیون تومان برای ما دو نفر کافیست?
4.اگه اين مبلغ یه روز بیاد تو حسابمون و بعد از گرفتن نامه تمکن از حساب برداشت بشه، مشکلی نیست?
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان