کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نداشتن اسپانسر و راه حل ه‍ا
(2014-10-06 ساعت 09:45)aidin2015 نوشته:  بانک پاسارگاد خوبه میده اون نامه رو؟

سلام.فرقی نداره.بانک پارسیان به لاتین میده موجودی رو.کافیه
تشکر کنندگان:
(2014-09-30 ساعت 19:00)babak12 نوشته:  
(2014-09-30 ساعت 15:19)amirhosein714 نوشته:  سلام به دوستان عزیز،
40میلیون تومن با دلار امروز 3220 تومن هست به نظر شما کفایت میکنه برای یک نفر (تمکن مالی)؟
بقیه موجودی من در ملک هست که دوستان فرمودن شاید جواب نده.
سلام دوست عزیز
40 میلیون تومن بانک برای شما با نرخ دلار ارز مرجع( ۲۶,۶۶۸ ) حساب میکنه که اگه اشتباه نکنم حدودا 15.000 هزار دلار مبیشه
نه دلار 3220 تومن

دوست عزیز.سال گذشته دوست من با موجودی 13 میلیون رو قبوا کردن.خودم پرینت 50 میلیون دادم.برای یکساعت شده جور کن تا کمبود مدارم نزنن.
تشکر کنندگان: behdadK
(2014-09-23 ساعت 15:51)Saber zeynabi نوشته:  اقا من هرچی فکر میکنم میبینم نمیشه!راه حلی واس قولنامه نیست؟

دوست عزیزم.بدنبال قولنامه و سند نباش.فقط سعی کن 50 میلیون برای 1 ساعت قرض کن پرینت بگیر و ترجمه کن برگردون.کافیه.من هم قولنامه مغازه دادم هم سند ماشین ولی تاثیری نداشت.
تشکر کنندگان: babak12 ، Rooz
سلام میخاستم ببینم برای دونفر چقدر موجودی حساب باید داشته باشم .؟؟ یعنی یک روز پولو بریزیم حسابمون و فقط موجودی همون یک روز رو بگیرم کفایت داره ؟؟
باتشکر
سفارت : آنکارا / زمان مصاحبه : nov / تعداد کیس : دونفر/ Update In Site Ceac :22 Dec --10 mar(email) --25 & 26 & 30 & 31 mar -- 3 April / کلیر : 3 اپریل فعلا فقط کیس اصلی Sad (انتظار برای کلیر نفر دوم کیسSad ) -- دریافت ویزا:24 April -- آپدیتهای نفر دوم کیس: 5 می - 1جون (ایمیل)- 8 جولای ( ایمیل)-15 جولای - 28 جولای- 29 جولای -- بالاخره بعد از 8 ماه و 16 روز نفر دوم هم کلیر شد به تاریخ 29 جولای
تشکر کنندگان:
پست دوم همین تاپیک رو بخونید یا امضای بنده کفایت میکنه. حدودی میخواهید با قیمت دلار امروز 60-70 تا زیاد نباشه کافیه
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: jupiterx ، babak12 ، A_A ، rezasadeghi
(2014-10-07 ساعت 12:01)behdadK نوشته:  پست دوم همین تاپیک رو بخونید یا امضای بنده کفایت میکنه. حدودی میخواهید با قیمت دلار امروز 60-70 تا زیاد نباشه کافیه

منظورتون 60 70 هزار دلاره یا 60 70 میلیون تومن؟
شماره کیس: **2015AS000000 ، تاریخ رویت قبولی: 2014 ,May 01 ، کنسولگری: آنکارا ، تعداد افراد منظور در کیس: 2 نفر ، ارسال فرمهای سری اول: June 09, 2014 ، کارنت شدن کیس: Aug 12, 2014 ، تاریخ دریافت نامه دوم: Sep 19, 2014، مصاحبه: Nov، دریافت کلیرنس: نیاز نشد، دریافت ویزا: بله (یک ضرب)، ورود به آمریکا: بله، دریافت گرین کارت: بله
تشکر کنندگان:
60 70 میلیون تومن.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: Rooz ، jupiterx ، babak12 ، A_A ، barfi1 ، SAAM_60
سلام. این پست رو در اینجا باید مطرح میکردم. من امروز از بانک ملی شعبه ارزی ریالی گواهی تمکن گرفتم. یک برگه است که بالاش حالت سربرگ آرم بانک و شماره و .. داره. در متنش اسم من و موجودی به ریال و تاریخ افتتاح و نیز اشاره به اینکه دلار امروز چندهاومده. پایین هم مهر بانک و امضاکه البته برجسته نیست. کافیه این برگه؟
تشکر کنندگان: ofrfar ، Rooz
کافیست
تشکر کنندگان: Rooz
(2014-10-07 ساعت 12:53)behdadK نوشته:  60 70 میلیون تومن.

مدیر عزیز مرسی از اینکه این همه زحمت می کشی و سوالات همه ما رو پاسخ میدی. پُست شما رو خوندم. کامل و شفاف توضیح داده اید. اما یک سوال دارم. این دوستمون که پرسیده 60 70 میلیون تومن و شما تایید نموده اید، حالا من می خوام بپرسم که اگر 140 150 میلیون تومن برای 2 نفر (زن و شوهر) بزارم حسابم که نامه تمکن مالی بگیرم، مشکلی در نظر آفیسر بوجود نمیاد و همه چیز در مورد نامه تمکن و پولی که دارم خوب پیش می ره؟ (می خوام نظر شما رو بدونم که شما بین 60 70 میلیون تا 140 150 میلیون کدوم رو انتخاب می کنید و پیشنهاد می دید؟ ممنونم از لطفتون
شماره کیس: **2015AS000000 ، تاریخ رویت قبولی: 2014 ,May 01 ، کنسولگری: آنکارا ، تعداد افراد منظور در کیس: 2 نفر ، ارسال فرمهای سری اول: June 09, 2014 ، کارنت شدن کیس: Aug 12, 2014 ، تاریخ دریافت نامه دوم: Sep 19, 2014، مصاحبه: Nov، دریافت کلیرنس: نیاز نشد، دریافت ویزا: بله (یک ضرب)، ورود به آمریکا: بله، دریافت گرین کارت: بله
تشکر کنندگان:
این عدد بالاتر هیچ نظر مثبتی در آفیسر ایجاد نمیکنه که چون پول بیشتر دارید به احتمال بیشتری بهتان یکضرب بده یا کلیرنس کوتاهتری به شما بده.
این مدرک مثل سایر مدارک یک مدرکه که باید کافی باشه اما بیشترش هیچ کمکی نمیکنه.
حالا کافی بودنش میشه 60-70 میلیون در اکثر ایالت ها (به جز هاوایی و آلاسکا و یکی دیگه که یادم نیست) اما اگر دختر مجرد بیکار هستید و ایالت گرانی میرید شاید کافی نباشه که اونوقت آفیسر میگه بیشترش کنید.

برای 140 و 150 میلیون آفیسر یه چک ذهنی هم میکنه که ببینه با وضعیتتون آیا عادیه که اینقدر پس انداز داشته باشید و حتما از شما می پرسه که از کجا آوردید و ممکنه از جواب شما قانع بشه و ممکنه نشه.
در کل خیلی مته به خشخاش هم میگذارید به نظر بیشتر از 100 تا 120 به آفیسر ندید که اگر به ضررتون نشه به نفعتان نخواهد شد.
تشکر کنندگان: babak12 ، HERMES7 ، jupiterx ، Rooz ، A_A ، rezasadeghi
سلام به همه دوستای گل مهاجرسرایی Smile
عزیزان من میخوام ریسک کارم کم بشه من 23 ساله هستم و 50 میلیون موجودی حساب میگیرم واسه مصاحبه. اسپانسر هم جور شده و میگه 1000 دلار میگیره اسپانسر میشه. نظر شما چیه راجع به این که
با 50 میلیون تمکن برم و اگه واسم کسری مدارک زدن اسپانسرو رو کنم. دوستی میگفت فقط میپرسه چرا اسپانسرو از اول ندادی و من هم میگم نمیخواستم مزاحم کسی بشم و کمک بخوام.
نظر شما؟
تشکر کنندگان: ofr
(2014-10-07 ساعت 23:33)Amir.Samar نوشته:  سلام به همه دوستای گل مهاجرسرایی Smile
عزیزان من میخوام ریسک کارم کم بشه من 23 ساله هستم و 50 میلیون موجودی حساب میگیرم واسه مصاحبه. اسپانسر هم جور شده و میگه 1000 دلار میگیره اسپانسر میشه. نظر شما چیه راجع به این که
با 50 میلیون تمکن برم و اگه واسم کسری مدارک زدن اسپانسرو رو کنم. دوستی میگفت فقط میپرسه چرا اسپانسرو از اول ندادی و من هم میگم نمیخواستم مزاحم کسی بشم و کمک بخوام.
نظر شما؟
سلام دوست عزیز
بهترین راه گرفتن نامه تمکن مالی بدون هیچ دردسر و هزینه اضافی
50 تومن کافی و نقص مدرک هم نمی خورید
نگران نباشید
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: L_haam ، shahram1987 ، Rooz ، behdadK ، A_A
خیلی میخواهید محکم کاری کنید 20-30 تومن در یک حساب دیگه همونروز بگذارید و گواهی بگیرید تا آفیسر نگفت نشون ندید. اگر گفت کمه بگید من یک حساب دیگه هم دارم گفتم شاید اون کافی باشه. یا اصلا این کار رو نکنید خدای نکرده گفت کمه بگید از ایران میگید براتون بفرستند و قبلش وکالت بدید و 2-3 روز معطل شید.

من یکی دور اسپانسری که 1000 دلار میخواهد واسه کاری که هیچ هزینه ای برایش ندارد را خط میکشیدم. یک سری ورق پاره امضا شده به هیچ دردی نمیخورد. مخصوصا که اینچنین شخصی که دنبال 1000 دلار پول از بابت هیچ است احتمالا وضع مالی بسیار بدی دارد، یا مالیاتش را نداده یا ... . ممکن است اصلا استفاده از ایشان به عنوان اسپانسر شما را با دردسر خیلی خیلی جدی مواجه کند.
تشکر کنندگان: A_A ، babak12 ، ریحانا ، SAAM_60
سلام دوستان. یکی از آشنایان من امسال در لاتاری با کیس 5000 (تعداد 2 نفر) پذیرفته شده؛ اما متاسفانه 150 میلیون تومان را ندارد و نمی تواند از بستگان فراهم کند. ممنون می شوم موسسه ای را معرفی کنید که تامین سرمایه را به مدت یک روز انجام دهد. مطمئنا سود مربوطه نیز پرداخت خواهد شد. لطفا اگر مایل به انتشار نام موسسه نیستید پیام خصوصی بزنید. بسیار متشکرم.
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان