کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری 2015
سلام دوستان

در اولین پست دوستان زحمت کشیدند و مدارک لازم برای ترجمه و بردن به سفارت را قرار داده اند.

می خواستم در مورد مدارک مورد نیاز نفر همراه (مثل همسر) سوال کنم. مثلا مدارک تحصیلی همسر (نفر همراه) هم لازم است ترجمه بشه؟
کلا چه تفاوتهایی هست؟
تشکر کنندگان: goliii
(2014-08-13 ساعت 08:15)Mehrdad2001 نوشته:  سلام دوستان

در اولین پست دوستان زحمت کشیدند و مدارک لازم برای ترجمه و بردن به سفارت را قرار داده اند.

می خواستم در مورد مدارک مورد نیاز نفر همراه (مثل همسر) سوال کنم. مثلا مدارک تحصیلی همسر (نفر همراه) هم لازم است ترجمه بشه؟
کلا چه تفاوتهایی هست؟

سلام صبج بخیر

ظاهرا مدارک فرد برنده مورد نظر هست که حداقل 12 سال تحصیل داشته باشند. ولی حتما از عقد نامه دو سری ترجمه با خودتون داشته باشید ،مدارک تحصیلی خودتون رو هم ترجمه کنید .
موفق باشید
تشکر کنندگان: babak12 ، Sara_lphmkf ، A_A ، salar5452 ، ashkansoso65 ، goliii
با سلام خدمت همه ی دوستان گرامی
از اینکه این تاپیک ایجاد شده خیلی ممنون و از دوستانی هم که زحمت میکشند و تجارب خودشون رو به اشتراک میگذارن بسیار متشکرم . مخصوصا دوستان 2014 ای که الان خیلی هاشون با استرس زیادی مواجه هستند . از دوستان عزیز 2015 ای خواهش میکنم به چند نکته توجه کنند که از این تاپیک و احتمالا تاپیک کلیرنس 2015 که بعدا ایجاد میشه استفاده کامل ببریم .
1- حتما حد اقل یک یا دو روز (نهایتا هفته ای یک بار ) مطالب رو مرور بفرمایند و در جریان کار ها و مسائل مطرح شده ی اینجا باشند .
2 - از درج اخبار بدون مدرک و پشتوانه محکم و متقن جدا خود داری بکنند . طرح اینطور مسائل فقط به ایجاد استرس و طولانی شدن بحثهای بی مورد و دلخوری منتج میشه .
3- تا جائیکه میشه مطالب رو خلاصه و مفید درج بفرمایند و از سنگین کردن تاپیک جدا خودداری بکنند ، چرا که بعدا مرور مطالب وقت گیر و کسل کننده میشه .
4- با توجه به تنوع تعداد موضوعات و تاپیکها ، بیائیم ما 2015 ای ها یک رفتار کاملا حرفه ای داشته باشیم و هر مطلبی رو در جای خودش مطرح کنیم .
به امید دریافت ویزا برای همه شما و داشتن یک مهاجرت خوب و موفق
❶کيس نامبر : 2015AS6###
❷ تعداد افراد :۴ نفر
❸ مصاحبه : July 6- Abudhabi
❹ سه نفر یکضرب ، یکنفر کلیرنس
❺ آپديتها : 12 و 13و 14و 28 جولای خودم ، 15 و 29 جولای نفر اصلی ، 10آگوست تمام کیس ، 13 آکوست فقط خودم ، 14 آگوست کلیر
❻ کلیر: 14 آگوست
❼ مقصد: نامعلوم

[/color]هر کجا هستم،باشم ، آسمان مال من است. پنجره،فکر،هوا،عشق،زمین مال من است.
دوستان 2015
برای اینکه ما 2014 ها دین خودمون رو به این سایت مفید و وزین ادا کرده باشیم من در خدمتم برای پاسخگوئی به سوالات احتمالی شما عزیزان
در هر صورت ما این دوران شیرین در عین حال سخت و پر از استرس رو گذروندیم شاید بتونیم کمکتون کنیم و از استرستون کم کنیم
Case Number: 2014AS1xxx/Interview20 NOV/Embassy:Ankara/AP
کلیرJun 9/دریافت ویزا Jul 7
ورود به امریکا بار اول 2 SEP- بار دوم 8 APR
CLAERANCE 201 Days
دریافت گرین کارت 32 روز بعد از ورود به امریکا
دریافت SSN هشت روز بعد از ورود
San Jose-CA

تشکر کنندگان: babak12 ، mbsamani ، Sara_lphmkf ، A_A ، Ramin geologist ، amohammadi348 ، k1_m_1358 ، salar5452 ، goliii ، feidom30 ، jsmlz ، Hamraaz Jng
بر اساس بخشنامه صادره بانک مرکزی، بانک ملی از امروز بيست و يکم مرداد ماه در فرودگاه امام خميني (ره) همانند بانک‌هاي ملت و سامان نسبت به پرداخت ارز مسافرتي اقدام می‌کند.

به گزارش مهر، بانک مرکزی اعلام کرد: بانک ملی ایران از بيست و يکم مرداد ماه سال جاري در فرودگاه امام خميني (ره) همانند بانک هاي ملت و سامان نسبت به پرداخت ارز مسافرتي اقدام می نمايد.

بر اساس بخشنامه صادره این بانک، بانک ملی ایران نیز می‌تواند نسبت به خريد ارز (اسکناس) به نرخ روزانه ارز از بانک مرکزی و فروش براي هر مسافر به ميزان 300 دلار با رعايت مقررات مربوطه اقدام نمايد.
Case Number: 2014AS1xxx/Interview20 NOV/Embassy:Ankara/AP
کلیرJun 9/دریافت ویزا Jul 7
ورود به امریکا بار اول 2 SEP- بار دوم 8 APR
CLAERANCE 201 Days
دریافت گرین کارت 32 روز بعد از ورود به امریکا
دریافت SSN هشت روز بعد از ورود
San Jose-CA

تشکر کنندگان: mbsamani ، babak12 ، HERMES7 ، Sara_lphmkf ، A_A ، salar5452 ، سوین ، mehdi_449
با درود
دوستانی که خودشون رو برای مصاحبه اماده میکنند
حتما یک سری به سفرنامه های بچه های 2013 و 2014 بزنند تجربیات خوبی میتونید بدست بیارید
به امید موفقیت تمامی عزیزانSmile
تشکر کنندگان: bahreini.ehsan ، babak12 ، mbsamani ، Sara_lphmkf ، A_A ، Ramin geologist ، salar5452 ، goliii
سلام ...میبخشید شاید سوالم غیر مرتبط باشه ولی چون وقتم تنگ میپرسم ...چون امروز اخرین روز انتخاب رشته در دانشگاه هست و فرزند بنده نمره قبولی در دانشگاه تهران رو اورده ولی ما میترسیم بزنیم چون شنیدیم دانشجوی دوره روزانه دانشگاهها ممکن ممنوع الخروج بشن خصوصا اگه دانشگاه تهران باشه ...بنابراین ما بلا تکلیف شدیم..حالا کسی از شما عزیزان اگه در این مورد اطلاعاتی دارن لطفا کمک کنن... متشکرمShy
تشکر کنندگان:
(2014-08-13 ساعت 00:10)مامان خانم نوشته:  سلام
مبارک همگی بسیار عالی کارنت کردند در مورد ترکیه پاسخگو به تمام سوالات هستم خوشحال میشوم که کمکی کنم
موفق باشید

سلام و ممنون از لطف تون. البته من 3xxx هستم. اما در مورد هزینه های یه هتل معمولی در ترکیه و یا اینکه میتونی یه سوییت بگیری میخاسم بدونم. مچکرم
تشکر کنندگان: salar5452 ، goliii
من نميدونم چرا گذينه اي براي درست كردن امضا ندارم؟!
كاوه **case number2015as00021**
تشکر کنندگان:
(2014-08-13 ساعت 10:11)kimfar نوشته:  سلام ...میبخشید شاید سوالم غیر مرتبط باشه ولی چون وقتم تنگ میپرسم ...چون امروز اخرین روز انتخاب رشته در دانشگاه هست و فرزند بنده نمره قبولی در دانشگاه تهران رو اورده ولی ما میترسیم بزنیم چون شنیدیم دانشجوی دوره روزانه دانشگاهها ممکن ممنوع الخروج بشن خصوصا اگه دانشگاه تهران باشه ...بنابراین ما بلا تکلیف شدیم..حالا کسی از شما عزیزان اگه در این مورد اطلاعاتی دارن لطفا کمک کنن... متشکرمShy

به نظرم تو این دو تا لینک رو که براتون میفرستم میتونین جوابشو پیدا کنید
http://www.applyabroad.org/forum/forumdi...9%84%DB%8C

http://www.applyabroad.org/forum/forumdi...9%88%D8%B1
کیس نامبر: 2015AS0##0/ سفارت: آنکارا/ تعداد افراد کیس: 2 نفر/مشاهده قبولی: 1 می 2014/ ارسال فرم: 13 جون 2014/ کارنت شدن: 12 آگوست 2014/ نامه دوم: 24 نوامبر 2014/ زمان مصاحبه: هفته اول ژانویه 2015/ آپدیتها: 6، 7، 8، 12 ژانویه، 20 فوریه و 8، 10، 14 آپریل هردو نفر، 13، 14 ژانویه، 12 فوریه، 9، 16 مارچ و 2، 3 آپریل خودم، 1، 2 آپریل خانمم/ کلیر شدن 14 آپریل
تشکر کنندگان: kimfar ، babak12 ، A_A
(2014-08-13 ساعت 10:42)كاووه نوشته:  من نميدونم چرا گذينه اي براي درست كردن امضا ندارم؟!

کاوه جان بعد از 5-6 تا پست اولت گزینه امضا تو پروفایلت فعال می شه
[color=#4B0082]شماره کیس: 43XX رویت قبولی: اول می 2013 ، تعداد کیس: منو عیال ، ارسال مدارک: جولای ، کارنت شدن: فوریه ، مصاحبه: 27مارچ ایروان ورود : 19 سپتامبر 2014 هيوستن
ما موفق می شیم، می گی نه؟ نیگا کنWink
تشکر کنندگان: babak12 ، Sara_lphmkf ، A_A ، nasssim
(2014-08-13 ساعت 08:15)Mehrdad2001 نوشته:  سلام دوستان

کلا چه تفاوتهایی هست؟

مهرداد جان در مورد کیس ما فقط مدارک تحصیلی کیس اصلی اونم فقط دیپلم رو ازم خواست که البته باقیشو خودم زورکی بهش دادم
اما بردنش بی ضرر نیست چون به هر حال شما واسه رفتنت می خوای ترجمه کنی
سوالی بود درخدمتیم
[color=#4B0082]شماره کیس: 43XX رویت قبولی: اول می 2013 ، تعداد کیس: منو عیال ، ارسال مدارک: جولای ، کارنت شدن: فوریه ، مصاحبه: 27مارچ ایروان ورود : 19 سپتامبر 2014 هيوستن
ما موفق می شیم، می گی نه؟ نیگا کنWink
تشکر کنندگان: babak12 ، Sara_lphmkf ، Mehrdad2001 ، A_A ، goliii
(2014-08-13 ساعت 09:00)ali3875 نوشته:  دوستان 2015
برای اینکه ما 2014 ها دین خودمون رو به این سایت مفید و وزین ادا کرده باشیم من در خدمتم برای پاسخگوئی به سوالات احتمالی شما عزیزان
در هر صورت ما این دوران شیرین در عین حال سخت و پر از استرس رو گذروندیم شاید بتونیم کمکتون کنیم و از استرستون کم کنیم

علی جان ممنون از شما ، 200 روز کلیرنس چک واقعا سخته ولی بهت تبریک میگم . اینو بدون تازه این شروع یک راه نسبتا سخته که با همت و برنامه ریزی هموار میشه . موفق باشی و توکلت بخدا باشه
❶کيس نامبر : 2015AS6###
❷ تعداد افراد :۴ نفر
❸ مصاحبه : July 6- Abudhabi
❹ سه نفر یکضرب ، یکنفر کلیرنس
❺ آپديتها : 12 و 13و 14و 28 جولای خودم ، 15 و 29 جولای نفر اصلی ، 10آگوست تمام کیس ، 13 آکوست فقط خودم ، 14 آگوست کلیر
❻ کلیر: 14 آگوست
❼ مقصد: نامعلوم

[/color]هر کجا هستم،باشم ، آسمان مال من است. پنجره،فکر،هوا،عشق،زمین مال من است.
تشکر کنندگان: shahryar7021 ، Sara_lphmkf ، babak12 ، salar5452 ، goliii ، fa15
(2014-08-13 ساعت 10:38)mfte.teacher نوشته:  
مبارک همگی بسیار عالی کارنت کردند در مورد ترکیه پاسخگو به تمام سوالات هستم خوشحال میشوم که کمکی کنم
موفق باشید

سلام و ممنون از لطف تون. البته من 3xxx هستم. اما در مورد هزینه های یه هتل معمولی در ترکیه و یا اینکه میتونی یه سوییت بگیری میخاسم بدونم. مچکرم

سلام دوست گرامی
شما می تونید قیمت، عکس، مشخصات و نظرات دیگران در مورد هتل های آنکارا از این 2 سایت مشاهده کنید:
http://www.agoda.com
http://www.booking.com
ولی در آخر با آژانس های معتبر هماهنگ کنید چون قیمت هتل براتون پائین تر در میاد تا رزرو آنلاین.
موفق باشید.
شماره کیس:2014AS68xx
تعداد افراد کیس :2 نفر
کارنتی: 7آوریل
دریافت نامه دوم: 17 آوریل
مصاحبه: 30 - June / سفارت: آنکارا
وضعیت: کلیرنس
آپدیت واقعی: 30 جون - 2 جولای - 3 جولای - 7 جولای فقط من از ام ر یکا - 8 جولای مجدد فقط من - 10 جولای هر دو - 11 جولای همسر بانو - 15 جولای همسر بانو
آپدیت با ایمیل: 11 آگوست - 13 آگوست - 28 آگوست - 3 سپتامبر - 4 سپتامبر
تشکر کنندگان: Sara_lphmkf ، babak12 ، A_A ، goliii ، mfte.teacher ، سوین ، nasssim
(2014-08-13 ساعت 10:38)mfte.teacher نوشته:  
موفق باشید

دوست عزيز، تايپيك سفر به تركيه آماده است، مي تونيد سوالهاتون رو اونجا بپرسيد
شماره کیس: ***2014AS0006 نفرات: تنهام سفارت : آنکارا تغيير كرد به ايروان تاریخ مصاحبه: هفته سوم مي ویزا: كليرنس. آپديت هاي بعد از مصاحبه: ٢٠ مي، ٢٢مي، ٢٤مي، ١٣ آگوست، ١٤ آگوست . با ايميل: ٢٢ جون، ٢٣ جون، ٩ جولاي، ١٦ جولاي، ١آگوست،
تشکر کنندگان: Mehrdad2001 ، HERMES7 ، babak12 ، A_A ، goliii

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان