کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری 2015
(2015-08-17 ساعت 17:31)milad89485 نوشته:  
(2015-08-12 ساعت 12:17)ebrahim1e نوشته:  
(2015-08-08 ساعت 22:29)farzad.ch نوشته:  سلام رفقا . منم یکضرب گرفتم شکر خدا.
همه چیز خوب پیش میره اینشالا واستون.

تبریک بتون میگم دوست عزیز آرزوی موفقیت میکنم براتون

تبریک میگم
تبریک میگم دوست عزیز...میشه بپرسم روز مدیکال و مصاحبه تون چه روز و ساعت هایی بود؟؟؟
تشکر کنندگان: ریحانا ، A2000 ، ebrahim1e
دوستان عزیز
با توجه به تجربه ای که دارین لطفا به سوال من پاسخ بدین
نامه های دوم کارنتی های هر ماه فقط در یک روز ارسال میشه؟
چند روز پیش تعدادی از نامه دوم کارنتی های سری اول ارسال شده. با توجه به اینکه نامه دوم ما اونروز جایگزین نامه اول نشده به این معنیه که مصاحبه ما تو اکتبر انجام نمیشه؟
کیس:***2016as1
رویت قبولی:۸ may
کنسولگری: آنکارا تغییر به ابوظبی
تعداد افراد: 3
 ارسال فرم:  31 may
کارنت شدن :12 آگوست-
نامه دوم:30 سپتامبر
مصاحبه:23 نوامبر
وضعیت:AP
آپدیت: 25 نوامبر(کل افراد) - 15دسامبر(نفراول)  - 16دسامبر(نفردوم)  - 8ژانویه(نفر اول) و 25ژانویه (کل افراد) - 6 آپریل(نفراول) و 7اپریل (نفردوم) و 21آپریل تبدیل به or (کل افراد) -  24اپریل (نامه کلیری)
از نفر دوم رزومه خواسته شد و از حالت or خارج شد.
15می (نفر دوم)   -20جولای   -21جولای و تبدیل به or (نفردوم)...29 جولای (ایمیل کلیری نفر دوم)
دریافت ویزا: 9 می (نفر اول و سوم)...

تشکر کنندگان: ebrahim1e
(2015-08-27 ساعت 22:42)farnaz100 نوشته:  دوستان عزیز
با توجه به تجربه ای که دارین لطفا به سوال من پاسخ بدین
نامه های دوم کارنتی های هر ماه فقط در یک روز ارسال میشه؟
چند روز پیش تعدادی از نامه دوم کارنتی های سری اول ارسال شده. با توجه به اینکه نامه دوم ما اونروز جایگزین نامه اول نشده به این معنیه که مصاحبه ما تو اکتبر انجام نمیشه؟

سلام
بله معمولا همزمان و در یک تاریخ جایگزین میشه و اگر شما تا امروز نامه دوم رو نگرفتی احتمالا فرم 260 رو دیر سابمیت کردی و ممکنه با سری دوم و یا حتی دیر تر دریافت کنید.
اینجاست که ارسال به موقع فرم 260 خودشو نشون میده.
نگران نباشید حتما به مصاحبه دعوت خواهید شد
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
من فرم رو 31 می ازسال کردم.فکر نمیکنم خیلی دیر باشه چون مواردی تو 2016 بودن که هم کیس نامبرشون بالاتر از من بوده و هم فرم رو دیرتر ارسال کردن و نامه دوم رو دریافت کردن!!
ممکنه بخاطر بررسی بیشتر پرونده باشه؟
کیس:***2016as1
رویت قبولی:۸ may
کنسولگری: آنکارا تغییر به ابوظبی
تعداد افراد: 3
 ارسال فرم:  31 may
کارنت شدن :12 آگوست-
نامه دوم:30 سپتامبر
مصاحبه:23 نوامبر
وضعیت:AP
آپدیت: 25 نوامبر(کل افراد) - 15دسامبر(نفراول)  - 16دسامبر(نفردوم)  - 8ژانویه(نفر اول) و 25ژانویه (کل افراد) - 6 آپریل(نفراول) و 7اپریل (نفردوم) و 21آپریل تبدیل به or (کل افراد) -  24اپریل (نامه کلیری)
از نفر دوم رزومه خواسته شد و از حالت or خارج شد.
15می (نفر دوم)   -20جولای   -21جولای و تبدیل به or (نفردوم)...29 جولای (ایمیل کلیری نفر دوم)
دریافت ویزا: 9 می (نفر اول و سوم)...

(2015-08-28 ساعت 08:45)farnaz100 نوشته:  من فرم رو 31 می ازسال کردم.فکر نمیکنم خیلی دیر باشه چون مواردی تو ۲۰۱۶ بودن که هم کیس نامبرشون بالاتر از من بوده و هم فرم رو دیرتر ارسال کردن و نامه دوم رو دریافت کردن!!

اگر فرم رو دیر ارسال نکردید و کارنت شدید حتما نامه جایگزین میشه نگران نباشید
یا راهی خواهم یافت یا راهی خواهم ساخت.
کیس نامبر***7& سفارت آنکارا (تغییر به ایروان) & تعداد اعضای کیس 4 نفر & تاریخ کارنت : 10june& دریافت نامه دوم: 2july & مصاحبه : 4 آگوست & نتیجه مصاحبه: کلیرنس & آپدیتها: 3 آگوست( ایمیل و باز شدن فرم ) ، 4 آگوست(مصاحبه)، 5 آگوست همه افراد کیس، 6 و 12 و 14و 17 آگوست نفر اصلی و 18 آگوست کل افراد کیس و کلیر شدنShy تحویل پاسپورت به سفارت و آپدیت 21 آگوست، 25 آگوست آپدیت و ایشود (خدانصیبتون کنه)، دریافت ویزا 26 آگوست
تشکر کنندگان: Siamak ، ebrahim1e
سلام دوستان
در ارتباط با اختصاص تعدادی سهمیه ویزا به بازمانده های لاتاری سال ۲۰۱۴و افزایش شماری از کارنت نشده های ۲۰۱۵ از سهمیه ویزاهای لاتاری ۲۰۱۶برنامه ای پیشنهادی به خانم سارا افیسر شده که قابل بحث است لطفا افرادی که جزاین گروه هستند اعلام نظر کنند.
با تشکر
تشکر کنندگان:
سلام
دوستاني كه هفته آخر ماه آگوست مصاحبه دادند و FBI CHECK خوردند ...تا امروز كسي تو پرونده اش update مجددخورده؟؟؟؟؟؟؟؟
تشکر کنندگان: َalikh
(2015-08-28 ساعت 08:45)farnaz100 نوشته:  من فرم رو 31 می ازسال کردم.فکر نمیکنم خیلی دیر باشه چون مواردی تو ۲۰۱۶ بودن که هم کیس نامبرشون بالاتر از من بوده و هم فرم رو دیرتر ارسال کردن و نامه دوم رو دریافت کردن!!

واسه اينكه خيالتون راحت باشه با شماره تلفن kcc كه پايين نامه اول هست تماس بگيرين اگه زبانتون خوب نبود به يه آدم " مطمئن " كيس نامبر و تاريخ تولدتون رو بدين واستون سوال كنه ميگن كه جز ليست مصاحبه شونده هاى أكتوبر هستين يا نه
نگران نباشين من خودم كارنتى سرى اول بودم منتها چون سه ماه دير متوجه قبوليم شدم تو آگوست فرم فرستادم و بالاخره مارچ رفتم مصاحبه و الانم امريكا هستم
يادتون باشه اينجا همه تجارب خودشون رو ميزارن و بحث آمارى هست ولى وحى منزل نيست كه تمام مطالب اينجا ١٠٠٪ درست باشه هميشه در كنار مهاجرسرا كه يك منبع عالى از اطلاعات در زمينه لاتارى هست اما سايت اصلى كه تو خود نامه ميگه هم هميشه دنبال كنين
موفق باشين
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
با سلام وتشکر از راهنمایی های بسیار عالیتون
ببخشید نامه دوم برای من فرستاده شده و سفارت هم ابوظبی است سوالی که داشتم اینه که ما مدارکمان رو قبل از مصاحبه باید برای سفارت بفرستیم اگه بله است ادرس و نحوه فرستادن و زمانش کیه یک سوال دیگه اینکه مبلغی که باید به سفارت پرداخت بشه را همان روز مصاحبه می گیرند یا باید قبلش به حسابی واریز کنیم ممنون میشم اگه راهنمایی کنید
تشکر کنندگان:
(2015-09-04 ساعت 16:33)Key an نوشته:  با سلام وتشکر از راهنمایی های بسیار عالیتون
ببخشید نامه دوم برای من فرستاده شده و سفارت هم ابوظبی است سوالی که داشتم اینه که ما مدارکمان رو قبل از مصاحبه باید برای سفارت بفرستیم اگه بله است ادرس و نحوه فرستادن و زمانش کیه یک سوال دیگه اینکه مبلغی که باید به سفارت پرداخت بشه را همان روز مصاحبه می گیرند یا باید قبلش به حسابی واریز کنیم ممنون میشم اگه راهنمایی کنید
سلام دوست عزیز....من هم ابوظبی مصاحبه دادم....نه نیازی به پست نیست...روز مصاحبه مدارک رو با خودت میبری...سه روز قبل از مصاحبه، 525 درهم بابت مدیکال میدی...و روز مصاحبه بعد از تحویل مدارک خودت و مدارک مدیکال ،صندوق 330 دلار پرداخت میکنی....برو تاپیک سفرنامه به امارات و سفرنامه دوستان رو بخون کامل توضیح داده...

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان