کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگو و تبادل نظر در مورد CSC برای آنکارا
(2015-01-14 ساعت 06:13)powermohsen نوشته:  
(2014-11-19 ساعت 04:02)moshkelgosha نوشته:  دوستان تا حالا کسی ptt استامبولو انتخاب کرده؟
به نطر شما نسبت به آنکارا چقد تاخیر داره بیاد؟؟

کسی از این موضوع خبر داره؟ ممنون

من ازمير رو انتخاب كردم و فردا صبحش اومد . اينجا پست خيلى سريع عمل ميكنه استانبول هم ممكنه عصر همون روز يا فردا صبحش بياد
شماره کیس: 2015AS1950
تاریخ رویت قبولی: MAY 2015
کنسولگری: Ankara
تعداد افراد منظور در کیس : ۲
ارسال فرمهای سری اول: JUN 2014
کارنت شدن کیس: September 2014
مصاحبه: October 2014
وضعیت:01.issued
02.AP
آپدیت ها: October.march.jun
دریافت کلیرنس: October 2014 .01
دریافت ویزا: October 2014 .01
ورود به آمریکا:9march 2015.01
دریافت گرین کارت: 15 April 2015 .01
جمع تقریبی هزینه‌هاSadواکسن ها (660$)،هزینه مصاحبه برای ۲ نفر .(660$)
ترجمه ها $550
هزینه گرین کارت 165$
تشکر کنندگان: rbrb-2015
دوستان من دیروز ویزا یکضرب گرفتم ، الان که تو سایت usvisa میرم واسه پیگیری وضعیت هنوز میزنه :"در حال حاضر هیچ اطلاعاتی در مورد شماره رهگیری پستی موجود نیست." چکار کنم ؟ باید همینجوری باشه؟
شماره کیس:21**
تاریخ رویت قبولی:1 may
کنسولگری:Ankara
تعداد افراد منظور در کیس :1
ارسال فرمهای سری اول:5 june
کارنت شدن کیس: 12 Aug
مصاحبه:14 january
دریافت کلیرنس:یکضرب
دریافت ویزا:17 ژانویه
ورود به آمریکا:3 آپریل 2015
دریافت گرین کارت:?
تشکر کنندگان: hilda60 ، laleht
سلام دوستان عزیز
من نتونستم فایل راهنمیی رو دانلود کنم و اون یکی فایل هم که بعدا گذاشته شده دانلود کردم و با اینکه حجمش 2 مگ نشون میده وقتی بازش می کنم خالیه و یا باز نمیشه
اگر لطف کنین من رو راهنمایی کنین که در مورد ثبت نام csc در سایت usvisa-info برای انتخاب دفتر پستی در ترکیه ptt
چه کار باید بکنم ممنون می شم؟
تا اونجایی که من متوجه شدم باید از قبل این ثبت نام رو انجام بدم و رسید ثبت نامش رو همراه با مدارک به سفارت بفرستم و متاسفانه من 2 روز بیشتر برای پست کردن وقت ندارم که مدارکم 15 روز قبل مصاحبه برسه.
و فکر می کنم از اینجا نمیشه ثبت نام ptt رو انجام داد چون واریز مبلغش با کارت اعتباری بین المللی هست.
لطفا من رو راهنمایی کنین که شما چطور این ثبت نام رو انجام دادین.

امیدوارم کارهاتون با موقیت کامل پیش بره
با سپاس
شماره کیس: 3XXX
تاریخ رویت قبولی: May
تعداد افراد منظور در کیس : 1
ارسال فرمهای سری اول: June
کارنت شدن کیس: Dec
مصاحبه: Feb
دریافت ویزا: Feb
ورود به آمریکا:
دریافت گرین کارت:
جمع تقریبی هزینه‌ها:
تشکر کنندگان:
(2015-01-16 ساعت 14:43)Sanaz Jam نوشته:  سلام دوستان عزیز
من نتونستم فایل راهنمیی رو دانلود کنم و اون یکی فایل هم که بعدا گذاشته شده دانلود کردم و با اینکه حجمش 2 مگ نشون میده وقتی بازش می کنم خالیه و یا باز نمیشه
اگر لطف کنین من رو راهنمایی کنین که در مورد ثبت نام csc در سایت usvisa-info برای انتخاب دفتر پستی در ترکیه ptt
چه کار باید بکنم ممنون می شم؟
تا اونجایی که من متوجه شدم باید از قبل این ثبت نام رو انجام بدم و رسید ثبت نامش رو همراه با مدارک به سفارت بفرستم و متاسفانه من 2 روز بیشتر برای پست کردن وقت ندارم که مدارکم 15 روز قبل مصاحبه برسه.
و فکر می کنم از اینجا نمیشه ثبت نام ptt رو انجام داد چون واریز مبلغش با کارت اعتباری بین المللی هست.
لطفا من رو راهنمایی کنین که شما چطور این ثبت نام رو انجام دادین.

امیدوارم کارهاتون با موقیت کامل پیش بره
با سپاس

سلام شما به پست اول این تاپیک مراجعه کنید
از اینجا

بعد نیازی به پرداخت پول ندارید! مبلغ ویزای لاتاری که نفری 330 دلار هست روز مصاحبه در سفارت پرداخت میکنید .

موفق باشید
تشکر کنندگان:
ممنون دوست عزیز
پس نیازی به پرداخت نیست و فقط می شه ثبت نام کرد و رسید انتخاب ptt رو گرفت؟
شماره کیس: 3XXX
تاریخ رویت قبولی: May
تعداد افراد منظور در کیس : 1
ارسال فرمهای سری اول: June
کارنت شدن کیس: Dec
مصاحبه: Feb
دریافت ویزا: Feb
ورود به آمریکا:
دریافت گرین کارت:
جمع تقریبی هزینه‌ها:
تشکر کنندگان: HERMES7
(2015-01-16 ساعت 18:18)Sanaz Jam نوشته:  ممنون دوست عزیز
پس نیازی به پرداخت نیست و فقط می شه ثبت نام کرد و رسید انتخاب ptt رو گرفت؟
بله اون برای پرداخت ویزاهای توریستی و دانشجویی فکر کنم هزینه مصاحبه لاتاری ذاخل سفارت پرداخت میشود.
تشکر کنندگان: Sanaz Jam ، Nightsky007
هزینه های ویزهای تورسیتی هنوز مثل قبل داخل سفارت گرفته میشه؟؟
F2A
Periority Date : 07 NOV. ۲۰۱۳
Approve :27 NOV ۲۰۱۳
دریافت کیس نامبر : Jan ۲۰۱۴
دریافت اینویس نامبر : Feb ۲۰۱۵
فرم DS-261 , پرداخت 120 $: Apr ۲۰۱۵
فرم Ds-260و پرداخت 320$ : Apr ۲۰۱۵
ارسال مدارک نهایی : Feb 2015
تکمیل مدارک:2015 Aug 27
مصاحبه : Sep ۲۰۱۵
دریافت یک ضرب ویزا
تشکر کنندگان:
(2015-01-17 ساعت 23:30)jahanshahloo نوشته:  هزینه های ویزهای تورسیتی هنوز مثل قبل داخل سفارت گرفته میشه؟؟

شما هم میتوانید از طریق سایت واریز کنید، هم میتونید بصورت نقدی قبل از مصاحبه پرداخت کنید. البته اگر در مصاحبه ویزای توریستی تون تایید نشه، هیچ مبلغی عودت داده نمیشه.
C.N : 16xx # Interview : Dec Ankara # 3 person # clearance # update : 24-30 Dec 2014/4-20 Jan,20 Feb,30-31 Mar,2-3-8-10-13 Apr 2015 # cleared after 125 day
سفرنامه آنکارا:
http://www.mohajersara.com/thread-7100-p...#pid571693
تشکر کنندگان:
(2015-01-18 ساعت 01:54)hrghoreshi نوشته:  
(2015-01-17 ساعت 23:30)jahanshahloo نوشته:  هزینه های ویزهای تورسیتی هنوز مثل قبل داخل سفارت گرفته میشه؟؟

شما هم میتوانید از طریق سایت واریز کنید، هم میتونید بصورت نقدی قبل از مصاحبه پرداخت کنید. البته اگر در مصاحبه ویزای توریستی تون تایید نشه، هیچ مبلغی عودت داده نمیشه.

شما توسايت ceac ديدي هيچ گزينه اي نيس كه بايد پرداخت تو سفارت بشه چون وقتي كش هم انتخاب ميكني يه مدت زمان ميده مثلن ٣ روز كه بايد پرداخت كني وحتي اجازه جلورفتن هم نميده كه بري وقت مصاحبه انتخاب كني!!!

F2A
Periority Date : 07 NOV. ۲۰۱۳
Approve :27 NOV ۲۰۱۳
دریافت کیس نامبر : Jan ۲۰۱۴
دریافت اینویس نامبر : Feb ۲۰۱۵
فرم DS-261 , پرداخت 120 $: Apr ۲۰۱۵
فرم Ds-260و پرداخت 320$ : Apr ۲۰۱۵
ارسال مدارک نهایی : Feb 2015
تکمیل مدارک:2015 Aug 27
مصاحبه : Sep ۲۰۱۵
دریافت یک ضرب ویزا
تشکر کنندگان:
دوستان کسی میدونه awb number چیه. من الان انکارا هستم. امروز مدارک تحویل دادم ولی هیچ کاغذی بهم ندادن.
تشکر کنندگان:
سلام دوستان من دفتر پستی عدلیه سرای رو انتخاب کردم آیا میشه اونو به ینیشهیر تغییر داد؟
شماره کیس:**32/تعداد کیس:2 نفر/سفارت: آنکارا/تاریخ ارسال فرم12 اگوست/زمان کارنت:9 دسامبر/زمان مصاحبه :9 مارچ/دریافت ویزا:16مارچ/مقصد:سیاتل/ورود به خاک آمریکا :28 جولای هوررررررا
تشکر کنندگان:
ایا برای هر نفر جداگانه باید csc را ثبت نام کرد یا فقط برنده اصلی و بقیه باید فقط به عنوان زیر مجموعه برنده اصلی به لیست اضافه شوند ؟ ا تشکر
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
ما ميخوايم دفتر پستي استانبول انتخاب كنيم، اگه بريم تو پروسه AP بعدا ميتونيم اونو به آنكارا تغيير بديم؟؟
کیس نامبر :***2015AS00002 . تاریخ ارسال فرم : 31 July، ===> آپدیت : 4 Dec. تعداد افراد کیس : 2 نفر . سفارت : آنکارا . دریافت نامه دوم :٢٣ ژانويه. . تاريخ مصاحبه: 2 مارچ، خودم یکضرب، همسرم دریافت کلیرنس. آپدیت: 3 مارچ ... ٢٥، ٢٦، ٣٠، ٣١ مارچ، ١ اپريل، ٨ اپريل =كلير ورود به امریکا: 4 جولای
تشکر کنندگان:
سلام
چرا کسی جواب این دوستمون را نداده، پس مدیر این بخش جواب نمیده، منهم همین سوال را دارم. لطفا یکی جواب بده Cool
تشکر کنندگان:
کلا همه تایپیک ها شده نگرانی ودادن انرژی منفی یه عده ودیگه مثه سالهای پیش از اون راهنمایی و پاسخگویی خبری نیست من پیشنهاد میکنم مدیران یک تایپیک نگران ها درست کنند
شماره کیس:**32/تعداد کیس:2 نفر/سفارت: آنکارا/تاریخ ارسال فرم12 اگوست/زمان کارنت:9 دسامبر/زمان مصاحبه :9 مارچ/دریافت ویزا:16مارچ/مقصد:سیاتل/ورود به خاک آمریکا :28 جولای هوررررررا
تشکر کنندگان: m.ghoreishi

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان