کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگو و تبادل نظر در مورد CSC برای آنکارا
(2015-02-02 ساعت 19:04)mitramagh نوشته:  سلام دوستان
ما ميخوايم دفتر پستي استانبول انتخاب كنيم، اگه بريم تو پروسه AP بعدا ميتونيم اونو به آنكارا تغيير بديم؟؟

دوست عزيز معملاً همه بچه ها دفاتر پست آنكارا را انتخاب ميكنند و سعي ميكنن دفتر پستي را انتخاب كنند كه شنبه ها هم باز باشه علت اين موضوع از آن جهته كه زماني كه شما پاسپورت را كه ويزا در آن درج شده از پست تحويل ميگيريد بايد بررسي كنيد كه مشخصاتتون درست باشه اگر خدايي نكرده اشتباه وجود داشته باشد دوباره از استانبول بايد بياييد آنكارا براي اصلاح پس عقل حكم ميكنه چند روز در آنكارا بمونيد و پاس ويزا خورده را از دفاتر پست آنكارا تحويل بگيريد.
در ضمن فكر ميكنم تغيير دفتر پست امكان پذير نباشد پس قبل از انتخاب ،خوب بررسي و فكر كنيد.
بازمانده لاتاري 2015
تشکر کنندگان: rbrb-2015 ، bahar101
با سلام خدمت دوستان .من در آنکارا هستم و منتظر گرفتن پاسپورت لطفا دوستان مطلع بفرمایند چگونه وضعیت پاسپورتم رو در پست آنکارا چک کنم؟با سپاس فراوان
کیس نامبر **35 - دیدن قبولی 1می - پر کردن فرم 23می -سفارت آنکارا -تعداد یک نفر-کارنتی 9دسامبر-
نامه دوم 12دسامبر - مصاحبه 10 فوریه (یکضرب گرفتم)-گرفتن پاسپورت باویزا 13فوریه-پرواز 14فوریه از آنکارا به USAـوارد شدن به خاک آمریکا 15فوریه
تشکر کنندگان: Mahboy ، HERMES7 ، bahar101
(2015-02-12 ساعت 13:25)farrokh1675 نوشته:  با سلام خدمت دوستان .من در آنکارا هستم و منتظر گرفتن پاسپورت لطفا دوستان مطلع بفرمایند چگونه وضعیت پاسپورتم رو در پست آنکارا چک کنم؟با سپاس فراوان

سلام
شما احتمالا ای-میلی از سفارت مبنی بر تحویل پاسپورت به پست دریافت خواهید کرد ولی همین حالا هم میتونید با استفاده از User & Pass که در هنگام ساخت اکانت در پست به شما داده شده به همون وبسایت مراجعه کرده و آخرین وضعیت رو ببینید
فقط وقتی وارد وبسایت پست میشید گزینه من یک اکانت دارم رو انتخاب کرده و وارد میشید
موفق باشید
3نفر -- آنكارا -- تکمیل فرم DS260 در ۱۳جون ۲۰۱۴ -- مصاحبه ژانویه -- 2یکضرب 1کلیرنس -- کلیر 99 روز -- ورود به هیوستون در 28 جون ۲۰۱۵ -- دریافت SSN بعد از 15 و G.C بعد از 50 روز Cool
سفرنامه اول آنکارا
تشکر کنندگان: farrokh1675 ، bahar101
با سلام من 11 فوریه مصاحبه داشتم یک ضرب گرفتم .علی رغم این که ایمیل آماده بودن پاسم برای تحویل گرفتن اومد ولی پست میگفت نیمده شنبه تا ساعت 4 هم صبر کردیم ولی خبری نشد و با این که شنیده بودم پست ینیشهیر پاس ها رو زودتر از بقیه پست ها تحویل میگیره این طور نشد و ما موندگار شدیم...سفرنامه هم تونستم به زودی میزارم.
شماره کیس: 2015AS38XX/کنسولگری: Ankara/تعداد افراد کیس :1/
ارسال فرمهای سری اول:31 May/کارنت شدن: 12 December/مصاحبه:11 February/دریافت ویزا: 16 February/ورود به آمریکا: March 17 Maryland /دریافت گرین کارت: 25 April
تشکر کنندگان: HERMES7 ، m.ghoreishi ، taba60 ، laleht ، bahar101
(2015-02-07 ساعت 16:46)بابراس نوشته:  
(2015-02-02 ساعت 19:04)mitramagh نوشته:  سلام دوستان
ما ميخوايم دفتر پستي استانبول انتخاب كنيم، اگه بريم تو پروسه AP بعدا ميتونيم اونو به آنكارا تغيير بديم؟؟

دوست عزيز معمولاً همه بچه ها دفاتر پست آنكارا را انتخاب ميكنند و سعي ميكنن دفتر پستي را انتخاب كنند كه شنبه ها هم باز باشه علت اين موضوع از آن جهته كه زماني كه شما پاسپورت را كه ويزا در آن درج شده از پست تحويل ميگيريد
سوال: اگر ریسک رفت وبرگشت احتمالی به آنکارا رو بپذیریم ،آیا جهت رفتن از آنکارا به شهر دیگه بدون پاسپورت، وفقط با کاغذی که سفارت میده امکان پذیر هست؟ و میتونیم بدون پاسپورت تو شهر دیگه هتل بگیریم ؟ ،یا نه،

Smile لطفآ دوستانی که خودشون تجربه دارن مورد لطف قرار بدن مرسی
تشکر کنندگان:
سلام
فرم csc با ptt متفاوته ؟؟؟ یه بنده خدایی واسه من این فرمها رو پر کرد و یادمه دو تا فرم بهم داد یکی csc و یکی ptt
الان ptt رو دارم اما csc رو پیدا نمیکنم...اگر متفاوته از کجا میتونم دوباره فرم رو پرینت بگیرم؟؟

مرسی
❶کیس نامبر : 2015AS17XX
❷تعداد افراد کیس : 3 نفر (برنده اصلی: مادرم)
❸کارنت شدن : 12 آگوست (21 مرداد)
❹ارسال فرم 260 : 14 آگوست (23 مرداد)
❺دریافت نامه دوم : 23 ژانویه (3 بهمن)
❻تاریخ مصاحبه : 4 مارچ (13 اسفند)
❼سفارت : آنکارا
❽مادرم و خواهرم: یکضرب
❾پدرم: کلیر (آپدیت ها: 5 مارچ کل کیس - 6 مارچ کل کیس - 20 مارچ کیس کلیرنسی - شب 3 جون کیس اصلی - شب 8 جون کیس کلیرنسی - روز 9 جون کل کیس) ----> کلیر : 9 جون ساعت 7 شب
♣♣♣سفرنامه
تشکر کنندگان:
من درست متوجه نشدم اگه ميشه ببينيد آيا منظورتون رو من كامل متوجه شده ام يا خير:
ما فرم CSC رو پر مي كنيم بعد اگر FBI چك بهمون خورد بعد از كليرنس شدن از طريق CSC پاس + ويزا براي ما ارسال ميشه مثلا به ايران آيا درست متوجه شدم. ممنون
شماره کیس:**76 / رویت قبولی : ۳ می / تاریخ ارسال فرم:11 جولای / کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس: ۱۰ جون / مصاحبه: نیمه دوم آگوست/ دریافت ویزا: / ورود به آمریکا: :- / دریافت گرین کارت: -
تشکر کنندگان:
(2015-04-13 ساعت 17:31)ahmad3ptop نوشته:  من درست متوجه نشدم اگه ميشه ببينيد آيا منظورتون رو من كامل متوجه شده ام يا خير:
ما فرم CSC رو پر مي كنيم بعد اگر FBI چك بهمون خورد بعد از كليرنس شدن از طريق CSC پاس + ويزا براي ما ارسال ميشه مثلا به ايران آيا درست متوجه شدم. ممنون

قبل از مصاحبه باید یک دفتر پستی انتهاب کنید که اگه یک ضرب گرفتید واستون ۳ روزه پست میکنن و میرین همون دفتر پاستونو میگیرین، اما اگه کلیرنس خورد بعد از کلیر شدن مجدد یه بار دیگه تو سیس ثبت نام میکنید و میرین حضوری ویزارو دریافت میکنید.
کیس ۲۰۱۵as۶۳۰۰،  ارسال فرمها: ١٨ جون ٢٠١٤،سفارت خونه: ابوظبی  ، تعداد نفرات:۲ ،کارنت :۱۱ می ٢٠١٥،نامه دوم:.۳۱ می ٢٠١٥،مصاحبه:.۲  جولای،  ویزا :خانوم ۲ جولای، خودم ۲۳ اگست ،ورود به امریکا: 3 نوامبر٢٠١٥. ساکن لس انجلس
تشکر کنندگان:
شماره پاسپورت همسرم عوض شده ولی کیس اصلی خودم هستم.در ضمن یه نوزاد هم تا ۲ ماه دیگه اضافه میشه . برای همسرم و نوزاد متولد شده باید فرم ptt را درخواست تغییر بدم؟ چون شماره پاس همسرم قابلیت ادیت نداره ولی در یک قسمت قابلیت اضافه کردن اعضای جدید را داره .لطفا راهنمایی بفرمایید.
تشکر کنندگان:
سلام من قصد دارم آدرسی که تو فرم 260 نوشتم رو عوض کنم ؛ باید تو فرم contact information اطلاعات جدید رو بنویسم و شفاهی به آفیسر این جابجایی رو اعلام کنم؟
ممنون
کنسولگری: ANKARA / تعداد افراد منظور در کیس : 1 / ارسال فرمهای سری اول: 19 May / کارنت شدن کیس: March / مصاحبه: 6 May - ویزا یک ضرب / ورود ۷ جولای ۲۰۱۵
تشکر کنندگان: m.ghoreishi
برای گرفتن ویزا از پست چه مدرکی رو باید به پست نشون بدیم برای شناسایی
شماره کیس: 2015AS00001xxx - تعداد افراد: 1 - مصاحبه:Ankara, 12 Jan - دریافت ویزا:کلیرنس،کلییر بعد از 92 روز - ورود به آمریکا:Jun - دریافت گرین کارت:Jul
تشکر کنندگان: m.ghoreishi
(2015-04-15 ساعت 20:55)rohemast نوشته:  سلام من قصد دارم آدرسی که تو فرم 260 نوشتم رو عوض کنم ؛ باید تو فرم contact information اطلاعات جدید رو بنویسم و شفاهی به آفیسر این جابجایی رو اعلام کنم؟
ممنون

بله دوست عزيز، روز مصاحبه ميتونيد تغيير ادرس رو اعلام كنيد و نگران اين موضوع نباشيد

(2015-04-19 ساعت 12:35)MARY31 نوشته:  برای گرفتن ویزا از پست چه مدرکی رو باید به پست نشون بدیم برای شناسایی

رسيد ثبت نام در ptt و كپى پاسپورت كافيه
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان:
سلام دوستان ی سوال: برای ثبت نام در csc آیا باید برای هر شخصی که در کیس وجود داره جداگانه ثبت نام بشه یا همین که اطلاعات ش در اکانت من وارد شد کافیه
CN:2015AS5xxx/Ankara
submission of the forms:may 18th
resub. on jul. 20th
مصاحبه: هفته اول جون
دريافت ويزاي يك ضرب D:
تگزاس، دالاس
٢٨ اگست
تشکر کنندگان:
(2015-05-04 ساعت 16:53)yekta2015 نوشته:  سلام دوستان ی سوال: برای ثبت نام در csc آیا باید برای هر شخصی که در کیس وجود داره جداگانه ثبت نام بشه یا همین که اطلاعات ش در اکانت من وارد شد کافیه

همین که اطلاعاتش در اکانت شما وارد شد کافیه. فقط به تعداد اعضا پرینت بگیر
تشکر کنندگان: ofrfar ، yekta2015
(2015-05-04 ساعت 17:51)moj237 نوشته:  
(2015-05-04 ساعت 16:53)yekta2015 نوشته:  سلام دوستان ی سوال: برای ثبت نام در csc آیا باید برای هر شخصی که در کیس وجود داره جداگانه ثبت نام بشه یا همین که اطلاعات ش در اکانت من وارد شد کافیه

همین که اطلاعاتش در اکانت شما وارد شد کافیه. فقط به تعداد اعضا پرینت بگیر

مرسي.
CN:2015AS5xxx/Ankara
submission of the forms:may 18th
resub. on jul. 20th
مصاحبه: هفته اول جون
دريافت ويزاي يك ضرب D:
تگزاس، دالاس
٢٨ اگست
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان