کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گرفتن وقت از دکتر برای معاینات پزشکی
(2014-08-21 ساعت 10:32)Vandadi نوشته:  با سلام
میخواستم بدونم کسی هست که وقت دکتر گرفته باشه؟ من سایت دکتر اونگان چک کردم و فعلا تا 20 Sep وقت میده و ماه های بعد تر نمیده فعلا. شما دوستان از کجا دیدید و چطور که 3 تا 7 Oct تعطیل است ممنون میشم راهنمایی کنید.

1- وقت دکتر را یکماه زودتر میتونید بگیرید. یعنی مثلا اگر برای 15 اکتبر وقت می خواهید، زودتر از 15 سپتامبر نمی تونید اقدامی کنید.

2- اینکه 3 تا 7 اکتبر هست. توی تقویم ترکیه هست که البته لینکش توی سایت سفارت امریکا در انکارا هم هست. کلا تعطیل رسمی و به مناسبت عید قربان هست.

3- من به دکتر اونگان هم ایمیل زدم. دکتر هم 3 تا 7 اکتبر تعطیل هست و وقتی نخواهد داد.
شماره کیس: 2015AS1xxx /تاریخ رویت قبولی: 1 May / تعداد : 2 نفر/ ارسال فرم : 24 May/ کارنت شدن کیس: 12 August / دریافت نامه دوم: August 15 / مصاحبه : October 9 - Ankara / دریافت ویزا : یک ضرب / مقصد : دالاس / ورود به آمریکا : January 15/ دریافت گرین کارت:Feb 9
تشکر کنندگان: Vandadi ، A_A ، babak12
سلام دوستان عزیز از دوستان 2014 عزیز کسی میتونه منو راهنمایی کنه ما برای وقت دکتر سفارت ترکیه اول باید از دکتر وقت بگیریم بعد بلیط هواپیما رزرو کنیم یا باید اول بلیط رزرو کرده وبه دکتر تاریخ بلیط را گفته و وقت مدیکال بگیریم پیشاپیش ممنونم
تشکر کنندگان:
سلام از چند وقت قبل باید برای گرفتن نوبت دکتر وقت بگیریم؟
تشکر کنندگان:
(2014-08-26 ساعت 09:42)امیلی نوشته:  سلام از چند وقت قبل باید برای گرفتن نوبت دکتر وقت بگیریم؟
سلام
از یک ماه قبل
تشکر کنندگان: A_A
(2014-08-14 ساعت 00:10)Mahboy نوشته:  دوستان اطلاعی از مدیکال برای کودک زیر دو سال دارند؟ کسی تجربه اش رو داشته که چقدر طول میکشه. یادمه یه جایی تو سایت پزشکی سفارت آنکارا خوندم که برای زیر دو سال آزمایش سل انجام نمیشه و 4 روز زمان لازم برای جواب ازمایشات برای کودک بالای دو ساله.

كسي اطلاعات دقيقتري از اين موضوعي كه پرسيدم نداره؟ تجربه مشابهي؟!!
3نفر -- آنكارا -- تکمیل فرم DS260 در ۱۳جون ۲۰۱۴ -- مصاحبه ژانویه -- 2یکضرب 1کلیرنس -- کلیر 99 روز -- ورود به هیوستون در 28 جون ۲۰۱۵ -- دریافت SSN بعد از 15 و G.C بعد از 50 روز Cool
سفرنامه اول آنکارا
تشکر کنندگان:
(2014-08-27 ساعت 14:23)Mahboy نوشته:  
(2014-08-14 ساعت 00:10)Mahboy نوشته:  دوستان اطلاعی از مدیکال برای کودک زیر دو سال دارند؟ کسی تجربه اش رو داشته که چقدر طول میکشه. یادمه یه جایی تو سایت پزشکی سفارت آنکارا خوندم که برای زیر دو سال آزمایش سل انجام نمیشه و 4 روز زمان لازم برای جواب ازمایشات برای کودک بالای دو ساله.

كسي اطلاعات دقيقتري از اين موضوعي كه پرسيدم نداره؟ تجربه مشابهي؟!!
دوست عزیز بهترین حالت این است که شما ایمیل بزنید و در این مورد از دکتر بپرسید
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: Mahboy ، A_A
بچه هاییکه آنکارا تشریف می برید واسه معاینات توجه داشته باشید خانم دکتر خیلی منصفتر از همسرشون هستن .
آقای دکتر بسته به ظاهر شما تصمیم میگیره واکسن هارو براتون تکارا کنه من 3بار mmr تو کارتم زده بودم ولی بازم زد.Cool
مصاحبه: 06 اوت 2014
دریافت ویزای یکضربCool
تشکر کنندگان: r.bazargan ، sunflower00 ، rezasadeghi
(2014-08-22 ساعت 21:31)majid.sp نوشته:  سلام دوستان عزیز از دوستان 2014 عزیز کسی میتونه منو راهنمایی کنه ما برای وقت دکتر سفارت ترکیه اول باید از دکتر وقت بگیریم بعد بلیط هواپیما رزرو کنیم یا باید اول بلیط رزرو کرده وبه دکتر تاریخ بلیط را گفته و وقت مدیکال بگیریم پیشاپیش ممنونم
دوست عزیز راه منطقی اینه که اول وقت دکتر بگیرید ولی باز هم اگه دوست دارید اول بلیط بگیرید 5 روز زودتر از زمان مصاحبتون آنکارا باشید که مشکلی بوجود نیاد.
دریافت ویزای یکضربCool
تشکر کنندگان:
(2014-08-28 ساعت 13:57)adriana نوشته:  
(2014-08-22 ساعت 21:31)majid.sp نوشته:  سلام دوستان عزیز از دوستان 2014 عزیز کسی میتونه منو راهنمایی کنه ما برای وقت دکتر سفارت ترکیه اول باید از دکتر وقت بگیریم بعد بلیط هواپیما رزرو کنیم یا باید اول بلیط رزرو کرده وبه دکتر تاریخ بلیط را گفته و وقت مدیکال بگیریم پیشاپیش ممنونم
دوست عزیز راه منطقی اینه که اول وقت دکتر بگیرید ولی باز هم اگه دوست دارید اول بلیط بگیرید 5 روز زودتر از زمان مصاحبتون آنکارا باشید که مشکلی بوجود نیاد.
البته بازم باید حواستون به تعطیلات در آنکارا باشه . من شنبه وقت دکتر داشتم دوشنبه جوابشو دادن سه شنبه مصاحبم بود. تو سایت دکتر می تونید روزهای تعطیل و مشاهده کنید که به مشکل نخورید.
دریافت ویزای یکضربCool
تشکر کنندگان: r.bazargan
(2014-08-28 ساعت 13:57)adriana نوشته:  
البته بازم باید حواستون به تعطیلات در آنکارا باشه . من شنبه وقت دکتر داشتم دوشنبه جوابشو دادن سه شنبه مصاحبم بود. تو سایت دکتر می تونید روزهای تعطیل و مشاهده کنید که به مشکل نخورید.

دریافت ویزای یکضربCool
تشکر کنندگان:
سلام، دوستان يكي راهنمايي كنه تو سايت برا وقت دكتر، تا زماني كه شماره پرواز و نام هتل و تاريخ دقيق پرواز وارد نشه فرم سابميت نميشه، چه بايد كرد؟ ممنون ميشم سريع پاسخ بدين يكي از دوستام روز اول مصاحبه داره نميتونه الان وقت بگيره هر كاري ميكنه
شماره كيس: 37XX / آنكارا / كارنت: 9 DEC / نامه دوم: 12 DEC / مصاحبه: 17 FEB / وضعيت: AP
آپديت ها: 17feb, 19feb, 26feb, 27feb, 2march, 9march, 20march, 01jun, 02jun, 05 jun
كلير : Jun 05 بعد از 108 روز انتظار، دريافت ويزا jun 10
ورود به امريكا: July 06 Tongue
تشکر کنندگان:
دوستان امسال شماره پروازو تاریخ پروازم میخواد :|
ادرسم میخواد دقیق :|
اصلا امسال چرا اینقدر تغییر کردن؟ Smile
همخونی نداره کلا با سالای پیش
کیس نامبر :2XXX / کنسولگری: ANKARA / تعداد افراد منظور در کیس : 1 / مصاحبه: 21 Oct/ویزا :21 Oct Wink
سلام، من تونستم برا دوستم وقت بگيرم، شماره و تاريخ پرواز اجباري نيست من وارد نكردم مشكلي پيش نيومد و ايميل تاييد وقت پزشكي هم كمتر از نصف روز برا دوستم اومد
شماره كيس: 37XX / آنكارا / كارنت: 9 DEC / نامه دوم: 12 DEC / مصاحبه: 17 FEB / وضعيت: AP
آپديت ها: 17feb, 19feb, 26feb, 27feb, 2march, 9march, 20march, 01jun, 02jun, 05 jun
كلير : Jun 05 بعد از 108 روز انتظار، دريافت ويزا jun 10
ورود به امريكا: July 06 Tongue
تشکر کنندگان: ارشان۲۰۱۵ ، A_A ، babak12 ، r.bazargan ، rezasadeghi ، behjat
والا منکه همین ماه قبل از مصاحبه برگشتم اطلاعات پرواز و نمی زدیم هم مشکلی نبود وقت دکتر می داد. ولی در کل من مصاحبم آنکارا بود وقتی رفتم برای معاینات 1 ساعت زودتر از وقتیکه گرفته بودم رفتم کسی هم نپرسید زمان نوبتت کی بوده نوبت داشتی یا نه .
دریافت ویزای یکضربCool
تشکر کنندگان: babak12 ، kaamiran ، Rooz ، r.bazargan
(2014-08-26 ساعت 09:42)امیلی نوشته:  سلام از چند وقت قبل باید برای گرفتن نوبت دکتر وقت بگیریم؟

دوست عزیز لطفا قبل از طرح سوال خود، حتما 1 یا 2 صفحه از آخرین ارسال های تاپیک مربوطه را مطالعه نمایید. پاسخ سوال شما در 2 پست قبل از پست سوال شما توسط دوست دیگری داده شده است.

پیروز و سربلند باشید
شماره کیس: **2015AS000000 ، تاریخ رویت قبولی: 2014 ,May 01 ، کنسولگری: آنکارا ، تعداد افراد منظور در کیس: 2 نفر ، ارسال فرمهای سری اول: June 09, 2014 ، کارنت شدن کیس: Aug 12, 2014 ، تاریخ دریافت نامه دوم: Sep 19, 2014، مصاحبه: Nov، دریافت کلیرنس: نیاز نشد، دریافت ویزا: بله (یک ضرب)، ورود به آمریکا: بله، دریافت گرین کارت: بله

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان