کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گرفتن وقت از دکتر برای معاینات پزشکی
سلام دوستان من برای مدیکال دوبی به آدرس hospitaldxb@nmc.ae ایمیل زدم، به آدرسی که در پست های سال قبل بود هم ایمبل زدم که باز جوابی ندادن! بعدش تماس گرفتم گفتند برای هفته اول نوامبر آخر اکتبر میشه وقت گرفت که خب خیلی دیره. بعد تو سایتش درخواست دادم که الان یه ایمیل اومده که درخواستتون بررسی خواهد شد! شما آدرس ایمیل دیگه ای ندارید؟ ایمیل خود دکتر شوکلا یا هرچی. من نمیدونم چه زمانی بلیت بگیرم...
تشکر کنندگان: atlantis770
(2014-09-29 ساعت 16:03)sunflower00 نوشته:  سلام دوستان من برای مدیکال دوبی به آدرس hospitaldxb@nmc.ae ایمیل زدم، به آدرسی که در پست های سال قبل بود هم ایمبل زدم که باز جوابی ندادن! بعدش تماس گرفتم گفتند برای هفته اول نوامبر آخر اکتبر میشه وقت گرفت که خب خیلی دیره. بعد تو سایتش درخواست دادم که الان یه ایمیل اومده که درخواستتون بررسی خواهد شد! شما آدرس ایمیل دیگه ای ندارید؟ ایمیل خود دکتر شوکلا یا هرچی. من نمیدونم چه زمانی بلیت بگیرم...

فکر کنم اگر مستقیماً به خود دکتر شوکلا ایمیل بزنید بد نیاشه:
drshukla@nmc.ae
به این آدرس هم ایمیل بزنید:
appointmentdeiradxb@nmc.ae
تشکر کنندگان: babak12 ، behdadK ، sunflower00
بنده هم که نوامبر مصاحبه دارم اصلا تابحال فکر این رو نکردم که به شوکلا ایمیل بزنم. خیلی زوده برای اینچنین برنامه ریزی هایی . ضمنا در زمان پیک شوکلا نیست و یک ماه قبل ازمصاحبه یا نزدیک تر ایرادی نداره برای فیکس کردن. اگر دکتر شوکلا قرار باشه نباشه نیست و کاریش نمیشه کرد چه 1 سال قبل زنگ بزنی چه 1 هفته قبل
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: sunflower00
دوستان كدوم بيمارستان ها توي ابوظبي مورد تاييد سفارت هست ؟ دكتر خاصي رو ميشناسه كسي
تشکر کنندگان:
NMC ابوظبی.
البته دکتری که فارسی بدونه نداره ولی هم هزینه کمتری از NMC دبی داره و هم خلوت تره و هم سریعتر کار رو راه میندازه

کلا در سایت سفارت 4 جا رو معرفی کرده
https://abudhabi.usembassy.gov/medical_examination.html

US Embassy-approved panel physicians

New Medical Center
P. O. Box 6222
ABU DHABI TEL. NO: 02-6332255

OR

Oasis Hospital
P. O. Box 1016
AL AIN TEL. NO: 03-7221251

OR

Mideast Polyclinic
P. O. Box 55742
DUBAI TEL. NO: 04-2216888

OR

New Medical Center
P. O. Box 7832
DUBAI TEL. NO: 04-2683131
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: babak12 ، sunflower00 ، samane1363 ، AliReza.Sh
یک راه دیگه هم هست که الان تست کردم ببینم جواب میدهند یا نه
در سایت NMC به قسمت دریافت وقت معاینه برید (یا از این لینک: http://www.nmc.ae/ScheduleAppointment.aspx)
برای بیمارستان بزنید: NMC Deira
برای دپارتمان بزنید Internal Medicine
برای دکتر هم دکتر شوکلا رو انتخاب کنید
نام و نام خانوادگی و تلفن و ایمیل رو هم اون بالا بزنید و در قسمت مسیج بنویسید که برای فلان تاریخ وقت برای 2 نفر میخواهید برای سفارت و کیس مهاجرتی هستید. من زدم که تاریخ مصاحبه ام این هست و حداکثر تا این تاریخ نتیجه میخواهم . حالا منتظر جوابشون هستم
تشکر کنندگان: babak12 ، sunflower00 ، samane1363 ، AliReza.Sh
سلام آقای بهداد ناریخ مصاحبه ما 18 نوامبر انکارا و 4 نفریم . 2تا بچه 7تا 12 سال داریم .
برای وقت گرفتن باید 19 اکتبر اقدام کنیم ؟ اسم بچه ها رو تو سایت دکتر اونگان وارد کنیم و بعد اسم خودمون رو بعد باید وقت بگیریم یا خودشون وقت میدن .قسمت ویزا immigrant رو انتخاب کنم یا diversity . ضمنا" مصاحبه ما سه شنبه صبح است ما چند شنبه باید بلیط بگیریم با توجه به تست مدیکال و آیا شنبه و یک شنبه اونجا تعطیل ؟
تشکر کنندگان:
(2014-09-29 ساعت 23:39)atlantis770 نوشته:  
(2014-09-29 ساعت 16:03)sunflower00 نوشته:  سلام دوستان من برای مدیکال دوبی به آدرس hospitaldxb@nmc.ae ایمیل زدم، به آدرسی که در پست های سال قبل بود هم ایمبل زدم که باز جوابی ندادن! بعدش تماس گرفتم گفتند برای هفته اول نوامبر آخر اکتبر میشه وقت گرفت که خب خیلی دیره. بعد تو سایتش درخواست دادم که الان یه ایمیل اومده که درخواستتون بررسی خواهد شد! شما آدرس ایمیل دیگه ای ندارید؟ ایمیل خود دکتر شوکلا یا هرچی. من نمیدونم چه زمانی بلیت بگیرم...

فکر کنم اگر مستقیماً به خود دکتر شوکلا ایمیل بزنید بد نیاشه:
drshukla@nmc.ae
به این آدرس هم ایمیل بزنید:
appointmentdeiradxb@nmc.ae
ممنون دوست عزیز، الان بهشون ایمیل زدم Smile
تشکر کنندگان: babak12
(2014-09-30 ساعت 09:33)behdadK نوشته:  یک راه دیگه هم هست که الان تست کردم ببینم جواب میدهند یا نه
در سایت NMC به قسمت دریافت وقت معاینه برید (یا از این لینک: http://www.nmc.ae/ScheduleAppointment.aspx)
نام و نام خانوادگی و تلفن و ایمیل رو هم اون بالا بزنید و در قسمت مسیج بنویسید که برای فلان تاریخ وقت برای 2 نفر میخواهید برای سفارت و کیس مهاجرتی هستید. من زدم که تاریخ مصاحبه ام این هست و حداکثر تا این تاریخ نتیجه میخواهم . حالا منتظر جوابشون هستم

ممنون، منظورم از درخواست توی سایت همینیه که شما توضیح دادین. یه ایمیل auto-generated دادن که بررسی میشه، همینBig Grin
سلام دوستان جواب منو کسی نمده

سلام دوستان ناریخ مصاحبه ما 18 نوامبر انکارا و 4 نفریم . 2تا بچه 7تا 12 سال داریم .
برای وقت گرفتن باید 19 اکتبر اقدام کنیم ؟ اسم بچه ها رو تو سایت دکتر اونگان وارد کنیم و بعد اسم خودمون رو بعد باید وقت بگیریم یا خودشون وقت میدن .قسمت ویزا immigrant رو انتخاب کنم یا diversity . ضمنا" مصاحبه ما سه شنبه صبح است ما چند شنبه باید بلیط بگیریم با توجه به تست مدیکال و آیا شنبه و یک شنبه اونجا تعطیل ؟
تشکر کنندگان:
قربان بنده از پروسه آنکارا خبر ندارم که جواب شما رو بدم دوستان آنکارایی باید بگن. شاید بد نباشه در تاپیکش هم بپرسید. تنها راهنمایی که میتونم به شما بکنم این هست که به دکتر اطلاع بدید زمان مصاحبه شما کی هست و شرایط خانواده هم بهشون بزنید خودشون حداکثر زمانی که میتوانید برای مدیکال بروید بهتون اعلام میکنند.
چون بچه دارید شرایطتتون ممکنه متفاوت باشه و زمان مدیکالتون طولانی تر از حالت معمول بشه یا دکتر در تاریخی نباشه. زمان قطعی رو دکتر به شما میگه و بعد هم مسئولیتش رو میپذیره.
تشکر کنندگان: babak12 ، HERMES7
http://www.doctorun.com/en/medical-exami...-procedure
صفحه مربوط به پزشك تركيه،
(2014-09-30 ساعت 11:29)1352ghazal نوشته:  سلام آقای بهداد ناریخ مصاحبه ما 18 نوامبر انکارا و 4 نفریم . 2تا بچه 7تا 12 سال داریم .

سلام
شما از زمان مصاحبه یک ماه وقت دارید که کارهای پزشکی رو انجام بدهید.
اینجا را مطالعه کنید
حداقل برای بچه ها 4 روز زمان نیاز دارید. بنظر من بکنید 5 روز که استرس نداشته باشید.
اسم بچه ها اول وارد کنید
اینجارامطالعه کنید
بعد اسم همسر و اخر هم خودتان
مراحل خیلی مشخص است
به نظر بنده شما سه شنبه حرکت کنید که چهارشنبه که تست tbt را اونجا باشید که کار های معمول رو انجام بدن
که برای دوشنبه صبح مدارک پزشکی شما حاضر باشد که سه شنبه وقت سفارت دارید.
شنبه تا ظهر هستن و یکشنبه ترکیه تعطیل هست.
حتما تاریخ های رسمی ترکیه و سفارت رو هم چک بفرمایید که مشکل زا نشود.
شما وقت رو از سایت بگیرید و اگر خواستید از خودشان هم سوال بفرمایید که این مدت کفایت میکند یا خیر.
شما diversity را انتخاب کنید.
موفق باشید.
تشکر کنندگان: babak12 ، AliReza.Sh
(2014-09-30 ساعت 13:05)sunflower00 نوشته:  
(2014-09-30 ساعت 09:33)behdadK نوشته:  یک راه دیگه هم هست که الان تست کردم ببینم جواب میدهند یا نه

ممنون، منظورم از درخواست توی سایت همینیه که شما توضیح دادین. یه ایمیل auto-generated دادن که بررسی میشه، همینBig Grin

دوستان خوبم
برای ان ام سی دبی اصلا وقت گرفتن نمی خواد شما اگر هفت و نیم تا هشت صبح اونجا باشید زودتر از اونهایی ویزیت میشید که از قبل نوبت دارند
البته میتونید تلفنی مطمئن بشید که دکتر اون روز مرخصی نباشه. فقط همین.
به خدا توکل کنید
موفق باشید
ورود به امریکا: اکتبر2014

تشکر کنندگان: behdadK ، HERMES7 ، babak12 ، samane1363
البته به گمانم اصلا جواب هیچ کس رو با ایمیل و ثبت نام اینترنتی نمیدند. به من که ندادند و منتظریم.
میگذاریم یک ماه تا مصاحبه مون فاصله باشه اونموقع مجدد اقدام میکنیم این دفعه تلفنی دکتر شوکلا رو گیر میاریم.
تشکر کنندگان: babak12 ، A_A

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان