کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گرفتن وقت از دکتر برای معاینات پزشکی
(2015-05-21 ساعت 19:51)m.ghoreishi نوشته:  
(2015-05-21 ساعت 08:52)Alex ۲۰۱۴ نوشته:  بادرود قریشی جان
می خواستم بدونم این ایمیلی که می فرمایید باید کی به دکتر بزنیم ؟ یک ماه مونده به مصاحبه یا از همین الان که نامه دوممون رسیده اقدام کنیم ؟ با تشکر فراوان قریشی جان ، ضمناً ما هم سفارتمون ایروانه مثل شما .

درود دوست عزيز
شما از دريافت نامه دوم كه تاريخ دقيق مصاحبه مشخص ميشه ميتونيد با دكتر مكاتبه كنيد و نوبت بگيريد و خيالتون از اين بابت راحت باشه، در مورد سفر به ايروان ميتونيد سفرنامه بنده و بقيه دوستان رو مطالعه كنيد و اگر سوالى داشتيد من در خدمتتون هستم

ارادت داریم قربان امیدوارم زودتر کلیر بشین و اونور درخدمتتون باشیم رفیق .
ANKARA-->YEREVAN-Current Date:12 MAY-STATUS:CLEARED
MY DEAR GOD `WE ARE ONLY HOPEFULL`PLEASE HELP AND PROTECT US. PLEASE`PLEASE`PLEASE`...........PLEASE
لاتاری از آغاز تا پایان
118 مهاجرسرا
خدایا عاشقتم
درآغوشم بگیر ازخودرهایم کن --- گرفتارسکوتم من صدایم کن
[/align]
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، hamed shayan
سلام دوستان
من و خانواده پنجشنبه 25 ژوئن وقت سفارت ابوظبی (F4 family) داریم. میخواهیم به NMC دبی دیره مراجعه کنیم. من 50 ، خانم 47 ، پسر 19 و دختر 14 ساله هستیم. با توجه به سن و آزمایشهای لازم، آخرین زمانی که میتوانیم به بیمارستان مراجعه کنیم چه روزیه؟ دوشنبه صبح/دوشنبه بعد از ظهر/سه شنبه صبح/سه شنبه بعد از ظهر تا جواب آزمایش روز چهارشنبه بعد از ظهر آماده باشد؟ Sad
اگر دوستی اقدامات لازم در تهران با ذکر نام را راهنمایی کند بسیار متشکر خواهم بود (مانند واکسنهای لازم یا آزمایشها و ..)
با تشکر از راهنمایی هاSmile
تشکر کنندگان:
دوستان
تجربه مراحل پزشکی با دکتر اردیان رو اگه کسی داشته لطف کنه منتقل کنه
با تشکر
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان:
کسی میدونه هزینه تزریق واکسن آبله مرغان در آنکارا چند هست؟
تشکر کنندگان:
سلام به دوستای گلم...میخواستم ببینم کسی در مورد تجدید مدیکال در آنکارا تجربه ایی داره....چون ما تاریخ مدیکالمون 6 ماهش تا اوایل جولای هست و کلیرنس هستیم میخواستم ببینم کی بریم برای تجدید مدیکالمون بهتره...
تشکر کنندگان:
(2015-05-28 ساعت 18:07)kimfar نوشته:  سلام به دوستای گلم...میخواستم ببینم کسی در مورد تجدید مدیکال در آنکارا تجربه ایی داره....چون ما تاریخ مدیکالمون ۶ ماهش تا اوایل جولای هست و کلیرنس هستیم میخواستم ببینم کی بریم برای تجدید مدیکالمون بهتره...

سلام انشالا بعداز کلییر شدن سریعآ با دکتر اونگان مکاتبه میکنی و همون مراحل قبلی رو طی میکنی. جالبه بدونی در مواقعی دکتر اونگان پول پرست برا تمدید مدیکال مجددآ واکسن تزریق میکنه. امیدوارم یزودی کلییر بشید
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: kimfar ، لطف اله
سلام دوستان گل
من دوم جولای تو ابوظبی مصاحبه دارم می دیشب یک نامه زدم به nmc به این ایمیل آدرس nmchospt@emirates.net.ae
که بعد چند دقیقه دلوری اون اومد ولی مثل اینکه ایمیل ارسالی من به شکل برخورده
برای دوستان گل متن ایمل ارسالی خودم و دلوری رو می زارم تا راهنمای کنید چی کنم در ضمن من نامه دعوت به سفارت هم براشون اتچ کردم.
کد:
[align=left]
Dear Dr. Shukla

My exact date of interview is July 02, 2015 08:30 AM at the U.S embassy in ABU DHABI for diversity immigration visa is July 02, 2015 08:30 AM. I would be grateful if you set an appointment for me and my wife a few days before my interview in order to meet embassy requirements in time.

Attach please find the embassy invitation letter dated May 20, 2015

MY name: MORTAZKHOU, AMIR HOSSEIN

My wife Name:
I would be much appreciated if you advise me the appointment date and time by return

Email.

Best Regards

Amir Hossein Mortazkhou[/align]

این هم دو نامه دریافتی.
کد:
[align=left]
This report relates to a message you sent with the following header fields:

Message-id: <CAEMdG3abmQm70ZB4rzVtF2JjLGGF2vx5fT-44bzTm6nGZ1P2bg@mail.gmail.com>
  Date: Wed, 03 Jun 2015 00:29:47 +0430
  From: Amir Mortazkhou <amir.mor1360@gmail.com>
  To: nmchospt@emirates.net.ae
  Subject: APPOINTMENT

Your message cannot be delivered to the following recipients:

Recipient address: nmchospt@emirates.net.ae
  Reason: Over quota

Original-recipient: rfc822;nmchospt@emirates.net.ae
Final-recipient: rfc822;nmchospt@emirates.net.ae
Action: failed
Status: 4.2.2 (Over quota)[/align]
کد:
[align=left]
This is the mail system at host mail.nmc.ae.

I'm sorry to have to inform you that your message could not
be delivered to one or more recipients. It's attached below.

For further assistance, please send mail to postmaster.

If you do so, please include this problem report. You can
delete your own text from the attached returned message.

The mail system

<bennet@nmc.ae>: host imailv.emirates.net.ae[86.96.229.27] said: 550 Invalid
    Recipient [605] (in reply to RCPT TO command)

Final-Recipient: rfc822; bennet@nmc.ae
Original-Recipient: rfc822;bennet@nmc.ae
Status: 5.0.0
Remote-MTA: dns; imailv.emirates.net.ae
Diagnostic-Code: smtp; 550 Invalid Recipient [605[/align]
]
کیس: **67/ رویت قبولی ۲ May /ارسال فرم : 14 nov ۲۰۱۴ /سفارت : ترکیه انکارا تغییر به ابوظبی /تعداد افراد منظور در کیس: ۲نفر /کارنت شدن :12 May/ نامه دوم : 20 May/مصاحبه:02 July /گرفتن ویزای من یک ضرب همسر من کلیرانس خورد/ورود من به امریکاه 10 جولای/
تشکر کنندگان:
سلام بچه ها.من یه سوال دارم.اول باید تو سایت دکتر نوبت بگیرم بعد ایمیل بزنم؟ایمیل برای چی هست و چی باید بنویسم و ادرس ایمیل چی هست؟
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
من براي وقت دكتر در انكارا وارد سايت دكتر اونگان شدم ابتدا مشخصات پسر دو ساله ام را وارد كردم در يك قسمت اين سوال را پرسيد چي جواب بدم . Have you taken any kind of medical examination regarding your visa application? If yes, please tell us when and where you have taken a medical examination before.

سوال بعدي: باقي نفرات را چگونه وارد كنم.
ممنون ميشم سريع پاسخ بديد يا اگر فايل راهنمايي هست برام بزاريد. ممنون
تشکر کنندگان:
(2015-06-03 ساعت 12:37)camel_60 نوشته:  سلام دوستان گل
من دوم جولای تو ابوظبی مصاحبه دارم می دیشب یک نامه زدم به nmc به این ایمیل آدرس nmchospt@emirates.net.ae
که بعد چند دقیقه دلوری اون اومد ولی مثل اینکه ایمیل ارسالی من به شکل برخورده
برای دوستان گل متن ایمل ارسالی خودم و دلوری رو می زارم تا راهنمای کنید چی کنم در ضمن من نامه دعوت به سفارت هم براشون اتچ کردم.
کد:
[align=left]
Dear Dr. Shukla

My exact date of interview is July 02, ۲۰۱۵ 08:30 AM at the U.S embassy in ABU DHABI for diversity immigration visa is July 02, ۲۰۱۵ 08:30 AM. I would be grateful if you set an appointment for me and my wife a few days before my interview in order to meet embassy requirements in time.

Attach please find the embassy invitation letter dated May 20, ۲۰۱۵

MY name: MORTAZKHOU, AMIR HOSSEIN

My wife Name:
I would be much appreciated if you advise me the appointment date and time by return

Email.

Best Regards

Amir Hossein Mortazkhou[/align]

این هم دو نامه دریافتی.
کد:
[align=left]
This report relates to a message you sent with the following header fields:

Message-id: <CAEMdG3abmQm70ZB4rzVtF2JjLGGF2vx5fT-44bzTm6nGZ1P2bg@mail.gmail.com>
  Date: Wed, 03 Jun ۲۰۱۵ 00:29:47 +0430
  From: Amir Mortazkhou <amir.mor1360@gmail.com>
  To: nmchospt@emirates.net.ae
  Subject: APPOINTMENT

Your message cannot be delivered to the following recipients:

Recipient address: nmchospt@emirates.net.ae
  Reason: Over quota

Original-recipient: rfc822;nmchospt@emirates.net.ae
Final-recipient: rfc822;nmchospt@emirates.net.ae
Status: ۴.۲.2 (Over quota)[/align]
کد:
[align=left]
This is the mail system at host mail.nmc.ae.

I'm sorry to have to inform you that your message could not
be delivered to one or more recipients. It's attached below.

For further assistance, please send mail to postmaster.

If you do so, please include this problem report. You can
delete your own text from the attached returned message.

The mail system

<bennet@nmc.ae>: host imailv.emirates.net.ae[86.96.229.27] said: 550 Invalid
    Recipient [605] (in reply to RCPT TO command)

Final-Recipient: rfc822; bennet@nmc.ae
Original-Recipient: rfc822;bennet@nmc.ae
Status: ۵.0.0
Remote-MTA: dns; imailv.emirates.net.ae
Diagnostic-Code: smtp; 550 Invalid Recipient [605[/align]
]

دوست من به این آدرس ایمیل بزن
appointmentdeiradxb@nmc.ae
البته اگه دوبی میرین
در ضمن میتونین تو خود سایت NMC هم وقت بگیرین اینطوری بهتر جواب میدن
در نهایت من وقت گرفتم اصلاَ نخواست از من و همینطوری قبول کرد برای معاینات
زیاد سخت نگیرین
2015AS3XXX* آنکارا ->ABU DHABI*دو نفر
ارسال فرمها: 2 Sep*کارنت شدن: 8 Nov*نامه دوم: 24 Feb*مصاحبه:26 Apr
نتیجه مصاحبه: AP
مقصد: LA
خدایا اینکه میگی از رگ گردن به من نزدیکتری در حد درک من نیست [size=medium]لطفاً بغلم کن
تشکر کنندگان: barfi1
سلام دوستان
نمیدونم درست هست این سوال رو اینجا مطرح کنم یا نه ولی اگه کسی تجربه ایی داره لطفا راهنمایی کنه.
کسی بوده که زمان مصاحبه و قبل از انجام مدیکال باردار بشه؟ چه اتفاقی براش میوفته؟fbi check میخوره؟
CR1
تشکر کنندگان:
(2015-06-07 ساعت 15:01)Haghighat نوشته:  سلام دوستان
نمیدونم درست هست این سوال رو اینجا مطرح کنم یا نه ولی اگه کسی تجربه ایی داره لطفا راهنمایی کنه.
کسی بوده که زمان مصاحبه و قبل از انجام مدیکال باردار بشه؟ چه اتفاقی براش میوفته؟fbi check میخوره؟

سلام

هیچ مشکلی نداره ...
اون سوال در 260 برای اون زمان بود یعنی همون لحظه شما وضعیتتون چجوریه .. اگر الان باردار کسی بشه حتی 1 ماه قبل مصاحبه هیچ مشکلی نداره و به این خاطر کسی کلیرنس نمیخوره
شماره کیس ***6. رویت قبولی 10May. تعداد افراد 2 نفر. سفارت آنکارا . مصاحبه نیمه اول جولای . نتیجه 1 ضرب هر 2 نفر Big Grin . مقصد سیاتلRolleyes
سفرنامه از سیر تا پیاز من

تشکر کنندگان: Haghighat
سلام
لطفا نگيد سوال تكراريه و ارجاع بديد به صفحه فلان. ممنون . لطفا از دوستان و مديران محترم و با تجربه درخواست ميكنم جواب بدن.
من سه شنبه 7 جولاي آنكارا مصاحبه دارم. كيس چهار نفر من و همسرم به همراه دو خردسال زير 12 سال و بالاي دو سال .
برنامم اينه كه چهارشنبه عصر برم انكارا . وقت دكتر را براي پنج شنبه صبح گرفتم . ميدانم كه يكي از واكسن هاي بچه ها پنج شنبه تزريق نميشه و بايد جمعه تزريق كنم . طبق تجربه دوستان قبلي روز دوشنبه صبح براي ديدن جاي تست واكسن بچه ها بايد مجددا برم خدمت دكتر و عصر دوشنبه جواب ازمايشات آمادست ( با فرض 72 ساعت كشت نمونه ).
اگر جايي اشتباه گفتم و برنامه ريزي من مشكلي دارد لطفا بفرماييد اصلاح كنم ممنون
تشکر کنندگان:
دوستان امروز يه ايميل به NMC زدم و خواستم وقت مديكالمون رو تو جولاى كانفيرم كنه كه جواب داد هنوز نوبتامون واسه رمضان باز نشده و اول رمضان دوباره تماس بگير !
يعنى ممكنه واسه رمضان ساعتاشون فرق كرده باشه ؟
ما بليطهامون رو گرفتيم......
جواب ايميل من :
Dear Sir/Madam,
Ramadan timing is not yet open. Please contact the hospital on the 1st day
of ramadan for futher advice.

Kindly read the draft below.
شماره كيس : ***۶ - رويت قبولى ۷ مى - افراد كيس : ٢ نفر - ارسال فرم 12جولاى -،كارنت 12 مى - نامه دوم : بيست مى بود كه دوم جون باز شد!! مصاحبه : نهم جولاى - سفارتخانه : ابوظبى - ويزا : يكضرب Big Grin - مقصد : مريلند - ورود : اواخر نوامبر - سوشیال : یک هفته بعد از ورود - گرین کارت : برای همسرم ۶۵ روز بعد از ورود و برای نفر اصلی هنوز منتظرم!!
تشکر کنندگان:
درود
دوستان قضیه امضا پاسپورت تو مطب دکتر رو میشه بیشتر توضیح بدین؟ امضا یا اثر انگشت؟ امضا عادی خودمون باشه یا نوشتن اسم به انگلیسی(امضا خارجکی)
ممنون میشم
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان