کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گرفتن وقت از دکتر برای معاینات پزشکی
مديران محترم ! لطفاً به اين PAGE هم سر بزنيد
شماره كيس : ***۶ - رويت قبولى ۷ مى - افراد كيس : ٢ نفر - ارسال فرم 12جولاى -،كارنت 12 مى - نامه دوم : بيست مى بود كه دوم جون باز شد!! مصاحبه : نهم جولاى - سفارتخانه : ابوظبى - ويزا : يكضرب Big Grin - مقصد : مريلند - ورود : اواخر نوامبر - سوشیال : یک هفته بعد از ورود - گرین کارت : برای همسرم ۶۵ روز بعد از ورود و برای نفر اصلی هنوز منتظرم!!
تشکر کنندگان:
(2015-06-08 ساعت 23:10)mbsamani نوشته:  درود
دوستان قضیه امضا پاسپورت تو مطب دکتر رو میشه بیشتر توضیح بدین؟ امضا یا اثر انگشت؟ امضا عادی خودمون باشه یا نوشتن اسم به انگلیسی(امضا خارجکی)
ممنون میشم

سلام امضا ميكنيد هر امضايي كه دوست داريد فرق نميكنه.

CN:2015AS5xxx/Ankara
submission of the forms:may 18th
resub. on jul. 20th
مصاحبه: هفته اول جون
دريافت ويزاي يك ضرب D:
تگزاس، دالاس
٢٨ اگست
تشکر کنندگان:
(2015-06-09 ساعت 09:44)yekta2015 نوشته:  
(2015-06-08 ساعت 23:10)mbsamani نوشته:  درود
دوستان قضیه امضا پاسپورت تو مطب دکتر رو میشه بیشتر توضیح بدین؟ امضا یا اثر انگشت؟ امضا عادی خودمون باشه یا نوشتن اسم به انگلیسی(امضا خارجکی)
ممنون میشم

سلام امضا ميكنيد هر امضايي كه دوست داريد فرق نميكنه.

البته نه هر امضایی چون توی پاسپورته و در مراحل بعدی و انجام امور مهاجرتی باید مجددآ برگه های مربوط به گرین کارت رو امضا کنید و اون امضا روی گرین کارتتون اسکن میشه. پس سعی کنید حتی المکان یک امضای ثابت داشته باشید
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: لطف اله
لطفا راهنمایی کنید برای گرفتن وقت مدیکال دوتا ادرس خواسته یکیش ادرس خودم توی ایران رو بدم و یکیش هم ادرس جایی که توی امریکا قراره برم؟ اخه دکتر چکاره ادرسها داره ایا؟
شماره گذرنامه ام فعلا ندارم.
تشکر کنندگان:
کسی نیست جواب بده؟
تشکر کنندگان:
(2015-06-10 ساعت 09:58)شیرین0053 نوشته:  کسی نیست جواب بده؟

آره یکیش ادرس خودته یکیش هم ادرس امریکات که تو فرم دادی
کیس نامبر:2015AS60XX -سفارت: آنکارا -ارسال فرم ها: ۲۹ می- آنلاک فرم : ۲۹ آگست - تعداد اعضای کیس: دو نفر - کارنت شدن : ۱۲ می -دریافت نامه دوم : ۱ جون- مصاحبه : ۸ جولای - خودم یک ضرب همسرم ap. (کار خصوصی - سربازی ارتش )
آپدیت ها : ۸ جولای همسرم /۹ جولای خودم/۱۰،۱۱،۱۴،۲۸ جولای دوتامون/۲۹ و ۳۰ جولای و ۴ آگست همسرم/ ۵ آگست دوتامون (ایمیل)/ ۱۱ آگست خودم/۲۶ آگست همسرم/ ۲۷ آگست دوتامون با تغییر به or و ایمیل کلیری ساعت ۱۲ ظهر
مقصد: کالیفرنیا
ورود به آمریکا : اوایل اکتبر به امید خدا
تشکر کنندگان:
(2015-06-10 ساعت 11:17)آزاده_امین نوشته:  

آره یکیش ادرس خودته یکیش هم ادرس آمریکات که تو فرم دادی
گذرنامم هنوز نیمده مشکلی نیست یه شماره ی همینجوری بزنم برای وقت مدیکال؟
تشکر کنندگان:
(2015-06-10 ساعت 12:09)شیرین0053 نوشته:  

میشه جواب بدید امروز باید وقت بگیرم.ممنون.
تشکر کنندگان:
(2015-06-10 ساعت 12:41)شیرین0053 نوشته:  
(2015-06-10 ساعت 12:09)شیرین0053 نوشته:  

میشه جواب بدید امروز باید وقت بگیرم.ممنون.

میتونی شماره پاس قدیمت رو اگه داری بزنی یا یه شماره دیگه و بعدش یه ایمیل بزنی به دکتر توضیح بدی مشکلتو... این نظر منه حالا کسی نظردیگه ای داره بگه
کیس نامبر:2015AS60XX -سفارت: آنکارا -ارسال فرم ها: ۲۹ می- آنلاک فرم : ۲۹ آگست - تعداد اعضای کیس: دو نفر - کارنت شدن : ۱۲ می -دریافت نامه دوم : ۱ جون- مصاحبه : ۸ جولای - خودم یک ضرب همسرم ap. (کار خصوصی - سربازی ارتش )
آپدیت ها : ۸ جولای همسرم /۹ جولای خودم/۱۰،۱۱،۱۴،۲۸ جولای دوتامون/۲۹ و ۳۰ جولای و ۴ آگست همسرم/ ۵ آگست دوتامون (ایمیل)/ ۱۱ آگست خودم/۲۶ آگست همسرم/ ۲۷ آگست دوتامون با تغییر به or و ایمیل کلیری ساعت ۱۲ ظهر
مقصد: کالیفرنیا
ورود به آمریکا : اوایل اکتبر به امید خدا
تشکر کنندگان:
دوستان مراحل تجدید مدیکال مثل همون بار اوله؟
احتمالا تو این ماه جواب کلیرم بیاد و چون میخوام دیرتر برم باید مدیکال تمدید کنم که اعتبار ویزام بیشتر شه.
SELECTED 2015
توصیه: روزی 10 ساعت در روز زبان بخونید.
تشکر کنندگان:
(2015-06-10 ساعت 16:20)Abdorrezaa نوشته:  دوستان مراحل تجدید مدیکال مثل همون بار اوله؟
احتمالا تو این ماه جواب کلیرم بیاد و چون میخوام دیرتر برم باید مدیکال تمدید کنم که اعتبار ویزام بیشتر شه.

بله. همون مراحل مجددآ تکرار میشه
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: Abdorrezaa ، لطف اله
سلام
دوستانی که آنکارا مدیکال داشتن، حداکثر زمان دادن جواب مدیکال چقدره؟ دو روز؟ تو روز شماری ، روز تست رو حساب میکنن؟
تشکر کنندگان:
بعد از اتمام مراحل تست كه براي بزرگسالان يك روزه و براي بچه ها ٣ روزه انجام ميشه، دقيقا روز بعد بهتون جواب رو ميدند مگه اينكه بخوره به تعطيلات.

CN:2015AS5xxx/Ankara
submission of the forms:may 18th
resub. on jul. 20th
مصاحبه: هفته اول جون
دريافت ويزاي يك ضرب D:
تگزاس، دالاس
٢٨ اگست
تشکر کنندگان: mbsamani
برای سفارت ابوظبی چقدر قبل از سفر باید وقت بگیریم؟
کیس: **66/ رویت قبولی 2 May /سفارت : ابوظبی /مصاحبه:July 28/ویزا یک ضرب /مقصد: دالاسCool

در من آنکه ماند تویی ,آنکه رفت من.
تشکر کنندگان:
(2015-06-13 ساعت 15:28)Memolk نوشته:  برای سفارت ابوظبی چقدر قبل از سفر باید وقت بگیریم؟

وقت نمیخاد هم کشوریه ایندهRolleyesShy
کیس ۲۰۱۵as۶۳۰۰،  ارسال فرمها: ١٨ جون ٢٠١٤،سفارت خونه: ابوظبی  ، تعداد نفرات:۲ ،کارنت :۱۱ می ٢٠١٥،نامه دوم:.۳۱ می ٢٠١٥،مصاحبه:.۲  جولای،  ویزا :خانوم ۲ جولای، خودم ۲۳ اگست ،ورود به امریکا: 3 نوامبر٢٠١٥. ساکن لس انجلس
تشکر کنندگان: Memolk

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان