کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گرفتن وقت از دکتر برای معاینات پزشکی
سلام برای امارات هم باید وقت قبلی بگیریم یا نمیخواد ؟
تشکر کنندگان:
اگر راستی میگی بگیر
ما که به جز یکسری ایمیل بی ربط از NMC تاییدی نگرفتیم. علیرغم اینکه اونقدر هم تاریخمان دور نیست
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان:
راستی هزینه NMC دبی از 425 درهم زیاد شده و شده 525 درهم و البته اگر جواب فوری بخواهید 750 درهم باید بدهید
اینها رو هم باید ببرید با خودتون
Original passport, 5 passport size photographs with white background, Authentic Vaccination Record in English (if any) & Embassy Appointment letter, present address of residence and postal code of residence,intended us city and state, intended us address and postal code and Email address
دقت کنید که 3 عکس هم تبدیل شده به 5 عکس
اگر هم جواب ایکس ری سینه شما مشکوک باشه باید کشت بدن که 1 ماه بعد جوابش معلوم میشه اما نامه بدستتون میده که به جای جواب بدین به سفارت و جای نگرانی نیست.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: babak12 ، L_haam ، ofrfar ، مریم فتوحی ، milad.nas ، A_A ، samane1363 ، AliReza.Sh
(2014-10-20 ساعت 11:07)mkamyab نوشته:  سلا م به همه ی دوستان . من 7 روز پیش تو سایت دکتر وقت گرفتم 4 روز بعد ایمیل تایید ِ وقت رو گرفتم ولی وقتی میرم تو خود سایت شمارم رو وارد میکنم میگه که هنوز وقت درخواستیم موافقت نشده .درصورتی که توی ایمیلشون خبر دادن که موافقت شده. اگه ممکنه راهنمایی بفرمایید

دوست عزیز من هم دقیقا مشکل شما را دارم. یک ایمیل برای دکتر اونگان فرستادم تا جواب بده. منتظر جوابم. هروقت جواب داد به شما هم اطلاع میدهم
شماره کیس:2015AS1XXX >تاریخ رویت قبولی:2 may >کنسولگری: آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 28 May > دریافت نامه دوم :19 سپتامبر> مصاحبه: نوامبر > آپدیتها: 25 نوامبر، 25، 26، 30، 31 مارچ و 2 ،3 آپریل > کلیر: 3 آپریل
تشکر کنندگان: babak12 ، Rooz
(2014-09-30 ساعت 15:54)1352ghazal نوشته:  سلام دوستان جواب منو کسی نمده

سلام دوستان ناریخ مصاحبه ما 18 نوامبر انکارا و 4 نفریم . 2تا بچه 7تا 12 سال داریم .
برای وقت گرفتن باید 19 اکتبر اقدام کنیم ؟ اسم بچه ها رو تو سایت دکتر اونگان وارد کنیم و بعد اسم خودمون رو بعد باید وقت بگیریم یا خودشون وقت میدن .قسمت ویزا immigrant رو انتخاب کنم یا diversity . ضمنا" مصاحبه ما سه شنبه صبح است ما چند شنبه باید بلیط بگیریم با توجه به تست مدیکال و آیا شنبه و یک شنبه اونجا تعطیل ؟

ما هم در همون تاريخ مصاحبه داريم و جمعه ١٤ نوامبر وقت گرفتم و با دفترشون تماس گرفتم كه گفتن اگه جمعه تست بديم جوابش دوشنبه آماده است
در قسمت ويزا بايدdiversity رو بزنيد
مطب يكشنبه ها تعطيله.
و هواپيمايي تابان چهارشنبه و جمعه به آنكارا پرواز داره ، اگه ميخواين خيالتون راحت باشه زوردتر بريد
ما جمعه ميريم ساعت ٨ صبح پروازه اميدوارم كه سر وقت برسيم كه ساعت ١٢ از دكتر وقت گرفتم?

تشکر کنندگان: sami.parsi ، Mahboy
سلام دوستان.
روز مصاحبه من دوشنبه در ابوظبی است. چه روزی باید برای دکتر اقدام کنم؟ چند روز طول میکشه تا جواب مدیکال رو بدن؟ تعطیلات مطب چه روزایی هست؟ ممنون میشم راهنماییم کنید تا بتونم برنامه سفرم رو بچینم.
کیس نامبر: 2015AS2XXX || سفارت: ابوظبی || ارسال فرم ها: 15 ژوئن || مصاحبه : دسامبر || ویزا : اپریل Smile || تعداد اعضای کیس: دو نفر
سفرنامه ابوظبی
تشکر کنندگان:
(2014-10-24 ساعت 11:29)peyman.rock نوشته:  سلام دوستان.
روز مصاحبه من دوشنبه در ابوظبی است. چه روزی باید برای دکتر اقدام کنم؟ چند روز طول میکشه تا جواب مدیکال رو بدن؟ تعطیلات مطب چه روزایی هست؟ ممنون میشم راهنماییم کنید تا بتونم برنامه سفرم رو بچینم.

شما از الان اگر اينترنتي ميتوني وقت دكتر رو بگير من خودم دادم آژانس برام گرفت روز دكترم اومدن دنبالم بردن منو 65 دلار هزينش شد. چون شنبه تعطيله وقت دكترتون احتمالن پنجشنبه يا يكشنبه ميشه.ولي زودتر اقدام كنين
تشکر کنندگان:
لطفا اگر اطلاع ندارید اشتباه راهنمایی نکنید.
NMC همه روزه بازه ولی جمعه ها آزمایش نمیگیره (یعنی همه روزه جواب میدن)
شما اگر شنبه صبح ساعت 9 NMC باشید جوابتون 100% یکشنبه شب بدون هیچ هزینه اضافه آماده است. اگر شنبه عصر هم تشریف ببرید 90% بدون هیچ هزینه اضافه یکشنبه عصر آماده است البته ممکنه بدشانسی بیارید و گیر بدهند که چارج اضافه بدید. ضمنا یکشنبه صبح ه ممیتوانید با هزینه اضافه قبل از ساعت 9 بروید و شب نتیجه رو تحویل بگیرید.
برای NMC اصلا احتیاج به کسی ندارید که شما رو ببره و بر گردونه. نهایتش اگر هتلتون دوره و اصرار دارید بدون مترو برید با تاکسی هزینه اش می بایست به مراتب کمتر از 65 دلاری (200 و خورده ای درهمی) بشه که دوستمون پرداختند. بیخودی پولهاتون رو خرج نکنید و روی پای خودتون بایستید.
تشکر کنندگان: babak12 ، L_haam ، Memolk ، A_A ، samane1363 ، mehdi1989
(2014-10-24 ساعت 13:54)behdadK نوشته:  لطفا اگر اطلاع ندارید اشتباه راهنمایی نکنید.
NMC همه روزه بازه ولی جمعه ها آزمایش نمیگیره (یعنی همه روزه جواب میدن)
شما اگر شنبه صبح ساعت 9 NMC باشید جوابتون 100% یکشنبه شب بدون هیچ هزینه اضافه آماده است. اگر شنبه عصر هم تشریف ببرید 90% بدون هیچ هزینه اضافه یکشنبه عصر آماده است البته ممکنه بدشانسی بیارید و گیر بدهند که چارج اضافه بدید. ضمنا یکشنبه صبح ه ممیتوانید با هزینه اضافه قبل از ساعت 9 بروید و شب نتیجه رو تحویل بگیرید.
برای NMC اصلا احتیاج به کسی ندارید که شما رو ببره و بر گردونه. نهایتش اگر هتلتون دوره و اصرار دارید بدون مترو برید با تاکسی هزینه اش می بایست به مراتب کمتر از 65 دلاری (200 و خورده ای درهمی) بشه که دوستمون پرداختند. بیخودی پولهاتون رو خرج نکنید و روی پای خودتون بایستید.

من فراموش كردم بگم من آنكارا بودم و اونجا شنبه يكشنبه ها تعطيل بود اطلاع اشتباهي ندادم.
تشکر کنندگان:
قربان این میشه اطلاعات اشتباهی دیگه
تشکر کنندگان:
(2014-10-24 ساعت 14:12)behdadK نوشته:  قربان این میشه اطلاعات اشتباهی دیگه

در هر صورت عذر ميخوامShy و اينكه من خانوممBig Grin
تشکر کنندگان: behdadK ، A_A
خواهش میشه سرکار خانم. بنده به این جهت تاکید میکنم که یک اشاره اشتباه دوستان ضرر مالی و گاها جبران ناپذیری به اون دوستی که راهنمایی گرفته میکنه.
به هر حال ممنون که در فروم فعالیت میکنید.

قربان هم معادل Sir و Ma'am هست و میتونه به جای هر دو استفاده بشه. حداقل بنده جایگزینی پیدا نکردم.
موفق باشید و شاد
تشکر کنندگان: babak12 ، A_A
دوستان با تجربه میشه دقیق بگید دکتر اونگان انکارا شنبه ها هم هست؟ و جواب مدیکال یه روزه حاضر میشه؟
شماره کیس: **2015AS29 / تاریخ رویت قبولی:1may / کنسولگری:ankara / تعداد افراد منظور در کیس :فقط خودم / ارسال فرمهای سری اولMAY22
کارنت شدن کیس:9 اکتبر / مصاحبه:نیمه دوم دسامبر / ویزا یکضرب Smile / مقصد : فعلا اوکلاهاما
تشکر کنندگان:
(2014-10-24 ساعت 14:44)aghamilad نوشته:  دوستان با تجربه میشه دقیق بگید دکتر اونگان انکارا شنبه ها هم هست؟ و جواب مدیکال یه روزه حاضر میشه؟

من هفته پيش اونجا بودم و پيش اون زن و شوهري كه دكترن وقت داشتم بله شنبه يكشنبه ها تعطيلن و دوشنبه وقت معاينم بود سه شنبه ساعت 3 جوابم حاضر بود. در ضمن به ساعتي كه بهتون وقت ميدن توجه نكنين چون شلوغه سعي كنين 7.30 اونجا باشين چون 8 دكتر مياد البنه اگر اون خانم و آقا باشن دكترتون رويه همينه من فاميليشونو يادم نيست.
تشکر کنندگان:
(2014-10-24 ساعت 14:56)hoorshid نوشته:  
(2014-10-24 ساعت 14:44)aghamilad نوشته:  دوستان با تجربه میشه دقیق بگید دکتر اونگان انکارا شنبه ها هم هست؟ و جواب مدیکال یه روزه حاضر میشه؟

من هفته پيش اونجا بودم و پيش اون زن و شوهري كه دكترن وقت داشتم بله شنبه يكشنبه ها تعطيلن و دوشنبه وقت معاينم بود سه شنبه ساعت 3 جوابم حاضر بود. در ضمن به ساعتي كه بهتون وقت ميدن توجه نكنين چون شلوغه سعي كنين 7.30 اونجا باشين چون 8 دكتر مياد البنه اگر اون خانم و آقا باشن دكترتون رويه همينه من فاميليشونو يادم نيست.
ممنون دوست عزیز بله همون خانم و اقا را میگم
من دوشنبه مصاحبه دارم و میخوام پنجشنبه صبح برم ترکیه و واسه ظهر مطب دکتر باشم و کمی نگرانم که شاید جمعه جوابم اماده نشه . من توی سایتش دیدم که شنبه ها هم وقت دکتر میده.

(2014-10-24 ساعت 14:56)hoorshid نوشته:  

ممنون دوست عزیز بله همون خانم و اقا را میگم
من دوشنبه مصاحبه دارم و میخوام پنجشنبه صبح برم ترکیه و واسه ظهر مطب دکتر باشم و کمی نگرانم که شاید جمعه جوابم اماده نشه . من توی سایتش دیدم که شنبه ها هم وقت دکتر میده.
شماره کیس: **2015AS29 / تاریخ رویت قبولی:1may / کنسولگری:ankara / تعداد افراد منظور در کیس :فقط خودم / ارسال فرمهای سری اولMAY22
کارنت شدن کیس:9 اکتبر / مصاحبه:نیمه دوم دسامبر / ویزا یکضرب Smile / مقصد : فعلا اوکلاهاما
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان