کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گرفتن وقت از دکتر برای معاینات پزشکی
(2014-10-06 ساعت 19:30)babak12 نوشته:  
(2014-10-06 ساعت 18:13)reyhane_t نوشته:  
(2014-10-06 ساعت 16:30)babak12 نوشته:  
(2014-10-06 ساعت 15:33)reyhane_t نوشته:  
(2014-10-06 ساعت 14:21)babak12 نوشته:  سلام دوست عزيز
بله دوشنبه كفايت ميكنه البته حتما تعطيلات رسمي تركيه در نظر بگيريد

سلام..لینک تعطیلات ترکیه رو دارید؟مرسی

http://turkey.usembassy.gov/holidays.html

ممنونم..من چک کردم 11 نوامبر سفارت تعطیله..یعنی اون تاریخ مطب دکتر هم تعطیله؟چون این تغطیلی های آمریکا هست..ترکیه هم تعطیله یعنی؟
بله احتما خیلی زیاد دکتر هم نیست
چون تعطیلات رسمی ترکیه است
برای مطمئن شدن می تونید با دکتر مکاتبه کنید
به دکتر دوتا ایمیل زدم جواب نداده..تلفنشم نمیگیره موبایلشم میره رو پیغامگیر
تشکر کنندگان: ofrfar
(2014-10-06 ساعت 22:56)reyhane_t نوشته:  
(2014-10-06 ساعت 16:30)babak12 نوشته:  
(2014-10-06 ساعت 15:33)reyhane_t نوشته:  سلام..لینک تعطیلات ترکیه رو دارید؟مرسی

http://turkey.usembassy.gov/holidays.html

ممنونم..من چک کردم 11 نوامبر سفارت تعطیله..یعنی اون تاریخ مطب دکتر هم تعطیله؟چون این تغطیلی های آمریکا هست..ترکیه هم تعطیله یعنی؟
11نوامبر تعطیلی سفارت هست اما جز تعطیلات رسمی ترکیه نیست..به نظرتون از کحا مطمین شم دکتر تعطیله یا نه؟ ایمیل هم که جواب نمیده
تشکر کنندگان:
(2014-10-06 ساعت 23:41)reyhane_t نوشته:  
(2014-10-06 ساعت 16:30)babak12 نوشته:  http://turkey.usembassy.gov/holidays.html

11نوامبر تعطیلی سفارت هست اما جز تعطیلات رسمی ترکیه نیست..به نظرتون از کحا مطمین شم دکتر تعطیله یا نه؟ ایمیل هم که جواب نمیده
شما تازه ایمیل زدید صبر کنید تا فردا
اگه جواب نداد تماس بگیرید
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان:
(2014-10-02 ساعت 00:28)babak12 نوشته:  
(2014-10-02 ساعت 00:13)general_pooya نوشته:  
(2014-10-01 ساعت 23:42)babak12 نوشته:  
(2014-10-01 ساعت 23:07)general_pooya نوشته:  سلام خدمت دوستان
من 17 نوامبر که دوشنبه هست وقت مصاحبم هست در آنکارا. یکنفر هستم و بلیطمم ماهان روز 5 شنبه 13 نوانبر هست که طبق بلیط ساعت 9 صبح میرسم آنکارا. به نظرتون همون 5 شنبه ساعت 12 واسه مدیکال نوبت بگیرم خوبه یا جمعه بگیریم؟ اگر جمعه بگیرم تا شنبه آماده میشه؟
سلام دوست عزیز
به نظر من همون 5 شنبه ازمایش انجام بدین ولی برای گرفتن وقت با در نظر گرفتن تمام شرایط (تاخیر در بلند شدن هواپیما،فاصله فرودگاه تا هتل و مستقر شدن ،ترافیک و ......) اقدام کنید به نظر من دیر تر وقت بگیرید بهتر خواهد بود
که برای جمعه یا شنبه جواب شما اماده باشه
که جای نگرانی هم وجود نداشته باشه

ممنون از پاسختون اما اینطوری که چک کردم دیرتر از 12:15 وقت نمیده. اگر جمعه صبح بگیرم امکانش هست تا شنبه آماده نشه؟
خواهش می کنم
امکان داره دوست عزیزم باز جک کن
چند سفرنامه بخون ببین که جواب مدیکال دوستان تو چه رنج زمانی اماده شده 2 روزه یا 1 روزه بعد تصمیم نهایی بگیر
یا می تونی ایمیل بزنی و از دکتر سئوال کنی
این لینک سفرنامه انکارا است حتما مطالعه کنید اطلاعات خوبی بدست می یارید
http://www.mohajersara.com/thread-6844-page-2.html

دوست من.ما 2 باری که رفتیم فردا تا عصرش جواب دادن.شما برای ساعت 12 وقت بگیر تا 1 هستن و معاینه ات میکنن.حتما یادت نره تمامی واکسنا + آنفولانزا رو بزن که تقریبا 230 دلار ازت بگیرن.
تشکر کنندگان: Mahboy
(2014-09-30 ساعت 15:54)1352ghazal نوشته:  سلام دوستان جواب منو کسی نمده

سلام دوستان ناریخ مصاحبه ما 18 نوامبر انکارا و 4 نفریم . 2تا بچه 7تا 12 سال داریم .
برای وقت گرفتن باید 19 اکتبر اقدام کنیم ؟ اسم بچه ها رو تو سایت دکتر اونگان وارد کنیم و بعد اسم خودمون رو بعد باید وقت بگیریم یا خودشون وقت میدن .قسمت ویزا immigrant رو انتخاب کنم یا diversity . ضمنا" مصاحبه ما سه شنبه صبح است ما چند شنبه باید بلیط بگیریم با توجه به تست مدیکال و آیا شنبه و یک شنبه اونجا تعطیل ؟

دوست عزیز.منم سال گذشته 3شنبه وقت داشتم.شما برای شنبه بگیر چون جواب بچه ها 2 روزه میدن.
تشکر کنندگان:
(2014-10-07 ساعت 00:02)babak12 نوشته:  
(2014-10-06 ساعت 18:13)reyhane_t نوشته:  ممنونم..من چک کردم 11 نوامبر سفارت تعطیله..یعنی اون تاریخ مطب دکتر هم تعطیله؟چون این تغطیلی های آمریکا هست..ترکیه هم تعطیله یعنی؟
نه..یهبار دوهفته پیش زدم یه بارم یه هفته پیش
تشکر کنندگان:
(2014-10-07 ساعت 00:49)reyhane_t نوشته:  
(2014-10-06 ساعت 19:30)babak12 نوشته:  بله احتما خیلی زیاد دکتر هم نیست
نگران نباشید فردا دوباره تماس بگیرید
مشکلی پیش نمی یاد
قسمت Working Days مطالعه بفرمایید
راستی امضا تکمیل کنید
............................................
دوست عزیز
این لینک هم نگاه کنید تعطیلات رسمی ترکیه است خوشبختانه روزی که مدنظر شما است تعطییلی در ترکیه نیست و لی باز هم سعی کنید با دکتر مکاتبه کنید که برای چند روز زود یا دیر رفتن متحمل هزینه اضافی نشین
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
تشکر کنندگان: A_A ، HERMES7 ، Mahboy
سلام
ما وقت مصاحبمون روز 13 نوامبر هستش انکارا . میخام بدونم با توجه به اینکه 2 روز هم زمان میبره که جواب ازمایشات رو بدن اونجا . بهتره که ما بلیط رو چه تاریخی بگیریم؟؟ خودمون نظرمون روز 9 نوامبر هستش که وقت دکتر رو هم روز 10 بگیریم اما میخام ببینم که 10 نوامبر وقت دکتر بگیریم ایا دکتر مطبش باز هست چون 10 نوامبر میشه دوشنبه . اگه تعطیله به نظر دوستان چه روزی باید وقت دکتر بگیرم که باز باشه ؟؟
باتشکر
سفارت : آنکارا / زمان مصاحبه : nov / تعداد کیس : دونفر/ Update In Site Ceac :22 Dec --10 mar(email) --25 & 26 & 30 & 31 mar -- 3 April / کلیر : 3 اپریل فعلا فقط کیس اصلی Sad (انتظار برای کلیر نفر دوم کیسSad ) -- دریافت ویزا:24 April -- آپدیتهای نفر دوم کیس: 5 می - 1جون (ایمیل)- 8 جولای ( ایمیل)-15 جولای - 28 جولای- 29 جولای -- بالاخره بعد از 8 ماه و 16 روز نفر دوم هم کلیر شد به تاریخ 29 جولای
تشکر کنندگان:
(2014-10-07 ساعت 10:34)jupiterx نوشته:  سلام
ما وقت مصاحبمون روز 13 نوامبر هستش انکارا . میخام بدونم با توجه به اینکه 2 روز هم زمان میبره که جواب ازمایشات رو بدن اونجا . بهتره که ما بلیط رو چه تاریخی بگیریم؟؟ خودمون نظرمون روز 9 نوامبر هستش که وقت دکتر رو هم روز 10 بگیریم اما میخام ببینم که 10 نوامبر وقت دکتر بگیریم ایا دکتر مطبش باز هست چون 10 نوامبر میشه دوشنبه . اگه تعطیله به نظر دوستان چه روزی باید وقت دکتر بگیرم که باز باشه ؟؟
باتشکر

سلام دوست عزيز
تعطيلات تركيه در پست بالا اشاره شده مطالعه بفرماييد و بعد مي تونيد برنامه ريزي دقيق داشته باشيد
اگر بچه كوجيك داريد خوب چند روز زودتر تشريف ببرين در غير اين صورت دوشنبه و سه شنبه مي تونه بهترين زمان ممكن باشه
البته با توجه به تجربيات دوستان جواب ازمايشات 1 روز اماده ميشه
باز تصميم با شماست
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
تشکر کنندگان: jupiterx ، A_A ، HERMES7
(2014-10-07 ساعت 00:58)babak12 نوشته:  
(2014-10-06 ساعت 22:56)reyhane_t نوشته:  به دکتر دوتا ایمیل زدم جواب نداده..تلفنشم نمیگیره موبایلشم میره رو پیغامگیر
مشکلی پیش نمی یاد
راستی امضا تکمیل کنید
دوست عزیز
این لینک هم نگاه کنید تعطیلات رسمی ترکیه است خوشبختانه روزی که مدنظر شما است تعطییلی در ترکیه نیست و لی باز هم سعی کنید با دکتر مکاتبه کنید که برای چند روز زود یا دیر رفتن متحمل هزینه اضافی نشین

خیلی خیلی ممنون..جالبه که تو تعطیلیای ترکیه نیست اما تو اون یکی لینک تعطیلیه..اما آقای دکتر ایمیل سوم منو بالاخره جواب داد و یه کلمه نوشت"OPEN" راستی شرمنده اما من نمیدونم امضا ساختن چیهSad
تشکر کنندگان: babak12 ، jupiterx ، HERMES7
(2014-10-07 ساعت 15:27)reyhane_t نوشته:  
(2014-10-07 ساعت 00:58)babak12 نوشته:  
(2014-10-06 ساعت 23:41)reyhane_t نوشته:  11نوامبر تعطیلی سفارت هست اما جز تعطیلات رسمی ترکیه نیست..به نظرتون از کحا مطمین شم دکتر تعطیله یا نه؟ ایمیل هم که جواب نمیده
مشکلی پیش نمی یاد
راستی امضا تکمیل کنید
دوست عزیز

خیلی خیلی ممنون..جالبه که تو تعطیلیای ترکیه نیست اما تو اون یکی لینک تعطیلیه..اما آقای دکتر ایمیل سوم منو بالاخره جواب داد و یه کلمه نوشت"OPEN" راستی شرمنده اما من نمیدونم امضا ساختن چیهSad
خوب خدارو شكر كه تعطيل نيست با خيالت راحت برنامه ريزي كنيد
بريد تو كنترل پنل------>پايين سمت راست صفحه------>تغيير امضا
مي تونيد اطلاعات كيس و سفارت و غيره بنويسيد
مثل امضا من يا هر طوري كه تماي داريد بنويسيد
كه دوستان بهتر بتونن شما راهنمايي كنن
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
تشکر کنندگان: A_A ، HERMES7
سلام خدمت دوستان

کیس یکنفره مصاحبه من روز پنج شنبه 13 نوامبر از ، سه شنبه11 نوامبر هم که تعطیلی سفارت ( البته با توجه به اینکه دکتر جواب ایمیل دوست عزیز را دادن و و گفتن که مطب باز هست)

چند روز ؟و چه روزی برای رفتن به آنکارا و دکتر مناسب و لازمه؟

با تشکر فراروان
تشکر کنندگان:
سلام.مصاحبه من یکشنبه است و جمعه در دوبی تعطیل است. به نظر شما باید چه کار کنم... پنجشنبه برم یا اینکه شنبه برم جواب رو همون روز هم میتونند بدبند؟ اصلا شنبه ها انجام میدن معاینه رو حتما؟
شماره کیس: 2015ASXXXX1XXX تاریخ رویت قبولی:14 May کنسولگری: Ankara ---->Abu Dhabi تعداد افراد منظور در کیس : 1 ارسال فرمهای سری اول: 27 may
کارنت شدن کیس: 12 Augest مصاحبه: Nov هفته سوم دریافت کلیرنس: هفته سوم March دریافت ویزا: سه هفته بعد ورود به آمریکا: May دریافت گرین کارت: Big Grin

تشکر کنندگان:
(2014-10-12 ساعت 17:03)gogolian نوشته:  سلام خدمت دوستان

کیس یکنفره مصاحبه من روز پنج شنبه 13 نوامبر از ، سه شنبه11 نوامبر هم که تعطیلی سفارت ( البته با توجه به اینکه دکتر جواب ایمیل دوست عزیز را دادن و و گفتن که مطب باز هست)

چند روز ؟و چه روزی برای رفتن به آنکارا و دکتر مناسب و لازمه؟

با تشکر فراروان

سلام دوست عزیز
شما 2 روز در نظر بگیرید
1 روز انجام دادن مدیکال
و روز بعد گرفتن جواب
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
تشکر کنندگان:
(2014-10-12 ساعت 17:51)Goldenstar نوشته:  سلام.مصاحبه من یکشنبه است و جمعه در دوبی تعطیل است. به نظر شما باید چه کار کنم... پنجشنبه برم یا اینکه شنبه برم جواب رو همون روز هم میتونند بدبند؟ اصلا شنبه ها انجام میدن معاینه رو حتما؟
سلام
شما می تونید پنج شنبه برید و شنبه به شما جواب مدیکال میدن
البته برای مطمئن شدن باز می تونید در این خصوص با دکتر مکاتبه کنید و سئوال بفرمایید که جواب مدیکال شما شنبه اماده میشه یا نه
به نظر من ریسک نکنید طی 1 روز به شما جواب نمی دن
من تا حالا جایی نیدیم
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
تشکر کنندگان: saboteur ، laleht ، A_A

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان