کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مهلت ثبت نام لاتاری 2016
(2014-09-27 ساعت 19:24)Roya91b نوشته:  دوستان من دانشجوي دندانپزشكي هستم براي تحصيلات كدوم گزينه رو بايد بزنم؟
some doctorate level course
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: King Eagle
(2014-09-27 ساعت 10:38)King Eagle نوشته:  
(2014-09-27 ساعت 03:25)mr.amir007 نوشته:  1- همه می دونید که فنی ها پیش دانشگاهی ندارد و دیپلم 11 ساله می گیرند .. ایا مشکلی ندارد بعد از قبولی و برای مصاحبه؟
با توحه به این که من کاردانی ترم سوم هستم 19-20ساله
2- دقیقا من تو فرم چه گزینه ای رو با این حساب با شرایط فعلیم برای تحصیلات باید برگزینم؟
3 - من که 1 نفرم لازم نیست مشخصات پدر و مادرو...ای در باره خانواده وارد کنم فقط مشخصات خودم و عکس ؟
4- فرم انگلیسی به زبان بزرگ یا کوچک پر شود؟

1-دوست گرامی شما یه سر به لینک توی امضای من بزن دستت میاد که چیکار باید بکنی برای تبدیل مدرکت
2-گزینه some university courses رو بزن
3-فقط مشخصات و عکس خودت
4-شما شروع کلمات رو با حروف بزرگ و بقیه کلمه رو با حروف کوچیک بزن.برای اسمت همه رو بزرگ بزن چون توی پاسپورتت هم به زبان بزرگ نوشته میشه.درضمن اگر پاسپورت داری دقیقا اسمت رو عین پاسپورتت بنویس.اگر هم پاسپورت نداری هرطور الان توی فرم ثبتنام مینویسی برای گرفتن پاسپورت هم همین طوری بنویس
عاغا ما سر زدیم ولی گفته با مدرک فوق دیپلم حتما!بدون مدرک نمیشه؟و اینکه حتما باید به طهران مراجعه کرد یا نویه شهرستانها هم میشه؟مرسیییی کلی
تشکر کنندگان:
(2014-09-27 ساعت 15:19)kamran293 نوشته:  سلام به همگی....

سلام ostokhan
سلام King Eagle
و باقی دوستان قدیمی اینجا که قبول نشدن یا شدن..

ماشالله همه هستند....ایشالله اسمه همتون دیگه امسال در میاد.....

سلام بر شما رفیق قدیمی خدا از اون زبونت بشنفه Rolleyes
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

راه حل دیپلم 11 ساله ی فنی حرفه ای و کار و دانش

خدمت سربازی و قوانین راه های خروج از کشور
تشکر کنندگان: lighter
(2014-09-27 ساعت 20:44)Saber zeynabi نوشته:  عاغا ما سر زدیم ولی گفته با مدرک فوق دیپلم حتما!بدون مدرک نمیشه؟و اینکه حتما باید به طهران مراجعه کرد یا نویه شهرستانها هم میشه؟مرسیییی کلی

والا دادا من خودم تاحالا به این نکته که گفتی دقت نکرده بودم.حالا شما یه سر بزن به آموزش و پرورش کل استانتون بزن شاید اونا هم این کارو انجام بدن.
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

راه حل دیپلم 11 ساله ی فنی حرفه ای و کار و دانش

خدمت سربازی و قوانین راه های خروج از کشور
تشکر کنندگان: babak12 ، hameddjj
ممنون اما اون لینک باز نشد
خداوندا دستهايم خالي است ودلم غرق در آرزوها ,يا به قدرت بيكرانت دستانم را توانا گردان يا دلم را ازآرزوهاي دست نيافتني خالي كن .
[font=Impact]كوروش بزرگ[/font]

تشکر کنندگان:
(2014-09-27 ساعت 21:28)parisrose22 نوشته:  ممنون اما اون لینک باز نشد
این لینک مطالعه بفرمایید
منبع
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
سلام به همه دوستان جديد و قديمي
همراهان عزيز دوباره روز از نو روزي از نو
براي همتون آرزوي موفقيت دارم
ما رو هم دعا كنيد
اي خداي مهربون ------------------ خالق هفت آسمون
تو منو رها نكن --------------------Green رو حواله كن
تشکر کنندگان: babak12 ، kamran293 ، lighter ، Sam2014 ، King Eagle ، hamid32 ، MEHR52 ، قصه گو
به به ..شما هم که اینجایی مسافر تنها.....ایشالله امسال قسمت بشه ....
تشکر کنندگان: babak12 ، King Eagle ، lighter
سلام بچه ها توی صفجه های قبل نوشتن سه شنبه 9 مهر در صورتی که چهار شنبه 9 مهر هست اونجا نوشته ساعت 7:30 ولی دوستان میگن چهار شنبه 80:30 بالاخره ساعت روز دقیقش رو به وقت خودمون میگید دقیق دقیق می خوام بدونم...
3D Lead Artist & Designer
Making Video Games

7 سال تجربه ساخت بازی های کامپیوتری در شرکت های بازی سازی ایران به عنوان
سرپرست مدل سازی و مدیر ناظر تولید کیفی بازی در 3 عنوان موفق امده به بازار ایران.
امید به راهنمایی علاقهمندان.
DV 2015 نشد...
DV 2016 حتما میشه خیلی امیدوارم...(نشد..)
DV 2017...?
برأي همه دوستان ارزوي موفقيت ميكنم كمكي خواستيد در خدمتم من الان يؤ آس هستم
Case Number: 2014AS1xxx/Interview20 NOV/Embassy:Ankara/AP
کلیرJun 9/دریافت ویزا Jul 7
ورود به امریکا بار اول 2 SEP- بار دوم 8 APR
CLAERANCE 201 Days
دریافت گرین کارت 32 روز بعد از ورود به امریکا
دریافت SSN هشت روز بعد از ورود
San Jose-CA

تشکر کنندگان: babak12 ، hameddjj ، kamran293 ، King Eagle ، hamid32 ، اشکان 3D ، قصه گو ، younes58 ، babak433
(2014-09-28 ساعت 00:19)اشکان 3D نوشته:  سلام بچه ها توی صفجه های قبل نوشتن سه شنبه 9 مهر در صورتی که چهار شنبه 9 مهر هست اونجا نوشته ساعت 7:30 ولی دوستان میگن چهار شنبه 80:30 بالاخره ساعت روز دقیقش رو به وقت خودمون میگید دقیق دقیق می خوام بدونم...

سلام دوست عزیز
اولین پاراگراف از اینجا مطالعه بفرمایید
کاملا مشخصه که از چه زمانی شروع میشه البته شما باید اختلاف زمانی هم در نظر بگیرید
اگر اشتباه نکنم
از 00:00 صبح پنچ شنبه اول اکتبر به وقت ما شروع میشه و در 00:00 صبح روز سه شنبه 3 نوامبر به پایان می یابد
امیدوارم درست گفته باشم
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
تشکر کنندگان:
سلام...هر سال عده ای بودند پستهایی میزاشتند که کسانی که واقعا تصمیم نگرفتند تفننی نیان ثبت نام کنند...اولش زیاد من مصمص نبودم که تایید کنم اما بعد از دیدین نتایج و سردر گمی عده ای و نوشته هاشون من از همینجا به دوستانی که تفننی میخوان ثبت نام کنند بگم خواهش میکنم شانس بقیه رو نگیرن..اصلا شانسو ولش کن شما که مطمن نیستی چرا میخوای ثبت نام کنید اخه درسته که رایگانه اما خب حق بقیه پایمال میشه...دوستان هر کسی رو دیدین تو کافی نتی جایی که داره همینجوری ثبت نام میکنه پرزدنتش کنید تا دست از ثبت نام بکشه...خواهش میکنم بزارن اونایی که باید برن شانسشونو امتحان کنند...ممنون از همه...
سلام اشکان 3D
تشکر کنندگان: King Eagle ، lighter ، shahin2737
(2014-09-28 ساعت 01:18)babak12 نوشته:  
(2014-09-28 ساعت 00:19)اشکان 3D نوشته:  سلام بچه ها توی صفجه های قبل نوشتن سه شنبه 9 مهر در صورتی که چهار شنبه 9 مهر هست اونجا نوشته ساعت 7:30 ولی دوستان میگن چهار شنبه 80:30 بالاخره ساعت روز دقیقش رو به وقت خودمون میگید دقیق دقیق می خوام بدونم...

سلام دوست عزیز
اولین پاراگراف از اینجا مطالعه بفرمایید
کاملا مشخصه که از چه زمانی شروع میشه البته شما باید اختلاف زمانی هم در نظر بگیرید
اگر اشتباه نکنم
از 00:00 صبح پنچ شنبه اول اکتبر به وقت ما شروع میشه و در 00:00 صبح روز سه شنبه 3 نوامبر به پایان می یابد
امیدوارم درست گفته باشم

د.ست عزیز روز اول اکتبر یعنی چهارشنبه ساعت 12 به وقت محلی که در ایران روز چهارشنبه ساعت 19:30 سایت باز میشه. موفق باشین
مکان مصاحبه: آنکارا---> ایروان ایالت:کالیفرنیا-ارواین
انتخاب صندلی مناسب در هواپیما
سفرنامه ایروان ----- لاتاری از آغاز تا پایان
تشکر کنندگان: babak12 ، اشکان 3D
(2014-09-28 ساعت 00:32)ali3875 نوشته:  برأي همه دوستان ارزوي موفقيت ميكنم كمكي خواستيد در خدمتم من الان يؤ آس هستم

خیلی مخلصیم علی جان .
2014 :  Not Selected
2015 : کلا یادم رفت !
2016 : هر چی زور زدیم نشد لامصب
۲۰۱7 : Not Selected
تشکر کنندگان: King Eagle ، ali3875 ، قصه گو
اگر قبول شیم نتایج فقط برامون ایمیل میشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/ یا راه دیگه ای هم برای اطلاع از قبولی هست ؟؟؟؟؟
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان