کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مهلت ثبت نام لاتاری 2016
(2014-09-28 ساعت 10:21)sara1818 نوشته:  اگر قبول شیم نتایج فقط برامون ایمیل میشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/ یا راه دیگه ای هم برای اطلاع از قبولی هست ؟؟؟؟؟

نخير عزيزم ايميل نميشه بايد خودتان زحمت بكشين سايت رو چك كنيد و نتيجه رو ببينيد
تشکر کنندگان: babak12 ، King Eagle
درود بر همه دوستان و هموطنان عزیزم
برای همگی آرزوی سلامتی توفیق و بهروزی دارم . انشااله با حوصله و هوشیاری مراحل ثبت نام را پیش ببرید و حتماً هم از تجربه و اطلاعات کم نظیر دوستان و پیشکسوتان گرانقدر در سال های گذشته بهره ببرید .
دو تا توصیه :
1- کار ثبت نامتان را به دقیقه 90 موکول نکنید .
2- اطلاعات را صحیح و با دقت وارد کنید ( عین پاسپورت ) و موقع پرکردن فرم ها از همه صفحات و مخصوصاً از برگه تأیید ثبت نام حتماً حتماً پرینت بگیرید تا در مراحل بعدی اگر لازم شد از اطلاعاتی که وارد کردید استفاده کنید .(بعداً متوجه اهمیت ویژه این موضوع می شوید و سرسری از کنارش عبور نکنید)
بنده هم چنانچه قابل باشم در خدمتم.
پاینده باشید.
2014AS47XX ــ ساکنDFW  
هر وقت خواستی در مورد دیگران قضاوت کنی؛آروم تو دلت بگو: مگه من خودم کیم؟
تشکر کنندگان: taherifar ، mohsenmb ، babak12 ، King Eagle ، hamid32 ، shanks ، feidom30 ، zinaram2004 ، اشکان 3D ، kaziar ، babak433
من صفحه ی اول را کامل خوندم. بر خلاف اسم تاپیک هیچ اطلاعاتی راجع به زمان ثبت نام نبود !!!
لطفا اگر کسی میدونه راهنمایی کنه.
تشکر کنندگان: چرا
(2014-09-28 ساعت 10:21)sara1818 نوشته:  اگر قبول شیم نتایج فقط برامون ایمیل میشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/ یا راه دیگه ای هم برای اطلاع از قبولی هست ؟؟؟؟؟
درود بر شما
اول می سال 2015 نتایج اعلام می شود .(11 اردیبهشت 1394 معمولاً به وقت ایران بعد از ظهر یا غروب ) .
وارد سایت https://www.dvlottery.state.gov/ می شوید و با وارد کردن شماره کانفیرمیشن + نام فامیل + سال تولدتون صفحه ای که باز میشود دو حالت دارد یا به شما پیام میدهد که انتخاب نشدید Sadیا اینکه نامه برنده شدنتان که در آن به شما تبریک گفته شده و شماره کیس و بارکد در آن هست نمایش داده می شود .Big Grin
موفق باشید
2014AS47XX ــ ساکنDFW  
تشکر کنندگان: King Eagle ، babak12
(2014-09-28 ساعت 00:19)اشکان 3D نوشته:  سلام بچه ها توی صفجه های قبل نوشتن سه شنبه 9 مهر در صورتی که چهار شنبه 9 مهر هست اونجا نوشته ساعت 7:30 ولی دوستان میگن چهار شنبه 80:30 بالاخره ساعت روز دقیقش رو به وقت خودمون میگید دقیق دقیق می خوام بدونم...

عزیز روز و ساعت دقیق میشه چهارشنبه 9 مهر ساعت 8:30 شب تا دوشنبه 12 آبان ساعت 8:30 شب
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

راه حل دیپلم 11 ساله ی فنی حرفه ای و کار و دانش

خدمت سربازی و قوانین راه های خروج از کشور
تشکر کنندگان: babak12 ، MEHR52
(2014-09-28 ساعت 11:15)الیور نوشته:  من صفحه ی اول را کامل خوندم. بر خلاف اسم تاپیک هیچ اطلاعاتی راجع به زمان ثبت نام نبود !!!
لطفا اگر کسی میدونه راهنمایی کنه.
درود بر شما دوست گرامی
اطلاعات ثبت نام لاتاری 2016 به شرح زیر است :

DV-2016 Program: Online Registration

DV 2016 Program: Online registration for the DV 2016 Program will begin on Wednesday, October 1, 2014 at 12:00 noon, Eastern Daylight Time (EDT) (GMT-4), and will conclude on Monday, November 3, 2014 at 12:00 noon, Eastern Daylight Time (EDT) (GMT-5).
ثبت نام در روز چهارشنبه 9 مهر 1393 از ساعت 19:30 به وقت تهران شروع و در روز دوشنبه 12 آبان 1393 در ساعت 20:30 به وقت تهران پایان می یابد .
در ضمن دستورالعمل به زبان انگلیسی از لینک زیر قابل دانلود می باشد :
DV-2016 Program Instructions in PDF
موفق باشید
2014AS47XX ــ ساکنDFW  
تشکر کنندگان: الیور ، babak12 ، اشکان 3D ، King Eagle
(2014-09-28 ساعت 11:23)King Eagle نوشته:  
(2014-09-28 ساعت 00:19)اشکان 3D نوشته:  سلام بچه ها توی صفجه های قبل نوشتن سه شنبه 9 مهر در صورتی که چهار شنبه 9 مهر هست اونجا نوشته ساعت 7:30 ولی دوستان میگن چهار شنبه 80:30 بالاخره ساعت روز دقیقش رو به وقت خودمون میگید دقیق دقیق می خوام بدونم...

عزیز روز و ساعت دقیق میشه چهارشنبه 9 مهر ساعت 8:30 شب تا دوشنبه 12 آبان ساعت 8:30 شب
شروع چهارشنبه 9 مهر ساعت 19:30 ( GMT -4 ) و پایان دوشنبه 12 آبان ساعت 20:30 ( GMT -5)
2014AS47XX ــ ساکنDFW  
تشکر کنندگان: shanks ، babak12 ، اشکان 3D
دوستان بیایین دست به دست هم بدیم تا اونجا که در توانمون هست این فرهنگ لاتاری ثبت نام کردن ترویج کنیم.چیزی تا زمان ثبت نام نمونده ما راحت میتونیم از طریق سایت هایی که درباره لاتاری هست به مردم همراه با دلیل بگیم تا بی جهت ثبت نام نکنن
هرکدوم از ما حداقل اگه بتونه3یا4نفر توجیح کنه خودش خیلیه /قطره قطره جمع گردد وانگهی دریا شود
Cool
تشکر کنندگان: King Eagle ، sib 24 ، shahin2737 ، babak433
دوستان یه سر برید به این لینک اختلاف ساعت EST رو با ساعت خودمون ببینید متوجه میشید که شروع ثبت نام کی هستش

Eastern Standard Time
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

تشکر کنندگان: babak12 ، Sam2014
درود

دوستانیکه مخصوصا صاحب تجربه هستن در امر ثبت نام، بنظرشون چه موقعی برای ثبت نام بهتره، منظورم چند روز بعد از شروعه ؟
البته بنظر بیربط میاد و به احتمال زیاد تفاوتی بین کسی که روز اول رجیستر کرده باشه با نفری که روز آخر نباید باشه، اما بازم خواستم تا قبل از پروسه ثبت نام یه همفکری بشه .
ممنونم .
2014 :  Not Selected
2015 : کلا یادم رفت !
2016 : هر چی زور زدیم نشد لامصب
۲۰۱7 : Not Selected
تشکر کنندگان: King Eagle
با سلام خدمت همه دوستان چه اونایی که قبول شدن و تونستن ویزا رو بگیرن ( نوش جونشون) و چه اونایی که مثل من قبول نشدن
موقع اعلام نتایج لاتاری 2015 که صفحه قبول نشدنم رو دیدم که خیلی ضد حال خوردم اما انشاالله امسال برنده میشم به همراه بقیه دوستان پارسال که قسمتمون نشد که حتما مصلحتی تو کار بود حالا ببینیم امسال خدا برامون چی در نظر گرفته.
شماره کیس:  ????
تاریخ رویت قبولی: ????
کنسولگری: ????
تعداد افراد منظور در کیس : 3
ارسال فرمهای سری اول: ????
کارنت شدن کیس: ?????
مصاحبه: ????
دریافت کلیرنس: ????
دریافت ویزا:  یک ضرب
ورود به آمریکا: ????
دریافت گرین کارت: ????
DV2014=> Has Not Been Selected
DV2015=> Has Not Been Selected
DV2016=> Has Not Been Selected
DV2017=> Has Not Been Selected
DV2018=> Has Not Been Selected
تشکر کنندگان: King Eagle ، babak12 ، lighter ، sib 24 ، Death ‎Angel ، eagla
(2014-09-28 ساعت 18:58)Un4given نوشته:  درود

دوستانیکه مخصوصا صاحب تجربه هستن در امر ثبت نام، بنظرشون چه موقعی برای ثبت نام بهتره، منظورم چند روز بعد از شروعه ؟
البته بنظر بیربط میاد و به احتمال زیاد تفاوتی بین کسی که روز اول رجیستر کرده باشه با نفری که روز آخر نباید باشه، اما بازم خواستم تا قبل از پروسه ثبت نام یه همفکری بشه .
ممنونم .

دوست عزیز هیچ فرقی نمیکنه چه زمانی ثبت نام کنی چون این پروسه دقیقا مثل هر قرعه کشی دیگه ای از سیستم Shift + Random تبعیت میکنه و در اون هیچ تفاوتی در زمان ثبت نام نفرات وجود نداره.البته بهتره که هرچه رزودتر ثبت نام کنی تا یه وقت از شانس بد قطعی اینترنت , فراموشی و ........ گریبان گیرت نشه یه وقت

تشکر کنندگان: ffrfar ، mrlzdh ، babak12 ، Un4given ، shanks ، lighter ، feidom30 ، MEHR52
(2014-09-28 ساعت 07:19)kamran293 نوشته:  سلام...هر سال عده ای بودند پستهایی میزاشتند که کسانی که واقعا تصمیم نگرفتند تفننی نیان ثبت نام کنند...اولش زیاد من مصمص نبودم که تایید کنم اما بعد از دیدین نتایج و سردر گمی عده ای و نوشته هاشون من از همینجا به دوستانی که تفننی میخوان ثبت نام کنند بگم خواهش میکنم شانس بقیه رو نگیرن..اصلا شانسو ولش کن شما که مطمن نیستی چرا میخوای ثبت نام کنید اخه درسته که رایگانه اما خب حق بقیه پایمال میشه...دوستان هر کسی رو دیدین تو کافی نتی جایی که داره همینجوری ثبت نام میکنه پرزدنتش کنید تا دست از ثبت نام بکشه...خواهش میکنم بزارن اونایی که باید برن شانسشونو امتحان کنند...ممنون از همه...
سلام اشکان 3D

سلام کامران جان انقدر گفتن همه بچه ها که دیگه زبونمون مو دراورد بعدم میبینی که امسال خیلی خیلی اینجا خلوت تره نسبت به سال های قبل که ما میومدیم و نگاه میکردیم و ثبت نام نمی کردیم و یاد میگرفتیم امسال خدارو شکر خلوته...
3D Lead Artist & Designer
Making Video Games

7 سال تجربه ساخت بازی های کامپیوتری در شرکت های بازی سازی ایران به عنوان
سرپرست مدل سازی و مدیر ناظر تولید کیفی بازی در 3 عنوان موفق امده به بازار ایران.
امید به راهنمایی علاقهمندان.
DV 2015 نشد...
DV 2016 حتما میشه خیلی امیدوارم...(نشد..)
DV 2017...?
تشکر کنندگان: sib 24 ، King Eagle ، Death ‎Angel
(2014-09-28 ساعت 22:08)اشکان 3D نوشته:  سلام کامران جان انقدر گفتن همه بچه ها که دیگه زبونمون مو دراورد بعدم میبینی که امسال خیلی خیلی اینجا خلوت تره نسبت به سال های قبل که ما میومدیم و نگاه میکردیم و ثبت نام نمی کردیم و یاد میگرفتیم امسال خدارو شکر خلوته...

اشکان جان خیلی خوشحال نباش از خلوت بودن بزار پروسه شروع بشه بهت میگم چه خبر میشه مخصوصا 1 هفته آخر Big Grin

تشکر کنندگان: babak12 ، اشکان 3D ، lighter
(2014-09-28 ساعت 22:51)King Eagle نوشته:  
(2014-09-28 ساعت 22:08)اشکان 3D نوشته:  سلام کامران جان انقدر گفتن همه بچه ها که دیگه زبونمون مو دراورد بعدم میبینی که امسال خیلی خیلی اینجا خلوت تره نسبت به سال های قبل که ما میومدیم و نگاه میکردیم و ثبت نام نمی کردیم و یاد میگرفتیم امسال خدارو شکر خلوته...

اشکان جان خیلی خوشحال نباش از خلوت بودن بزار پروسه شروع بشه بهت میگم چه خبر میشه مخصوصا 1 هفته آخر Big Grin

اره شهریار جان میدونم 1 هفته اخر 1 May که نگو اما منظورم ثبت نام بود که خبری نیست پارسال این موقعه خیلی شلوق تر بود صفحه های فروم...Big Grin
3D Lead Artist & Designer
Making Video Games

7 سال تجربه ساخت بازی های کامپیوتری در شرکت های بازی سازی ایران به عنوان
سرپرست مدل سازی و مدیر ناظر تولید کیفی بازی در 3 عنوان موفق امده به بازار ایران.
امید به راهنمایی علاقهمندان.
DV 2015 نشد...
DV 2016 حتما میشه خیلی امیدوارم...(نشد..)
DV 2017...?
تشکر کنندگان: shanks ، lighter

کاربران در حال بازدید این موضوع: