کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2016
واقعا چرررااا؟ چرا يكي نيست بياد بگه قبول شده. نكنه مثل اون سالي كه گفتن اشتباه شده و دوباره وارد كنيد اطلاعاتتون رو، بازم سروراشون قاطي كرده

تشکر کنندگان: ostokhan
آمریکا آمریکا ننگ به نیرنگ تو. خون جوانان ما میچکد از چنگ تو[CRYING FACE][CRYING FACE][CRYING FACE][CRYING FACE][CRYING FACE]
تشکر کنندگان: mohamad3893 ، aida_7
طاقت من طاقت دل
طاقت سنك است غزل
پريده رنك است دل ترانه تنك است بيا
كه وقت تنك است مرا حوصله سنك است بيا
تشکر کنندگان: milade
دوستان کسی نبود؟
سایت وا نمیشه permission denied میده منم با موبایل میتونم بیام فقط با tapatalk معلوم نیست شاید خیلیا برنده شده باشن ولی نمیتونن بیان بگن . همه که مثل ما بد شانس نیستن Sad تاپیک برندگان هم که باز شده حیف که جای ما اونجا نیست ....
تشکر کنندگان: alirezanz
Has not been selected
2016
2017
2019
تشکر کنندگان: milade ، ostokhan
دوستان بعنوان برنده سال گذشته من تمام مراحل رو با كمك دوستان عزيز و زحمت كش مهاجرسرا طى كردم و البته در مواقعى هم به دوستان كمك كردم وحالا در نتيجه اين هميارى و همراهى گرين كارتم رو دريافت كردم.
با تبريك بسيار صميمانه به دوستان
ميخواستم تجربه خودم و بسيارى از دوستان قبول شده در سالهاى قبل مبنى بر پنهان كردن اين قبولى رو با شما در ميان بگذارم
شوق بسيار شما قبول شدگان رو درك ميكنم و نميخووام ناميدتون كنم ولى قبولى اولين قدم هفت خوان تا رسيدن به گرين كارت هست . و هنوز ٥٠٪ يا بيشتر بستگى به در ست انجام دادن مراحل بعدى دارد. به تجربه پنهان كردن اين قبولى (تاپيك لاتارى قبول شدم بگم يا نه مطالعه كنيد) باعث فشار كمترى شده مخصوصا براى كيسهاى بالاى ١٠٠٠٠ كه احتمال رسيدن مصاحبه(كارنت شدن) در اونها كمتر هست. سعى كنيد تا مرحله قبولى در مصاحبه براى مواجه نشدن با فشار اطرافيان خوبشتندارى پيشه كنيد.
بازهم تبريك ميگم و به خاطر اداى دين به مهاجر سرا در كنارتان

2015AS19** 01 issued 02 AP
شماره کیس: 2015AS1950
تاریخ رویت قبولی: MAY 2015
کنسولگری: Ankara
تعداد افراد منظور در کیس : ۲
ارسال فرمهای سری اول: JUN 2014
کارنت شدن کیس: September 2014
مصاحبه: October 2014
وضعیت:01.issued
02.AP
آپدیت ها: October.march.jun
دریافت کلیرنس: October 2014 .01
دریافت ویزا: October 2014 .01
ورود به آمریکا:9march 2015.01
دریافت گرین کارت: 15 April 2015 .01
جمع تقریبی هزینه‌هاSadواکسن ها (660$)،هزینه مصاحبه برای ۲ نفر .(660$)
ترجمه ها $550
هزینه گرین کارت 165$
تشکر کنندگان: javadgorgani ، hrghoreshi ، اشکان 3D ، delir ، blue honey ، ostokhan
بالاخره تونستم وارد تاپیک بشم.منم has not been selected حدود 1 ساعت دیر نتایجو چک کردم چند بارم چک کردم ولی نشد که بشه.از دوستان کسی نیست خبر برنده شدنشو اینجا اعلام کنه؟
البته به خاطر خطایی که هنگام وارد شدن به تاپیک میده خیلی از دوستان هنوز نتونستن خبری بدن.
خدایا چنان کن سرانجام کار تو خشنود باشی و ما رستگار
تشکر کنندگان: Nima NB ، ostokhan
HAS NOT BEEN SELECTED

منم نشدم بچه ها... منم نشدم... نشدم...

تمام...
تشکر کنندگان: faryas ، ostokhan
Based on the information provided, the Entry HAS NOT BEEN SELECTED for further processing for the Electronic Diversity Visa program at this time.
اِ بابا، بازم نشد Big Grin
معجزکی در کار نیست، ما کشتی شکستگانیم، ای باد شرطه برخیز
♥ش.ن.ل.ع♥
ما هم برای سومین بار has not been selected .
نه من قبول شدم نه همسرم
کسی هنوز قبول نشده
منم قبول نشدم اينشالاه كارام درست ميشه ميرم جايي كه بايد باشم (:
بايد برم از اينجا
چاره نمونده جز كوچ...
اِ بابا، بازم نشد Big Grin
معجزکی در کار نیست، ما کشتی شکستگانیم، ای باد شرطه برخیز
♥ش.ن.ل.ع♥
تشکر کنندگان: