کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2016
و به این ترتیب قصه ما به سر رسید. دوستان خوش باشند اینها همش یه بازی بود و بس .
تشکر کنندگان: tabim4 ، alirezanz ، online27H ، amin_j ، ostokhan ، shahryar_eng
Has not been selected ما هم چهار نفر بودیم قبول نشدیم
تشکر کنندگان: alirezanz ، tabim4 ، blue honey ، ostokhan ، mehdi_449 ، shahryar_eng ، copol
من کافی نت دارم و تا حالا حدود 110 نفرو چک کردم ولی هیچی امیدوارم اشتباهی شده باشه
تشکر کنندگان: tabim4 ، shahin2737 ، amirrrrrrr ، milade ، ostokhan ، آینده ، mehdi_449 ، shahryar_eng ، copol
دفعه ی چهارم ... و باز هم نشد ...
DV2013: Has Not Been Selected
DV2014: Has Not Been Selected
DV2015: Has Not Been Selected
DV2016: Has Not Been Selected
................................ Big GrinV2017
تشکر کنندگان: alirezanz ، tabim4 ، ostokhan ، آینده ، mehdi_449 ، shahryar_eng ، honareirani ، sanazshabani27 ، copol
منم بعد از 3 سال باز هم قبول نشدم
و این تاپیک هم به خاطرات پیوسته میشه و ...
و چه قدر حالشون خوبه اونایی که طی چند روز آینده عضو سایت میشن و پیگیر کاراشون هستن و فرم هاشون رو پر می کنن
از الآن مبارکشون باشه
یه مشت چینی دلم می خواد فحش بدم هااا

اینا میان امریکا بعد ما .... HAS NOT SELECT

WHY ? BEACUASE YOU ARE TERRORIST
تشکر کنندگان: alirezanz ، tabim4 ، bsparkle20 ، اشکان 3D ، ostokhan ، mehdi_449 ، shahryar_eng
منم نشدم 2 تا از دوستانمم که من چکشون کردم نشدن
تشکر کنندگان: alirezanz ، bsparkle20 ، tabim4 ، blue honey ، ostokhan
دوستان از یه جایی شنیدم یه اتفاق نادر افتاده و تا این لحظه هیچ ایرانی قبول نشده. اگر اینطور باشه احتمال از سر گیری قرعه کشی خیلی زیاده. لطفآ تحقیق کنید و اینجا اعلام کنید ببینیم کسی قبول شده یا نه
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
فردا میرم نمایندگی ماشین چینیا یکیشو بر میدارم یه خونم میخرم 50 متری یه بلیط آنتالیام میگیرم صفا و سیتی راحت و خلاص

آمریکا بای بای Smile

22 بهمن میرم بیچارشون میکنم
قبل از اعلام نتایج همه فاز spring break میامی بعد از اعلام همه سکانس اخر تایتانیکBig Grinرتبه منفی نگیرم خوبهBig Grin

من هم چک نکردم اما همون has not رو در نظر بگیرید.

ما رو هم در غم خود شریک بدونید Smile

در ضمن هیچی هم زبون المانی نمیشه اصلا اکانت منو منهدم کنید نظرم عوض نمیشه دلتونم بخوادTongue
تشکر کنندگان: alirezanz ، tabim4 ، minanew ، aida_7 ، Nima NB ، pooria_sn1 ، blue honey ، r.bazargan ، LORDAmiroo ، ostokhan ، aidaz ، mehdi_449 ، shahryar_eng ، Danoosh ، Sedagat ، milade
منم نشدم...................................................

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان