کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2016
(2014-10-04 ساعت 03:36)lasa نوشته:  سلام
اگر اطلاعات رو اشتباه وارد کنی امکان درست کردنش هست یا نه؟

خير متاسفانه امكان اصلاحش نيست ...البته اگه اشتباه جزئي باشه ميشه زمان رويت قبولى به KCC ايميل بزنيد و بگيد كه هنگام ثبت نام مرتكب اشتباه شديد ... ممكنه كه قبول كنند ، ممكنه هم نه
ناشنوا باش، وقتی همه از محال بودن آرزوهایت سخن می گویند

تشکر کنندگان: King Eagle ، alirezanz ، satin ، jsmlz
سلام
نزدیک به یک سال گذشت...
راستی ... سلام King Eagle ... خوبی ... خوشی
من هنوز ثبت نام نکردم... 19 مهر روز تولدمه و فکر میکنم 19 مهر بهترین روز برای ثبت نامم هست
خوشحالم که هنوز مهاجرسرا هست و من همیشه از پیدا کردن اطلاعات جدید تعجب میکنم... چطور به مهاجر سرا میگن فروم در صورتی که باید بگن کتاب مرجع !

موفق باشید
stock-FEx-bond
Market

و دیگر هیچCool
تشکر کنندگان: King Eagle ، babak12 ، shooli ، hameddjj ، alirezanz ، lighter ، jsmlz ، Richard
(2014-10-03 ساعت 13:24)arash88 نوشته:  با سلام به دوستان من جای نام و نام خانوادگی رو جابجا زدم و ثبت نام کردم دنبال حذف یا اصلاح گشتم چیزی پیدا نکردم برای همین دوباره ثبت نام کردم .فکر می کنید کار درستی کردم ،مشکلی برام پیش نمی اد؟

سلام
بر اساس اطلاعاتی که دارم, ثبت نام دوباره باعث حذف از لاتاری میشه
اگر ممکنه افراد با تجربه تر اطلاع بدید که درست میگم یا نه

موفق باشید
stock-FEx-bond
Market

و دیگر هیچCool
تشکر کنندگان: King Eagle ، alirezanz ، jsmlz
ریجستر شد....Wink
بر لب بحر فنا منتظریم ای ساقی

فرصتی دان که ز لب تا به دهان این همه نیست
تشکر کنندگان: King Eagle ، puryapurya ، alirezanz ، jsmlz
(2014-10-04 ساعت 06:06)Danoosh نوشته:  
(2014-10-03 ساعت 13:24)arash88 نوشته:  با سلام به دوستان من جای نام و نام خانوادگی رو جابجا زدم و ثبت نام کردم دنبال حذف یا اصلاح گشتم چیزی پیدا نکردم برای همین دوباره ثبت نام کردم .فکر می کنید کار درستی کردم ،مشکلی برام پیش نمی اد؟

سلام

موفق باشید
سلام دانوش جان پیشاپیش تولدت مبارک باشه ایشالا ماه می تو تاپیک برندگان ببینمت عزیز

بله دانوش عزیز درست گفتن شما متاسفانه به احتمال زیاد حذف میشید چون طبق قانون ثبتنام دوباره = حذف. چرا دوست عزیز پستهای دوستان رو و یا اطلاعات توی فایل pdf رو درست نخوندی که این اتفاق نیوفته؟!!! منم که راهنماییت کردم که میشه بعد از قبولی با kcc تماس داشت و درست کرد این اشتباه رو!!!!!! Sad Sad Sad
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

راه حل دیپلم 11 ساله ی فنی حرفه ای و کار و دانش

خدمت سربازی و قوانین راه های خروج از کشور
تشکر کنندگان: ofrfar ، alirezanz ، lighter ، satin ، jsmlz
(2014-10-03 ساعت 23:45)alireza_m_kia نوشته:  سلام... علیرضا هستم... یه مسافر... Smile))
یعنی الان سه سالِ مسافرم... امسال سال چهارم من هستش... امیدوارم...
ما 10 سال بود مسافر بوديم . سال 2014 اسممون دراومد و بما بليط دادن و سوار شديم كه بريم . تو راه نگهمون داشت تا چك امنيتي بشيم . ما رو پياده كردن و گفتن بايد جواب FBI چك بياد . چون دير شده بود پرواز رفت و دوستان را برد US. ما مونديم و كوله باري از آرزوها .......
امسال در 2016 با تجربه هاي سال 2014 باز اميدواريم ......RolleyesRolleyes
شماره کیس :2014AS71xx/ تعداد 4 نفر/سفارت انکارا /مصاحبه 3 جولاي / وضعیت در انتظار کلیر/اخرین اپدیت 12 سپتامبر
جامانده از لاتاري 2014 SadSad
تشکر کنندگان: babak12 ، Danoosh ، King Eagle ، babisondes ، alirezanz ، lighter ، alireza_m_kia ، jsmlz
(2014-10-01 ساعت 15:25)zey نوشته:  
(2014-10-01 ساعت 14:11)abas_kashan نوشته:  
(2014-10-01 ساعت 14:03)zey نوشته:  
(2014-10-01 ساعت 13:29)abas_kashan نوشته:  [quote='zey' pid='553510' dateline='1412153414']
سلام...من میخوام بدونم اگه کسی رو تو ایالات نداشته باشیم حذف میشیم؟؟؟؟ حتما باید آدرس کسی رو تو us بدیم؟؟؟ جواب بدین لطفا دوستان Sad
نه حذف نمیشی فقط باید گواهی تمکن مالی در مرحله مصاحبه داشته باشی نه الان و در رابطه با ادرس خود شرکت مهاجرسرا تبلیغش بالا هست کمکتون میکنه

شما فقط ثبتنام را درست انجام بده مراحل بعد راهنمایی هست Smile

تمکن مالی باید تا چه اندازه باشه.؟؟؟..من واسه اولین باره ک میخوام واسه خودم و همسرم ثبت نام کنم... اطلاعاتم کمه Sad Sad Sad Big Grin

اگر اشتباه نکنم درامد سالیانه یک آمریکایی بالای خط فقر (وضعیت عادی) که حدود 100 میلیون هست که اینم میشه بانک به بانک ریخت چند تا گواهی سپرده براش گرفت

جهت اطلاع دقیق تاپیک تمکن مالی سرچ کنید تمام اطلاعات نمایش داده میشه

میشه راهنماییم کنین که چه جوری پیداش کنم....من عضو جدیدمRolleyes
درود بر دوستان

اکیداً توصیه می کنم از اظهار نظرها های پراکنده به شدت پرهیز کنید . برای اطلاع درست و صحیح از ماجرای تمکن مالی می تونید تاپیک " نداشتن اسپانسر و ..... " سال های گذشته را مطالعه کنید و همچنین پست بسیار جامع دوست عزیزمون behdadK با عنوان : " راهنمای جامع اسپانسر و تمکن مالی " در این آدرس :
http://www.mohajersara.com/thread-7027-p...#pid513526
را مطالعه بفرمایید .
2014AS47XX ــ ساکنDFW  
هر وقت خواستی در مورد دیگران قضاوت کنی؛آروم تو دلت بگو: مگه من خودم کیم؟
تشکر کنندگان: babak12 ، Danoosh ، nkp ، King Eagle ، alirezanz ، jsmlz
يك سوال
ميشه شخص برنده فقط خودش بره .يعني براي بقيه اعضاي خانوادش اقدام نكنه؟
مامان من ميخواد ثبت نام كنه ولي بابام كلا ممنوع الخروجه ...
كسي اطلاعي داره؟

تشکر کنندگان: jsmlz
(2014-10-04 ساعت 10:32)King Eagle نوشته:  

سلام

موفق باشید
سلام دانوش جان پیشاپیش تولدت مبارک باشه ایشالا ماه می تو تاپیک برندگان ببینمت عزیز

بله دانوش عزیز درست گفتن شما متاسفانه به احتمال زیاد حذف میشید چون طبق قانون ثبتنام دوباره = حذف. چرا دوست عزیز پستهای دوستان رو و یا اطلاعات توی فایل pdf رو درست نخوندی که این اتفاق نیوفته؟!!! منم که راهنماییت کردم که میشه بعد از قبولی با kcc تماس داشت و درست کرد این اشتباه رو!!!!!! Sad Sad Sad

آقا این pdf که میگی کدومه ؟ فارسیه یا انگلیسی ؟
تشکر کنندگان: King Eagle ، hameddjj ، alirezanz ، jsmlz
واسه سال دوازدهم ثبت نام کردم . ببینم این لاتاری از رو میره و شانس در خونه مارو هم میزنه ؛)
تشکر کنندگان: babak12 ، King Eagle ، babisondes ، hameddjj ، feidom30 ، sib 24 ، abas_kashan ، alirezanz ، lighter ، jsmlz
اقاباسلام،سوال من میخام ببینم ثبت نام کنم 2016 رویانه؟که اگربرنده شدم حق کسی رو ضایع نکنم...Smile
من الان ترم 5 کارشناسیم،9یا10ترمه هم تموم میکنم؛باتوجه به اینکه قبولیموکه تواردیبهشت سال دیگه میبینم،بعدتاریخ مصاحبم هم مثلابیفته بهار95؛تااینجا یباربایدازکشورخارج شم اونم برای مصاحبه که با15تومن میریم وبرمیگردیم؛حالا ادامه درس وفارغ التحصیلیوبایدچه کنم؟؟ چون اینجورکه گفتم بهمن 95 مثلافارغ میشمWink
مشمولم هستم ومعافیتمم درحال حاضر از نوع تحصیلی...
(2014-10-04 ساعت 13:32)arjmand.m نوشته:  يك سوال
ميشه شخص برنده فقط خودش بره .يعني براي بقيه اعضاي خانوادش اقدام نكنه؟
مامان من ميخواد ثبت نام كنه ولي بابام كلا ممنوع الخروجه ...
كسي اطلاعي داره؟

سلام دوست عزیز
مشکلی نداره فقط مادر شما باید اسم پدرتون در زیر مجموعه خودش بصورت متاهل وارد کنه
ایشاله بعد از قبولی فقط مادرتون باید فرمها پر کنه
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: Melon2015 ، King Eagle ، alirezanz ، satin
(2014-10-04 ساعت 14:01)King Of Nothing نوشته:  
(2014-10-04 ساعت 10:32)King Eagle نوشته:  

سلام

موفق باشید

آقا این pdf که میگی کدومه ؟ فارسیه یا انگلیسی ؟
از اینجا ملاحضه بفرمایید
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: King Of Nothing ، King Eagle ، parisrose22 ، alirezanz ، jsmlz
سلام
ما هنوز ثبت نام نکردیم
کلا چند نفر پذیرفته میشه
سال گذشته چند نفر ایرانی شرکت کرد و قبول شد
خداوندا دستهايم خالي است ودلم غرق در آرزوها ,يا به قدرت بيكرانت دستانم را توانا گردان يا دلم را ازآرزوهاي دست نيافتني خالي كن .
[font=Impact]كوروش بزرگ[/font]

(2014-10-05 ساعت 15:49)parisrose22 نوشته:  سلام
ما هنوز ثبت نام نکردیم
کلا چند نفر پذیرفته میشه
سال گذشته چند نفر ایرانی شرکت کرد و قبول شد

دوست عزیز شما ثبت نام کن و رو قبولی تمرکز کن مابقیش درست میشه خودشRolleyes
کیس ۲۰۱۵as۶۳۰۰،  ارسال فرمها: ١٨ جون ٢٠١٤،سفارت خونه: ابوظبی  ، تعداد نفرات:۲ ،کارنت :۱۱ می ٢٠١٥،نامه دوم:.۳۱ می ٢٠١٥،مصاحبه:.۲  جولای،  ویزا :خانوم ۲ جولای، خودم ۲۳ اگست ،ورود به امریکا: 3 نوامبر٢٠١٥. ساکن لس انجلس
تشکر کنندگان: abas_kashan ، alirezanz ، King Eagle ، jsmlz

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان