کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ثبت نام خانوادگی و پرسشهای مرتبط با آن
سلام.یک زن و شوهر ۲تا شانس برای لاتاری دارند؟یعنی یکبار زن ثبت نام می کنه همراه با مشخصات همسرش و یکبار هم مرد همراه با مشخصات همسر؟؟
تشکر کنندگان:
(2014-10-02 ساعت 12:51)nmh نوشته:  سلام.یک زن و شوهر ۲تا شانس برای لاتاری دارند؟یعنی یکبار زن ثبت نام می کنه همراه با مشخصات همسرش و یکبار هم مرد همراه با مشخصات همسر؟؟
بله دوست عزیز
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: nmh ، King Eagle ، miyu
سلام دوستان . اگر سوالم رو در جای مناسبش مطرح نکردم عذرخواهی میکنم
من از برندگان 2015 هستم. میخواستم ببینم بازم میتونم برا 2016 ثبت نام کنم یا خیر؟ اگه ثبت نام کنم وقت مصاحبه مشکلی برام پیش نمیاد؟
شماره کیس: چهار هزار **کنسولگری: ایروان **تعداد افراد منظور در کیس :خودم و همسرم
مصاحبه: آخر مارچ ** دریافت ویزا:خودم یک ضرب همسرم کلیرنس(سربازی اسمشو نبر)
آخرین آپدیت: 17 آپریل . 18و 20و 21 آگوست و کلیرشدن 21 آگوست بعد از 150 روز
24 آگوست تحویل پاسپورت به سفارت . 26 آگوست دریافت ویزای همسر
11 سپتامبر ورود به امریکا . 21 سپتامبر آمدن سوشیال . 21 سپتامبر واریز165 دلار . 30 اکتبر آمدن گرین کارت
تشکر کنندگان:
سلام، ثبت نام کنید. از لحاظ قانونی مشکلی ندارد.

(2014-10-02 ساعت 12:58)hilda60 نوشته:  سلام دوستان . اگر سوالم رو در جای مناسبش مطرح نکردم عذرخواهی میکنم
من از برندگان 2015 هستم. میخواستم ببینم بازم میتونم برا 2016 ثبت نام کنم یا خیر؟ اگه ثبت نام کنم وقت مصاحبه مشکلی برام پیش نمیاد؟
تشکر کنندگان: King Eagle ، hilda60
(2014-10-02 ساعت 12:58)hilda60 نوشته:  سلام دوستان . اگر سوالم رو در جای مناسبش مطرح نکردم عذرخواهی میکنم

دوست عزیز شما که برنده شدید رای چی باید دوباره ثبت نام کنید؟؟ شانس یه نفر ذیگه رو می گیرید
تشکر کنندگان:
بچه های زیر 21 سال که زیر پوشش والدین هستند بصورت مستقل میشه ثبت نام بشند؟اونوقت اونها میشن کیس اصلی و خانواده میشه نفرات دوم؟
تشکر کنندگان:

شما اینم در نظر بگیرید که خدایی نکرده زبانم لال ممکنه برا 2015 بهتون ویزا نرسه پس ثبت نام شرط عقله
تشکر کنندگان: hilda60
(2014-10-02 ساعت 14:26)Afshim553 نوشته:  بچه های زیر 21 سال که زیر پوشش والدین هستند بصورت مستقل میشه ثبت نام بشند؟اونوقت اونها میشن کیس اصلی و خانواده میشه نفرات دوم؟

دوست عزیز بچه های زیر 21 سال هم به شرط گزروندن 12 سال تحصیل میتونن ثبت نام کنن و خودشون یه کیس جدا محسوب میشن و در ضمن میتونن هم زمان زیر مجموعه والدینشون هم ثبتنام بشن ینی شانسون دوبله میشه
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

راه حل دیپلم 11 ساله ی فنی حرفه ای و کار و دانش

خدمت سربازی و قوانین راه های خروج از کشور
تشکر کنندگان: babak12 ، storagemeter
سلام,راستش من برای برادرم سوال داشتم .چند ماه پیش تو ترکیه با خانومش عقد کردن البته وارد شناسنامه نشده اما سند ازدواج ترکی گرفتن یعنی ازدواجشون ثبت ایرانی نشده حالا باید مجرد بزنن یا متاهل چون از نظر قانون ترکیه ازدواج کردن اما از نظر قانون خودمون نه,یه موضوع دیگه اینکه خانوم برادرم الان با ویزای توریستی آلمان هست برادرم ترکیه شاید همونجا بمونه تا برادرم بره پیشش کشور محل اقامت رو خانومش باید کجا بزنه با توجه به اینکه تا 3-2 ماه آینده آلمان میمونه 100%.
تشکر کنندگان:
(2014-10-03 ساعت 10:56)niki shams نوشته:  سلام,راستش من برای برادرم سوال داشتم .چند ماه پیش تو ترکیه با خانومش عقد کردن البته وارد شناسنامه نشده اما سند ازدواج ترکی گرفتن یعنی ازدواجشون ثبت ایرانی نشده حالا باید مجرد بزنن یا متاهل چون از نظر قانون ترکیه ازدواج کردن اما از نظر قانون خودمون نه,یه موضوع دیگه اینکه خانوم برادرم الان با ویزای توریستی آلمان هست برادرم ترکیه شاید همونجا بمونه تا برادرم بره پیشش کشور محل اقامت رو خانومش باید کجا بزنه با توجه به اینکه تا 3-2 ماه آینده آلمان میمونه 100%.

دوست عزیز کشور محل اقامت جایی هستش که شما در اونجا برای همیشه زندگی میکنید کار میکنید خونه دارید یه مسافرت و 2-3 ماه موندن ملاک نیست از طرف دیگه آیا خانوم ایشون اقامت آلمان رو دارن؟آیا برادرتون اقامت آلمان رو دارن؟مهم و مهم داشتن اقامت دائم هستش.درضمن ازدواجشون قاعدتا رسمیه چون یکی از دو کشور قبولش دارن و مهم کشوریه که درش عقد صورت گرفته پس باید married رو بزنن
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

تشکر کنندگان: niki shams
(2014-10-03 ساعت 19:56)King Eagle نوشته:  
(2014-10-03 ساعت 10:56)niki shams نوشته:  سلام,راستش من برای برادرم سوال داشتم .چند ماه پیش تو ترکیه با خانومش عقد کردن البته وارد شناسنامه نشده اما سند ازدواج ترکی گرفتن یعنی ازدواجشون ثبت ایرانی نشده حالا باید مجرد بزنن یا متاهل چون از نظر قانون ترکیه ازدواج کردن اما از نظر قانون خودمون نه,یه موضوع دیگه اینکه خانوم برادرم الان با ویزای توریستی آلمان هست برادرم ترکیه شاید همونجا بمونه تا برادرم بره پیشش کشور محل اقامت رو خانومش باید کجا بزنه با توجه به اینکه تا 3-2 ماه آینده آلمان میمونه 100%.

دوست عزیز کشور محل اقامت جایی هستش که شما در اونجا برای همیشه زندگی میکنید کار میکنید خونه دارید یه مسافرت و 2-3 ماه موندن ملاک نیست از طرف دیگه آیا خانوم ایشون اقامت آلمان رو دارن؟آیا برادرتون اقامت آلمان رو دارن؟مهم و مهم داشتن اقامت دائم هستش.درضمن ازدواجشون قاعدتا رسمیه چون یکی از دو کشور قبولش دارن و مهم کشوریه که درش عقد صورت گرفته پس باید married رو بزنن
اونها ترکیه زندگی میکنن یعنی خونه و کار وشهروندی 1 ساله دارن که تمدیدش میکنه دولت و خانمش با ویزای توریستی آلمان رفته اما برادرم که بره المان قصد دارن اونجا بمونن.با این تفاسیر فکر کنم باید کشور محل اقامت رو ترکیه بزنن که در صورت قبولی اگر آلمان بودن سفارت رو تغییر بدن.راجب ازدواج پس با خیال راحت متاهل بزنن؟!
تشکر کنندگان:
(2014-10-03 ساعت 21:31)niki shams نوشته:  اونها ترکیه زندگی میکنن یعنی خونه و کار وشهروندی 1 ساله دارن که تمدیدش میکنه دولت و خانمش با ویزای توریستی آلمان رفته اما برادرم که بره المان قصد دارن اونجا بمونن.با این تفاسیر فکر کنم باید کشور محل اقامت رو ترکیه بزنن که در صورت قبولی اگر آلمان بودن سفارت رو تغییر بدن.راجب ازدواج پس با خیال راحت متاهل بزنن؟!

آره عزیز هم بزنن ترکیه هم بزنن متاهل

تشکر کنندگان:
سلام
من ازدواج كردم و جدا شدم و مجرد هستم.بايد گزينه مجرد رو بزنم يا گزينه جداشده قانوني؟
ممنون
تشکر کنندگان:
(2014-10-04 ساعت 19:50)lo30 نوشته:  سلام
من ازدواج كردم و جدا شدم و مجرد هستم.بايد گزينه مجرد رو بزنم يا گزينه جداشده قانوني؟
ممنون

خودتون چى فكر ميكنين؟
اگر قانونى جدا شديد و طلاق به طور كامل صورت گرفته divorced و اگر طلاق قانونى نگرفتيد و صرفا جدا از هم زندگى ميكنيد separated
تشکر کنندگان: King Eagle
من یک پسر دو ماهه دارم برای ثبت نام باید عکسش رو هم بگذارم یا نه؟
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان