کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مشخصات عکــس دیجیتالی برای شرکت در لاتاری
(2014-09-30 ساعت 21:11)Un4given نوشته:  
(2014-09-30 ساعت 20:01)shanks نوشته:  من امروز عکس انداختم به عکاس هم گفتم بیشتر از 30 درصد روتوش نکنه بنده خدا هم انجام داد و خیلی تغییر به وجود نیومد ولی من روی صورتم جام زخم جوش زیاد هست که اینا رو محوشون کرده میخواستم بدونم مشکلی نداره یا برم بهش بگم روتوش کمتر کنه و جای زخمها معلوم بشه؟؟

نه عزیز حله !
اتفاقا کار خوبی کرده که صورتتو صاف کرده .

ممنون
ولی یه جوری گفتی که انگار طرف گرفته کتکم زده Big Grin
تشکر کنندگان: Un4given ، King Eagle ، sarhang
سلام دوستان ،به نظر شما تصویر زیر مشکلی داره؟ اصلا روتوش نشده ، فقط پس زمینه رو با فوتوشاپ سفید کردن چون دیگه چاره ای نبود پس زمینه تاریک میشد هر کاری میکردیم، همین ،اگر میشه در مورد این عکس نظر بدین و اگه ایرادی داره بگین

[عکس: 222.jpg]

ممنون
کیس نامبر : ___________،   سفارت : ___________،   تاریخ مصاحبه :___________،   تاریخ صدور ویزا :_____________،   تاریخ اولین ورود به آمریکا :___________

بزرگترین آرزوم مهاجرت به یه کشور پیشرفته است ،واسه رسیدن به آرزوم تمام تلاشمو میکنم. حالا آمریکا ، کانادا ، استرالیا ، اروپا یا نیوزیلند
---------------------------------------------------------------------------------
2014 نشد، 2015 نشد، 2016 نشد، 2017 نشد ، 2018 امیدوارم بشه
تشکر کنندگان:
برای دیدن نمونه تصاویر مورد قبول سایت میتونید از لینک زیر استفاده کنید.

http://travel.state.gov/content/visas/en...-page.html

ضمناً دسته بندی های مختلفی برای افراد عینکی، بچه ها، خانم ها و... هم داره
یک روز، بر گونه‌ی این خاك بوسه ميزنم، بالای سرش یک یادداشت می‌گذارم و می‌روم:
آنچنان زیبا خوابیده‌ بودی که دلم نیامد بیدارت کنم…
تشکر کنندگان: shanks ، asher ، Mahmood129 ، babak12 ، King Eagle ، rahbari ، 327
کسی نیست یه راهنمایی کنه ما رو؟
کیس نامبر : ___________،   سفارت : ___________،   تاریخ مصاحبه :___________،   تاریخ صدور ویزا :_____________،   تاریخ اولین ورود به آمریکا :___________

بزرگترین آرزوم مهاجرت به یه کشور پیشرفته است ،واسه رسیدن به آرزوم تمام تلاشمو میکنم. حالا آمریکا ، کانادا ، استرالیا ، اروپا یا نیوزیلند
---------------------------------------------------------------------------------
تشکر کنندگان:
(2014-10-01 ساعت 18:02)azimi1368 نوشته:  کسی نیست یه راهنمایی کنه ما رو؟
دوست عزیز به ظاهر مشکلی نداره این عکس.
فقط باید تعداد پیکسلها و سایز اونو هم دقت کنید تا به راحتی بتونید عکس را آپلود بفرمایید.
شماره کیس:2014AS000072xx, کنسولگری: ایروان, ۳ نفر
زمان مصاحبه: ۹ جون، مشمول پروسه کلیرنس،
کلیر: ۷ آگوست. دریافت ویزا ۱۳ آگوست، مقصد: نیویورک
تشکر کنندگان: babak12
(2014-10-01 ساعت 18:17)S.gh نوشته:  
فقط باید تعداد پیکسلها و سایز اونو هم دقت کنید تا به راحتی بتونید عکس را آپلود بفرمایید.

عکس 600 در 600 هست و 300 dpi و سایز هم 160kb ، مشکلم پس زمینه هستش، من پس زمینه رو با فوتوشاپ سفید کردم چون تاریک بود ، این موضوع مشکلی ایجاد نمیکنه؟

دوستانی که برنده شدن در دوره های قبل هم اگه عکس بگذارن ممنون میشم

تشکر کنندگان:
(2014-10-01 ساعت 18:30)azimi1368 نوشته:  
(2014-10-01 ساعت 18:17)S.gh نوشته:  

عکس 600 در 600 هست و 300 dpi و سایز هم 160kb ، مشکلم پس زمینه هستش، من پس زمینه رو با فوتوشاپ سفید کردم چون تاریک بود ، این موضوع مشکلی ایجاد نمیکنه؟

دوستانی که برنده شدن در دوره های قبل هم اگه عکس بگذارن ممنون میشم

دوست عزیز عکس شما هیچ مشگلی نداره و برای برش و تنظیم دقیق از لینک صفحه ی قبل که گزاشتم استفاده کنید البته همه دوستان...
3D Lead Artist & Designer
Making Video Games

7 سال تجربه ساخت بازی های کامپیوتری در شرکت های بازی سازی ایران به عنوان
سرپرست مدل سازی و مدیر ناظر تولید کیفی بازی در 3 عنوان موفق امده به بازار ایران.
امید به راهنمایی علاقهمندان.
DV 2015 نشد...
DV 2016 حتما میشه خیلی امیدوارم...(نشد..)
DV 2017...?
تشکر کنندگان: babak12 ، azimi1368 ، asher ، King Eagle
اشکان عزیز مرسی ، ان شاالله برنده میشی امسال

اشکان عزیز مرسی.

تشکر کنندگان: اشکان 3D
دوستان کسی هست؟ یه سوال داشتم

تشکر کنندگان:
نه انگار کسی نیست

تشکر کنندگان:
[عکس: 5e9doyv1itxfpk69edb9.gif]
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان:
من عکس دیجیتال نداشتم. عکس 4*3 خودم رو اسکن کردم و بعد تو سایت http://www.egreencardphoto.com/step1 عکس رو 600 در 600 کردم. وزن کلش شده 25 کیلوبایت. دیشب هم ثبت نام کردم. به نظرتون مشکلی پیش نمی اد؟
تشکر کنندگان:
شما که ثبت نام کردید زیاد مهم نیست ولی بقیه دوستان این کارو انجام ندن. چون عکس 3 در 4 برای تبدیل شدن به 600 در 600 از مستطیل به مربع تبدیل میشه که باعث کش اومدن تصویره. دستورالعمل تهیه عکس را در سایت لاتاری بخوانید.

(2014-10-02 ساعت 11:27)samirasamira1010 نوشته:  من عکس دیجیتال نداشتم. عکس 4*3 خودم رو اسکن کردم و بعد تو سایت http://www.egreencardphoto.com/step1 عکس رو 600 در 600 کردم. وزن کلش شده 25 کیلوبایت. دیشب هم ثبت نام کردم. به نظرتون مشکلی پیش نمی اد؟
تشکر کنندگان: King Eagle
(2014-10-02 ساعت 13:02)storagemeter نوشته:  شما که ثبت نام کردید زیاد مهم نیست ولی بقیه دوستان این کارو انجام ندن. چون عکس 3 در 4 برای تبدیل شدن به 600 در 600 از مستطیل به مربع تبدیل میشه که باعث کش اومدن تصویره. دستورالعمل تهیه عکس را در سایت لاتاری بخوانید.

(2014-10-02 ساعت 11:27)samirasamira1010 نوشته:  من عکس دیجیتال نداشتم. عکس 4*3 خودم رو اسکن کردم و بعد تو سایت http://www.egreencardphoto.com/step1 عکس رو 600 در 600 کردم. وزن کلش شده 25 کیلوبایت. دیشب هم ثبت نام کردم. به نظرتون مشکلی پیش نمی اد؟

یعنی منظورتون اینه که احتمال رد شدن هست؟
تشکر کنندگان:

بهتر بود که عکس جدید 5*5 میگرفتین، الان که دیگه کار از کار گذشته اگر ایرادی هم داشته باشه نمیشه کاریش کرد، ولی کلا من با دوستم که دوره قبل برنده شده حرف میزدم میگفت انقدری که ما حساس شدیم به عکس اونا حساس نیستن، فقط میخوان طرف عکسش با قیافش بخونه چون واسه ویزا و گرین کارت بعدا دوباره باید عکس بدین بهشون، منم پس زمینه عکسمو دیجیتالی سفید کردم دوستم گفت ایرادی نداره ، ظاهرا واسه اونم دیجیتالی سفید شده بود، به هر ترتیب ایشالا که مشکلی نیست

تشکر کنندگان: babak12 ، samirasamira1010 ، King Eagle ، storagemeter

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان