کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مشخصات عکــس دیجیتالی برای شرکت در لاتاری
(2014-10-02 ساعت 14:12)azimi1368 نوشته:  
(2014-10-02 ساعت 11:27)samirasamira1010 نوشته:  من عکس دیجیتال نداشتم. عکس 4*3 خودم رو اسکن کردم و بعد تو سایت http://www.egreencardphoto.com/step1 عکس رو 600 در 600 کردم. وزن کلش شده 25 کیلوبایت. دیشب هم ثبت نام کردم. به نظرتون مشکلی پیش نمی اد؟

بهتر بود که عکس جدید 5*5 میگرفتین، الان که دیگه کار از کار گذشته اگر ایرادی هم داشته باشه نمیشه کاریش کرد، ولی کلا من با دوستم که دوره قبل برنده شده حرف میزدم میگفت انقدری که ما حساس شدیم به عکس اونا حساس نیستن، فقط میخوان طرف عکسش با قیافش بخونه چون واسه ویزا و گرین کارت بعدا دوباره باید عکس بدین بهشون، منم پس زمینه عکسمو دیجیتالی سفید کردم دوستم گفت ایرادی نداره ، ظاهرا واسه اونم دیجیتالی سفید شده بود، به هر ترتیب ایشالا که مشکلی نیست

تو نتیجه نهایی میگه عکس مورد قبول بوده یا نه؟ مثلا اگه نتیجه منفی باشه میگه به دلیل عکس بوده؟
تشکر کنندگان:
سلام دوستان ،به نظر شما تصویر زیر مشکلی داره؟ اصلا روتوش نشده ، فقط پس زمینه رو با فوتوشاپ سفید کردن چون دیگه چاره ای نبود پس زمینه تاریک میشد هر کاری میکردیم، همین ،اگر میشه در مورد این عکس نظر بدین و اگه ایرادی داره بگین

[عکس: 222.jpg]

ممنون
[/quote]

سلام عکستون مشکلی از لحاظ استاندارد بودنش نداره مهندسی مهندسیه فقط دور گردن را چون پس زمینه عکس را سفید کردی یک خورده نامرتبه درستش کنی حله ..
تشکر کنندگان:
(2014-10-02 ساعت 17:02)asher نوشته:  
(2014-10-01 ساعت 12:43)azimi1368 نوشته:  سلام دوستان ،به نظر شما تصویر زیر مشکلی داره؟ اصلا روتوش نشده ، فقط پس زمینه رو با فوتوشاپ سفید کردن چون دیگه چاره ای نبود پس زمینه تاریک میشد هر کاری میکردیم، همین ،اگر میشه در مورد این عکس نظر بدین و اگه ایرادی داره بگین

ممنون

سلام عکستون مشکلی از لحاظ استاندارد بودنش نداره مهندسی مهندسیه فقط دور گردن را چون پس زمینه عکس را سفید کردی یک خورده نامرتبه درستش کنی حله .

(2014-10-01 ساعت 12:43)azimi1368 نوشته:  سلام دوستان ،به نظر شما تصویر زیر مشکلی داره؟ اصلا روتوش نشده ، فقط پس زمینه رو با فوتوشاپ سفید کردن چون دیگه چاره ای نبود پس زمینه تاریک میشد هر کاری میکردیم، همین ،اگر میشه در مورد این عکس نظر بدین و اگه ایرادی داره بگین

ممنون

سلام عکستون مشکلی از لحاظ استاندارد بودنش نداره مهندسی مهندسیه فقط دور گردن را چون پس زمینه عکس را سفید کردی یک خورده نامرتبه درستش کنی حله ..

یعنی به اون یه ذره هم گیر میدن؟!!!!!!! آخه من دیگه ثبت نام کردم تموم شد رفت Sad(((((((
کیس نامبر : ___________،   سفارت : ___________،   تاریخ مصاحبه :___________،   تاریخ صدور ویزا :_____________،   تاریخ اولین ورود به آمریکا :___________

بزرگترین آرزوم مهاجرت به یه کشور پیشرفته است ،واسه رسیدن به آرزوم تمام تلاشمو میکنم. حالا آمریکا ، کانادا ، استرالیا ، اروپا یا نیوزیلند
---------------------------------------------------------------------------------
2014 نشد، 2015 نشد، 2016 نشد، 2017 نشد ، 2018 امیدوارم بشه
تشکر کنندگان:
(2014-10-02 ساعت 15:10)samirasamira1010 نوشته:  
(2014-10-02 ساعت 11:27)samirasamira1010 نوشته:  من عکس دیجیتال نداشتم. عکس 4*3 خودم رو اسکن کردم و بعد تو سایت http://www.egreencardphoto.com/step1 عکس رو 600 در 600 کردم. وزن کلش شده 25 کیلوبایت. دیشب هم ثبت نام کردم. به نظرتون مشکلی پیش نمی اد؟

بهتر بود که عکس جدید 5*5 میگرفتین، الان که دیگه کار از کار گذشته اگر ایرادی هم داشته باشه نمیشه کاریش کرد، ولی کلا من با دوستم که دوره قبل برنده شده حرف میزدم میگفت انقدری که ما حساس شدیم به عکس اونا حساس نیستن، فقط میخوان طرف عکسش با قیافش بخونه چون واسه ویزا و گرین کارت بعدا دوباره باید عکس بدین بهشون، منم پس زمینه عکسمو دیجیتالی سفید کردم دوستم گفت ایرادی نداره ، ظاهرا واسه اونم دیجیتالی سفید شده بود، به هر ترتیب ایشالا که مشکلی نیست

تو نتیجه نهایی میگه عکس مورد قبول بوده یا نه؟ مثلا اگه نتیجه منفی باشه میگه به دلیل عکس بوده؟

نه همچین چیزی رو نمیگه ، فقط اعلام میکنه شما انتخاب نشدی ، حالا یا شانس نداشتی یا عکست مورد داشته یا ....

عکست خیلی کش اومده؟ اگه میتونستی عکستو بذاری راحت تر میشد نظر داد، البته میدونم شما دختری و محدودیت هایی داری .
کیس نامبر : ___________،   سفارت : ___________،   تاریخ مصاحبه :___________،   تاریخ صدور ویزا :_____________،   تاریخ اولین ورود به آمریکا :___________

بزرگترین آرزوم مهاجرت به یه کشور پیشرفته است ،واسه رسیدن به آرزوم تمام تلاشمو میکنم. حالا آمریکا ، کانادا ، استرالیا ، اروپا یا نیوزیلند
---------------------------------------------------------------------------------
2014 نشد، 2015 نشد، 2016 نشد، 2017 نشد ، 2018 امیدوارم بشه
تشکر کنندگان: samirasamira1010
(2014-10-02 ساعت 17:33)azimi1368 نوشته:  

نه همچین چیزی رو نمیگه ، فقط اعلام میکنه شما انتخاب نشدی ، حالا یا شانس نداشتی یا عکست مورد داشته یا ....

عکست خیلی کش اومده؟ اگه میتونستی عکستو بذاری راحت تر میشد نظر داد، البته میدونم شما دختری و محدودیت هایی داری .

نه کش نیومده. فقط وقتی 600 در 600 شده یک مقدار خیلی کمی تار شده.
تشکر کنندگان:
من میتونم با روسری عکس بگیرم
یکی میگفت گوشات معلوم باشه
اما چیزی تو سایتش ننوشته
خداوندا دستهايم خالي است ودلم غرق در آرزوها ,يا به قدرت بيكرانت دستانم را توانا گردان يا دلم را ازآرزوهاي دست نيافتني خالي كن .
[font=Impact]كوروش بزرگ[/font]

تشکر کنندگان:
(2014-10-02 ساعت 18:42)samirasamira1010 نوشته:  
(2014-10-02 ساعت 17:33)azimi1368 نوشته:  

نه کش نیومده. فقط وقتی 600 در 600 شده یک مقدار خیلی کمی تار شده.

سمیرا جان مشکل خاصی پیش نمیاد، نگران اصلا نباش. انشالله اگه قبول شدی موقع ارسال مدارک عکس ۵*۵ بگیر و بفرست.
شماره کیس:2014AS000072xx, کنسولگری: ایروان, ۳ نفر
زمان مصاحبه: ۹ جون، مشمول پروسه کلیرنس،
کلیر: ۷ آگوست. دریافت ویزا ۱۳ آگوست، مقصد: نیویورک
تشکر کنندگان: ffrfar ، samirasamira1010
موبایل رو چطور میشه تنظیم کرد که 600 در 600 پیکسل شود هرچی تو ستینگش نگاه میکنم نمیبینم
خداوندا دستهايم خالي است ودلم غرق در آرزوها ,يا به قدرت بيكرانت دستانم را توانا گردان يا دلم را ازآرزوهاي دست نيافتني خالي كن .
[font=Impact]كوروش بزرگ[/font]

تشکر کنندگان:
سلام دوستان ،به نظر شما تصویر زیر مشکلی داره؟ اصلا روتوش نشده ، فقط پس زمینه رو با فوتوشاپ سفید کردن چون دیگه چاره ای نبود پس زمینه تاریک میشد هر کاری میکردیم، همین ،اگر میشه در مورد این عکس نظر بدین و اگه ایرادی داره بگین

ممنون
سلام عکستون مشکلی از لحاظ استاندارد بودنش نداره مهندسی مهندسیه فقط دور گردن را چون پس زمینه عکس را سفید کردی یک خورده نامرتبه درستش کنی حله .
یعنی به اون یه ذره هم گیر میدن؟!!!!!!! آخه من دیگه ثبت نام کردم تموم شد رفت Sad(((((((
[/quote]
نگران نباش ان شا الله قبول که شدی باید دوباره عکس بگیری ان شا الله که قبول بشی و از همه مهمتر ویزا بگیری.
تشکر کنندگان:
بچه ها چطور میشه تاریخ Date Taken رو عوض کرد ؟ من همون عکس پارسال رو میخوام اپلود کنم و از 2013 تغییرش بدم به 2014
بر لب بحر فنا منتظریم ای ساقی

فرصتی دان که ز لب تا به دهان این همه نیست
تشکر کنندگان:
(2014-10-03 ساعت 13:44)parisrose22 نوشته:  موبایل رو چطور میشه تنظیم کرد که 600 در 600 پیکسل شود هرچی تو ستینگش نگاه میکنم نمیبینم

شما چه گیری داری که با موبایل عکس بگیری بابا اینم نهایتا15هزار تومن برو عکاسی.چرا میخوای ریسک کنی ؟!!!!! شما بعد از قبولی بین 10-20میلیون باید خرج کنی حالا 10-15هزار تومن که چیزی نیست!!!!

بله با روسری هم میتونی عکس بندازی ممانعتی نداره
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

راه حل دیپلم 11 ساله ی فنی حرفه ای و کار و دانش

خدمت سربازی و قوانین راه های خروج از کشور
تشکر کنندگان:
(2014-10-03 ساعت 19:17)only_flight نوشته:  بچه ها چطور میشه تاریخ Date Taken رو عوض کرد ؟ من همون عکس پارسال رو میخوام اپلود کنم و از 2013 تغییرش بدم به 2014

عزیز نیازی به تغییر time taken نیست اونا به این چیزا دقت نمیکنن فقط مهم اینه که عکست به قیافه الانت بخوره.

برای تغییر time takenبرو روی عکس راست کلیک کن بعد برو توی details قسمت origin روی teme taken برو زمانش رو تغییر بده
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

تشکر کنندگان: babak12 ، only_flight
(2014-10-03 ساعت 19:31)King Eagle نوشته:  
(2014-10-03 ساعت 19:17)only_flight نوشته:  بچه ها چطور میشه تاریخ Date Taken رو عوض کرد ؟ من همون عکس پارسال رو میخوام اپلود کنم و از 2013 تغییرش بدم به 2014

عزیز نیازی به تغییر time taken نیست اونا به این چیزا دقت نمیکنن فقط مهم اینه که عکست به قیافه الانت بخوره.

برای تغییر time takenبرو روی عکس راست کلیک کن بعد برو توی details قسمت origin روی teme taken برو زمانش رو تغییر بده

اوکی شد شهریار جان...خوشحالم که دوباره میبینمت...Big GrinWink
بر لب بحر فنا منتظریم ای ساقی

فرصتی دان که ز لب تا به دهان این همه نیست
تشکر کنندگان: King Eagle
(2014-10-03 ساعت 20:26)only_flight نوشته:  اوکی شد شهریار جان...خوشحالم که دوباره میبینمت...Big GrinWink

مخلصیم دادا ایشالا توی تاپیک برندگاه 2016 ببینمت Wink

تشکر کنندگان: only_flight ، nima334426
من عکسم رو با دوربین دیجیتال خودم گرفتم و پس زمینه رو با فتو شاپ سفید کردم روی چهره رو دست نزدم این مشکلی که نداره؟
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان