کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بحث وتبادل نظر در خصوص آنالیز فایل CEAC 2015
(2015-02-14 ساعت 17:23)رضا2015 نوشته:  از کیس های کارنت شده آسیا 40 درصد at NVC هستن! 4300 کیس به 1751 کیس at nvc

عجب داره ها! یعنی این همه ادم یا نیومدن یا فرم دیر فرستادن مثل من!

اخ راستی من خراب 2015AS1 هستم! اگر یه روز بفهمه ! :/
امیدوارم یا فهمیده باشه یا کلا نفهمه! :دی

دقیقا
حالا سوراخ های آسیا که کمه
فکر کن اروپا و آفریقا با اون همه سوراخ وضعش بدتره.
به تصویر کلی که نگاه میکنی میبینی درسته که اروپا و آفریقا خیلی بیشتر کارنت کردن اما تعداد کیسهای غیر AT NVC و افرادش حدودا دو برابر کیس های آسیاست که مطابق سهمیه ایه که از انتهای لاتاری انتظار داریم و قراره عوض نشه. بعضی وقتا آدم یه چیزایی میبینی که دوباره خیالش از بابت KCC یه خورده راحت میشه
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: HERMES7 ، rezasadeghi
(2015-02-15 ساعت 09:54)behdadK نوشته:  
(2015-02-14 ساعت 17:23)رضا2015 نوشته:  از کیس های کارنت شده آسیا 40 درصد at NVC هستن! 4300 کیس به 1751 کیس at nvc

عجب داره ها! یعنی این همه ادم یا نیومدن یا فرم دیر فرستادن مثل من!

اخ راستی من خراب 2015AS1 هستم! اگر یه روز بفهمه ! :/
امیدوارم یا فهمیده باشه یا کلا نفهمه! :دی

دقیقا
حالا سوراخ های آسیا که کمه
فکر کن اروپا و آفریقا با اون همه سوراخ وضعش بدتره.
به تصویر کلی که نگاه میکنی میبینی درسته که اروپا و آفریقا خیلی بیشتر کارنت کردن اما تعداد کیسهای غیر AT NVC و افرادش حدودا دو برابر کیس های آسیاست که مطابق سهمیه ایه که از انتهای لاتاری انتظار داریم و قراره عوض نشه. بعضی وقتا آدم یه چیزایی میبینی که دوباره خیالش از بابت KCC یه خورده راحت میشه

یک چیز جالبتر این است که الگوی توزیع AT NVC در گروه های 1000 تایی به صورت عجیبی منظم است
0000-1000 تعداد 403
1000-2000 تعداد 398
2000-3000 تعداد 423
3000-4000 تعداد 405

فکر کنم که kCC می خواهد امسال از لحاظ توزیع عادلانه عمل کند
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
تشکر کنندگان: HERMES7 ، bahar101 ، milad.nas
عجیب؟
اتفاقا اگر منظم نبود عجیب بود
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: bahar101
(2015-02-15 ساعت 11:10)behdadK نوشته:  عجیب؟
اتفاقا اگر منظم نبود عجیب بود

چرا؟
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
تشکر کنندگان:
متغییر تصادفی توزیع یکنواخت در نمونه آماری همینطوری توزیع میشه. اگر اختلاف معناداری بین AT-NVC ها در بازه های مختلف بود به این معنی بود که دستی داره دستکاری میشه و KCC داره خرابکاری میکنه اما این نزدیک بودن اعداد یعنی KCC نقشی نداره.
تشکر کنندگان: Pourvash ، mandikhanum
از تعداد ويزاهاي صادرشده واسه كل اسيا و ايران اطلاعي در دست هست!!؟
منتظرسراي بچه هاي ٢٠١٥ هم كه افتضاحه!كمي بي مسووليتن بعضي از دوستان ظاهرا!!!
كيس نامبر**٣٣
تاريخ ارسال فرم :٩ اگوست
تاريخ كارنت شدن:٩دسامبر
تاريخ مصاحبه:٩ مارچ
شرايط : سربازي معاف،شاغل دولتي،فوق ليسانس
اپديتها: ٩ ١٠ ١١ ١٢ ٢٠ مارچ ٢٤ جون شبانه ٢٥ جون در پاسخ ايميل يا بازم اپديت!!! ٢٧ جون
ايميل سفارت!درج كيس نامبر در سايت!

[/php]
تشکر کنندگان: L_haam ، m.ghoreishi
هر چی حساب میکنم جور در نمیاد
طبق اولین فایل CEAC اول ژانویه 2015 تعداد کیس های ابوظبی 110 تا بود.
بعد از اون 22 ژانویه خوب یه سری نامه های دوم آمد
یه سری طبیعتا ابوظبی بودند
یه سری هم گفته بودند که محلشون عوض شده به ابوظبی
وقتی آمار آخرین فایل سیس که 10 فوریه بوده رو میگیری میبینی که تعداد کیس های آنکارا و ایروان افزایش داشته اما تعداد کیس های ابوظبی ثابته

یعنی همه اونهایی که این سری نامه براشون آمد و به ابوظبی دعوت شده اند در CEAC حالت Intransit موندن؟
اگر کسی مصاحبه مارچ ابوظبی داره لطفا وضعیت سی اکش رو گزارش کنه ببینیم درسته
تو همه سفارت ها به جز ابوظبی میشه گفت افزایش داشتیم
یعنی همه این 76 کیس In Transit واسه ابوظبی هستند؟ چه ترافیکی باشه مارچ ابوظبی!
اگر کسی ایروان یا آنکارا هست و مصاحبه مارچ و وضعیتش In Transit هم لطفا اعلام کنه
(آنکارایی ها رو با سایتش چک کردم دیدم درسته و هر مصاحبه ای در سایتش اعلام شده در سی اک هم آمده. ایروان هم تعداد افزایشش قابل توجهه (تا قبل از 1 ژانویه 39 کیس داشته و الان 76 کیس داره یعنی 37 کیس برای ماه مارچ به مصاحبه دعوت شده اند در صورتی که برای 5 ماه تنها 39 کیس مصاحبه داشتند.
فقط جالب اینجاست که اگر محاسبات من درست باشه یعنی لود کاری آنکارا رو در مارچ کم کردند تعداد مصاحبه های آنکارا اینجوری بوده
اکتبر 73 کیس
نوامبر 88 کیس
دسامبر 88 کیس
ژانویه 89 کیس
فوریه 113 کیس
مارچ 54 کیس (52 کیس و 2 کیس تغییر زمان مصاحبه)
در عوض لود کاری ابوظبی رو زیاد کردن و در مارچ ابوظبی 76 کیس داره در حالی که کلا در 4 ماه گذشته 110 کیس با به صورت متوسط ماهی 27 کیس داشته یعنی لود کاری 3 برابر برای ابوظبی. حالا چرا اینقدر سر آنکارا رو خلوت کردند به فال نیک میگیریم. مخصوصا این که این سری که کلیر کردند تا آخر فوریه بوده و شاید برای مارچ برنامه ای داشتن برای آنکارا. اما هیچ تضمینی نیست و یه خورده سخته پیش بینی همچین حادثه ای.
تشکر کنندگان: laleht ، kaamiran ، Radwin ، m.ghoreishi ، bahar101 ، goliii ، R-AL ، Leila18
(2015-02-17 ساعت 12:20)behdadK نوشته:  هر چی حساب میکنم جور در نمیاد
وقتی آمار آخرین فایل سیس که 10 فوریه بوده رو میگیری میبینی که تعداد کیس های آنکارا و ایروان افزایش داشته اما تعداد کیس های ابوظبی ثابته

یعنی همه اونهایی که این سری نامه براشون آمد و به ابوظبی دعوت شده اند در CEAC حالت Intransit موندن؟
اگر کسی ایروان یا آنکارا هست و مصاحبه مارچ و وضعیتش In Transit هم لطفا اعلام کنه
(آنکارایی ها رو با سایتش چک کردم دیدم درسته و هر مصاحبه ای در سایتش اعلام شده در سی اک هم آمده. ایروان هم تعداد افزایشش قابل توجهه (تا قبل از 1 ژانویه 39 کیس داشته و الان 76 کیس داره یعنی 37 کیس برای ماه مارچ به مصاحبه دعوت شده اند در صورتی که برای 5 ماه تنها 39 کیس مصاحبه داشتند.
فقط جالب اینجاست که اگر محاسبات من درست باشه یعنی لود کاری آنکارا رو در مارچ کم کردند تعداد مصاحبه های آنکارا اینجوری بوده
اکتبر 73 کیس
نوامبر 88 کیس
دسامبر 88 کیس
ژانویه 89 کیس
فوریه 113 کیس
در عوض لود کاری ابوظبی رو زیاد کردن و در مارچ ابوظبی 76 کیس داره در حالی که کلا در 4 ماه گذشته 110 کیس با به صورت متوسط ماهی 27 کیس داشته یعنی لود کاری 3 برابر برای ابوظبی. حالا چرا اینقدر سر آنکارا رو خلوت کردند به فال نیک میگیریم. مخصوصا این که این سری که کلیر کردند تا آخر فوریه بوده و شاید برای مارچ برنامه ای داشتن برای آنکارا. اما هیچ تضمینی نیست و یه خورده سخته پیش بینی همچین حادثه ای.
اگه يادتون باشه همون موقع كه من به سايمون گفتم سفارت بچه ها را از آنكارا به ابوظبى تغيير دادن گفت احتمالا آنكارا تعداد زيادى رو قراره كلير كنه و خبر خوبى واسه آنكارا يى ها هست.
ما هنوز در ceac بصورت in transit هستيم
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: behdadK ، kaamiran ، bahar101 ، goliii
جدول آخرین وضعیت آنکارا

[عکس: attachment.php?aid=3544]

این جدول رو از آخرین فایلی که سیمون گذاشته بود + فایل تاریخ مصاحبه ها و یه سری تغییرات مورد نیاز تهیه کردم
تغییراتی که لازم بود پیدا کردن لیست مصاحبه های قبل از 20 اکتبر بود (هر چی که در لیست مصاحبه ها نبود) که همه رو زدم 1 اکتبر که بشه ازش آمار گرفت، حذف همه ریجکتی ها، حذف تاریخ مصاحبه هایی که دوباره جدید گرفته شده و چند تا تغییر کوچیک دیگه. پس اگر میبینید در حد 3-4 کیس یا نفر با اطلاعات قبلی من فرق میکنه بدونین دلیلش چیه.

تحلیل برای همه دوستان آزاده.
چیزایی که جالبه به نظر بنده
1- کلیر شده ها از مجمع 34 تا کلیر کل و 2 تا نصفه کلیر میبینید که 24 تاش مربوط به اکتبره.(22 تا از 25 کلیر اعلام شده آخر) که اگر حساب کنیم از 74 کیس و 132 نفر آنکارا همه کلیرنسی های اولیه که 37 کیس و 69 نفر بوده (یک کیس نصفه یکضرب) 25 کیس و 44 نفر کلیر شدند (1 کیس نصفه نیمه کلیر شده) و 12 کیس و 24 نفر همچنان AP هستند. (آمار یکضربی 30 کیس و 47 نفر)
حالا بخواهید مقایسه اش کنید میبینید و ریجکتی و ترانسفر و مصاحبه نرفته رو کم کنید میبینید که 67% کلیرنس خوردگان و 83.5% واجدان شرایط مصاحبه رفته در اکتبر ویزا دار شده اند. اینم در نظر بگیرید که معمولا یه درصدی تا آخر سال یا حداقل به این زودی ها کلیر نمیشن که در 2014 اگر نگاه کنید حدود 8% هست اینها افرادی هستند که یا نقص مدارک دارند و باید نقص مدارک بیارن و یا کارشون گیر کرده در سفارت و اسم مشابه و یا اشتباه در روند کلیرنسشون ایجاد شده و به هر حال حالا حالا ها کارشون گیره و هیچوقت کلیر نمیشن. یعنی با این آمار میشه نتیجه گرفت آنکارا نهایت 7-8 کیس اکتبر نفری اعلام خواهد کرد (مگر تک و توک) و این دفعه نوبت نوامبری هاست.
این آمار به نظر مشابه آمار ابوظبی و ایروانه که متاسفانه تاریخ دقیق مصاحبه هاش رو نداریم اما حدودی میشود گفت که این دو سفارت اکثریت مصاحبه های اکتبرشون رو (و بخشی از مصاحبه های نوامبر رو) کلیر کردند. ابوظبی 66% مصاحبه های اکتبر رو کلیر کرده (فقط یک کیس ایرانی اکتبر و یک کیس غیر ایرانی کلیرنسی باقی مونده)
ایروان رو نمیشه به درستی برای یک ماه خاص درصد گرفت تنها میشه گفت که از 20 کیسی که در سال 2014 مصاحبه داشتند 4 کیس یکضرب بودن و از 16 کیس باقیمونده 6 کیس کلیر شدن و 10 کیس در وضعیت AP باقی موندن. زمان مصاحبه ها مشخص نیست اما اولین آپدیت هایی که در چهار کیس کلیر شده اخیر داریم از 29 اکتبر و 7 و 13 نوامبره که زمان مصاحبه باید قبلش باشه یعنی اکتبر و اوایل نوامبر که همه کلیر شدن و بعد از اون اولین آپدیت هایی که داریم از 18 نوامبر به بعده که در انتظار کلیر هستند. یعنی ایروان احتمالا 100% کیس های اکتبری و 45% کیلرنس های نوامبری (هفته اول نوامبر) رو کلیر کرده و بقیه در انتظارند.
من قبلا فکر میکردم ابوظبی از آنکارا جلوتره اما الان که آمار رو دقیق در آوردم احتمال میدم که هر سه سفارت دارن با هم جلو میرن حالا یه درصد ناچیزی آنکارا کمتر

یک نتیجه گیری کلی هم میشه کرد که کلیرهای گروهی الان محدود به سهمیه ویزا و شلوغی سفارت شده. سفارت آنکارا محدودیت داشته و 25 نفر رو فعلا اعلام کرده وگرنه مثل ابوظبی و ایروان باید تا هفته اول نوامبر رو اعلام میکرد که در فرصت بعدی اعلام میکنه سفارت های دیگه هم احتمالا به زودی که آنکارا بیاد جلو جلوتر خواهند رفت و ماه نوامبر رو به کلیرها اضافه میکنند.

فایل‌های پیوست پیش‌نمایش تصاویر

(2015-02-17 ساعت 12:20)behdadK نوشته:  هر چی حساب میکنم جور در نمیاد

اکتبر 73 کیس
نوامبر 88 کیس
دسامبر 88 کیس
ژانویه 89 کیس
فوریه 113 کیس
سلام دوستان. این مدت به شدت در گیر کارهای قبل مصاحبه بودم تا مدارم و تمکن و واکسن و خلاصه این جور مسایل رو تکمیل کنم. در مورد وضعیت in transit بگم که محل مصاحبه بنده انکارا بوده و بنده به ابوظبی تغییر کرده و وضعیت Ceac من که در مارچ مصاحبه دارم هنوز در همون حالت قبلی و in transit هستش.
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

تشکر کنندگان: behdadK ، milad.nas ، HERMES7 ، m.ghoreishi ، bahar101 ، R-AL ، farrokh33
خوب یه مقایسه هم بین وضعیت سفارت ها که به خاطر اینکه بشه یه خورده به واقعیت نزدیکش کرد کیس های مصاحبه رفته و ریجکت نشده رو ازشون حذف کنیم وضعیت به شکل جدول زیر خواهد بود:

[عکس: attachment.php?aid=3545]

یه توضیح کوچولو بدم
از نظر کلیرنس ها اگر بخواهید مقایسه کنید مقایسه صحیحی نخواهد بود چون علاوه بر اینکه زمان مصاحبه های مشابه بایستی مقایسه بشه (بدلیل فراوانی زمان مصاحبه متفاوت) نحوه کلیرنس زدن سفارت ها و فرهنگ متفاوت مصاحبه روندگان سه سفارت هم وجود داره که تاثیر گذاره. مثلا شما می بینید که 14% از کل کیس های آنکارا (28 % از کلیرنسی ها و بصورت تعدادی 20% از کلیرنسی ها) کلیر شدند که در ابوظبی این عدد 13% (24% از کلیرنس خورده ها و بصورت تعدادی 23% از کلیرنسی ها) و در ایروان 30% (49 % از کل کلیرنس خوردگان و بصورت تعدادی 38% از کلیرنسی ها) هست.
اما میبینید که در نهایت تعداد کیس های باقیمانده در وضعیت AP در ابوظبی از همه کمتر (44%)و بعد آنکارا(48%) و بعد ایروان(50%) از همه وضع بد تری داره
علت چیه ؟ یه قسمتش به این بر میگرده که ایروان کیس های کمتری رو یکضرب میده و حتی وقتی هم که یکضرب میده نصف و نیمه میده به صورتی که یکضربی های ابوظبی 43% (نفری 43%) و آنکارا 31% (نفری 22%) و ایروان 20% (نفری 11%) هست و همینجاش جالبه که میبینید که آنکارا و ایروان هر دو به افراد مجرد بیشتر یکضرب و به خانواده نصفه یکضرب میدن که آمار نهایی تقریبا در سه سفارت با هم برابر میشه. البته شاید اگر آمار های نصفه رو نگاه بندازیم ببینیم که ابوظبی هم بیش از د آمارش در این بخش پایینه که به این دلیله که خیلی از افراد که شرایط نصفه دارند رو هم ویزای نصفه نمیده و منتظر میشه که همه اعضا کلیر بشن.
در کل وضعیت ابوظبی و ایروان امسال بهتر از آنکاراست ابوظبی یکضربی بیشتری میده و ایروان بیشتر کلیر میکنه و نصفه AP میده. ولی در هر حال به نظر 3 سفارت تفاوت فاحشی در نتیجه نهایی ندارند.

فایل‌های پیوست پیش‌نمایش تصاویر

تشکر کنندگان: laleht ، milad.nas ، HERMES7 ، m.ghoreishi ، bahar101 ، fariborz63 ، R-AL ، somayeh1363 ، farrokh33 ، Leila18 ، mandikhanum ، AliReza.Sh
(2015-02-18 ساعت 14:08)behdadK نوشته:  خوب یه مقایسه هم بین وضعیت سفارت ها که به خاطر اینکه بشه یه خورده به واقعیت نزدیکش کرد کیس های مصاحبه رفته و ریجکت نشده رو ازشون حذف کنیم وضعیت به شکل جدول زیر خواهد بود:

با توجه به اطلاعاتی که دارید تا الان حدودا چند ویزا صادر شده؟
این آی دی مهاجر سرای دوستم هست که داده به من که استفاده کنمBig Grin
بنده خودم: برنده ی ۲۰۱۵
روییت قبولی: سپتامبر ۲۰۱۴
ارسال فرم ها: اکتبر ۲۰۱۴
کیس نامبر: هفت هزار و خورده یی
کارنت: ؟؟؟؟؟
مصاحبه: ؟؟؟؟؟
تشکر کنندگان:
(2015-02-18 ساعت 14:08)behdadK نوشته:  خوب یه مقایسه هم بین وضعیت سفارت ها که به خاطر اینکه بشه یه خورده به واقعیت نزدیکش کرد کیس های مصاحبه رفته و ریجکت نشده رو ازشون حذف کنیم وضعیت به شکل جدول زیر خواهد بود:
.....
در کل وضعیت ابوظبی و ایروان امسال بهتر از آنکاراست ابوظبی یکضربی بیشتری میده و ایروان بیشتر کلیر میکنه و نصفه AP میده. ولی در هر حال به نظر 3 سفارت تفاوت فاحشی در نتیجه نهایی ندارند.

به نظرم انکارا با این چند برابری کیس داره هم درصد بقیه کلیر میکنه! بنظرم خوب عمل کرده ! Take care Ankara
تشکر کنندگان: behdadK ، m.ghoreishi ، bahar101 ، farrokh33
طبق اطلاعات 10/2/15 از 512 کیس و 1002 نفر ایرانی مصاحبه رفته (صرفنظر از رفیوزد ها) 187 کیس/ 305 نفر ویزا گرفته اند، 48 کیس(84 نفر گرفته/ 48 نفر نگرفته) ویزای نصف و نیمه دارند و 277 کیس / 565 نفر در وضعیت کلیرنس هستند.
جمع بزنید میشه 389 ویزا برای ایرانی ها. اگر فایل جدید بیاد و کلیرهای آنکارا و بقیه سفارت ها اضافه بشه نهایت 100 نفر تا آخر ماه اضافه بشه.
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، bahar101 ، ghazaleh12324 ، fariborz63 ، R-AL ، milad.nas ، sahar nafisi ، farrokh33
[quote='behdadK' pid='580394' dateline='1424254107']
طبق اطلاعات 10/2/15 از 512 کیس و 1002 نفر ایرانی مصاحبه رفته (صرفنظر از رفیوزد ها) 187 کیس/ 305 نفر ویزا گرفته اند، 48 کیس(84 نفر گرفته/ 48 نفر نگرفته) ویزای نصف و نیمه دارند و 277 کیس / 565 نفر در وضعیت کلیرنس هستند.
جمع بزنید میشه 389 ویزا برای ایرانی ها. اگر فایل جدید بیاد و کلیرهای آنکارا و بقیه سفارت ها اضافه بشه نهایت 100 نفر تا آخر ماه اضافه بشه.
این مقدار از کل 3495 ویزایی هستش که میتونیم بگیریم؟
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

تشکر کنندگان: farrokh33

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان