کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بحث وتبادل نظر در خصوص آنالیز فایل CEAC 2015
برای 2015-2-2
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
تشکر کنندگان: farrokh1675
سلام من يه سوال دارم اسيا ١١هزار كيس است؟ يا ٢٠هزار كيس؟
تشکر کنندگان:
یه آمار و ارقام بدم یکم روحیه بره بالا
طبق بررسی های انجام شده تا کیس نامبر زیر ۳۸۰۰ این نتیجه بدست آمده که از مجموع کیسهای ایران فقط ۶۳٪ در مرحله ی دوم شرکت کردن و فرم ds260 را پر کرده اند.
اگر این نسبت را برای کل ایران در نظر بگیریم تعداد افرادی که در مرحله ی دوم شرکت کرده اند ۳۱۵۰ نفر از مجموع نزدیک به ۵۰۰۰ نفر است که این نشانه ی بسیار خوبیست از اینکه به همه ی ما انشاالله ویزا خواهد رسید.
احتمالا یکی از دلایلی هم که کی سی سی به افرادی که فرم پر نکرده اند ایمیل زده است همین موضوع است که درصد شرکت کنندگان نهایی کم است.
موفق و سربلند باشید

کیس نامبر: ***6 | تعداد افراد کیس: 2نفر | ارسال فرمهای اولیه: 23آگوست | سفارت:ابوظبی | کارنت: 11 می | نامه دوم: 20 می | مصاحبه نیمه دوم جولای
تشکر کنندگان: fa15 ، k1_m_1358 ، m.ghoreishi ، L_haam ، laleht ، Mahboy ، R-AL ، HERMES7 ، bahar101 ، َalikh ، farrokh1675 ، milad.nas ، Alex 2014 ، goliii ، mandikhanum
(2015-02-12 ساعت 11:58)saboteur نوشته:  یه آمار و ارقام بدم یکم روحیه بره بالا
طبق بررسی های انجام شده تا کیس نامبر زیر ۳۸۰۰ این نتیجه بدست آمده که از مجموع کیسهای ایران فقط ۶۳٪ در مرحله ی دوم شرکت کردن و فرم ds260 را پر کرده اند.
اگر این نسبت را برای کل ایران در نظر بگیریم تعداد افرادی که در مرحله ی دوم شرکت کرده اند ۳۱۵۰ نفر از مجموع نزدیک به ۵۰۰۰ نفر است که این نشانه ی بسیار خوبیست از اینکه به همه ی ما انشاالله ویزا خواهد رسید.
احتمالا یکی از دلایلی هم که کی سی سی به افرادی که فرم پر نکرده اند ایمیل زده است همین موضوع است که درصد شرکت کنندگان نهایی کم است.
موفق و سربلند باشید

خوش خبر باشی خیلی روحیه گرفتم این خبر رو خوندم
کیس نامبر=***5 ارسال فرم=21 می تعداد کیس= یک نفر سفارت=از انکارا به ایروان زمان مصاحبه=ماه می ورود به امریکا= انشالاه اگه خدا بخواد در اینده ای نزدیکShy
تشکر کنندگان: R-AL ، HERMES7 ، bahar101 ، saboteur ، somayeh1363 ، farrokh1675
موفق و سربلند باشید

ممنون لینک خبر رو لطف میکنید؟
تشکر کنندگان: bahar101 ، saboteur ، farrokh1675
(2015-02-12 ساعت 16:52)رضا2015 نوشته:  
موفق و سربلند باشید

ببخشید چه طوری به این نتجیه رسیدی

ممنون لینک خبر رو لطف میکنید؟

ببخشید چه طوری به این نتجیه رسیدی؟
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
تشکر کنندگان: mojgan m ، bahar101 ، saboteur ، farrokh1675
موفق و سربلند باشید

وای من چند روزه در انتظار شنیدن یه همچین تحلیل های امیدوارکننده ای مردم.ممنون
یا راهی خواهم یافت یا راهی خواهم ساخت.
کیس نامبر***7& سفارت آنکارا (تغییر به ایروان) & تعداد اعضای کیس 4 نفر & تاریخ کارنت : 10june& دریافت نامه دوم: 2july & مصاحبه : 4 آگوست & نتیجه مصاحبه: کلیرنس & آپدیتها: 3 آگوست( ایمیل و باز شدن فرم ) ، 4 آگوست(مصاحبه)، 5 آگوست همه افراد کیس، 6 و 12 و 14و 17 آگوست نفر اصلی و 18 آگوست کل افراد کیس و کلیر شدنShy تحویل پاسپورت به سفارت و آپدیت 21 آگوست، 25 آگوست آپدیت و ایشود (خدانصیبتون کنه)، دریافت ویزا 26 آگوست
تشکر کنندگان: saboteur ، farrokh1675 ، k1_m_1358
@رضا2015 تحلیل از خودم هستش
@khalilkhah اطلاعات فایل سیس که مصاحبه شوندگان ایرانی اکثرا در سه سفارت هستند و سایر سفارت ها انقدر کم هست که میشه صرف نظر کرد و آمار و تحلیلهایی که سیمون داده بود از وضعیت کیس های آسیا و میزان پراکندگی کیسها و با توجه آمار شرکت کنندگان ایرانی در مرحله ی دوم و تعداد افراد at nvc و کلیرنس و ریجکت شده و یکضرب گرفته و آماده و در حال انتقال و یکمی هم استفاده از الگوریتم های داده کاوی به این مقدار رسیدم. حدس خودم اینه که بالای 90% صحیح محاسبه شده و 10% هم میزارم که ممکنه فاکتوری صحیح محاسبه نشده باشه.
کیس نامبر: ***6 | تعداد افراد کیس: 2نفر | ارسال فرمهای اولیه: 23آگوست | سفارت:ابوظبی | کارنت: 11 می | نامه دوم: 20 می | مصاحبه نیمه دوم جولای
تشکر کنندگان: Mahmood129 ، R-AL ، bahar101 ، kaamiran ، ariana80 ، farrokh1675 ، laleht
سلام دوستان یه سوال
تعداد اپدیتهایی که تو هر ماه برای یه کیس کلیرنس خورده بهش داده میشه تو روند کلیرنس موثره ؟ یعنی اگه زیاد باشه میشه امیدوار بود که زودتر کلیر بشیم ؟
2015as7xx- تعداد افراد کیس :1 نفر-سفارت : آنکارا- -تاریخ کارنت شدن : october-تاریخ مصاحبه : 3 فبریه-وضعیت ویزا : AP .کلیر : 29 اپریلSmile
ممنونم خدا جوووووون
تشکر کنندگان: bahar101 ، farrokh1675
(2015-02-12 ساعت 19:40)somayeh1363 نوشته:  سلام دوستان یه سوال
تعداد اپدیتهایی که تو هر ماه برای یه کیس کلیرنس خورده بهش داده میشه تو روند کلیرنس موثره ؟ یعنی اگه زیاد باشه میشه امیدوار بود که زودتر کلیر بشیم ؟

سلام دوست عزيز
با توجه به تعداد آپديتها نميشه در مورد زمان كليرنس قضاوت كرد. تعداد آپديتها فقط نشون ميده كه روي پرونده شما هر بار يك بررسي انجام شده، و برداشت ديگه اي نداره. البته زماني كه پس از گذشت مدتي از كليرنس، تمام افراد كيس در يك تاريخ آپديت ميشن اين موضوع ميتونه پيش زمينه اي براي اتمام دوره كليرنس و اعلام كيس شما در ليست كلير شده هاي سايت سفارت باشه، البته فراموش نكنيم كه اين موضوع شرط لازم هست نه كافي! بهتره خودتون رو درگير اين موضوع نكنيد، و فقط مرتب پيج اعلام كلير شده ها رو چك كنيد تا انشالله شماره كيستون رو توي سايت ببينيد.
پايدار باشيد
شماره کیس: 2015AS2XXX - کنسولگری: ANKARA - مصاحبه: JAN 2015 - وضعيت: كليرنس
تشکر کنندگان: somayeh1363 ، bahar101 ، farrokh1675
سلام

اخرین آپدیت تا 10 فوریه تمام کیس ها .http://britsimonsays.com/ceac-data-update-feb-10/
شماره کیس:2015AS1XXX>کنسولگری: آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :2 نفر مصاحبه: نوامبر > وضعیت: همسر یکضرب و خودم کلیرنس
تشکر کنندگان: HERMES7 ، R-AL ، farrokh1675 ، bahar101 ، negarpak ، laleht
(2015-02-12 ساعت 19:02)saboteur نوشته:  @رضا2015 تحلیل از خودم هستش
@khalilkhah اطلاعات فایل سیس که مصاحبه شوندگان ایرانی اکثرا در سه سفارت هستند و سایر سفارت ها انقدر کم هست که میشه صرف نظر کرد و آمار و تحلیلهایی که سیمون داده بود از وضعیت کیس های آسیا و میزان پراکندگی کیسها و با توجه آمار شرکت کنندگان ایرانی در مرحله ی دوم و تعداد افراد at nvc و کلیرنس و ریجکت شده و یکضرب گرفته و آماده و در حال انتقال و یکمی هم استفاده از الگوریتم های داده کاوی به این مقدار رسیدم. حدس خودم اینه که بالای 90% صحیح محاصبه شده و 10% هم میزارم که ممکنه فاکتوری صحیح محاسبه نشده باشه.

هاها ، بعد از سوالم حدس زدم منبع شخصي بوده!!
مرسي ولي فكر كنم بايد فايل سيس دو ماه ديگه رو نگاه كرد تا براي مرحله اخر و ماراتن ويزاها حدس زد
اين at nvc هااونجا ديگه معلوم ميشه و خوش به حال كيس نامبر هاي بالا بشه و كليرنسي ها
ولي خوب فعلا همه چي لوك گوووود به نظر مياد! ؛)
من واقع بهترين دعا رو ميكنم هرچي خيره پيش بياد
خير ما هم باشه كه بريم Smile
تشکر کنندگان: R-AL ، saboteur ، farrokh1675 ، Mahmood129 ، bahar101 ، laleht ، m.ghoreishi ، goliii
با سلام خدمت دوستان عزیز و آرزوی گرفتن ویزا برای همگی ایرانیان من سایت ceac رو مرتب چک میکردم البته بعد از اومدن نامه دوم آپدیت ها کاملا دقیق بود
۱-بعداز آمدن نامه دوم آپدیت شد و نوشت ready(تا قبل از اون چون این سایت رو نمشناختم بهش سر نمیزدم)
۲-بعد از رسیدن مدارک به سفارت آپدیت شدready
۳-بعد از ایمیل زدن به من که مدارکت رسیده آپدیت شد
۴-قبل از روز مصاحبه دو بار آپدیت شد که فکر کنم روی پرونده بررسی هایی صورت گرفته
۵-روز مصاحبه آپدیت شد ونوشتAdministrative Processing که من جا خوردم چون یکضرب شده بودم
۶-یک روز بعد از مصاحبه باز آپدیت شدم ولی هنوز نوشته بود AP که حلاوت یکضربی رو کم کرد و لی ما که بیدی نیستیم که از این باد ها بلرزیمCool
۷-دو روز بعد از مصاحبه آپدیت شد و نوشت issued
۸-منتظرم تا پاسپورت بیاد پست
با سپاس فراوان از مدیر محترم که با ساختن این تاپیک چراغی فروزان در تونل پر پیچ و خم و تاریک لاتاری روشن کرد و باعث شد که ما با آرامش و با موفقیت این راه ناهموار رو طی کنیم و به سر منزل مقصود برسیم همیشه شاد و تندرست باشید
کیس نامبر **35 - دیدن قبولی 1می - پر کردن فرم 23می -سفارت آنکارا -تعداد یک نفر-کارنتی 9دسامبر-
نامه دوم 12دسامبر - مصاحبه 10 فوریه (یکضرب گرفتم)-گرفتن پاسپورت باویزا 13فوریه-پرواز 14فوریه از آنکارا به USAـوارد شدن به خاک آمریکا 15فوریه
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، bahar101 ، k1_m_1358 ، HERMES7 ، afrand ، R-AL ، Mahmood129 ، laleht
از کیس های کارنت شده آسیا 40 درصد at NVC هستن! 4300 کیس به 1751 کیس at nvc

عجب داره ها! یعنی این همه ادم یا نیومدن یا فرم دیر فرستادن مثل من!

اخ راستی من خراب 2015AS1 هستم! اگر یه روز بفهمه ! :/
امیدوارم یا فهمیده باشه یا کلا نفهمه! :دی
تشکر کنندگان: farrokh1675 ، laleht ، R-AL ، m.ghoreishi ، mandikhanum
(2015-02-13 ساعت 02:11)farrokh1675 نوشته:  با سلام خدمت دوستان عزیز و آرزوی گرفتن ویزا برای همگی ایرانیان من سایت ceac رو مرتب چک میکردم البته بعد از اومدن نامه دوم آپدیت ها کاملا دقیق بود
۱-بعداز آمدن نامه دوم آپدیت شد و نوشت ready(تا قبل از اون چون این سایت رو نمشناختم بهش سر نمیزدم)
۲-بعد از رسیدن مدارک به سفارت آپدیت شدready
۳-بعد از ایمیل زدن به من که مدارکت رسیده آپدیت شد
۴-قبل از روز مصاحبه دو بار آپدیت شد که فکر کنم روی پرونده بررسی هایی صورت گرفته
۵-روز مصاحبه آپدیت شد ونوشتAdministrative Processing که من جا خوردم چون یکضرب شده بودم
۶-یک روز بعد از مصاحبه باز آپدیت شدم ولی هنوز نوشته بود AP که حلاوت یکضربی رو کم کرد و لی ما که بیدی نیستیم که از این باد ها بلرزیمCool
۷-دو روز بعد از مصاحبه آپدیت شد و نوشت issued
۸-منتظرم تا پاسپورت بیاد پست
با سپاس فراوان از مدیر محترم که با ساختن این تاپیک چراغی فروزان در تونل پر پیچ و خم و تاریک لاتاری روشن کرد و باعث شد که ما با آرامش و با موفقیت این راه ناهموار رو طی کنیم و به سر منزل مقصود برسیم همیشه شاد و تندرست باشید
آغا برندگان لاتاری که چیزی منتظر نمی مونن . روز مصاحبه ی ما همه شون ویزا گرفتن اما گروه های خانوادگی اف 4 که دهها سال منتظر بودن برگه آبی. سخت نگیرید شما
F4 category P.D 23Jan2002 Interview َAbd 06Nov2014 Waiting ForA.P Shy
تشکر کنندگان: HERMES7

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان