کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگو های مرتبط با اعلام نتايج قرعه‌كشی ۲۰۱۶
(2015-05-06 ساعت 00:21)minanew نوشته:  مادونفرهم قبول نشدیم

(2015-05-06 ساعت 00:20)Peyman123 نوشته:  دوستان عزیز
حتما یادتون باشه فردا دوباره چک کنین
من اگه سال پیش از روی بیکاری چک برای بار دوم نمی کردم عمرا می فهمیدم

یعنی شما باراول چک کردید قبول نشدید باردوم قبول بودید
بله روز اول چک ک ردم همین جمله معروفو دیدم
ولی روز بعد چک کردم ناممو دیدم
در ضمن یال پیش به دلیل بعضی مشکلات بعد از چند روز نامه برای همه اومد که دوباره چک کنین

(2015-05-06 ساعت 00:21)minanew نوشته:  مادونفرهم قبول نشدیم

(2015-05-06 ساعت 00:20)Peyman123 نوشته:  دوستان عزیز
حتما یادتون باشه فردا دوباره چک کنین
من اگه سال پیش از روی بیکاری چک برای بار دوم نمی کردم عمرا می فهمیدم

یعنی شما باراول چک کردید قبول نشدید باردوم قبول بودید
بله روز اول چک ک ردم همین جمله معروفو دیدم
ولی روز بعد چک کردم ناممو دیدم
در ضمن یال پیش به دلیل بعضی مشکلات بعد از چند روز نامه برای همه اومد که دوباره چک کنین
شماره کیس:2015ASxxx
دریافت کلیر بعد از 120 روز از ایروان
تشکر کنندگان: lighter ، roadhog ، shahryar_eng ، cyrus72 ، ziba62ka ، minanew ، jayjay ، javadgorgani ، khorsandi
من هم خودم و هم ٢ تا از دوستام براى بار سوم شركت كرديم كه بازم برنده نشديم ??
تشکر کنندگان: shahryar_eng
از دوستان عزیز خواهش می کنم در این مقطع حساس و اعصاب خوردکن اطلاعات غلط و غیر موثق ندن الان تو این مرحله که وزن کله هممون 20 کیلو راحت میشه گمراه کردن مردم مصداق گناه کبیره هستش
اي خداي مهربون ------------------ خالق هفت آسمون
تو منو رها نكن --------------------Green رو حواله كن
تشکر کنندگان: online27H ، lighter ، Rock ، roadhog ، shahryar_eng ، moxtar88 ، Sam2014 ، javadgorgani
نمیدونم شاید واقعا کسانی باشن که قبول شدن ؛ دیگه واقعا نمیدونم چی بگم
نظر شماها چیه؟
"خداوندا، آنچه را که بیش از آنچه قدرت انجامش را داشته باشم، آرزویش را دارم، به من عطا کن."
--میکلانژ (Michelangelo)

تشکر کنندگان: zaheri ، shahryar_eng
کاربران در حال بازدید این موضوع: .samira، 2014families lottery winners، adamak، afc30، amaranth101، amirshariati، Anamis، arashfield، avayebahar، aydin-j، badboy666، bahram2014، baroon_sedaye_ehsas، behrad.sam، beigebar، BLACK_DAY، CYB3R، cyrus72، DR.MOVIE، Ehaqiqi، elahe mousavi، elima1980، exxedus، faryas*، fati.d، ginjer، habibmirzaei، Hadi_20، Hamed Gh، hamed.shiarkar، hamhi، hamidreza63، hammio، khatarnak، kootlas، M.Ho، majidhiro، Manamehr، mcbehnam، mehdi23، MEHR52، member، meysampana، minanew، MITRAM16، mohammad1980، mom، mortezajn، Mshelman، nikky123، nora62، nouveau، online27H، Paradox، PERSIA_QI، Peyman123، pouya7، ramin5589، reyhaneh_h، reza12، Rock، SamueL.p، shubiz، siolishe، sir.110، smdit، soheil-m، SomeOneX، sonnnna، sorour_sr، soroush_th، sosol، مسافر تنها، zahra 1، ال جان، ایلیانا، حمید مهدوی راد، رضا2015، غلام دلخوش، 32 مهمان
تشکر کنندگان: online27H ، lighter ، مسافر تنها ، Rock ، shahryar_eng ، MEHR52 ، Sam2014
(2015-05-06 ساعت 00:23)mehdi23 نوشته:  توی پیج وزارت امور خارجه آمریکا به زبان فارسی تو فیسبوک چند نفری گفتن قبول شدن!
حالا نمیدونم راسته یا الکی گفتن!

شما درست ميگيد منم خوندم.. ب احتمال خيلى زياد سهميه ايران امسال بسيار ناچيز و کم بوده نسبت ب سال هاي قبل اين تنها چيزيه ک من احتمال ميدم...
تشکر کنندگان: faryas ، shahryar_eng ، MEHR52
هیشکه نشد چرا ؟!!!؟؟؟!؟ منم نشدم
تشکر کنندگان: shahryar_eng ، MEHR52
من از بسکی هی رفتم چک کردم سایت نوشت جون هر کی دوس داری بس دیگه ! قبول نشدی ! برو رد کارت Big GrinBig Grin
تشکر کنندگان: shahryar_eng ، hamedrouhi
هیچکی واقعا قبول نشده Sad
(2015-05-06 ساعت 00:28)Alirezawee نوشته:  
(2015-05-06 ساعت 00:23)mehdi23 نوشته:  توی پیج وزارت امور خارجه آمریکا به زبان فارسی تو فیسبوک چند نفری گفتن قبول شدن!
حالا نمیدونم راسته یا الکی گفتن!

شما درست ميگيد منم خوندم.. ب احتمال خيلى زياد سهميه ايران امسال بسيار ناچيز و کم بوده نسبت ب سال هاي قبل اين تنها چيزيه ک من احتمال ميدم...
ميشه اسم پيج رو بگيد
دوستان برا من و پسر خالم هم مشکل نشناختن کانفرمیشن نامبر هست. میگه همچین کیسی وجود نداره. من ۱۰۰۰ بار از راه های مختلف امتحان کردم؛ حتی کانفرمیشن نامبر رو از فایل ذخیره شده در کامپیوترم کپی پیست کردم ولی نشد. ضمن اینکه کاملا مطمئنم که درست وارد میکنم. اگه کسی یه راه حلی برخورد کرد ممنون میشم که راهنمایی کنه.
تشکر کنندگان: shahryar_eng ، MEHR52
(2015-05-06 ساعت 00:24)DR.MOVIE نوشته:  سلام
اقا من هر چی میزنم میگه یه چیزی اشتباه میزنی!
وقتی هم میزنم فراموش کردم و فرم مشخصات رو پر میکنم این پیام رو قرمز باز میده!
Information entered is not valid. Please review your Diversity Visa Lottery Program Year, Last/Family Name, First Name, Middle Name, Date of Birth, and E-mail Address to ensure that you have entered them exactly as they were entered on your initial application.
شاید توی فرم ثبتنام اولیه اسم و فامیلتونو جابه جا زدید...
تشکر کنندگان: shahryar_eng ، nouveau
(2015-05-06 ساعت 00:24)DR.MOVIE نوشته:  سلام
اقا من هر چی میزنم میگه یه چیزی اشتباه میزنی!
وقتی هم میزنم فراموش کردم و فرم مشخصات رو پر میکنم این پیام رو قرمز باز میده!
Information entered is not valid. Please review your Diversity Visa Lottery Program Year, Last/Family Name, First Name, Middle Name, Date of Birth, and E-mail Address to ensure that you have entered them exactly as they were entered on your initial application.

کد کانفیرمیشن در خط اول

و فامیلیت نه اسمت فقط فامیلیتو در خط دوم

در خط سوم سا تولدتو به میلادی بدون ذکر ماه و روز

و در اخر کد تضویر یا کپچا رو وارد کن
تشکر کنندگان: lighter ، shahryar_eng
سلام
اقا اسم هر کسی رو میزنیم این پیام میاد
The information entered is not valid. Please review the Confirmation Number, your Last/Family Name, and Year of Birth
to ensure you have entered them exactly as they appear on your DV Confirmation Page.

Several characters are often confused:
0 = zero, O = letter 'O', 1 = one, I = letter 'I' (like 'Ice'), 6 = six, G = letter 'G', 8 = eight, B = letter 'B'
% 23 ▓▓▓▓▓▓▓▓
Loading►...Please Wait◄
سلام عزیزان من و تمام فامیل جمعا 25 نفر نشدیم
ضمنا از دوستم که کافی نت داره پرسیدم اونم گفت کسی نشده تا ازش شیرینی بگیرم

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان