کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2016
(2015-05-13 ساعت 07:00)hamid66 نوشته:  
(2015-05-12 ساعت 13:41)kourosh8 نوشته:  با سلام خدمت دوستان من میخوام گواهی سابقه کار بگیرم کارم کابینت سازی هست هنوزم مشغول هستم بیمه نیستم البته تو کار قبلیم بودم (راننده ماشین باری)
گواهی سابقه کار رو میتونم بگیرم فقط نمیدونم چه متنی رو باید بنویسم که صاحبکارم مهر و امضا کنه ممنون میشم یه متنی رو اماده با شرایط کاری من بنویسید و یا اگه لینکی در این مورد هست بگذارید و اینکه ایا ترجمه کافیه یا دادگستری هم باید حتما تایید کنه؟ چون اکثر دوستان گفتن لزومی نداره هیچ یک از مدارک ترجمه شده مهر دادگستری بخوره بازم ممنون میشم اگه اطلاعات دقیقی در این مورد دارید ذکر کنید
با تشکر

شما اگه ديپلم ١٢ ساله داري احتياجي به سابقه كار نيست همون ديپلم كافيه
سلام
سابقه كار را به سختي قبول ميكنند اگر ديپلم دوا زده ساله نداريد سريع تر يك فكري بكنيد سفر نامه ها را بخوانيد بسيار مفيد هستند سالي كه ما مصاحبه داشتيم جلوي چشم خودم يك نفر را ريجكت كردند اصلا هم تعارف ندارند
به هر حال موفق باشيد
کیس نامبر ***6 رویت قبولی may افراد کیس 4 نفر
دریافت ویزا خودم و بچه ها 19 جون همسرم 29 آگست
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، لطف اله ، mfte.teacher
امسال لاتاری دو مرحله است؟ باید منتظر اکتبر باشیم؟
تشکر کنندگان:
درود بر شما. اگر کسی در اداره مهاجرت آمریکا پرونده ای برای مهاجرت خویشاوندی داشته باشد، باعث می‌شود که در لاتاری برنده نشود؟ به عبارت دیگر آیا بطور اتوماتیک از قرعه کشی کنار گذاشته می شود؟
تشکر کنندگان:
(2015-05-13 ساعت 11:39)siavash64 نوشته:  امسال لاتاری دو مرحله است؟ باید منتظر اکتبر باشیم؟

دوست عزیز این حدس و گمان هست که شاید تعداد را افزایش دهند . البته اگر شما قبول شدید نیازی نیست که صبر کنید .... برید سراغ پر کردن فرم البته با دقت
(2015-05-13 ساعت 13:00)soly montari نوشته:  درود بر شما. اگر کسی در اداره مهاجرت آمریکا پرونده ای برای مهاجرت خویشاوندی داشته باشد، باعث می‌شود که در لاتاری برنده نشود؟ به عبارت دیگر آیا بطور اتوماتیک از قرعه کشی کنار گذاشته می شود؟

خیر هیچ ارتباطی نداره هیـــــچ
شماره کیس ***6. رویت قبولی 10May. تعداد افراد 2 نفر. سفارت آنکارا . مصاحبه نیمه اول جولای . نتیجه 1 ضرب هر 2 نفر Big Grin . مقصد سیاتلRolleyes
سفرنامه از سیر تا پیاز من

تشکر کنندگان: Gl@diator
دوستان كسي ميدونه اگه موقع ثبت نام اوليه عكس تكراري آپلود كرده باشيم مشكلي پيش مياد يا الان كه مرحله اول برنده شديم ديگه مشكلي نيست؟
تشکر کنندگان: p00ya2001
(2015-05-13 ساعت 14:48)Rira_1982 نوشته:  دوستان كسي ميدونه اگه موقع ثبت نام اوليه عكس تكراري آپلود كرده باشيم مشكلي پيش مياد يا الان كه مرحله اول برنده شديم ديگه مشكلي نيست؟

سلام دوست عزیز

خیر شما زمان مصاحبه فقط عکس جدید با خودتون ببرید همین
شماره کیس ***6. رویت قبولی 10May. تعداد افراد 2 نفر. سفارت آنکارا . مصاحبه نیمه اول جولای . نتیجه 1 ضرب هر 2 نفر Big Grin . مقصد سیاتلRolleyes

تشکر کنندگان: Rira_1982
(2015-05-13 ساعت 15:22)Mahmood129 نوشته:  
(2015-05-13 ساعت 14:48)Rira_1982 نوشته:  دوستان كسي ميدونه اگه موقع ثبت نام اوليه عكس تكراري آپلود كرده باشيم مشكلي پيش مياد يا الان كه مرحله اول برنده شديم ديگه مشكلي نيست؟

سلام دوست عزیز

خیر شما زمان مصاحبه فقط عکس جدید با خودتون ببرید همین

ترجيحا بهتره خانومها عكس با حجاب براي مصاحبه نبرن. چند مورد پارسال خوندم كه به معلوم نبودن گوشها در عكس گير ميدادن و طرف مجبور ميشد دوباره بره دنبال عكس گرفتن و علاف مي شد Wink
3نفر -- آنكارا -- تکمیل فرم DS260 در ۱۳جون ۲۰۱۴ -- مصاحبه ژانویه -- 2یکضرب 1کلیرنس -- کلیر 99 روز -- ورود به هیوستون در 28 جون ۲۰۱۵ -- دریافت SSN بعد از 15 و G.C بعد از 50 روز Cool
سفرنامه اول آنکارا
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، Rira_1982
الان آمار سایت DV LOTTERY GREENCARD INSTRUCTION رو خوندم که از کلا 91،563نفر برنده شدن از مجموع11،391،134نفر. از ایران 4،501 نفر برنده شدن که بالاترین میزان توی آسیابودش. رتبه بفد هم نپال با 3801 نفر.پس بعید نیست که ایران سالهای آخر عمرش رو توی لاتری طی کنه البته بنظر کاملل شخصی و غیرکارشناسانه بنده. با آرزوی موفقیت برای دوستان برنده و منتظران سالهای بعد مثل خودم
تشکر کنندگان: 2014families lottery winners ، نیلان
[عکس: uhs5_ezgif.com-gif-maker.gif]
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان:
توی فرمهای قبولی که نوشته 84000 نفر پس این 91 هزار و خورده ای چی هست؟
"خداوندا، آنچه را که بیش از آنچه قدرت انجامش را داشته باشم، آرزویش را دارم، به من عطا کن."
--میکلانژ (Michelangelo)

تشکر کنندگان: syrene1685 ، K.ONE
با سلام خدمت دوستان عزیز 2016

اینشالا همتون ویزا را بگیرید و با خوشحالی و سلامت کشور را ترک کنید .

دوستان عزیز ببینید این فرم 260 فرم مهمی است بار ها و بار ها گفته شده که حواستون باشه اشتباه نکنید .

دوستان عزیز تهرانی و شهرستانی 100 % پیشنهاد میکنم همایش کاملا رایــــگان برای دوستان 2016 حتما حتما شرکت کنید .

نکات مهمی اونجا گفته میشه که بد نیست بدونید ( از ابتدا تا انتهای لاتاری را برای شما توضیح میدن ) .

زمان برگزاری هم روز مبعث رسول هست ... همین چند روز دیگه . پیشهاد میکنم برید هم مدیر های انجمن و شرکت پاریز تراول را از نزدیک میبینید هم کلی دوست اونجا پیدا میکنید

شماره تماس جهت رزور 02144622214 الی 16

به امید موفقیت تک تک شما عزیزان

تشکر کنندگان: Kaveh
سلام
برای ما ها که خارج از کشور هستیم و امکان حضور توی این همایش رو نداریم هم یک فکری بکنید هواهشا.
پیشنهاد میکنم فایل صوتی همایش رو بزارید تا دانلود کنیم. ممنون
تشکر کنندگان:
سلام
آیا نیازی به گرفتن گواهی عدم سو سابقه هست؟
متشکرم
تشکر کنندگان:
(2015-05-14 ساعت 11:32)srb_59 نوشته:  سلام
آیا نیازی به گرفتن گواهی عدم سو سابقه هست؟
متشکرم

از ایران اصلا نیازی نیست و درصورتی که بیش از 1 سال در کشور دیگری نبوده اید خیر از اون کشور هم نیازی نیست.
کیس نامبر: ***6 | تعداد افراد کیس: 2نفر | ارسال فرمهای اولیه: 23آگوست | سفارت:ابوظبی | کارنت: 11 می | نامه دوم: 20 می | مصاحبه نیمه دوم جولای
تشکر کنندگان:
سلام دوستان . من سوالی دارم که ممکنه یکم با سوالات دیگه در مورد لاتاری 2016 فرق داشته باشه .
من و دوست پسرم ساکن امریکا هستیم (با ویزای دانشجویی F1) اسم دوستم تو لاتاری 2016 انتخاب شد و الان سوالمون اینه که با توجه به اینکه می خوایم همزمان گرین کارت بگیریم آیا اگر تا فاصله ی مصاحبه و فایل شدنش عقد بکنیم من هم می تونم همزمان گرین کارت بگیرم یا خیر . چون موقع ثبت نام قرعه کشی وضعیت تاهل مجرد بوده اگر الان متاهل بشه من به عنوان همسرش شرایط گرفتن گرین کارت رو دارم یا نه و سوال دیگه اینکه اگر عقد امریکایی بکنیم کافیه یا باید حتماً عقد رایج در ایران رو هم انجام بدیم که متاهل بودنمون رو قبول کنن .
ممنونم Smile
تشکر کنندگان: p00ya2001

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان