کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2016
(2015-05-14 ساعت 20:26)m11262 نوشته:  سلام دوستان . من سوالی دارم که ممکنه یکم با سوالات دیگه در مورد لاتاری ۲۰۱۶ فرق داشته باشه .
من و دوست پسرم ساکن آمریکا هستیم (با ویزای دانشجویی F1) اسم دوستم تو لاتاری ۲۰۱۶ انتخاب شد و الان سوالمون اینه که با توجه به اینکه می خوایم همزمان گرین کارت بگیریم آیا اگر تا فاصله ی مصاحبه و فایل شدنش عقد بکنیم من هم می تونم همزمان گرین کارت بگیرم یا خیر . چون موقع ثبت نام قرعه کشی وضعیت تاهل مجرد بوده اگر الان متاهل بشه من به عنوان همسرش شرایط گرفتن گرین کارت رو دارم یا نه و سوال دیگه اینکه اگر عقد آمریکایی بکنیم کافیه یا باید حتماً عقد رایج در ایران رو هم انجام بدیم که متاهل بودنمون رو قبول کنن .
ممنونم Smile

به اين لينك مراجعه كنيد جوابتونو ميتونين پيدا كنين

http://www.mohajersara.com/Thread-%D8%A7...8%B1%DB%8C

يا اينجا

http://www.mohajersara.com/Thread-%D8%A7...8%B1%DB%8C
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان: farrokh33
ببخشید یکی از دوستان ما در لاتاری امسال قبول شده دیپلم سال 61 است البته بعد لیسانس گرفته و 20 سال مشغول کار در یک بخش دولتی است مدرک دیپلمش را گم کرده ولی لیسانس دانشگاه دولتی است....باید برای ترجمه چه کار کند و چه مدرکی را ارائه کند. در ضمن مدرک لیسانس را بعنوان آخرین مدرک قید کرده
تشکر کنندگان: farrokh33 ، p00ya2001
(2015-05-15 ساعت 13:20)شقایق9 نوشته:  ببخشید یکی از دوستان ما در لاتاری امسال قبول شده دیپلم سال 61 است البته بعد لیسانس گرفته و 20 سال مشغول کار در یک بخش دولتی است مدرک دیپلمش را گم کرده ولی لیسانس دانشگاه دولتی است....باید برای ترجمه چه کار کند و چه مدرکی را ارائه کند. در ضمن مدرک لیسانس را بعنوان آخرین مدرک قید کرده

از آموزش و پرورش بخواد که براش تاییدیه دیپلم بدن و ترجمه کنه؛ با اینکه آخرین مدرک مهمه ولی بعضی وقتها افیسر حتتما دیپلم رو هم میخواد پس احتیاط اینه که ترجمه هر دو تا رو داشته باشن
3نفر -- آنكارا -- تکمیل فرم DS260 در ۱۳جون ۲۰۱۴ -- مصاحبه ژانویه -- 2یکضرب 1کلیرنس -- کلیر 99 روز -- ورود به هیوستون در 28 جون ۲۰۱۵ -- دریافت SSN بعد از 15 و G.C بعد از 50 روز Cool
سفرنامه اول آنکارا
تشکر کنندگان: farrokh33
سلام دوستان
من پیش دانشگاهی رو تمام نکردم و فقط دیپلم 11 ساله دبیرستان نظام جدید رو دارم.آیا این مدرک قبول هستش؟
اگه نیست تا آخر تیر ماه میتونم پیش دانشگاهیمو بگیرم.آیا قبول میکنند از من؟
اگه بازم بخاطر 1 سال گذشتن از آخرین مدرک تحصیلی،بازم مدرک پیش دانشگاهی رو قبول نمیکنن میتونم مصاحبه رو عقب بندازم تا اون 1 سال بگذره؟؟
لطفا حتما به سوالم جواب بدید..ممنونم
2016AS00001###
تشکر کنندگان:
(2015-05-16 ساعت 17:38)rasool61 نوشته:  سلام دوستان
من پیش دانشگاهی رو تمام نکردم و فقط دیپلم 11 ساله دبیرستان نظام جدید رو دارم.آیا این مدرک قبول هستش؟
اگه نیست تا آخر تیر ماه میتونم پیش دانشگاهیمو بگیرم.آیا قبول میکنند از من؟
اگه بازم بخاطر ۱ سال گذشتن از آخرین مدرک تحصیلی،بازم مدرک پیش دانشگاهی رو قبول نمیکنن میتونم مصاحبه رو عقب بندازم تا اون ۱ سال بگذره؟؟
لطفا حتما به سوالم جواب بدید..ممنونم
2016AS00001###

سلام مدرك يا زده ساله قابل قبول نيست اگر تا اخر تير إمكان گرفتن مدرك را داريد كه مشكلي نيست مصاحبه را يك سال نميتوان عقب انداخت
کیس نامبر ***6 رویت قبولی may افراد کیس 4 نفر
دریافت ویزا خودم و بچه ها 19 جون همسرم 29 آگست
تشکر کنندگان: farrokh33 ، آلیس-1980 ، lighthouse
سلام دوستان ، كسي ميدونه چطوري ميشه از خانم سارا گرو سوال پرسيد؟ چون تو يه تاپيك يكي از دوستان گفته بود از او سوال كرده
تشکر کنندگان:
(2015-05-17 ساعت 00:51)Nazem نوشته:  ضمن تشکر از کلیه 250 نفر دوستانی که در گردهمایی شرکت کردند لازم بذکر است برای آن دسته از عزیزانی که موفق نشدند در مراسم حضور داشته باشند DVD همایش قابل دریافت است.

برای هماهنگی دریافت لطفاً با شماره تلفن های 16-44622214-021 تماس بگیرید.

باسپاس
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان: amir_ebrahimi99
(2015-05-16 ساعت 20:33)setareh1106 نوشته:  سلام دوستان ، كسي ميدونه چطوري ميشه از خانم سارا گرو سوال پرسيد؟ چون تو يه تاپيك يكي از دوستان گفته بود از او سوال كرده

تا جائيكه من ميدونم چون ايشون مهمان برنامه تلوزيوني بودن دوستان از طريق فيس بوك اين برنامه و يا تلفني (در طول برنامه) سوالاتشون رو پرسيدن ولي اينكه فكر كنيد اطلاعات ايشون از مديران اين سايت در زمينه مهاجرت بيشتره فكر كنم اشتباه مي كنيدBig GrinBig Grin مگر اينكه سوال خصوصي ازشون داشته باشيد! WinkWink
3نفر -- آنكارا -- تکمیل فرم DS260 در ۱۳جون ۲۰۱۴ -- مصاحبه ژانویه -- 2یکضرب 1کلیرنس -- کلیر 99 روز -- ورود به هیوستون در 28 جون ۲۰۱۵ -- دریافت SSN بعد از 15 و G.C بعد از 50 روز Cool
سفرنامه اول آنکارا
تشکر کنندگان: setareh1106 ، Ali Sepehr
سلام،ميخواستم بدونم كساني كه برنده لاتاري شدن احتياجي به حساب بانكي كه توي اون پول زيادي باشه(به اصطلاح اسپانسر)دارن.ممنون از سايت خوبتون
تشکر کنندگان:
(2015-05-18 ساعت 01:03)Nazaninna نوشته:  سلام،ميخواستم بدونم كساني كه برنده لاتاري شدن احتياجي به حساب بانكي كه توي اون پول زيادي باشه(به اصطلاح اسپانسر)دارن.ممنون از سايت خوبتون

سلام
بله به تمکن مالی نیاز دارن
پول زیاد مثل 50میلیپن واسه یک نفر
تشکر کنندگان:
(2015-05-18 ساعت 01:04)ahriman نوشته:  
(2015-05-18 ساعت 01:03)Nazaninna نوشته:  سلام،ميخواستم بدونم كساني كه برنده لاتاري شدن احتياجي به حساب بانكي كه توي اون پول زيادي باشه(به اصطلاح اسپانسر)دارن.ممنون از سايت خوبتون

سلام

مرسي از سرعت عمل در پاسخ دادن

(2015-05-18 ساعت 01:18)Nazaninna نوشته:  

سلام

يك شوال ديگه اينكه اگر ٢نفر در كيس باشن پول بايد تو حساب برنده اصلي باشه يا جدا تو حساب خودشون
تشکر کنندگان:
(2015-05-18 ساعت 01:18)Nazaninna نوشته:  

سلام

يك سوال ديگه اينكه اگر ٢نفر در كيس باشن پول بايد تو حساب برنده اصلي باشه يا جدا تو حساب خودشون
تشکر کنندگان:
(2015-05-18 ساعت 01:21)Nazaninna نوشته:  يك سوال ديگه اينكه اگر ٢نفر در كيس باشن پول بايد تو حساب برنده اصلي باشه يا جدا تو حساب خودشون

فقط از شخص برنده تمکن مالی میخوان.
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: لطف اله
(2015-05-18 ساعت 01:25)m.ghoreishi نوشته:  
(2015-05-18 ساعت 01:21)Nazaninna نوشته:  يك سوال ديگه اينكه اگر ٢نفر در كيس باشن پول بايد تو حساب برنده اصلي باشه يا جدا تو حساب خودشون

حالا اومديم و كسي اين پول و نداشت.تكليف چيه؟
تشکر کنندگان:
(2015-05-18 ساعت 01:53)Nazaninna نوشته:  
(2015-05-18 ساعت 01:25)m.ghoreishi نوشته:  

حالا اومديم و كسي اين پول و نداشت.تكليف چيه؟

یه جوری قرض کن که فقط یه روز تو حسابت باشه کافیه
واسه دونفر 20000 دلار با نرخ دلار ازاده که حدود 70 میلیون میشه
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان