کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
واکسیناسیون و آزمایشهای پزشکی
دوستان باید موقع مراجعه به درمانگاه مربوطه برای گرفتن کارت زرد و زدن واکسنها مدارکی همراه داشته باشیم؟من پاسپورت رو تازه دادم تمدید
چه مدارکی باید همراه ببریم ؟
متشکر
تشکر کنندگان:
(2015-05-11 ساعت 16:13)kourosh8 نوشته:  دوستان باید موقع مراجعه به درمانگاه مربوطه برای گرفتن کارت زرد و زدن واکسنها مدارکی همراه داشته باشیم؟من پاسپورت رو تازه دادم تمدید
متشکر

چون بالای کارت زرد شماره پاسپورت نوشته میشه اگر پاس همراتون باشه بهتره . ولی الزامی هم نیست.
در ضمن سعی کنید مشخصات فردی بالای کارت زرد مطابق پاسپورت باشه مثل اسم و فامیل.تاریخ تولد و شماره پاسپورت
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: kourosh8 ، behjan
(2015-05-11 ساعت 16:17)m.ghoreishi نوشته:  
(2015-05-11 ساعت 16:13)kourosh8 نوشته:  دوستان باید موقع مراجعه به درمانگاه مربوطه برای گرفتن کارت زرد و زدن واکسنها مدارکی همراه داشته باشیم؟من پاسپورت رو تازه دادم تمدید
متشکر

چون بالای کارت زرد شماره پاسپورت نوشته میشه اگر پاس همراتون باشه بهتره . ولی الزامی هم نیست.
در ضمن سعی کنید مشخصات فردی بالای کارت زرد مطابق پاسپورت باشه مثل اسم و فامیل.تاریخ تولد و شماره پاسپورت

فتوکپی پاسپورت قدیمی رو دارم ایا همین کافیه؟ یا اینکه شماره پاسپورت جدید با قدیمی فرق میکنه؟
تشکر کنندگان: m.ghoreishi
(2015-05-11 ساعت 16:25)kourosh8 نوشته:  
(2015-05-11 ساعت 16:17)m.ghoreishi نوشته:  
متشکر

فتوکپی پاسپورت قدیمی رو دارم ایا همین کافیه؟ یا اینکه شماره پاسپورت جدید با قدیمی فرق میکنه؟

بله فرق میکنه. میتونی اسم و فامیل رو بر اساس همون قدیمیه بنویسی چون تغییری نمیکنه ولی جای شماره پاسپورتو خالی بزار تا وقتی پاس جدید بدستت رسید شماره رو بنویسی
تشکر کنندگان: kourosh8 ، لطف اله
(2015-05-09 ساعت 14:54)alireza51 نوشته:  آبله مرغان را حتما بزنید و یا تست بدید و بگید براتون تو کارت بنویسه.
نامردا پارسال تو ترکیه 80 دلار برای این واکسن منو پیاده کردن.
اگر هم بچه زیر 15 سال دارید باید چند روز زودتر برید ترکیه، چون جواب تست سل بچه ها حدود ۳ روز طول میکشه جواب بدن.
تشکر کنندگان: aligeocivil
(2015-05-09 ساعت 14:54)alireza51 نوشته:  آبله مرغان را حتما بزنید و یا تست بدید و بگید براتون تو کارت بنویسه.
نامردا پارسال تو ترکیه 80 دلار برای این واکسن منو پیاده کردن.
اگر هم بچه زیر 15 سال دارید باید چند روز زودتر برید ترکیه، چون جواب تست سل بچه ها حدود ۳ روز طول میکشه جواب بدن.

مگه نمیدونی که آبله مرغان رو تو ترکیه قبول نمیکنن؟؟؟؟باید حتماااااااا اونجا برنین پوله زوریههههههههههه
تشکر کنندگان:
سلام،مطمئناقبول ميكنند كارت واكسيناسيون ايران رو؟ اخه جايي قيد نشده تو كشورخودتون انجام بديد،فقط نوشته هر كشوري كه قراره بريد ،من انكارا بايد برم، ادرس هم داده ،چه كار كنم
تشکر کنندگان:
(2015-05-11 ساعت 17:07)farnaz servati نوشته:  سلام،مطمئناقبول ميكنند كارت واكسيناسيون ايران رو؟ اخه جايي قيد نشده تو كشورخودتون انجام بديد،فقط نوشته هر كشوري كه قراره بريد ،من انكارا بايد برم، ادرس هم داده ،چه كار كنم

سلام دوست عزیز از ابتدا به اینصورت بوده و خواهد بود. همه ی برنده ها و متقاضیان انواع ویزا کارت زرد رو از ایران تهیه کردن
تشکر کنندگان: babak12 ، aligeocivil ، لطف اله ، behjan
[عکس: uhs5_ezgif.com-gif-maker.gif]
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان:
سلام دوستان.من برنده ی سال 2015 هستم و هنوز هیچ کاری نکردم.احتمالا یه ماه دیگه نوبت مصاحبم هستش.به نظرتون چیکار کنم واکسن هارو؟تو یه ماه چطور بزنم همرو.لطفا راهنمایی کنید.
شماره کیس: 2015AS000027xx
دریافت نامه قبولی:1may 2014
کنسولگری: ankara
ارسال فرمها:12may 2015 !
کارنت شدن:
دریافت نامه دوم:2july
مصاحبه:3 august
دیافت کلیرنس:
دریافت ویزا:به زودی Smile
هزینه ها:
ورود به آمریکا:
تشکر کنندگان:
ديشب خانم سارا گرو اعلام كردند بهتره كه واكسيناسيون رو در شهر محل سفارت قبل از مصاحبه انجام داد.
حالا واقعاً كدوم كار بهتره؟ همينجا كارت واكسيناسيون رو پر كرد يا در مديكال مورد تائيد سفارت؟
تشکر کنندگان:
(2015-05-12 ساعت 13:11)Rira_1982 نوشته:  ديشب خانم سارا گرو اعلام كردند بهتره كه واكسيناسيون رو در شهر محل سفارت قبل از مصاحبه انجام داد.
حالا واقعاً كدوم كار بهتره؟ همينجا كارت واكسيناسيون رو پر كرد يا در مديكال مورد تائيد سفارت؟

شما کارت زرد رو ایران بگیر و واکسیناسیونتو تکمیل کن بعد مراحل اصلی مدیکال رو تو کشور سفارتت انجام بده اگر دکتر مربوطه تشخیص داد که واکسن اضافه میزنه اگرم نه با کمترین هزینه مدیکالو مثل هزاران نفر دیگه انجام دادی
تشکر کنندگان: Rira_1982 ، SomeOneX ، aligeocivil ، لطف اله
(2015-05-09 ساعت 18:40)alireza51 نوشته:  اگر مصاحبه شما آنکارا و سوالی دارید بفرمایید پاسخ می دهم.

سلام
کیس نامبر من 6000 است
1- اگر امروز فرو 260 را پر کنم و بفرستم تقریبا چه موقع برای سفرت دعوت میشم
2- چه موقع باید برای زدن واکسن ها اقدام کنم
ممنون
تشکر کنندگان:
سلام
ميشه بگيد اگه قراره كه تو ايران واكسن بزنيم
چند روز قبل از وقت سفارت بايد اين كار انجام بشه؟
ممنون.
تشکر کنندگان:
(2015-05-13 ساعت 00:22)محمد علي سبكبار نوشته:  سلام
ميشه بگيد اگه قراره كه تو ايران واكسن بزنيم
چند روز قبل از وقت سفارت بايد اين كار انجام بشه؟
ممنون.

بهتره از حالا شروع كنين اگر واكسنهايي مثل هپاتيت ب رو نزديد چون يك دوره ٦-٧ ماهه داره
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان