کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
واکسیناسیون و آزمایشهای پزشکی
با سلام
۱-واکسن هایی که در ایران میزنیم علاوه بر ارایه کارت زرد بین الملل ، بازهم پزشک سفارت از ما آزمایش میگیره که آیا این واکسنهارو زدیم یا نه؟ ( مثلا تو آزمایش نشون میده که هپاتیت زدیم یا نه؟ ) یا به عنوان مثال اینجا واسه یکی بدون اینکه واکسن زده باشه تو کارت تاریخ بزنن که زده ( فرمالیته ) اونجا فکر میکنن که واکسن زده؟
۲-اداره بهداشت هم کارت بین الملل میده دیگه نه ؟ ما رفتیم گفتن میدیم ، یعنی قابل قبوله؟ آخه همه گفتن یا پاستور یاهلال احمر
راهنمایی کنید ممنونم.
تشکر کنندگان: p00ya2001
(2015-05-17 ساعت 00:51)Nazem نوشته:  ضمن تشکر از کلیه 250 نفر دوستانی که در گردهمایی شرکت کردند لازم بذکر است برای آن دسته از عزیزانی که موفق نشدند در مراسم حضور داشته باشند DVD همایش قابل دریافت است.

برای هماهنگی دریافت لطفاً با شماره تلفن های 16-44622214-021 تماس بگیرید.

باسپاس
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان:
سلام.من مرحله اول هپاتیت رو دم..هم خودم هم شوهرم..منژیت هم برامون زدن..به دختر 3سالم هم مننژیت زدن..البته رفتیم هلال احمر اهواز..کارت زرد هم دادن بهمون و بابتش 290 تومان پول گرفتن..ایا باید پاستور هم برم؟؟؟؟
برنده 2016
کیس:::**24
ارسال فرم:::16 may
تعداد نفرات کیس(3نفر)
برنده(خانم)...خانه دار..رشته مترجمی زبان...
تاریخ مصاحبه::::4 اکتبر(انکارا تغییر به ابوظبی)
ویزای یک ضرب خودم و دخترم
شوهرم کلیرنس (س:ارتش..)(.شرکت خصوصی)
آپدیت ها..9دسامبر؛؛؛25 ژانویه؛؛؛؛6مارچ؛؛؛9مارچ
مقصد کارولینای شمالی(شهر رالی)
ورود به امریکا ...خودم و دخترم25 مارچ ..
ویزای همسرم?⌛?✅?
تشکر کنندگان: rahim444
(2015-05-17 ساعت 02:30)آنیسا91 نوشته:  سلام.من مرحله اول هپاتیت رو دم..هم خودم هم شوهرم..منژیت هم برامون زدن..به دختر ۳سالم هم مننژیت زدن..البته رفتیم هلال احمر اهواز..کارت زرد هم دادن بهمون و بابتش 290 تومان پول گرفتن..ایا باید پاستور هم برم؟؟؟؟

خير لازم نيست، ميتونيد سفرنامه منو مطالعه بفرماييد
http://www.mohajersara.com/Thread-%D8%B3...#pid605358
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان:
(2015-05-17 ساعت 02:30)آنیسا91 نوشته:  سلام.من مرحله اول هپاتیت رو دم..هم خودم هم شوهرم..منژیت هم برامون زدن..به دختر ۳سالم هم مننژیت زدن..البته رفتیم هلال احمر اهواز..کارت زرد هم دادن بهمون و بابتش 290 تومان پول گرفتن..ایا باید پاستور هم برم؟؟؟؟

ميشه بپرسم حدودا کیس نامبرتون چنده ؟
اگه کیس نامبرتون طوری باشه که مصاحبه تون تا قبل از اپریل باشه که قاعدتا با ید واکسن آنفولانزا هم بزنید ، اون وقت الان تو این گرمای اهواز واکسن از کجا آوردید ؟
اصولا این واکسن تازه پاییز وارد میشه
اگر هم مصاحبه تون سال بعد می باشد و اون هم چند ماه آخر تابستان باز هم این واکسن رو لازم دارید که اگر الان زده باشید اصلا بدرد نمیخوره و دوباره باید بزنید
میمونه چند ماه اول سال دیگه که نمیدونم چطور انقدر تاریخش را محاسبه کردید و ........
به نظرم گرفتن کارت زرد از الان برای شما خیلی مناسب نبوده است و احتمالا یه تغییراتی خواهید داشت
یا شاید هم اونی که گرفتید کارت زرد نیست
شماره کیس: 2015AS4XXX
دریافت ویزا : همسر و پسرجان روز مصاحبه  ----  خودم 13 جولای
کلیرشدن خودم : کمتر از 100 روز
نکته ی کنکوری    سربازی : س پ ا ه
تشکر کنندگان: lighthouse
(2015-05-17 ساعت 00:42)aminooo نوشته:  با سلام
۱-واکسن هایی که در ایران میزنیم علاوه بر ارایه کارت زرد بین الملل ، بازهم پزشک سفارت از ما آزمایش میگیره که آیا این واکسنهارو زدیم یا نه؟ ( مثلا تو آزمایش نشون میده که هپاتیت زدیم یا نه؟ ) یا به عنوان مثال اینجا واسه یکی بدون اینکه واکسن زده باشه تو کارت تاریخ بزنن که زده ( فرمالیته ) اونجا فکر میکنن که واکسن زده؟
۲-اداره بهداشت هم کارت بین الملل میده دیگه نه ؟ ما رفتیم گفتن میدیم ، یعنی قابل قبوله؟ آخه همه گفتن یا پاستور یاهلال احمر
راهنمایی کنید ممنونم.
سلام
1- پزشك سفارت واكسنهاي موجود در كارت زرد شما رو با برنامه واكسيناسيون آمريكا چك ميكنه و هر كدوم كه لازم باشه ميزنه كه شما كارت واكسن آمريكا رو بگيريد. حالا بنابه سليقه پزشك معتمد برخي سفارتها روي واكسنهاي خاصي حساسيت دارند و واكسن تزريق شده در ايران رو قبول نميكنن و دوباره تزريق ميكنن كه از دست شما خارجه!
2- اين كه ميگيد فرماليته، يعني چي؟!! براي صدور كارت زرد يا واكسن رو به شما تزريق كرده و ثبت مي كنند يا تست آنتي بادي ميگيرند و نتيجه رو وارد ميكنن و يا نهايتا برخي واكسنهاي روتين كه جزء برنامه واكسيناسيون ايران هست و براي همه انجام شده رو وارد ميكنن ولي فرماليته اش رو من نميدونم چه جوريه؟ Big Grin
3- تا جائيكه من ميدونم مراجع صادر كننده پاستور و هلال احمر هستند ولي مراكز بهداشت؟! نميدونم!! Wink
3نفر -- آنكارا -- تکمیل فرم DS260 در ۱۳جون ۲۰۱۴ -- مصاحبه ژانویه -- 2یکضرب 1کلیرنس -- کلیر 99 روز -- ورود به هیوستون در 28 جون ۲۰۱۵ -- دریافت SSN بعد از 15 و G.C بعد از 50 روز Cool
سفرنامه اول آنکارا
تشکر کنندگان:
(2015-05-17 ساعت 00:42)aminooo نوشته:  با سلام
راهنمایی کنید ممنونم.

خير دوست عزيز
تستي انجام نميشه ولي بهتره شما براي سلامتي خودتونم كه شده واكسيناسيونتونو كامل كنين دوم اينكه بايستي كارت زرد بين المللي داشته باشين تا سفارت خانه ها قبول كنند كارت اداره بهداشت فكر نميكنم كارت زرد بين المللي باشه
حتي قبلا بعضي سفارت خانه ها فقط پاستورو قبول داشتن ولي ظاهرا اگه كارت زرد بين امللي از هلال احمر هم داشته باشين مورد قبول هستSmile
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان:
(2015-05-15 ساعت 19:41)محمودفریدونی نوشته:  سلام
تو شیراز چایی هست بریم واسه واکسن ؟
بله قربان ، مرکز بهداشت والفجر ،پل حر کنار فرمانداری شیراز ، صبح های زود دوشنبه مربوط به صدور کارت واکسن بین الملی هست و مجانی هم هست.
کیس نامبر: 2015AS6XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 27 می> کارنت:10می> مصاحبه : july> کلیر: نیمه اول سپتامبر| تعداد اعضای کیس: 3 نفر || مقصد : تگزاس
تشکر کنندگان: Mahmood129 ، tamana2016
[/size]سلام
برای واکسن ها در اصفهان باید به کجا مراجعه کنم که معتبر باشه؟؟
هر درمانگاهی برم معتبره؟؟
کارت زرد رو هم که باید از هلال احمر بگیرم دیگه؟
تشکر کنندگان:
سوال ما نیز همین است@!
تشکر کنندگان:
(2015-05-08 ساعت 16:36)rezasadeghi نوشته:  دوستان ۲۰۱۶ ای عزیز سلام
در رابطه با واکسیناسیون پیشنهاد بنده این است که همین امروز اقدام کنید (مخصوصا دوستانی که کیس نامبر پایینی دارند)
شما در کل باید این واکسن ها رو بزنید .
۱.هپاتیت
۲.تی دی
۳.ام ام آر
۴.آبله مرغان
۵.آنفلانزا

بازم میگم بازه ی زدن واکسن ها طولانیه پس همین امروز شروع کنید !!
هپاتیت ۳ نوبت ، تی دی و ام ام آر هم ۲ نوبت .

موضوع مهم :
پزشک هر سفارت به یه سری واکسن ها حساس هست .
انکارا به واکسن ابله
ابوظبی به تی دی (که باید سه نوبت زده بشه)
پس این بازم محتمل هستش که پزشک سفارت به شما واکسن بزنه !!!!

دوستانی میتونن با مراجعه به انستیتو پاستور تجریش که ابتدای خیابان شریعتی هست همه این کارهارو انجام بدن .
با آرزوی موفقیت واسه همتون (رتبه فراموش نشه !!)

--> به امید ویزای یکضرب <--
منم مثل شما کیس نامبرم هست البه یکم کمتر ولی ۲۰۱۶ هستم شما کی شروع کردین به زدن واکسن ها؟

در رابطه با واکسیناسیون پیشنهاد بنده این است که همین امروز اقدام کنید (مخصوصا دوستانی که کیس نامبر پایینی دارند)
۱.هپاتیت
۲.تی دی
۳.ام ام آر
۴.آبله مرغان
۵.آنفلانزا

موضوع مهم :
انکارا به واکسن ابله

دوستانی میتونن با مراجعه به انستیتو پاستور تجریش که ابتدای خیابان شریعتی هست همه این کارهارو انجام بدن .

منم مثل شما کیس نامبرم هست البه یکم کمتر ولی ۲۰۱۶ هستم شما کی شروع کردین به زدن واکسن ها؟

۱.هپاتیت
۲.تی دی
۳.ام ام آر
۴.آبله مرغان
۵.آنفلانزا

موضوع مهم :
انکارا به واکسن ابله

کيس نامبر**72 2016As
تعداد افراد كيس:سه نفر
تاريخ مصاحبه: ۱۹جون یا ۱۳ماه رمضان یا ۳۰خرداد
از انکارا به ابوظبی
تاريخ دريافت ويزا:
ورود به آمریکا:
احتمالا به قصد دالاس
تشکر کنندگان:
من از برج 6 شروع کردم واکسن هارو .
بازمانده لاتاری 2015
امیدوار به آینده ...
تشکر کنندگان:
سلام خدمت برندگان 2016
یه توصیه کوچیک
تاپیک های 2015 رو بخونین
من خودم 2015 برنده شدم
تا جایی که بتونم در خدمتتونم اگه سوالی داشتین بفرمائین
اگه خواستیو میتونید پیام خصوصی هم بدین
من ابوظبی مصاحبه رفتم
به قول آقا رضا دوستم از پاسخ دادن به شما شدیداً کیف می کنیم
2015AS3XXX* آنکارا ->ABU DHABI*دو نفر
ارسال فرمها: 2 Sep*کارنت شدن: 8 Nov*نامه دوم: 24 Feb*مصاحبه:26 Apr
نتیجه مصاحبه: AP
مقصد: LA
خدایا اینکه میگی از رگ گردن به من نزدیکتری در حد درک من نیست [size=medium]لطفاً بغلم کن
تشکر کنندگان: lighthouse ، aligeocivil ، arveen100
سلام
من امروز انیستو پاستور تجریش بودم گفتن واکسن هپاتیپ فقط برای افراد زیر 18 سال واجبه بالای 18 سال برای لاتری نیازی نیست. آیا این موضوع صحت داره؟
تشکر کنندگان:
با سلام میخواستم ببینم بهترین زمان شروع واکسیناسیون چیست؟

CN:8**✈IV:Oct.2015✈Per:2✈Status:Clear(A.P.146Day) 4-Mar
Entrance:Houston,TX✈Visa22-March-2016:
Entrance به امید خدا ابتدای Sep.2016
سفرنامه
.pdf   Lottery Az Ghaboli ta CEAC Ankara.pdf (اندازه 29.79 MB / تعداد دانلود: 6,481)
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان