کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
واکسیناسیون و آزمایشهای پزشکی
(2015-05-25 ساعت 11:36)varchandi نوشته:  
(2015-05-24 ساعت 17:47)ed2008 نوشته:  دوستان اگر کسی میدونه در جایی میشه واکسن ابله مرغان را شخصی خرید مثلا دارو خانه تو تهران یا اصفهان لطف کنه اگر میدونه ادرس بده ممنون

اگه در کودکی آبله مرغان گرفتین نیازی به واکسن ندارین با 25000 تومن میتونین آزمایش آنتی بادی بدین

من در ٢٠ سالگى آبله مرغان گرفتم ، نيازى به واكسن دارم يا من هم آزمايش آنتى بادى بدم كافيست؟
ممنون
تشکر کنندگان:
سلام فکر کنم تست انتی بادی ابله مرغان که حتما باید داده بشه اما یکی مثل من به شخصه میخواهم باز پیدا کنم و بزنم بخاطر همین دارم خودم جدا دنبال واکسن ابله مرغان میگردم پس کسی اگر جایی یا داروخانه ای برای فروش داره لطفا ادرس را پیام بده ممنون
CN: 2016AS26XX ●●● YEREVAN ●●● DS-260: ۸ June ۲۰۱۵ ●●● ۱ PERSON ●●● CURRENT: 12 Agu 2015 ●●● INTERVIEW: N/A
تشکر کنندگان:
(2015-05-25 ساعت 11:40)m0haj3r نوشته:  من در ٢٠ سالگى آبله مرغان گرفتم ، نيازى به واكسن دارم يا من هم آزمايش آنتى بادى بدم كافيست؟
ممنون

خیر نیاز به تزریق واکسن ندارید. تست انتی بادی کافیه
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: ed2008
(2015-05-25 ساعت 12:33)ed2008 نوشته:  سلام فکر کنم تست انتی بادی ابله مرغان که حتما باید داده بشه اما یکی مثل من به شخصه میخواهم باز پیدا کنم و بزنم بخاطر همین دارم خودم جدا دنبال واکسن ابله مرغان میگردم پس کسی اگر جایی یا داروخانه ای برای فروش داره لطفا ادرس را پیام بده ممنون

بله کافیه
نیاز به واکسن دیگه ندارین
2015AS3XXX* آنکارا ->ABU DHABI*دو نفر
ارسال فرمها: 2 Sep*کارنت شدن: 8 Nov*نامه دوم: 24 Feb*مصاحبه:26 Apr
نتیجه مصاحبه: AP
مقصد: LA
خدایا اینکه میگی از رگ گردن به من نزدیکتری در حد درک من نیست [size=medium]لطفاً بغلم کن
(2015-05-25 ساعت 12:33)ed2008 نوشته:  سلام فکر کنم تست انتی بادی ابله مرغان که حتما باید داده بشه اما یکی مثل من به شخصه میخواهم باز پیدا کنم و بزنم بخاطر همین دارم خودم جدا دنبال واکسن ابله مرغان میگردم پس کسی اگر جایی یا داروخانه ای برای فروش داره لطفا ادرس را پیام بده ممنون

چرا میخواهین این کار رو بکنین
فکر کنم علم پزشکی میگه یه بار بگیرین تا آخر عمر مصونید
حالا واکسن دوباره زدن بعد از بیماری عجیبه
به نظرم شما آزمایش آنتی بادی بده اگه مقدار آنتی بادی کم بود اونوقت اقدام کن برای واکسن!
خدایا اینکه میگی از رگ گردن به من نزدیکتری در حد درک من نیست [size=medium]لطفاً بغلم کن
سلام varchandi جان مرسی بابت راهنمایی راستش تو سفر نامه ها خوندم که پزشک سفارت واکسن ابله مرغان را خودش زده و دوستان هم گفتند که قیمتش بالا هست مثلا در ابوظبی واکسن زده شده گفتم بزنیم Smile هزینه نره بالا 100 درصد من هم باید تست انی بادی بدم رفتم پرسیدم با دفترچه 12 هزارتومان هست که باید بروم پزشک تو دفترچه بنویسه بعد ازمایشگاه Smile

باز هم ممنون بخاطر راهنمایی
CN: 2016AS26XX ●●● YEREVAN ●●● DS-260: ۸ June ۲۰۱۵ ●●● ۱ PERSON ●●● CURRENT: 12 Agu 2015 ●●● INTERVIEW: N/A
تشکر کنندگان:
خیلی ها میگن رایگان زدیم و خیلی ها مبلغای کم..ولی چرا از ما هلال احمر انقدر گرون گرفت هپاتیت رو ..یعنی بابت کارت زرد مبلغ رو گرفت؟؟؟حدود 290 گرفتن
برنده 2016
کیس:::**24
ارسال فرم:::16 may
تعداد نفرات کیس(3نفر)
برنده(خانم)...خانه دار..رشته مترجمی زبان...
تاریخ مصاحبه::::4 اکتبر(انکارا تغییر به ابوظبی)
ویزای یک ضرب خودم و دخترم
شوهرم کلیرنس (س:ارتش..)(.شرکت خصوصی)
آپدیت ها..9دسامبر؛؛؛25 ژانویه؛؛؛؛6مارچ؛؛؛9مارچ
مقصد کارولینای شمالی(شهر رالی)
ورود به امریکا ...خودم و دخترم25 مارچ ..
ویزای همسرم?⌛?✅?
تشکر کنندگان:
(2015-05-25 ساعت 14:55)ed2008 نوشته:  سلام varchandi جان مرسی بابت راهنمایی راستش تو سفر نامه ها خوندم که پزشک سفارت واکسن ابله مرغان را خودش زده و دوستان هم گفتند که قیمتش بالا هست مثلا در ابوظبی واکسن زده شده گفتم بزنیم Smile هزینه نره بالا 100 درصد من هم باید تست انی بادی بدم رفتم پرسیدم با دفترچه 12 هزارتومان هست که باید بروم پزشک تو دفترچه بنویسه بعد ازمایشگاه Smile

باز هم ممنون بخاطر راهنمایی

دوست من
دکتر سفارت آنکارا خیلی رو واکسن ها اذیت می کنه و پول میچاپه
اما همراه ما کیسی بود که میدونست آبله نگرفته و جواب آنتی بادی هم اینو نشون میداد به دکتر شوکلا گفت من گرفتم و دکتر هم قبول کرد
ولی بله کار از محکم کاری عیب نمی کنه
تشکر کنندگان: ed2008 ، m.ghoreishi
(2015-05-25 ساعت 13:05)m.ghoreishi نوشته:  
(2015-05-25 ساعت 11:40)m0haj3r نوشته:  من در ٢٠ سالگى آبله مرغان گرفتم ، نيازى به واكسن دارم يا من هم آزمايش آنتى بادى بدم كافيست؟
ممنون

خیر نیاز به تزریق واکسن ندارید. تست انتی بادی کافیه

دوست عزیز تست آنتی بادی هم بدهید و مثبت باشد اگر مصاحبه آنکارا تشریف ببرید دکتر اونگان برای شما واکسن آبله مرغان را میزند یا شما را برای تست آتنی بادی آبله مرغان میفرستد پس در اینمورد تست آنتی بادی در ایران فایده ای ندارد.
شماره کیس:2015AS1XXX >تاریخ رویت قبولی:2 may >کنسولگری: آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 28 May > دریافت نامه دوم :19 سپتامبر> مصاحبه: نوامبر > آپدیتها: 25 نوامبر، 25، 26، 30، 31 مارچ و 2 ،3 آپریل > کلیر: 3 آپریل
تشکر کنندگان:
دوستان به غیر از تهران و مراکز استان ایا حلال احمر شهرستان ها هم میتونن این کارت زرد بین اللملی رو صادر کنن. در ضمن من واکسن های که زمان بچگی و مدرسه و خدمت زدم هیچ کدوم مدرکی ازشون ندارم. برا اینا باید چکار کنم.؟ آیا ضرر نداره که مثلا واکسنی رو که بچه بودم زدم دوباره الان بزنم؟؟؟
{شماره کیس: 2016AS55xx} - {تاریخ رویت قبولی: 8May} - {کنسولگری: ایروان} - {تعداد افراد منظور در کیس : 1} - {ارسال فرمهای سری اول: 23May}
تشکر کنندگان:
(2015-05-26 ساعت 19:20)hamed.fa نوشته:  دوستان به غیر از تهران و مراکز استان ایا حلال احمر شهرستان ها هم میتونن این کارت زرد بین اللملی رو صادر کنن. در ضمن من واکسن های که زمان بچگی و مدرسه و خدمت زدم هیچ کدوم مدرکی ازشون ندارم. برا اینا باید چکار کنم.؟ آیا ضرر نداره که مثلا واکسنی رو که بچه بودم زدم دوباره الان بزنم؟؟؟

در مورد TD:
http://www.immunize.org/vis/farsi_td.pdf
در مورد MMR:
http://www.immunize.org/vis/farsi_mmr.pdf
هپاتیت هم که اگه کارتمون کامل باشه اصلا نمیزنن
آنفلوآنزا هم که به نظرم نزنیم و خود دکتر تزریق کنه تا خیالش راحت بشه خیلی بهترهBig Grin
کیس:2016as1$$(برنده آقاي همسر)،تعداد:٢نفر،ارسال فرم:٢٩مي،سفارت:آنکارا،مصاحبه:٣ نوامبر،وضعيت: AP، آپديتها: ١١ژانويه،٧ مارچ و٩مارچ تبديل به or نَفَر دوم، ٢١ مارچ نَفَر اصلي و تبديل به or ٢٢مارچ،دريافت ايميل كليير ٢٢ مارچ، مديكال مجدد:٢٩مارچ ارسال٣٠،ايشود:٥ آپريل و دريافت پاسها از پست ٦آپريل، ورود به آمریکا (سیاتل):22 جولای
سفرنامه آنکارا
تشکر کنندگان: ed2008 ، sheghi
+ من آبله مرغان هم نمیزنم و فقط یه آنتی بادی اینجا میگیرم اگه خواست اونم بزنه بهتر که دیگه بیخیال mmr بشه کلا چون برای خانوما mmr دردسر داره که باردار نشن و این سخته
کیس:2016as1$$(برنده آقاي همسر)،تعداد:٢نفر،ارسال فرم:٢٩مي،سفارت:آنکارا،مصاحبه:٣ نوامبر،وضعيت: AP، آپديتها: ١١ژانويه،٧ مارچ و٩مارچ تبديل به or نَفَر دوم، ٢١ مارچ نَفَر اصلي و تبديل به or ٢٢مارچ،دريافت ايميل كليير ٢٢ مارچ، مديكال مجدد:٢٩مارچ ارسال٣٠،ايشود:٥ آپريل و دريافت پاسها از پست ٦آپريل، ورود به آمریکا (سیاتل):22 جولای
سفرنامه آنکارا
تشکر کنندگان:
(2015-05-28 ساعت 15:29)behzad mg نوشته:  سلام دوستان
آیا کسی میدونه کل هزینه های واکسیناسیون برای هر نفر چقدره ؟

سلام برا سفارتهای مختلف هزینه متفاوته. برا ایروان که من رفتم بدون تزریق واکسن اظافه هر نفر 45000 درام میشه. پیشنهاد میکنم سفرنامه هارو مطالعه کن اطلاعات خوبی دستت میاد
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان:
سلام
کیس نامبر من 5000 هست
رفتم پاستور
گفت برو MMR رو بیرون بزن و یه ماه قبل مصاحبه بیا اینجا!

1- MMR زمان خاصی نداره؟ یعنی با توجه به اینکه من حدود اردیبهشت بعدی مصاحبمه از الان میتونم بزنم؟
2- یه ماه قبل مصاحبه پاستور فقط TD رو میزنه؟
3- آنفولانزا رو خود پاستور میزنه یه ماه قبل مصاحبه یا باید کاره دیگه ای بکنم؟
4- آبله گرفتم. پاستور آنتی بادی میگیره یا خودم با دفترچه برم دنبالش؟

همین چند مورده یا چیزه دیگه هم میمونه که من تو ذهنم نیست؟
-شماره کیس: 54xx
-کنسولگری: ایروان
-ارسال فرم: June 05
تعداد افراد: یک نفر
کارنت شدن کیس: February
مصاحبه: April 12
وضعیت: Ap
دریافت ویزا:...
تشکر کنندگان: ho_tasha
(2015-05-29 ساعت 16:34)Mey30 نوشته:  سلام
کیس نامبر من 5000 هست
رفتم پاستور
گفت برو MMR رو بیرون بزن و یه ماه قبل مصاحبه بیا اینجا!

۱- MMR زمان خاصی نداره؟ یعنی با توجه به اینکه من حدود اردیبهشت بعدی مصاحبمه از الان میتونم بزنم؟
۲- یه ماه قبل مصاحبه پاستور فقط TD رو میزنه؟
۳- آنفولانزا رو خود پاستور میزنه یه ماه قبل مصاحبه یا باید کاره دیگه ای بکنم؟
۴- آبله گرفتم. پاستور آنتی بادی میگیره یا خودم با دفترچه برم دنبالش؟

همین چند مورده یا چیزه دیگه هم میمونه که من تو ذهنم نیست؟

سلام
1- mmr مصونیتش چند ساله هست. بنابراین میتونین از حالا هم شروع کنید و همونطور که گفتن باید بیرون بزنید و تاییدیه دکتر رو برای پاستور ببرین تا در کارت زرد واردکنن.
2- و 3- td هم همینطور چند ساله هست. اون واکسنی که یک ماه قبل از مصاحبه خواهید زد آنفلانزا است. یادم نیست که خود پاستور داشت یا نه. چون من نزده بودم و مجبور شدم آنکارا بزنم.
4- تست آنتی بادی آبله مرغون هم باید بیرون بزنید و نتیجه رو ببرید پاستور وارد کنه. (البته من این تست رو انجام دادم ولی تو آنکارا قبول نکرد و دوباره با 40 دلار خودش تست گرفت)

هپاتیت هم قبلا زده بودم و تو پاستور فقط یک مرحله زدم. اگر قبلا زدین کاغذشو ببرین وارد کنن.
اگر فرزند کوچک دارین واکسن ها یکم فرق می کنه که من اطلاعی ندارم.
تشکر کنندگان: Mey30 ، ho_tasha

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان