کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
واکسیناسیون و آزمایشهای پزشکی
(2015-05-23 ساعت 15:04)ed2008 نوشته:  سلام من امروز از این ور دنیا پاشدم رفتم اصفهان هلال احمر واکسن هپاتیت و td نوبت اول را زد شد 15 هزارتومان فعلا تا این مرحله ...... Smile
تست انی بادی با دفترچه برای سرخک- سرخچه- اوریون- ابله مرغان 48 هزارتومان هست

فقط یک سوال به من گفتند واکسن ابله مرغان تو ایران اصلا نیست و نمیزنند فقط تست انی بادی ان را باید بگیریم ایا درست هست ؟ حالا کسی این واکسن را زده ؟
درسته تو ایران ظاهرا واکسن ابله نیست یا کمیاب هست. وتزریق نمیشه جواب تست انتی بادی را با خودتون ببرید اگر لازم باشه موقعه مدیکال بهتون میزنند که البته گران هست .دبی 250 درهمه
کیس نامبر: 2015AS6XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 27 می> کارنت:10می> مصاحبه : july> کلیر: نیمه اول سپتامبر| تعداد اعضای کیس: 3 نفر || مقصد : تگزاس
تشکر کنندگان: ed2008 ، آلیس-1980
(2015-05-21 ساعت 16:49)kourosh8 نوشته:  سلام خدمت عزیزان
من دوازده سال پیش عمل جراحی داشتم پام شکسته بود ایا موضوع مهمیه یا از نظر دکتر سفارت مشکلی نیست؟
سوال بعدیم اینه من شیرازم رفتم واکسن بزنم میگن تا پرینت دعوت به مصاحبتو نیاری ما واکسن نمیزنیم چیکار کنم؟
ببخشید دوست عزیز مگه شما شیراز کجا رفتید که همچی جواب سربالایی بهتون دادند ؟ مرکز بهداشت والفجر ومسیول محترم قسمت واکسن بین الملل بسیار اسان و محترمانه فقط کپی پاسپورت و نامه برنده شدن را میبینه و کارت را براتون صادر میکنه و مجانی هم. اتفاقا بنظر من از معدود جاهایی است که خیلی خوب برخورد میکنند .
کیس نامبر: 2015AS6XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 27 می> کارنت:10می> مصاحبه : july> کلیر: نیمه اول سپتامبر| تعداد اعضای کیس: 3 نفر || مقصد : تگزاس
تشکر کنندگان: آلیس-1980 ، matin86
(2015-05-23 ساعت 19:47)joybar نوشته:  
(2015-05-23 ساعت 19:02)asrainman نوشته:  درود به همه دوستان.
من كيس نامبرم حدود 400 هستش، واسه شيراز كسي نميدونه كجا بايد واكسنامو بزنم؟
دوست عزیز ، شیراز مرکز بهداشت والفجر کنار فرمانداری پل حر ، دوشنبه ها صبح هشت تا ده کارت واکسن بین المللی صادر میشه و همه واکسن ها هم مجانی رو برنامه بهتون تزریق میکنند. بنظر من چون کیس نامبر شما پایین هست توی مهرماه مروید مصاحبه پس باید ازالان واکسن را شروع کنید چون بعضی هاش مثل هپاتیت سه بار طی شش ماه باید تزریق بشه

سپاسگزارم دوست عزيز.
من قبلا هپاتيت رو تزريق كردم چند سال پيش، اگر مدارك قبلي رو ارائه بدم مدرك جديد بين المللي صادر ميشه يا از اول بايد بزنم؟
تشکر کنندگان: م.صاد ، عسل.م
سلام به همه
من واکسن هپاتیت حدود 10 سال پیش زدم دوباره باید بزنم؟
اگه کارتشو ببرم واسم بین المللیش نمیکنن؟
شماره کیس : **201600000AS3
تاریخ رویت قبولی : 9 may
تعداد افراد : 1
کنسولگری : آنکارا
تاریخ ارسال فرم :11 may
کارنت شدن کیس : 12 Aug
تاریخ دریافت نامه دوم : 27 Aug
تاریخ مصاحبه : 1 oct
نتیجه : یکضرب
مقصد: کالیفرنیا
تاریخ اولین ورود :18 feb
تاریخ دریافت سوشال سکیوریتی :
تاریخ دریافت گرین کارت : 4 jun بعد از 4ماه انتظار
تشکر کنندگان: ho_tasha ، asrainman
سلام دوستان
با داشتن بچه شش ساله برای مدیکال چند روز قبل از مصاحبه باید انکارا باشیم؟
تشکر کنندگان:
دوستان میشه لیست کامل واکسن ها رو بگید
تشکر کنندگان:
دوست من تو سایت سفارت نوشته اما واکسن ها اینا هستن
MMR
TD
hepatitis B
آنفلوآنزا
آبله مرغان (که تو ایران این واکسن معمولا" نیست و اگه گرفته باشین میتونین تست آنتی بادی بدین)
اینا مهم هاش بود و از ذهنم گفتم
2015AS3XXX* آنکارا ->ABU DHABI*دو نفر
ارسال فرمها: 2 Sep*کارنت شدن: 8 Nov*نامه دوم: 24 Feb*مصاحبه:26 Apr
نتیجه مصاحبه: AP
مقصد: LA
خدایا اینکه میگی از رگ گردن به من نزدیکتری در حد درک من نیست [size=medium]لطفاً بغلم کن
تشکر کنندگان: ed2008
(2015-05-24 ساعت 13:17)varchandi نوشته:  دوست من تو سایت سفارت نوشته اما واکسن ها اینا هستن
MMR
TD
hepatitis B
آنفلوآنزا
آبله مرغان (که تو ایران این واکسن معمولا" نیست و اگه گرفته باشین میتونین تست آنتی بادی بدین)

این لیست کاملش
Mumps, Measles, Rubella, Polio, Tetanus and Diphtheria Toxoids, Pertussis, Influenza Type B (HIB), Hepatitis A, Hepatitis B, Varicella, Pneumococcal, Influenza, Rotavirus, Meningococcal.
ولی خبلی هاشون رو نیازی ندارین
تو فرم ما دکتر خیلی ها رو نوشت A زیر فرم نوشته شده بود A یعنی سن ما به حدی رسیده که دیگه نیازی به این واکسن نیست
باز یعنی این واکسن ها برای کودکان (احتمالاَ) لازمه
باز یعنی این بیماری ها در بزرگسالان نادره
در نهایت اونایی که بالاتر گفتم کافیه
خدایا اینکه میگی از رگ گردن به من نزدیکتری در حد درک من نیست [size=medium]لطفاً بغلم کن
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، ed2008
(2015-05-24 ساعت 10:48)م.صاد نوشته:  سلام به همه
من واکسن هپاتیت حدود ۱۰ سال پیش زدم دوباره باید بزنم؟
اگه کارتشو ببرم واسم بین المللیش نمیکنن؟

سلام
مصونیت بعضی از واکسنها از جمله هپاتیت 10 سالست پس با خیال راحت برید مجددآ تزریق کنید که برای سلامتی شما هم مفید است. موفق باشید
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: ed2008
(2015-05-24 ساعت 13:17)varchandi نوشته:  دوست من تو سایت سفارت نوشته اما واکسن ها اینا هستن
MMR
TD
hepatitis B
آنفلوآنزا

ممنون.مطمنی همشه؟
تشکر کنندگان: ed2008 ، ho_tasha
(2015-05-24 ساعت 14:25)admin2016 نوشته:  
MMR
TD
hepatitis B
آنفلوآنزا

ممنون.مطمنی همشه؟
دوست من اینا رواز سفارت آنکارا براتون در آوردم
مطمئن باشین
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، ed2008 ، ho_tasha
(2015-05-24 ساعت 14:55)varchandi نوشته:  
(2015-05-24 ساعت 14:25)admin2016 نوشته:  
MMR
TD
hepatitis B
آنفلوآنزا

ممنون.مطمنی همشه؟
دوست من اینا رواز سفارت آنکارا براتون در آوردم
مطمئن باشین

سلام.ممنون از راهنماییتون
تشکر کنندگان: ho_tasha
دوستان اگر کسی میدونه در جایی میشه واکسن ابله مرغان را شخصی خرید مثلا دارو خانه تو تهران یا اصفهان لطف کنه اگر میدونه ادرس بده ممنون
CN: 2016AS26XX ●●● YEREVAN ●●● DS-260: ۸ June ۲۰۱۵ ●●● ۱ PERSON ●●● CURRENT: 12 Agu 2015 ●●● INTERVIEW: N/A
تشکر کنندگان:
(2015-05-24 ساعت 17:47)ed2008 نوشته:  دوستان اگر کسی میدونه در جایی میشه واکسن ابله مرغان را شخصی خرید مثلا دارو خانه تو تهران یا اصفهان لطف کنه اگر میدونه ادرس بده ممنون

اگه در کودکی آبله مرغان گرفتین نیازی به واکسن ندارین با 25000 تومن میتونین آزمایش آنتی بادی بدین
تشکر کنندگان: ed2008 ، ho_tasha
دوستان 2016
بعد از اینکه پستاتون به 10 تا رسید لطفاَ امضاتون رو تکمیل کنین
اینطوری بهتر میشه راهنمایی کرد
تشکر کنندگان: ed2008 ، m.ghoreishi ، humsun ، mghk_1363

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان