کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بحث و تبادل نظر درباره تکمیل فرم آنلاین DS-260
ممولک جان تو صفحه که فرم رو پر کردن نه! تو صفحه ای که نامه قبولی رو دیدن نامه دوم جاگزین نامه اول میشه !
تشکر کنندگان: Memolk ، m.ghoreishi ، آلیس-1980 ، puryapurya
(2015-05-09 ساعت 16:20)رضا2015 نوشته:  ممولک جان تو صفحه که فرم رو پر کردن نه! تو صفحه ای که نامه قبولی رو دیدن نامه دوم جاگزین نامه اول میشه !

همون دیگه چه فرقی می کنه آقا رضای گل مهم اینه که الان نمی بینن بعدا می بیننTongue
کیس: **66/ رویت قبولی 2 May /سفارت : ابوظبی /مصاحبه:July 28/ویزا یک ضرب /مقصد: دالاسCool

در من آنکه ماند تویی ,آنکه رفت من.
تشکر کنندگان:
(2015-05-09 ساعت 16:06)feidom30 نوشته:  
(2015-05-09 ساعت 15:40)kourosh8 نوشته:  تو پست های قبلی در مورد دیپلم یازده ساله ایی که دارم بحث کردم ولی بنظر راهی وجود نداره چون پیش دانشگاهی هم نرفتم ولی الان در مورد سابقه کارم اگه دوستان اطلاعاتی در این مورد دارن ممنون میشم در اختیارم بزارن من چند ساله سابقه کار دارم و مدرکمو از فنی حرفه ایی گرفتم یعنی قبل کار اموزش کارمو دیدم فقط نمیدونم چجوری باید به سفارت ثابت کنم من دارای سابقه هستم و اصن چجور مدرکی مورد تایید اونا هست تو خود سایتشون در مورد رنج کار من زده شده SVP Range (۶.0 to < ۷.0) این یعنی هفت هم قبوله ؟؟؟چون در مورد شغل باید رنج هفت باشه
از دوستان عزیز تمنا دارم اگه اطلاعاتی در این مورد دارن بهم بگن پیشاپیش سپاسگزارم

زمان ثبت نام اولیه قرعه کشی، مدرکتان را چی زدید؟
به احتمال 99% زدم دیپلم چون فکر نمیکردم یازده ساله قبول نیست
تشکر کنندگان:
یادمه قبلاً مهاجراسرا یه سایت فرعی دیگه ای داشت به نام "ویکی مهاجر" اطلاعات همه طبقه بندی شده و یکجا جمع شده بود ! کسانی که برنده شدن اینجا مطالب پراکنده هستند و خصلت انجمن(تالار گفتمان) این هستش که مثلاً از 10 صفحه زده شده ممکنه سر جمع یکی دو صفحه اش فقط مفید باشه !

هنوز اون ویکی مهاجر سایتش برقراره یا نه ؟
تشکر کنندگان:
دوستان من اگه اواخر تیر ماه مدرک پیش دانشگاهی گیرم بیاد ایا مشکلی وجود داره برای ادامه مراحل ؟ موقع ثبت نام در لاتاری دیپلم زده بودم
تشکر کنندگان:
(2015-05-09 ساعت 16:40)hmf_4919 نوشته:  سلام...من الان در اولین صفحه ی ds_260 هستم که ازم خواسته اگر کسی به غیر از خودم رو میخوام اضافه کنم اسم و اطلاعاتش رو وارد کنم...من شاید در آینده ازدواج کنم با نامزد فعلیم...میخواستم ببینم امکانش هست بعدا مثلا ۶ ۷ ماه دیگه اکه قطعی شد ازدواجمون ایشون رو وارد کنم یا اینکه از همین الان باید وارد کنم اسمش رو؟؟؟
شما باید زمانی که عقد کردین اطلاعات رو وارد کنید اگر الان اطلاعات رو وارد کنیدو روز مصاحبه ترجمه سند ازدواج رو بدین که بعد از زمان هاتون بهم نخوره دچار مشکل میشین!
اول عقد بعد پرکردن فرم! Smile
تشکر کنندگان: Memolk ، مهتاب.م ، آلیس-1980
(2015-05-09 ساعت 16:25)kourosh8 نوشته:  
(2015-05-09 ساعت 16:06)feidom30 نوشته:  
(2015-05-09 ساعت 15:40)kourosh8 نوشته:  تو پست های قبلی در مورد دیپلم یازده ساله ایی که دارم بحث کردم ولی بنظر راهی وجود نداره چون پیش دانشگاهی هم نرفتم ولی الان در مورد سابقه کارم اگه دوستان اطلاعاتی در این مورد دارن ممنون میشم در اختیارم بزارن من چند ساله سابقه کار دارم و مدرکمو از فنی حرفه ایی گرفتم یعنی قبل کار اموزش کارمو دیدم فقط نمیدونم چجوری باید به سفارت ثابت کنم من دارای سابقه هستم و اصن چجور مدرکی مورد تایید اونا هست تو خود سایتشون در مورد رنج کار من زده شده SVP Range (۶.0 to < ۷.0) این یعنی هفت هم قبوله ؟؟؟چون در مورد شغل باید رنج هفت باشه
از دوستان عزیز تمنا دارم اگه اطلاعاتی در این مورد دارن بهم بگن پیشاپیش سپاسگزارم

زمان ثبت نام اولیه قرعه کشی، مدرکتان را چی زدید؟
به احتمال 99% زدم دیپلم چون فکر نمیکردم یازده ساله قبول نیست

ابتدا اینکه استرس نداشته باشید یکی از دوستان ۲۰۱۵ دقیقا با شرایط شما در سفارت مصاحبه شد بدون اینکه ریجکت شود و دیپلم ۱۱ ساله اش هم پذیرفته شد.
در مورد پیش دانشگاهی هم اگر مایل هستید اینجا یا پیام خصوصی به من اطلاع بدید چطور می خواید تهیه کنید تا بهتر بتوانم در خدمتتان باشم.
تشکر کنندگان:
دوستان میشه خواهش کنم به من بگین چجوری الان می تونم فرم هارو آپدیت کنم؟؟؟
چون زمانی که ثبت نام کردم مجرد بودم ولی به زودی زود می خواهم متاهل بشم؟؟؟چی کار کنم؟
مراحلشو میشه دقیق بهم بگین که وقت سفارت با هر دومون بدن
تاریخ رویت قبولی: May 08 2015 ساعت 5 صبح .
شماره کیس  2016AS44XX
سفارت : ارمنستان
تعداد افراد منظور در کیس 2 نفر  
مصاحبه 18 : فوریه همسرم یک ضرب و خودم مراحل اداری

کلیر: با معجزه ی خدا سوم آگوست .....                 
خدایا منو این دنیا پاک کردی ، اون دنیا هم پاکم کن ....
تشکر کنندگان: p00ya2001
قضیه چیه کسانی که لاتاری برنده شدن میخوان متاهل بشن ؟! -_-
تشکر کنندگان:
(2015-05-09 ساعت 17:07)tyrex نوشته:  دوستان میشه خواهش کنم به من بگین چجوری الان می تونم فرم هارو آپدیت کنم؟؟؟
چون زمانی که ثبت نام کردم مجرد بودم ولی به زودی زود می خواهم متاهل بشم؟؟؟چی کار کنم؟

شما باید اول عقد کنید بعد فرم ها را پرکنید در غیر این صورت فقط برای خودتون باید پر کنید...اگر امکانش براتون وجود داره تاریخ عقدتون را جلو بندازید بعد از اون می تونید مشخصات همسرتون را هم به لیست اضافه کنید
کیس: **66/ رویت قبولی 2 May /سفارت : ابوظبی /مصاحبه:July 28/ویزا یک ضرب /مقصد: دالاسCool

تشکر کنندگان:
(2015-05-09 ساعت 17:07)tyrex نوشته:  دوستان میشه خواهش کنم به من بگین چجوری الان می تونم فرم هارو آپدیت کنم؟؟؟

اول ازدواج كنين بعد فرمتونو پر كنين
به هرحال اگه الان فرمو پر كنين بعدش ازدواج كنين واسه اصلاح فرم بايد درخواست آنلاك بدين و فرمو اصلاح كنين و دوباره سابميتش كنين ولي اگه قصد ازدواج دارين سريع اينكارو بكنين Smile
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان: Memolk
سلام مدیران سایت یه لطف کنن و حساب ما کاربران جدید رو فعال کنن. هرچیزی رو میخوایم ببینیم زدن لینک ثبت نام. اکثر دوستانی که جدید وارد شدن همین مشکل رو دارن.
باتشکر

{شماره کیس: 2016AS55xx} - {تاریخ رویت قبولی: 8May} - {کنسولگری: ایروان} - {تعداد افراد منظور در کیس : 1} - {ارسال فرمهای سری اول: 23May}
تشکر کنندگان:
سلام دوستان کسی هست که در پر کردن فرم بتونه کمکم کنه من هیچی نمیدونم

استرس دارم نمیدونم میتونم یا نه. اگر کسی نمیتونه خیلی واضح کمک کنه من باید برم دفتر مهاجرسرا چون شنیدم خیلی کمک میکنن. فکر کنم تنها راهم همینه

استرس دارم نمیدونم میتونم یا نه. اگر کسی نمیتونه خیلی واضح کمک کنه من باید برم دفتر مهاجرسرا چون شنیدم خیلی کمک میکنن. فکر کنم تنها راهم همینه
همیشه سرم بالاست،چون بالای سرم خداست
تشکر کنندگان: Memolk ، alinima
(2015-05-09 ساعت 18:17)matinng نوشته:  سلام دوستان کسی هست که در پر کردن فرم بتونه کمکم کنه من هیچی نمیدونم

دوست عزیز اگر کیستون پیچیدگی خاصی نداره مرحله به مرحله برید جلو برای پر کردن هر پیج 20 دقیقه وقت دارید تا بسته نشدن کامل فرم هم می تونید ادیت کنید منظورم اینه که خودتون می تونید و اگر سوالی داشتید اینجا مطرح کنید دوستان جواب می دن به سوالاتتون...ولی اگر فکر می کنید اصلا نمی تونید اول توی همایش اگر تهران هستید شرکت کنید و آقای سپهر دوست داشتنی را هم ببینید اونجا در مورد نحوه ی پر کردن فرم باهاتون حرف می زنن اگر دوباره ابهام داشتید به دفترشون مراجعه کنید با خیال راحت و بدون استرس.موفق باشید

تشکر کنندگان: sosol ، alinima ، Ali Sepehr ، shahabjafari
(2015-05-09 ساعت 14:20)tyrex نوشته:  علي جان زمان دقيق مصاحبه تو سفارت كي مشخص ميشه چجوري يهمون ميگن ؟؟؟؟؟بعد إرسال فرم ٢٦٠ء؟؟؟؟؟
گل پسر تو سایت http://travel.state.gov/content/visas/en...letin.html
از دو ماه قبل میگن تا چه شماره ای به مصاحبه دعوت میشه و بهتون ایمیل میزنن و نامه دوم جایگزین نامه اولتون میشه که توش زمان و تاریخ و مکان دقیق مصاحبه هست
تشکر کنندگان: Shahram914 ، shahabjafari

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان