کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بحث و تبادل نظر درباره تکمیل فرم آنلاین DS-260
[عکس: 29305126834190055600.gif]

این تاپیک برای بحث و تبادل نظر درباره تکمیل فرم جدید و آنلاین DS-260 ایجاد شده و در صورت مشاهده پست غیرمرتبط با عنوان تاپیک حذف خواهد شد.

دوستان گرامی از آنجاییکه سیستم تکمیل فرم های برندگان لاتاری تغییر کرده و تسلط بر فرم جدید که از اوایل 2014 برای کیس های خانوادگی مورد نیاز بود در تخصص تیم پاریز تراول می باشد و همچنین طبق آمار مهاجرسرا دقیق ، کامل ، جامع و درست تکمیل کردن فرم ها می تواند از متحمل شدن هزینه های اضافی تصحیح اشتباهات بکاهد و همچنین تاثیر مستقیم بر طولانی نشدن پروسه کلیرنس (FBI CHECK) دارد با توجه به خدمات ویژه شرکت پاریز تراول که در اعلانات این انجمن توضیح مفصل آن داده شده است می توانید با شماره تلفن های تهران 16-44622214-021 یا شماره همراه 1253557-0912 یا شماره رایگان آمریکا 85315315-021 تماس بگیرید تا ضمن تعیین وقت قبلی با مراجعه حضوری به دفتر تهران این شرکت از خدمات تهیه و تکمیل فرم ها استفاده نمایید.

لازم به توضیح است پس از رویت برنده شدن می توانید با مراجعه به دفتر شرکت پاریزتراول در تهران فرم PDF شده را تکمیل و آماده نمایید.
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
[عکس: uhs5_ezgif.com-gif-maker.gif]
سیدعلی سپهر
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

تشکر کنندگان: آلیس-1980 ، حاجی واشنگتن ، mehran704 ، nedaba
(2015-05-05 ساعت 08:31)Nazem نوشته:  
[عکس: gz3c_hama-2016-big.gif]
اقا پارسال که نفری 50 هزار تومان از ما گرفتین امسال مجانی شد؟؟؟
❶کيس نامبر : 2015AS46## ❷تعداد افراد : ٣ نفر ❸کنسولگری : Ankara تغيير به Yerevan ❹ارسال فرمهای سری اول : June 30 ❺کارنت: February ❻تاریخ مصاحبه : April 15 ❼دريافت ويزا : يك ضرب

تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، Iaccept ، r.bazargan ، anita.k ، alonak
تا الان که تاپیک های جدید مشتری ۲۰۱۶ نداشته ، بیاین دیگه نوگلان مهاجر ، بیاین سوال های جور واجور کنین بلکه رتبه بگیریم Big Grin
کیس ۲۰۱۵as۶۳۰۰،  ارسال فرمها: ١٨ جون ٢٠١٤،سفارت خونه: ابوظبی  ، تعداد نفرات:۲ ،کارنت :۱۱ می ٢٠١٥،نامه دوم:.۳۱ می ٢٠١٥،مصاحبه:.۲  جولای،  ویزا :خانوم ۲ جولای، خودم ۲۳ اگست ،ورود به امریکا: 3 نوامبر٢٠١٥. ساکن لس انجلس
تشکر کنندگان: ostokhan ، ali.b ، lighthouse ، chakavakl ، copol ، فلوریا
(2015-05-06 ساعت 06:39)k1_m_1358 نوشته:  
(2015-05-05 ساعت 08:31)Nazem نوشته:  
[عکس: gz3c_hama-2016-big.gif]
اقا پارسال که نفری 50 هزار تومان از ما گرفتین امسال مجانی شد؟؟؟

بله خوشبختانه امسال رایگان شده.
سیدعلی سپهر
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

تشکر کنندگان: حاجی واشنگتن ، Iaccept ، r.bazargan ، k1_m_1358 ، nedaba ، Siamak
تبریک می گم به دوستانی که قبول شدن

فقط این نکته رو بگم دوستانی که قبول شدن و کیس نامبرشون زیر 2500 سعی کنید حتما طی یکی دو ماه اینده ارسال کنند فرمشونو که مثل 2015 زمان کارنتی با مشکل برخورد نکنند پس به این نکته توجه داشته باشید با ارزوی موفقیت
2013 = has been not selected
2014 = has been not selected
2015= کیس نامبر 8200 و کارنت نشدن
2016  در پروسه ‎2015‎ بودم و ثبت نام نکردم
2017 = has been not selected
2018 = has been not selected
2019= has been not selected
[quote='bia2mob' pid='605538' dateline='1430891924']

فقط این نکته رو بگم دوستانی که قبول شدن و کیس نامبرشون زیر 2500 سعی کنید حتما طی یکی دو ماه اینده ارسال کنند فرمشونو که مثل 2015 زمان کارنتی با مشکل برخورد نکنند پس به این نکته توجه داشته باشید با ارزوی موفقیت
[/quote
نه بابا يكي دوماه ديره
پركردن فرم كاري نداره حداكثر ظرف 20 روز پر كننSmile
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان: Memolk ، Iaccept ، farrokh33 ، nedaba ، سيبك ، USIMMIGRANT ، Siamak ، copol ، smh1614 ، amin Ababaii
[quote='bia2mob' pid='605538' dateline='1430891924']

[/quote
نه بابا يكي دوماه ديره
پركردن فرم كاري نداره حداكثر ظرف 20 روز پر كننSmile
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان: ریحانا ، alonak ، amin Ababaii ، admiral.arash
سلام
اینم راهنمای تکمیل کردن فرم ها
سوالی بود در خدمتم

راهنمای فارسی تکمیل کردن فرم DS-260
پیش نویس فرم DS-260
ترجمه فارسی پیش نویس فرم DS-260
دوستانی که قبول شدید تبریک میگم و فقط به خاطر داشته باشید که قبولی تان را به احدی نگویید الان خوشحال هستید و دوست دارید شادیتان را با دیگران درمیان بگذارید ولیکن چندماه دیگر ممکنه پشیمون شوید به همکاران و فامیل و دوستان نگویید بگذارید ویزا که گرفتید همه را غافلگیر و خوشحال کنید . اگر به هردلیلی کارتون خدایی نکرده خوب پیش نره حداقل لازم نیست برای کسی توضیح دهید و یا اگر حتی روند کارتان کند باشد (خصوصا اگر نامبر بالایی داشته باشید) اطرافیان که از شما سوال می کنند چی شد؟؟؟ واقعا جوابهای مکرر اذیتتان می کند .حال خود دانید و امیدوارم دیر این مطلب را نخوانده باشید. به امید موفقیت یکایک شما دوستانWink
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
با سلام خدمت همه دوستان محترم
من فایل راهنمای مربوط به پر کردن فرم DS-260 را کامل مطالعه کردم اما چند سوال برایم پیش آمده است:
1- از چه زمان، تا کی و در چه سایتی باید برای پر کردن فرم DS-260 اقدام کنیم؟
2- منظور از سوال Primary phone number باید تلفن منزل را بنویسم یا شماره موبایل؟
3- منظور از سوال Secondary phone number باید تلفن منزل را بنویسم یا شماره موبایل؟
4- در حال حاضر دانشجو هستم. منظور از سوال Work phone number باید شماره تلفن دانشگاه را بنویسم؟
5- پاسخ سوال Do you hold or have you held any nationality other than the one you have indicated above؟ را باید Yes بزنیم یا No ؟
6- پاسخ سوال Do you hold a passport from the country/region of origin (nationality) above؟ را باید Yes بزنیم یا No؟
7- در کدام قسمت فرم DS-260 و چگونه باید محل مصاحبه را تغییر دهیم؟
8- آیا باید در هنگام پرکردن فرم DS-260 آدرس محل زندگی در آمریکا و آدرس دریافت گرین کارت را وارد کنیم؟ آیا این امکان وجود دارد و می توانیم بعداً و در هنگام مصاحبه در سفارت مربوطه، آدرس محل زندگی در آمریکا و آدرس دریافت گرین کارت را بدهیم؟
9- قبل از ثبت نام در لاتاری 2016 نام خانوادگی ام را تغییر داده ام و با نام خانوادگی جدید در لاتاری 2016 ثبت نام کردم. آیا باید نام خانوادگی قبلی ام را نیز در هنگام پر کردن فرم DS-260 وارد کنم؟ در کدام قسمت؟
10- منظور از Military specialty چیست؟ آیا منظور همان رسته در خدمت سربازی است؟
11- من در حد متوسط با زبان انگلیسی آشنایی دارم. اگر سوال Can you speak and/or read languages other than your native language? را Yes بزنم، قسمت List the language that you speak and/or read را باید چگونه به انگلیسی پر کنم و بنویسم؟
12- آیا باید در هر مرحله حتما Save را انجام دهیم یا نیازی به این کار نیست؟
13- متولد سال 1989 میلادی هستم. پس از پایان پر کردن فرم DS-260، آیا باید فرم DS-1810 (که مربوط به فراخوان سربازی در آمریکا در صورت نیاز است.) را دانلود و پر کنم؟ پس از رسیدن به آمریکا این فرم را باید به کجا تحویل بدهم؟
14- سوال مربوط به واکسن را باید Yes بزنم، در توضیحاتش به انگلیسی چه بنویسم؟
15- در حال حاضر دانشجو هستم. باید سوال مربوط به سربازی را No بزنم، در توضیحاتش به انگلیسی چه بنویسم؟
16- در حال حاضر دانشجو هستم و گذرنامه ندارم. در قسمت پایان پر کردن فرم DS-260 که اطلاعات تایید می شود شماره گذرنامه را چه بنویسم؟
با سپاس فراوان
خدایا سرنوشت مرا خیر بنویس، تقدیری مبارک تا هر چه را که تو دیر می خواهی، زود نخواهم و هر چه را که تو زود می خواهی، دیر نخواهم. "معلم شهید انقلاب، زنده یاد دکتر علی شریعتی"
نمی دونم چرا اینجا سوت و کوره
[color=#00BFFF][b]
کیس نمبر:2015as18/رویت قبولی:15aug/فرستادن فورم:3sep/کارنت شدن کیس:sep
تعداد افراد کیس:یک/نامه دوم:24 فوریه/مصاحبه:نیمه اول اپریل/ویزا:22 اپریل/ورود اول جون/اورنج کانتی
Tongue
تاریخ گرفتن سوشال یک هفته بعد از ورودBig Grin
گرین کارت 30 روز بعد از ورود
لیورپول نیویورک
تشکر کنندگان: Memolk ، shahabjafari ، nedaba
(2015-05-06 ساعت 20:20)ahmad120 نوشته:  با سلام خدمت همه دوستان محترم
من فایل راهنمای مربوط به پر کردن فرم DS-260 را کامل مطالعه کردم اما چند سوال برایم پیش آمده است:
.
.
.

سلام دوست عزیز ، شما امسال برنده شدین؟
تشکر کنندگان: nedaba
(2015-05-06 ساعت 20:20)ahmad120 نوشته:  با سلام خدمت همه دوستان محترم
۱- از چه زمان، تا کی و در چه سایتی باید برای پر کردن فرم DS-260 اقدام کنیم؟
۲- منظور از سوال Primary phone number باید تلفن منزل را بنویسم یا شماره موبایل؟
۳- منظور از سوال Secondary phone number باید تلفن منزل را بنویسم یا شماره موبایل؟
۴- در حال حاضر دانشجو هستم. منظور از سوال Work phone number باید شماره تلفن دانشگاه را بنویسم؟
۵- پاسخ سوال Do you hold or have you held any nationality other than the one you have indicated above؟ را باید Yes بزنیم یا No ؟
۶- پاسخ سوال Do you hold a passport from the country/region of origin (nationality) above؟ را باید Yes بزنیم یا No؟
۷- در کدام قسمت فرم DS-260 و چگونه باید محل مصاحبه را تغییر دهیم؟
۸- آیا باید در هنگام پرکردن فرم DS-260 آدرس محل زندگی در آمریکا و آدرس دریافت گرین کارت را وارد کنیم؟ آیا این امکان وجود دارد و می توانیم بعداً و در هنگام مصاحبه در سفارت مربوطه، آدرس محل زندگی در آمریکا و آدرس دریافت گرین کارت را بدهیم؟
۹- قبل از ثبت نام در لاتاری ۲۰۱۶ نام خانوادگی ام را تغییر داده ام و با نام خانوادگی جدید در لاتاری ۲۰۱۶ ثبت نام کردم. آیا باید نام خانوادگی قبلی ام را نیز در هنگام پر کردن فرم DS-260 وارد کنم؟ در کدام قسمت؟
۱۰- منظور از Military specialty چیست؟ آیا منظور همان رسته در خدمت سربازی است؟
11- من در حد متوسط با زبان انگلیسی آشنایی دارم. اگر سوال Can you speak and/or read languages other than your native language? را Yes بزنم، قسمت List the language that you speak and/or read را باید چگونه به انگلیسی پر کنم و بنویسم؟
12- آیا باید در هر مرحله حتما Save را انجام دهیم یا نیازی به این کار نیست؟
13- متولد سال 1989 میلادی هستم. پس از پایان پر کردن فرم DS-260، آیا باید فرم DS-1810 (که مربوط به فراخوان سربازی در آمریکا در صورت نیاز است.) را دانلود و پر کنم؟ پس از رسیدن به آمریکا این فرم را باید به کجا تحویل بدهم؟
14- سوال مربوط به واکسن را باید Yes بزنم، در توضیحاتش به انگلیسی چه بنویسم؟
15- در حال حاضر دانشجو هستم. باید سوال مربوط به سربازی را No بزنم، در توضیحاتش به انگلیسی چه بنویسم؟
16- در حال حاضر دانشجو هستم و گذرنامه ندارم. در قسمت پایان پر کردن فرم DS-260 که اطلاعات تایید می شود شماره گذرنامه را چه بنویسم؟
با سپاس فراوان
سلام
تبریک میگم
1-از الان )اعلام رسمی نکردن(می تونی فرمو پر کنی ودر راهنمای فارسی تکمیل کردن فرم در اولین صفحه ادرس سایتو دادم
2-سلام یعنی شماره تماس لصلی فرقی نداره میتونی منزل یا موبایل بدی
3-یه شماره دیگه یا موبایل یا منزل
4-می تونی ولی نیاز هم نیست
5-میگه ایا ملیت دیگه ای داری به غیر از ایران.که اگه نداری نه بزن
6-میگه ایا پاسپورت کشور دیگه ای داری غیر از ایران.اگه نداری نه بزن
7-در لحظه ورود میتونی عوض کنی و اگه نکردی در قسمت review می تونی عوض کنی
8-بله میشه
9-بله.در فسمت other name
10_تخصص نظامی.مثل خنثی کردن بمب و...
11-بله.فقط بنویس english
12-بله باید سیو کنی
13-نه نیازی نیست.بری اونجا بعدا خودت برو اداره پست فکر کنم
14-بله.بنویس مدیکال میدم
15-بله.بنویس دانشجوم
16-می تونی ننویسی

دوست عزیز
بهتره قبل از پر کردن فرم پاسپورت بگیری
و تمام مراحلو با دقت پر کنی
همین یه نفر قبول شده
خداوندا دستهايم خالي است ودلم غرق در آرزوها ,يا به قدرت بيكرانت دستانم را توانا گردان يا دلم را ازآرزوهاي دست نيافتني خالي كن .
[font=Impact]كوروش بزرگ[/font]

تشکر کنندگان: Memolk ، nedaba ، سيبك

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان