کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نمونهٔ مکاتبه با کی سی سی (KCC) و سفارت
(2015-06-04 ساعت 02:06)aminoooo نوشته:  با سلام
من در زمان ثبت نام اولیه اسم و فامیلیم رو جابجا وارد کردم و زمانی که برای پر کردن 260 اقدام میکردم متوجه شدم که اسم و فامیل جابجاست.به این دلیل فرم را هنوز پر نکردم حالا چه باید کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟به چه

دوست عزیز پاسخ شما در تاپیک اشتباه در ثبت مشخصات 2016 داده شده. لطفآ از ارسال سوالات تکراری در سایر تاپیکها خودداری کنید. ممنون
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: babak12 ، Siamak ، humsun
با سلام اینجا چرا اینهمه ساکته؟
خوب خدا رو شکر معلومه که کسی مشکلی با kcc نداره.
یه سئوال فنی من همسرمو با شماره پاسپورت قدیمیش تو فرم DS-260 ثبت نام کردم ولی چون پاسش زمانش حدود یک سال نیم وقت داشت و از طرفی هم پلیس +10 پاس رو عوض نمی کرد منتظریم که پاس جدید بگیره چون قانون میگه که در زمان ویزا دادن باید مدت دار باشه حالا یه سئوال آیا به kcc نامه بدم بگم پاس جدید شمارش اینه یا اینکه از پاس قبلی یه کپی بفرستم برای سفارت البته در زمانی که باید مدارک رو بفرستم و قبل از قسم اونجا بگم آقا ما پاس رو تعویض کردیم؟
دوستان نظرات محترمشونو بگن
با تشکر.
CN:8**✈IV:Oct.2015✈Per:2✈Status:Clear(A.P.146Day) 4-Mar
Entrance:Houston,TX✈Visa22-March-2016:
Entrance به امید خدا ابتدای Sep.2016
سفرنامه
.pdf   Lottery Az Ghaboli ta CEAC Ankara.pdf (اندازه 29.79 MB / تعداد دانلود: 6,480)
تشکر کنندگان:
نگران هیچی نباشید هیچ مشکلی پیش نخواهد آمد
شماره کیس:AS201600005xxx
تاریخ رویت قبولی: ۵ می
کنسولگری: آنکارا
تعداد افراد منظور در کیس :۲
ارسال فرمهای سری اول: ۵ جون - بعد از آنلاک کردن مجدد 30 جون
کارنت شدن کیس: February
مصاحبه: 28 April
دریافت کلیرنس: خودم AP
دریافت ویزا: خانم يك ضرب ويزا گرفت
ورود به آمریکا:
دریافت گرین کارت:
جمع تقریبی هزینه‌ها:
تشکر کنندگان:
(2015-06-30 ساعت 18:02)ho_tasha نوشته:  با سلام اینجا چرا اینهمه ساکته؟
یه سئوال فنی من همسرمو با شماره پاسپورت قدیمیش تو فرم DS-260 ثبت نام کردم ولی چون پاسش زمانش حدود یک سال نیم وقت داشت و از طرفی هم پلیس +۱۰ پاس رو عوض نمی کرد منتظریم که پاس جدید بگیره چون قانون میگه که در زمان ویزا دادن باید مدت دار باشه حالا یه سئوال آیا به kcc نامه بدم بگم پاس جدید شمارش اینه یا اینکه از پاس قبلی یه کپی بفرستم برای سفارت البته در زمانی که باید مدارک رو بفرستم و قبل از قسم اونجا بگم آقا ما پاس رو تعویض کردیم؟
با تشکر.
سلام
یکی از بچه ها مثل شما بود و گفت رفتم اداره مرکزی گذرنامه یکم خواهش و تمنا کردم واسم عوضش کردن. مث اینکه بهشون گفته بود میخوام ویزای بلند مدت بگیرم. یادم نیست این را کجا خوندم.
کیس نامبر: 2016AS72**
رویت قبولی: May 10
ارسال فرم: May 21
کارنت شدن: April 12
تعداد افراد: 1 نفر
نامه ی دوم: April 22  
تاریخ مصاحبه: نیمه اول June
مكان مصاحبه: آنكارا بود خودشون تغییر دادن به ابوظبی
دریافت ویزا:
ورود به آمريكا:
دريافت گرين كارت:
تشکر کنندگان: ho_tasha ، a_cute65
سلام برای نمونه مکاتبه می تونم کمکتون کنم
از لاتری 2006 تا الان هستیم
تشکر کنندگان: a_cute65
دوستان عزیز

لطفاً در فضای مجازی به چشم های خودتان نیز اعتماد نکنید.

اخیراً تعدادی کاربر نما با ارائه مشخصات جعلی و دروغین برنده شدن و ارسال تعداد زیادی پست در جهت طبیعی جلوه دادن این امر یافت شدند و از حضور در سایت محروم شدند که اهدافی جز اخاذی ، تعریف از کسانی که سابقه ی حقوقی و کیفری مشخصی دارند و در نهایت سودجویی و سو استفاده از برندگان عزیز را ندارند.

به شخصه بعنوان یک هموطن ایرانی نه شخصیت حقوقی مهاجرسرا از شما دوستان عاجزانه تقاضامندم که براحتی به افراد در محیط مجازی اعتماد نکنید و همچنین از پذیرفتن پیشنهاد های اغوا گرانه خلاف قانون بشدت خودداری نمایید و گول افرادی که می گویند مشکلی بوجود نمی آید و غیره را نخورید.

هیچ کسی جز شما دلسوز پرونده مهاجرتیتان نیست و در صورتی که کوچکترین اطلاعاتی از شما بدست افراد نا اهل بیفتد حتی اگر سواستفاده ای هم نتواند کند لااقل می تواند با اعصاب و روح شما بازی کند و در این جو استرس لاتاری شما را با مشکلات روحی دست به گریبان کند.

با تشکر از حسن دقت شما عزیزان
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان: saeidfireboy67 ، copol ، a_cute65
(2015-07-12 ساعت 18:52)davouddavoud نوشته:  
(2015-06-30 ساعت 18:02)ho_tasha نوشته:  با سلام اینجا چرا اینهمه ساکته؟
یه سئوال فنی من همسرمو با شماره پاسپورت قدیمیش تو فرم DS-260 ثبت نام کردم ولی چون پاسش زمانش حدود یک سال نیم وقت داشت و از طرفی هم پلیس +۱۰ پاس رو عوض نمی کرد منتظریم که پاس جدید بگیره چون قانون میگه که در زمان ویزا دادن باید مدت دار باشه حالا یه سئوال آیا به kcc نامه بدم بگم پاس جدید شمارش اینه یا اینکه از پاس قبلی یه کپی بفرستم برای سفارت البته در زمانی که باید مدارک رو بفرستم و قبل از قسم اونجا بگم آقا ما پاس رو تعویض کردیم؟
با تشکر.
سلام
یکی از بچه ها مثل شما بود و گفت رفتم اداره مرکزی گذرنامه یکم خواهش و تمنا کردم واسم عوضش کردن. مث اینکه بهشون گفته بود میخوام ویزای بلند مدت بگیرم. یادم نیست این را کجا خوندم.
دوست عزيز منم مشكل شما رو داشتم، تلفني پرسيدم، گفتن مشكلي نيست، روز مصاحبه هر دو پاسپورت رو با خودتون بيارين
شماره کیس:2016AS000010XX تاریخ رویت قبولی:۵  May کنسولگری: فرانكفورت, تعداد افراد منظور در کیس :۲, ارسال فرمهای سری اول:23 May,
کارنت شدن کیس: ١٢ آگوست
, مصاحبه: ٦ اكتبر,
 آپدیت: ۲۸ دسامبر --- ۰۸ فوریه--- ۱۸ فوریه -۱۹ فوریه-۲۶ فوریه , ۱ مارچ , ۴ مارچ , ۷ مارچ
   دریافت کلیرنس:  ۱ مارچ  ,دریافت ویزا:۷ مارچ
ورود به آمریکا:۱۵  مارچ
دریافت گرین کارت:....جمع تقریبی هزینه‌ها:...
تشکر کنندگان: ho_tasha ، copol
سلام, دوستان برای آنلاک کردن فرم دی اس 260 یه نمونه ایمیل میمکنه ارسال کنید؟ ممنون
تشکر کنندگان:
(2015-09-26 ساعت 13:22)saman.saman نوشته:  سلام, دوستان برای آنلاک کردن فرم دی اس 260 یه نمونه ایمیل میمکنه ارسال کنید؟ ممنون

سلام دوست عزیز
تو ایمیل قسمت subject کیس نامبرتو نو بنویسید

متن نامه رو هم به این صورت بنویسید
Case Number: 2015AS00000000
Principal Applicant Name: last, first
Date Of Birth: 01/11/1960
Preference Category: DV DIVERSITY
Foreign State Chargeability: IRAN

Dear Sir / Madam

I've completed the DS-260 form and I submitted it in the site. but unfortunately I have some mistakes in the completed form( in the "Work, Education, and Training Information" part(.
I want to fix those mistakes so please unlock the form to me to edit those mistakes.
Thank you for your attention
Sincerely yours
your full name(اینجا اسمتو بنویس کامل مثل maryam moradi)

توقسمت تاریخ تولد به این شکله :سال/روز/ماه

موفق باشید
کیس نامبر : 2016AS2*** << مصاحبه : 17 نوامبر ابوظبی << وضعیت برنده اصلی خانم یکضرب + من AP  Cool
آپدیتها : 19نوامبر سایت سفارت 9 دسامبر و 25 ژانویه سایتCEAC وبالاخره کلیر در 4 فوریه بعد از 79 روز
ورود : بیست و یک اپریل - سوشال : یکماه بعد از ورود - پرداخت 165 دلار : دو هفته بعد از ورود - دریافت گرین کارت برنده اصلی : یکماه و نیم بعد از ورود - دریافت گرین کارت نفر دوم کیس : دو ماه بعد از ورود
تشکر کنندگان: ho_tasha ، Amir.AA ، sosol ، tamana2016 ، copol ، a_cute65
(2015-09-26 ساعت 13:48)Siamak.k نوشته:  
(2015-09-26 ساعت 13:22)saman.saman نوشته:  سلام, دوستان برای آنلاک کردن فرم دی اس 260 یه نمونه ایمیل میمکنه ارسال کنید؟ ممنون

سلام دوست عزیز
تو ایمیل قسمت subject کیس نامبرتو نو بنویسید

متن نامه رو هم به این صورت بنویسید
Case Number: 2015AS00000000
Principal Applicant Name: last, first
Date Of Birth: 01/11/1960
Preference Category: DV DIVERSITY
Foreign State Chargeability: IRAN

Dear Sir / Madam

I've completed the DS-260 form and I submitted it in the site. but unfortunately I have some mistakes in the completed form( in the "Work, Education, and Training Information" part(.
I want to fix those mistakes so please unlock the form to me to edit those mistakes.
Thank you for your attention
Sincerely yours
your full name(اینجا اسمتو بنویس کامل مثل maryam moradi)

توقسمت تاریخ تولد به این شکله :سال/روز/ماه

موفق باشید

ممنونم دوست عزیز
تشکر کنندگان: Siamak ، sosol ، a_cute65
سلام
به نمونه های مکاتبه با kcc در فرمت های و پرسش های مختلف در کجا می توان دسترسی داشت؟

با تشکر
کیس:2016AS33XX/سفارت:تغییر از آنکارا به ابوظبی/مصاحبه:2016December/ویزا یکضرب

دوستان پیشکسوت من کیس نامبرم **28 اما هنوز نامه دومم نیومده Sad
فرم هارو ۲ جولای فرستادم
میشه لطف کنید نمونه نامه به kcc مبنی بر علت تاخیر در ارسال نامه دوم رو واسم بزارید.
|+1|:: شماره کیس:: 2016AS2xxx ::|| , ||:: تعداد افراد کیس:: 2 نفر ::|| , ||:: کنسولگری:: ابوظبی ::|| , ||:: ارسال فرم260:: July 02, ۲۰۱۵ :|| , ||:: کارنت شدن کیس::September 25, 2015 ::|| , ||:: دریافت نامه‌ی دوم:: October 27, 2015 ::|| , ||:: مصاحبه::dec ::|| , ||:: دریافت ویزا:: AP ::|| , ||:: ورود به آمریکا::__________ ::|-2|
با سلام
دوستان اگه نمونه نامه برای پیگیری وضعیت بعد از مصاحبه را در سایت قرار بدید ممنون میشم.
دوستان سلام
13 اردیبهشت یا همون 2 می تاریخ مصاحبه من است.
توی DS-260 من محل تولد پدرم را TALESH نوشتم.
فرم های ترجمه که گرفتم نام شهر را اشتباه زدم و باید طبق ترجمه رسمی Tavalesh باشه.
الان راهکار چی است و من باید چیکار کنم؟

❶ کيس نامبر  2016AS59XX‎
❷ سفارت آنکارا
❸ نامه اول 5 May
❹ مشاهده قبولی 22 May
❺ ارسال فرم 26 May
❻تعداد افراد منظور در کیس 1 نفر
❼مصاحبه 2 May
❽دریافت ویزا 4 May
❾ورود به آمریکا
❿دریافت گرین کارت
±جمع تقریبی هزینه ها 300 واکسن+300 ترجمه+150 پست مدارک به سفارت+600 دلار ویزا و مدیکال
✈ مقصد ایالت نوادا شهر لاس وگاس (برای شروع زندگی از زیر صفر!)

تشکر کنندگان:
(2016-03-27 ساعت 01:02)Amir.Mansoury نوشته:  دوستان سلام
13 اردیبهشت یا همون 2 می تاریخ مصاحبه من است.
توی DS-260 من محل تولد پدرم را TALESH نوشتم.
فرم های ترجمه که گرفتم نام شهر را اشتباه زدم و باید طبق ترجمه رسمی Tavalesh باشه.
الان راهکار چی است و من باید چیکار کنم؟

نگران نباش این اشتباه بسیار پیش پا افتاده است و بخصوص غیرعمدیست . کافیست در زمان مصاحبه به آن اشاره کنید تا آفیسر بصورت دستی در فرم شما اصلاح نماید . اونا با اشتباهات بسیار بزرگتر در کیسها مواجه شده اند .
در آرامش باشید
F4 Category‎
PD ‎2008
‎Case ‎No. ABD2010 ******
با نام کاربری sepidar

کیس لاتاری با کیس نامبر 2016xxx
تعداد نفرات 4/رویت قبولی هفته ی آخر می/ارسال فرم هفته ی اول جولای/ (دلیل تاخیر درمصاحبه)تغییر سفارت از آنکارا به ابوظبی توسط خودم/مصاحبه اوایل نوامبر/هردو دارای شغل دولتی و لیسانس غیرحساس/ برنده اصلی س ارتش/ آپدیت سفارت فردای مصاحبه/ آپدیت سیس 9 دسامبر 25 ژانویه 17 مارچ 22 مارچ/کلیرنس 22 مارچ/ ورود به نیویورک 28 اپریل/تاریخ رسیدن ssn یک هفته بعد/
تازه اول راهشه بقیه شم با خودشه/ فکرنکن هرچی از این دست بدی همونو از اون دست میگیری  حتما" صدبرابرشو میگیری
تشکر کنندگان: copol ، Amir.Mansoury

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان