کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نمونهٔ مکاتبه با کی سی سی (KCC) و سفارت
سلام دوستان ما نامه دعوت به مصاحبمون 25مارچ اومد مردادماه فرم ds-260 انلاک کردیم تا اسم فرزندم رو که تازه به دنیا اومده بود اضافه کردیم و تاییدیه هم گرفتیم ولی الان اسم فرزندم در نامه نیست از مدیران و پیکسوتان میخوام که منو راهنمایی کنند که چیکار باید کنم ؟
تشکر کنندگان:
(2016-03-27 ساعت 20:53)sara_ka نوشته:  سلام دوستان ما نامه دعوت به مصاحبمون 25مارچ اومد مردادماه فرم ds-260 انلاک کردیم تا اسم فرزندم رو که تازه به دنیا اومده بود اضافه کردیم و تاییدیه هم گرفتیم ولی الان اسم فرزندم در نامه نیست از مدیران و پیکسوتان میخوام که منو راهنمایی کنند که چیکار باید کنم ؟

سلام خدمت شما

نگران نباشید مشخصات نامه دوم طبق مشخصاتی که شما موقع ثبت نام میدید ارسال میشه . شما فرم 260 رو اصلاح کردید و تاییدیه اش رو گرفتید همون تاییدیه رو همراهتون ببرید کفایت میکنه .

موفق باشید
کیس نامبر : 2016AS2*** << مصاحبه : 17 نوامبر ابوظبی << وضعیت برنده اصلی خانم یکضرب + من AP  Cool
آپدیتها : 19نوامبر سایت سفارت 9 دسامبر و 25 ژانویه سایتCEAC وبالاخره کلیر در 4 فوریه بعد از 79 روز
ورود : بیست و یک اپریل - سوشال : یکماه بعد از ورود - پرداخت 165 دلار : دو هفته بعد از ورود - دریافت گرین کارت برنده اصلی : یکماه و نیم بعد از ورود - دریافت گرین کارت نفر دوم کیس : دو ماه بعد از ورود
تشکر کنندگان: sara_ka ، copol ، a_cute65
ای بابا من اسپل اسم فامیلم رو اشتباه زدم با پاسم تفاوت داره تازه الان دیدم
شماره کیس:##50
تاریخ رویت قبولی:اوایل مهر94
کنسولگری:آنکارا تغییر به ایروان
تعداد افراد منظور در کیس:1
ارسال فرمها سری اول:اوایل آبان94
کارنت شدن کیس:اوایل اسفند94
مصاحبه:21آپریل-2اردیبهشت95
دریافت کلیرنس:22 مرداد 95
دریافت ویزا:27آگست یا 6 شهریور95
ورود به آمریکا:اگر زنده باشیم
دریافت گرین کارت: اگه بریم آمریکا
جمع هزینه ها:تا الان تقریبا5،300،000هزار تومن
تشکر کنندگان:
ارسال ایمیل به سفارت آمریکا در آنکارا

با سلام

دوستان آیا آدرس ایمیل جهت ارتباط با سفارت را دارید؟

CA-Ankara@state.gov دلیور نمیشه !

❶ کيس نامبر  2016AS59XX‎
❷ سفارت آنکارا
❸ نامه اول 5 May
❹ مشاهده قبولی 22 May
❺ ارسال فرم 26 May
❻تعداد افراد منظور در کیس 1 نفر
❼مصاحبه 2 May
❽دریافت ویزا 4 May
❾ورود به آمریکا
❿دریافت گرین کارت
±جمع تقریبی هزینه ها 300 واکسن+300 ترجمه+150 پست مدارک به سفارت+600 دلار ویزا و مدیکال
✈ مقصد ایالت نوادا شهر لاس وگاس (برای شروع زندگی از زیر صفر!)

تشکر کنندگان: masod3
سلام.
دوستان من دعوت به مصاحبه شدم و نامه دومم آمده و سفارتم آنکاراست
برای تعیین دفتر پستی تو سایت میرم میزنه کستون آماده نیست
میشه اگه نمونه مکاتبه ای در این خصوص دارید بذارید
ضمنا این نامه رو باید به سفارت بزنم یاkcc
?قبولی2013 :
2013AS30XX -مصاحبه مارچ و جون  2 مرحله در آنکارا - برگه صورتی گرفتم وکلیرنس شدم.کلیر در sep -عدم دریافت ویزا بدلیل تکمیل ظرفیت

?قبولی2016 :
2016AS33XX-تاریخ رویت قبولی : 2016-MAY Sad
کیس قبولی هر دو بار همسرم -تعداد نفرات 3 نفر
ارسال فرم 21-MAY-2016
نامه دوم 21-JUN-2016
مصاحبه 1 آگوست آنکارا
خانم و بچه مون ویزا یک ضرب و من  آپ خوردم
آپدیتهای من:
?آپدیتها : 2 ,3 ,11آگوست
11 آگوست دوخطی
17 آگوست OR
18 آگوست ایمیل کلیری
19 آگوست تحویل پاس به پست
22-23 آگوست
24 آگوست ایشود

هزینه ها تا اینجا حدودا 15میلیون
ورود به امریکا :8 اکتبر .ارواین
آرزوی اخذ ویزا برای همه ی برندگان لاتاری
تشکر کنندگان:

سلام خدمت همه دوستان عزیز

سرانجام برنامه لاتاری 2016 با تمام اتفاقات خوب و بدش به پایان رسید .

به تمام دوستانی که موفق به دریافت ویزا شدند تبریک عرض میکنیم و خدمت دوستان عزیزی هم که به هر دلیلی موفق به دریافت ویزا نشدن پیشنهاد میکنیم که تسلیم نشن و از راههای دیگر برای رسیدن به هدف استفاده کنند .

تاپیکهای 2016 بسته خواهد شد .برندگان 2017 میتوانند از تاپیکهای DV-2017 برای تبادل اطلاعات استفاده کنند و دوستانی که میخوان برای برنامه لاتاری 2018 ثبت نام کنند میتوانند از تاپیکهای DV-2018 برای تبادل اطلاعات استفاده کنند .

برای تک تک دوستان آرزوی موفقیت داریم
کیس نامبر : 2016AS2*** << مصاحبه : 17 نوامبر ابوظبی << وضعیت برنده اصلی خانم یکضرب + من AP  Cool
آپدیتها : 19نوامبر سایت سفارت 9 دسامبر و 25 ژانویه سایتCEAC وبالاخره کلیر در 4 فوریه بعد از 79 روز
ورود : بیست و یک اپریل - سوشال : یکماه بعد از ورود - پرداخت 165 دلار : دو هفته بعد از ورود - دریافت گرین کارت برنده اصلی : یکماه و نیم بعد از ورود - دریافت گرین کارت نفر دوم کیس : دو ماه بعد از ورود
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان