کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ازدواج بعد از قبولی در لاتاری
(2016-03-31 ساعت 09:01)Amir.AA نوشته:  
(2016-03-29 ساعت 15:29)behzadsalehifar نوشته:  سلام به همگی
میخواستم بدونم کسی با این شرایط هست که موقع ثبت نام مجرد بوده ولی متاهل اعلام کرده و بعد از اعلام نتایج عقد کرده باشه!

سلام
اگر شما روز ثبت نام مجرد بودید ولی با این حال فرم رو به صورت متاهل پر کرده باشید، از نظر آفیسر دروغ تلقی میشه و روز مصاحبه حتما تاریخ عقدتون رو با تاریخ ثبت نام در لاتاری چک میکنه و تطبیق میده. اگر شما فرم ثبت نام رو بصورت متاهل پر کردید، باید تاریخ عقدتون، قبل از تاریخ ثبت نام باشه (حتی یک روز). نمیخوام نگرانتون کنم ولی حتما مدارک کافی با خودتون ببرید که ثابت بکنه شما قبل از تکمیل فرم ها رسما ازدواج کرده بودید. فکر می کنم دوستمون دقیقا متوجه منظور شما نشدن که شما گفتید قبل از ثبت نام مجرد بودید ولی فرم ثبت نام رو متاهل پر کردید. احتمالا فکر کردن منظورتون ازدواج بعد از ثبت نام در لاتاریه (یعنی فرم اولیه رو مجرد پر کردید ولی بعدا ازدواج کردید).
در این مورد میتونید ویدئوی مصاحبه با خانم س. گرو از وزارت خارجه آمریکا و توضیحات ایشون رو در این خصوص ببینید که عینا همین سوال از ایشون پرسیده میشه.

https://www.youtube.com/watch?v=8ADjpzsc4-0

(دقیقه ی 9 ویدئو)

سلام دوست عزيز بله من منظورتون رو اشتباه فهميدم منظور ما فرم اوليه بود كه مجرد پر كرديم و بعداز اعلام نتايج عقد و فرم ٢٦٠ رو متاهل پر كرديم و مشكل خاصي هم نبود دوستمون در بالا فكر ميكنم راهنماييهاي خوبي كردن موفق باشيد
//2016AS4*** Case مصاحبه  مارچ ابوظبي// تعداد ٢ نفر//وضعيت:ap//برنده اصلي همسر شغل كارمند شركت خصوصي خودم سربازي ار ت شغل ازاد
/آپدیت ها 21و22 اپریل 27 جولای با ایمیل 5 اگوست نفر دوم دوخطی 7 orاگوست   10 آگوست نفر اصلی دوخطی
به لطف خدا ١١ اگوست كلير
تشکر کنندگان: Amir.AA
با سلام خدمت دوستای گلم
یه داستان کوچیک براتون تعریف می کنم شاید به درد شما بخوره .
من زمان قبولی و پر کردن فرم 260 و حتی زمان مصاحبه مجرد بودم . حدود 1 ماه بعد از مصاحبه عقد کردم و مدارک ازدواج رو ارسال کردم . با توجه به دانسته های نصفه و نیمه خودم و یکم تحقیق فهمیدم همسرم باید بعد از حدود 3 سال با ویزای نامزدی به من ملحق بشه . ماه گذشته برای من ایمیل اومد که کلیر شدم . تنهایی به سفارت رفتم و مدیکالم رو تمدید کردم و بعدش با پست به سفارت ارسال کردم . (سفارت انکارا) . یک روز بعد از رسیدن بسته به سفارت (پنجشنبه) ایمیل اومد که روز 3 شنبه برای من و همسرم وقت مصاحبه گذاشتن . همسرم به سرعت خودش رو رسوند آنکارا و با هم رفتیم سفارت . بعد از کمی بازجویی از ما Smile آفیسر به من گفت فردا پاسپورتت رو به همراه ویزات از پست دریافت کن . اما همسرم رو به لیست افراد کیس من اضافه کرد و گفت شاید تا یکی دو ماه دیگه ویزاش صادر بشه . این یعنی نیاز نیست که 3 سال منتظر باشه تا من سیتیزن بشم .
حالا همه این داستان برای این بود که بگم ازدواج حتی بعد از مصاحبه هم شاید همسرتون رو با شما همراه کنه برای رفتن به ینگه دنیا
موفق باشید .
البته دعا کنید هم شما و هم همسر بنده زودی کلیر بشین که شادیمون 100 برابر بشه
شماره کیس  2016as21xx
تاریخ رویت قبولی: 15 می ‎2015‎
کنسولگری: انکارا
تعداد افراد منظور در کیس :2
ارسال فرمهای سری اول:  جولای
کارنت شدن کیس:اکتبر
مصاحبه: jan 5
دریافت ویزا: کلیرنس
کلیر : 16 می  Wink
دریافت ویزا من: 2 june
دریافت ویزای همسرم : سپتامبر
ورود به آمریکا: 2 نوامبر
دریافت گرین کارت:
جمع تقریبی هزینه‌ها: حدود 30 میلیون ناقابل
خدمت س - کارمند شرکت خصوصی کامپیوتری
همسرم کارمند دولت - کارشناس فناوری
تشکر کنندگان: amirak7 ، ELNAZ21 ، chakavakl ، matin.sh
سلام دوستان
اگر بعد از مصاحبه کسی ازدواج کنه چطور میشه برای همسرش گرین کارت بگیره؟؟؟؟
برای سفارت ارمنستان البته
تشکر کنندگان:
(2016-06-14 ساعت 13:11)mr1mra نوشته:  با سلام خدمت دوستای گلم
من زمان قبولی و پر کردن فرم 260 و حتی زمان مصاحبه مجرد بودم . حدود 1 ماه بعد از مصاحبه عقد کردم و مدارک ازدواج رو ارسال کردم . با توجه به دانسته های نصفه و نیمه خودم و یکم تحقیق فهمیدم همسرم باید بعد از حدود 3 سال با ویزای نامزدی به من ملحق بشه . ماه گذشته برای من ایمیل اومد که کلیر شدم . تنهایی به سفارت رفتم و مدیکالم رو تمدید کردم و بعدش با پست به سفارت ارسال کردم . (سفارت انکارا) . یک روز بعد از رسیدن بسته به سفارت (پنجشنبه) ایمیل اومد که روز 3 شنبه برای من و همسرم وقت مصاحبه گذاشتن . همسرم به سرعت خودش رو رسوند آنکارا و با هم رفتیم سفارت . بعد از کمی بازجویی از ما Smile آفیسر به من گفت فردا پاسپورتت رو به همراه ویزات از پست دریافت کن . اما همسرم رو به لیست افراد کیس من اضافه کرد و گفت شاید تا یکی دو ماه دیگه ویزاش صادر بشه . این یعنی نیاز نیست که 3 سال منتظر باشه تا من سیتیزن بشم .
حالا همه این داستان برای این بود که بگم ازدواج حتی بعد از مصاحبه هم شاید همسرتون رو با شما همراه کنه برای رفتن به ینگه دنیا
موفق باشید .

سلام دوست عزیز
بعد از مصاحبه شما چه مدارکیو برا سفارت فرستادین؟؟؟
یعنی پاسپورت همسرتون و عقدنامه فرستادین؟؟؟
ایمیل کردین؟ متن ایمیلتون میشه برای من بفرستین؟؟
تشکر کنندگان:
موفق باشید .

و اینکه چجوری 20 میلیون هزینه کردین؟؟؟
تشکر کنندگان:
موفق باشید .

واینکه شما برای سفارت ایمیل زدین یا KCC??
تشکر کنندگان:
دوستان کسی نمونه نامه رو میتونه بفرسته؟؟؟ لطفا
تشکر کنندگان:
(2015-12-06 ساعت 01:50)chakavakl نوشته:  دوستانی که میان این تایپیک من ازدواجم بعد از قبولی بود سفرناممو گذاشتم لینکشم تو امضام هست بخونید شاید کمکی باشه واستون هر سوالیم داشتین در خدمتتون هستم.

با عرض سلام.سرکار خانم من هرکاری کردم نتونستم سفرنامه شما رو پیدا کنم.امکانش هست زحمت بکشین و فایل رو دوباره اضافه کنید.ممنون میشم
تشکر کنندگان:
(2016-07-13 ساعت 17:21)farshad.r نوشته:  
(2015-12-06 ساعت 01:50)chakavakl نوشته:  دوستانی که میان این تایپیک من ازدواجم بعد از قبولی بود سفرناممو گذاشتم لینکشم تو امضام هست بخونید شاید کمکی باشه واستون هر سوالیم داشتین در خدمتتون هستم.

با عرض سلام.سرکار خانم من هرکاری کردم نتونستم سفرنامه شما رو پیدا کنم.امکانش هست زحمت بکشین و فایل رو دوباره اضافه کنید.ممنون میشم

https://www.mohajersara.org/forum/showthr...#pid683461
، کیس نامبر:2XXX&ارسال فرم:1 June &کارنت:12 August&مصاحبه:هفته سوم نوامبر ایروان
نتیجه:خودم یک ضرب و همسر جانAP(شغل شرکت خصوصی، سربازی نیرو هوایی ارتش)
ورود خودم به آمریکا:13می(4 روز مونده به انقضای ویزا،ریسک کردم که شاید ویزای همسرم بیاد... Sad )-دالاس-سوشال:14روز بعد از ورود،گرین کارت 28روز بعد از ورود

*آپدیت همسرم:٢۵ نوامبر، ٢١جولای از آمریکا(دو خطی)، ٢٢ جولای از سفارت،٢۵ جولای آپدیت تبدیل به OR ،کلیر بعد از 247 روز
گرفتن ویزا 12 آگوست Big Grin
سفرنامه
تشکر کنندگان:
(2016-06-17 ساعت 23:01)farzan1987 نوشته:  دوستان کسی نمونه نامه رو میتونه بفرسته؟؟؟ لطفا

I got married .../.../... . Could you please guide me how should I add my husband to my case?
My interview is scheduled for .../.../... , I'd be more thankful if my husband and I have interview appointment on the same date.
من اولین بار این متنو فرستادم بعدم اونا جواب دادن که عکس پاسپورت همسرمو واسشون بفرستم وقتی فرستادم جواب دادن که فرممو باز کردن که آپدیتش کنم و هم اینکه واسه همسرمم فرمو پر کنم
، کیس نامبر:2XXX&ارسال فرم:1 June &کارنت:12 August&مصاحبه:هفته سوم نوامبر ایروان
نتیجه:خودم یک ضرب و همسر جانAP(شغل شرکت خصوصی، سربازی نیرو هوایی ارتش)
ورود خودم به آمریکا:13می(4 روز مونده به انقضای ویزا،ریسک کردم که شاید ویزای همسرم بیاد... Sad )-دالاس-سوشال:14روز بعد از ورود،گرین کارت 28روز بعد از ورود

*آپدیت همسرم:٢۵ نوامبر، ٢١جولای از آمریکا(دو خطی)، ٢٢ جولای از سفارت،٢۵ جولای آپدیت تبدیل به OR ،کلیر بعد از 247 روز
گرفتن ویزا 12 آگوست Big Grin
سفرنامه
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
ممنون میشم این سوالمو جواب بدید
من برنده ی 2017 هستم و می خوام سال 96 نزدیکایه زمانه دریافت ویزام عقد کنم. سوالم اینه که بعد از عقد و دریافت ویزا میتونم برم آمریکا و حضوره خودمو ثبت کنم و برای 1 ماه بمونم و همزمان پروندهی خانمم رو هم همونجا به جریان بندازم بعدش برگردم ایران تا پروسه ی یکی دوساله ی ویزای خانم درست بشه؟ سوالم اینه که این مدتی که ویزای خانم درست بشه من باید ایران باشم یا آمریکا؟ البته بگم اگر ایران باشم میدونم که باید هر 6 ماه یک سفر به آمریکا برای جلوگیری از ابطال ویزای خودم داشته باشم.
لطفا راهنماییم کنید ممنونم
کیس نامبر: 41XX
روئیت نتیجه: 2 می Big Grin
ارسال فرم 260: 13 می
آنلاک: 7 آگوست برای تغییر شماره پاسپورت
تعداد افراد کیس: 1
تاریخ کارنتی: 10 ژانویه
مصاحبه: تغییر از آنکارا به ابوظبی از طرف خود KCC
آپدیت ها:
تشکر کنندگان:
با سلام

من از برندگان ‎2017‎ هستم و تاریخ مصاحبه من برای سوم نوامبر مشخص شده. با توجه به اینکه کیس نامبر من خیلی پایین بود من و نامزدم تصمیم گرفتیم بعد از اعلام زمان مصاحبه من ازدواج کنیم و به سفارت اطلاع بدیم. از طرفی گویا گزینه دومی هم وجود داره که میشه من مجرد برم مصاحبه و بعد از مصاحبه برگردم ایران و ازدواج کنم و مجددا به همراه همسرم برای مصاحبه برم...
در حال حاضر سوال من این هست که فارغ از بحث هزینه کدوم گزینه بهتره؟ آیا گزینه دوم بهتر نیست؟ چون من در اون حالت ویزا رو گرفته ام از قبل و فقط در صورتی که بخوان به همسرم هم ویزا بدن اون ویزای قبلی باطل خواهد شد!

ممنون میشم اگر تجربه مشابه ای رو دیده اید یا خودتون داشتین راهنمایی کنید. با تشکر از دوستان
‎شماره كيس:2017as000002xx‎
تاریخ رویت قبولی ‎: 9 may‎
‎تعداد افراد : 1‎
کنسولگری : آنکارا
تاریخ ارسال فرم: 20 may‎
کارنت شدن کیس: 9 Aug‎
تاریخ دریافت نامه دوم: 20 sep‎
تاریخ مصاحبه nov 3‎
نتیجه : یک ضرب
مقصد: کالیفرنیا
تاریخ اولین ورود:‎
تاریخ دریافت سوشال سکیوریتی :
تاریخ دریافت گرین کارت ‎:
تشکر کنندگان:
(2016-09-25 ساعت 17:35)Mhb_n نوشته:  با سلام

من از برندگان ‎2017‎ هستم و تاریخ مصاحبه من برای سوم نوامبر مشخص شده. با توجه به اینکه کیس نامبر من خیلی پایین بود من و نامزدم تصمیم گرفتیم بعد از اعلام زمان مصاحبه من ازدواج کنیم و به سفارت اطلاع بدیم. از طرفی گویا گزینه دومی هم وجود داره که میشه من مجرد برم مصاحبه و بعد از مصاحبه برگردم ایران و ازدواج کنم و مجددا به همراه همسرم برای مصاحبه برم...
در حال حاضر سوال من این هست که فارغ از بحث هزینه کدوم گزینه بهتره؟ آیا گزینه دوم بهتر نیست؟ چون من در اون حالت ویزا رو گرفته ام از قبل و فقط در صورتی که بخوان به همسرم هم ویزا بدن اون ویزای قبلی باطل خواهد شد!

ممنون میشم اگر تجربه مشابه ای رو دیده اید یا خودتون داشتین راهنمایی کنید. با تشکر از دوستان

حالت دوم یعنی ازدواج با فرد داری گرین کارت حدود دو سال زمان میبره. اگه حال و حوصله لانگ دیستنس رو دارید و دلتون تنگ نمیشه یا میخواید پاس سفید بگیرید و برگردید ایران پیش همسرتون بمونید تا موقع مصاحبه ایشون که بله، به لحاظ تئوری مشکلی نداره این کار.
کیس: 2017AS15XX
نتیجه: ۶ می
ارسال فرم: ۲۶ می
کارنت: ۹ آگوست
نامه دوم: ۲۲ سپتامبر
مصاحبه: هفته اول نوامبر، ایروان/ AP / آپدیت سیس ۱۵ نوامبر / ۱۲ ژانویه بخاطر ایمیل، یه ایمیل تو فوریه، یه ایمیل هم ۲۱ مارچ همه جوابها تکراری  و منتظر باشید تا اعلام کنیم / آپدیت دو خطی و اولین آپدیت از سمت خودشون ۸ می/ کلیر ۱۰ می/آپدیت تحویل پاسپورت ۱۵ می/ تحویل مدیکال جدید ۱۷ می/ ۱۸ می صدور ویزا/ ۱۹ می تحویل پاسپورت از پست
سفرنامه
تشکر کنندگان: Ali Sepehr
(2016-09-26 ساعت 14:21)TiredAdmin نوشته:  

حالت دوم یعنی ازدواج با فرد داری گرین کارت حدود دو سال زمان میبره. اگه حال و حوصله لانگ دیستنس رو دارید و دلتون تنگ نمیشه یا میخواید پاس سفید بگیرید و برگردید ایران پیش همسرتون بمونید تا موقع مصاحبه ایشون که بله، به لحاظ تئوری مشکلی نداره این کار.

با سلام
دوست عزيزم منظور من از حالت دوم قبل از سفر به آمريكا و گرفتن گرين كارت هست در واقع منظور من مصاحبه مجدد هست قبل از وارد شدن به خاك آمريكا
‎شماره كيس:2017as000002xx‎
تاریخ رویت قبولی ‎: 9 may‎
‎تعداد افراد : 1‎
کنسولگری : آنکارا
تاریخ ارسال فرم: 20 may‎
کارنت شدن کیس: 9 Aug‎
تاریخ دریافت نامه دوم: 20 sep‎
تاریخ مصاحبه nov 3‎
نتیجه : یک ضرب
مقصد: کالیفرنیا
تاریخ اولین ورود:‎
تاریخ دریافت سوشال سکیوریتی :
تاریخ دریافت گرین کارت ‎:
تشکر کنندگان:
(2016-09-26 ساعت 21:39)Mhb_n نوشته:  
(2016-09-26 ساعت 14:21)TiredAdmin نوشته:  

با سلام
دوست عزيزم منظور من از حالت دوم قبل از سفر به آمريكا و گرفتن گرين كارت هست در واقع منظور من مصاحبه مجدد هست قبل از وارد شدن به خاك آمريكا

اینکار شدنیست و همین سال 2016 از مشتریان پاریزتراول انجامش دادند.
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان: Mhb_n

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان