کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گردهمایی برندگان ۲۰۱۶
(2015-06-27 ساعت 17:46)farzadakshi1 نوشته:  
(2015-06-18 ساعت 18:51)jahanshahloo نوشته:  خبربدی دارم از انکارا مثل اینکه مشکل سیستم هنوز برطرف نشده و پابرجاست و اینکه گفتن بیاد پاسپورتونو بگیرید برگردید ممکنه ۲ ۳ هفته طول بکشه این مشکل تو نامه نوشتن این مطلبو
که سیستم اصلی مشکل داره
مگه اصلا قرار بوده پاسپورت بفرستیم سفارت ؟ مگه نباید منتظر نامه دوم بشیم؟
دوست عزیز این مورد مربوط به دوستانی هست که پس از اعلام کلیر شدن و یا شامل ویزای یکضرب شدن پاسپورت هاشون رو به سفارت تحویل دادن تا ویزاشون در اون بخوره.
[font=Courier]
CN: 2015AS84XX ●● 2 PERSON ●● CURRENT: N E V E R
[/font]
[font=Courier]
لاتاری از آغاز تا پایان ●● جستجو در مهاجرسرا ●● کاربر حرفه ای مهاجرســـرا ●● راهنمای لاتـــاری
[/font]
تشکر کنندگان: Nightsky007 ، arminbhz ، matin86
شماره کیس:###2016AS5
تاریخ رویت قبولی: 5 می
کنسولگری: آنکارا
تعداد افراد منظور در کیس :۱
ارسال فرمهای سری اول: 5 جون - بعد از آنلاک کردن مجدد 30 جون
کارنت شدن کیس:
مصاحبه:
دریافت کلیرنس:
دریافت ویزا:
ورود به آمریکا:
دریافت گرین کارت:
جمع تقریبی هزینه‌ها:
شماره کیس:AS201600005xxx
تاریخ رویت قبولی: ۵ می
کنسولگری: آنکارا
تعداد افراد منظور در کیس :۲
ارسال فرمهای سری اول: ۵ جون - بعد از آنلاک کردن مجدد 30 جون
کارنت شدن کیس: February
مصاحبه: 28 April
دریافت کلیرنس: خودم AP
دریافت ویزا: خانم يك ضرب ويزا گرفت
ورود به آمریکا:
دریافت گرین کارت:
جمع تقریبی هزینه‌ها:
تشکر کنندگان: matin86
(2015-05-09 ساعت 01:52)آنیسا91 نوشته:  سلام..من از اهواز هستم و قبول شدم..بار اولم بود که شرکت میکردم..خیلی خوشحالم...بلاخره قانون جذب که بهش اعتقاد دارم جواب داد ...
آفرین قانون جذب و انرژی مثبت... دقیقا عین بنده ایمان داشتید.. تبریک
(2015-05-11 ساعت 10:09)syrene1685 نوشته:  
(2015-05-09 ساعت 01:52)آنیسا91 نوشته:  سلام..من از اهواز هستم و قبول شدم..بار اولم بود که شرکت میکردم..خیلی خوشحالم...بلاخره قانون جذب که بهش اعتقاد دارم جواب داد ...
آنیسا خانوم این قانون جذب چطور در مورد ما که بشدت ازش کار کشیدیم جواب نداد؟ میشه بفرمایید چیکارا کردین دقیقا؟ ممنونم

کیس:***2016as2- رویت قبولی: 12may - کنسولگری: آنکارا تغییر به ابوظبی - تعداد افراد: 1- ارسال فرم: 26 may- کارنت شدن :12 آگوست- نامه دوم:30 سپتامبر - مصاحبه: 2 نوامبر - وضعیت:AP سربازی س.پ - آپدیت: 4 نوامبرسایت سفارت. 9 دسامبر ceac - دریافت ویزا نزدیک به پنج ماه طول کشید..ورود به امریکا : :  24 April
تشکر کنندگان: babak82 ، nazi56
سلام.
لطفا اگر دوستی هست از استان اصفهان که در گردهمایی 2016 شرکت داشته و سی دی همایش رو داشتند به بنده حتما اطلاع بدن که استفاده کنیم. چون متاسفانه سی دی ها تمام شده.
سپاسگزارم
کیس:***2016as2- رویت قبولی: 12may - کنسولگری: آنکارا تغییر به ابوظبی - تعداد افراد: 1- ارسال فرم: 26 may- کارنت شدن :12 آگوست- نامه دوم:30 سپتامبر - مصاحبه: 2 نوامبر - وضعیت:AP سربازی س.پ - آپدیت: 4 نوامبرسایت سفارت. 9 دسامبر ceac - دریافت ویزا نزدیک به پنج ماه طول کشید..ورود به امریکا : :  24 April
تشکر کنندگان:
سلام..، ارشان پناهی هستم از شیرلز.، میخواستم بدونم برا شهرستانها گردهمایی نداریید. ویا مشاور تلفنی که بتونیم کمک بگیریم،،،، سپاس
تشکر کنندگان: matin86
دوستان سلام ،من ارشان هستم و برنده 2016 از شیراز،،، ثنبت نام کردم و کانفرمیشن رو هم دریافت کردم برای مراحل بعد باید چیکار کنم...ایا زود هست یا اینکه برای واکسن اقدام کنم،،، یا اینکه باید منتظر ایمیل خاصی باشم،، لطفا راهنماییم کنید؟
تشکر کنندگان: ALIREZA_DEN ، nazi56 ، matin86
(2015-07-16 ساعت 07:47)ارشان پناهی نوشته:  دوستان سلام ،من ارشان هستم و برنده ۲۰۱۶ از شیراز،،، ثنبت نام کردم و کانفرمیشن رو هم دریافت کردم برای مراحل بعد باید چیکار کنم...ایا زود هست یا اینکه برای واکسن اقدام کنم،،، یا اینکه باید منتظر ایمیل خاصی باشم،، لطفا راهنماییم کنید؟

درود دوست عزيز اگه حدود كيس نامبرتونا بگيد دوستان ميتونن بهتر راهنمايي كنن ولي در كل بايد منتظر كارنت شدن باشيد و براي واكسن ها هم با توجه به كيستون برنامه ريزي كنيد چون بعضي از واكسن ها چند مرحله اي هستند و حدود 6-7 ماه طول ميكشن موفق باشيدShy
CN: 2016AS00003*** --ANKARA--> ABU DHABI -- 1 PERSON -- DS260: 8 May -- Unlock and re-submit : 1 Aug --CURRENT: November 9th --2ed Letter: November 17th -- INTERVIEW:First Week Of Jan visa :OK --  Enter US:March- 11 - 2016
تشکر کنندگان: humsun
سلام تبریک عرض میکنم
تشکر کنندگان:
دوستان عزیز

لطفاً در فضای مجازی به چشم های خودتان نیز اعتماد نکنید.

اخیراً تعدادی کاربر نما با ارائه مشخصات جعلی و دروغین برنده شدن و ارسال تعداد زیادی پست در جهت طبیعی جلوه دادن این امر یافت شدند و از حضور در سایت محروم شدند که اهدافی جز اخاذی ، تعریف از کسانی که سابقه ی حقوقی و کیفری مشخصی دارند و در نهایت سودجویی و سو استفاده از برندگان عزیز را ندارند.

به شخصه بعنوان یک هموطن ایرانی نه شخصیت حقوقی مهاجرسرا از شما دوستان عاجزانه تقاضامندم که براحتی به افراد در محیط مجازی اعتماد نکنید و همچنین از پذیرفتن پیشنهاد های اغوا گرانه خلاف قانون بشدت خودداری نمایید و گول افرادی که می گویند مشکلی بوجود نمی آید و غیره را نخورید.

هیچ کسی جز شما دلسوز پرونده مهاجرتیتان نیست و در صورتی که کوچکترین اطلاعاتی از شما بدست افراد نا اهل بیفتد حتی اگر سواستفاده ای هم نتواند کند لااقل می تواند با اعصاب و روح شما بازی کند و در این جو استرس لاتاری شما را با مشکلات روحی دست به گریبان کند.

با تشکر از حسن دقت شما عزیزان
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان: arminbhz ، Amir.AA ، matin86 ، badsajad ، afkar.margbar ، D$A$N ، Mehdi0065
سلام.کسی اطلاع داره چطور میشه از رسیدن مدارک به سفارت آمریکا در آنکارا مطلع شد؟منظورم مدارکیه که پست کردیم
تشکر کنندگان:
(2015-09-10 ساعت 18:47)Scorsizi5374 نوشته:  سلام.کسی اطلاع داره چطور میشه از رسیدن مدارک به سفارت آمریکا در آنکارا مطلع شد؟منظورم مدارکیه که پست کردیم

سلام
دوست عزیز هر سوال رو در تاپیک خاص خودش مطرح کنید.
بهترین راه مراجعه به همون مرکز پستی هست که مدارک رو از اون طریق ارسال کردید. معمولا با داشتن کد پیگیری از طریق سایت قابل پیگیریست.
موفق باشید
CN: AS64XX >>> FIRST LETTER: MAY 10 >>> DS-260: JUNE 14 >>> PERSON: 1 >>> EMBASSY: YEREVAN >>> CURRENT: MARCH 09 >>> INTERVIEW: MAY 10 >>> VISA ISSUANCE: MAY 13
تشکر کنندگان: Neda Gh
ممنون.ولی رسیدن مدارک تا آنکارا رو پیگیری کردم،منظورم رسیدن به سفارته

فرستاده شده از C6602ِ من با Tapatalk
تشکر کنندگان:
(2015-09-12 ساعت 07:30)Scorsizi5374 نوشته:  ممنون.ولی رسیدن مدارک تا آنکارا رو پیگیری کردم،منظورم رسیدن به سفارته

خواهش میکنم. زیاد وسواس به خرج ندید. اگر با پست معتبر فرستادید و تا آنکارا پیگیری کردید، قطعا به سفارت هم رسیده. نهایتا برای کسب اطمینان میتونید از طریق ایمیل به سفارت پیگیری کنید.
CN: AS64XX >>> FIRST LETTER: MAY 10 >>> DS-260: JUNE 14 >>> PERSON: 1 >>> EMBASSY: YEREVAN >>> CURRENT: MARCH 09 >>> INTERVIEW: MAY 10 >>> VISA ISSUANCE: MAY 13
تشکر کنندگان: Siamak ، matin86 ، Neda Gh
ممنون.

تشکر کنندگان:
سلام به همه دوستان
نمیدونم اینجا باید این مطلب رو بنویسیم یا جای دیگه ببخشید
در خصوص لاتاری 2017 اطلاعاتی میخواستم .
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان