کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ترجمه رسمی مدارک، دارالترجمه و ...
(2016-05-13 ساعت 16:43)Lilimamali نوشته:  سلام. یه سوالی داشتم. من دیپلمم کارو دانش هست. و هم فوق دیپلم دارم و هم لیسانس.
شنیدم دیپلم کارو دانش رو قبول نمیکنن. درسته؟؟ یعنی من رد میشم؟ لطفا یکی راهنمایی کنه؟!!

سلام.یعنی دیپلمتون ۱۱ ساله است؟
کیس نامبر =   **44
?تعداد افراد کیس =4نفر
تاریخ مصاحبه =4feb
وضعیت = پدر AP
سه نفر دیگه یکضرب
شرایط پدرم =
سربازی=س
مدرک= لیسانس مهندسی مکانیک
شرکت نیمه دولتی
اپدیت ها =
سفارت=4feb
سیس = 27jun(به خاطر ایمیل ) ،9feb
و در نهایت بعد از8ماه تقریبا انتظار پدرم موفق به دریافت ویزا شد و یک ماه بعد به جمع ما در امریکا پیوست
زندگی به مدت 8ماه در امریکا (هیوستون،تگزاس)_گرفتن پاس سفید _5اسفند مجددا عازم امریکا (لس انجلس_کالیفرنیا)
5 شهریور 1400 سفر مجدد بعد از دو سال غیبت
ارزوی سعادت و کلیر شدن براتون دارم ?
تشکر کنندگان:
(2016-05-13 ساعت 17:49)saraza نوشته:  
(2016-05-13 ساعت 16:43)Lilimamali نوشته:  سلام. یه سوالی داشتم. من دیپلمم کارو دانش هست. و هم فوق دیپلم دارم و هم لیسانس.
شنیدم دیپلم کارو دانش رو قبول نمیکنن. درسته؟؟ یعنی من رد میشم؟ لطفا یکی راهنمایی کنه؟!!

بله. چون پیش دانشگاهی نرفتم. فوق دارم و لیسانس
و اینکه 10 سال سابقه کاری هم دارم و بیمه.
کیس: ‎2017AS38XX‎
تعداد اعضاء : 2 نفر
تاریخ مشاهده نتیجه: 3 May
تاریخ ارسال فرم: 24 May
کارنت شدن کیس: 12 Dec
تاریخ نامه دوم:  ‎20 Dec
محل مصاحبه: آنکارا تغییر به ابوظبی
تاریخ مصاحبه : 21 Feb
ویزا دریافت شد. Shy
تشکر کنندگان:
(2016-05-13 ساعت 17:53)Lilimamali نوشته:  
(2016-05-13 ساعت 17:49)saraza نوشته:  

بله. چون پیش دانشگاهی نرفتم. فوق دارم و لیسانس
و اینکه 10 سال سابقه کاری هم دارم و بیمه.
یکی از اشناهای من هم شرایطی مثل شما را داشت الان هم امریکاس این جریان مال تقریبا دوسال پیشه .
کیس نامبر =   **44
?تعداد افراد کیس =4نفر
تاریخ مصاحبه =4feb
وضعیت = پدر AP
سه نفر دیگه یکضرب
شرایط پدرم =
سربازی=س
مدرک= لیسانس مهندسی مکانیک
شرکت نیمه دولتی
اپدیت ها =
سفارت=4feb
سیس = 27jun(به خاطر ایمیل ) ،9feb
و در نهایت بعد از8ماه تقریبا انتظار پدرم موفق به دریافت ویزا شد و یک ماه بعد به جمع ما در امریکا پیوست
زندگی به مدت 8ماه در امریکا (هیوستون،تگزاس)_گرفتن پاس سفید _5اسفند مجددا عازم امریکا (لس انجلس_کالیفرنیا)
5 شهریور 1400 سفر مجدد بعد از دو سال غیبت
ارزوی سعادت و کلیر شدن براتون دارم ?
تشکر کنندگان: Lilimamali
سلام دوستان
همسر من مدركش فوق ليسانسه اما دانشگاه سراسري خونده و فعلا هم مدركش گيره.بايد بخره.ايا حتما بايد روز مصاحبه تا اخرين مدرك رو ببره؟؟

و اينكه مدرك موقت رو داره اما دارالترجمه ميكه موقت رو ترجمه نميكنيم.

پول زوره خدايي اين قد پول الانه بخوايم به دانشگاه بديم
تشکر کنندگان:
سلام کسی میدونه کپی از تمام صفحات پاسپورت باید برد برای مصاحبه با فقط صفحه اول؟
تشکر کنندگان:
(2016-05-14 ساعت 14:17)پرشین20 نوشته:  سلام کسی میدونه کپی از تمام صفحات پاسپورت باید برد برای مصاحبه با فقط صفحه اول؟

شما از تمام صفحات کپی بگیر ولی بعضی از دوستان که رفتن مصاحبه نوشتن صفحه اول روبعنوان مدرک برداشتن .
شماره کیس2016AS7000//کنسولگری: Ankaraتغییربه>>>Abu dhabi// افراد منظور در کیس:3//
مصاحبه اواسط جون //کلییر 11آگوست //دریافت ویزا 23آگوست
تشکر کنندگان: پرشین20
(2016-05-14 ساعت 16:16)golia نوشته:  
(2016-05-14 ساعت 14:17)پرشین20 نوشته:  سلام کسی میدونه کپی از تمام صفحات پاسپورت باید برد برای مصاحبه با فقط صفحه اول؟

شما از تمام صفحات کپی بگیر ولی بعضی از دوستان که رفتن مصاحبه نوشتن صفحه اول روبعنوان مدرک برداشتن .

در متنی که برای شما ارسال خواهد شد نوشته که صفحجه مشخصات شما مورد نیاز است
CN:8**✈IV:Oct.2015✈Per:2✈Status:Clear(A.P.146Day) 4-Mar
Entrance:Houston,TX✈Visa22-March-2016:
Entrance به امید خدا ابتدای Sep.2016
سفرنامه
.pdf   Lottery Az Ghaboli ta CEAC Ankara.pdf (اندازه 29.79 MB / تعداد دانلود: 6,487)
تشکر کنندگان: ed2008
کدوم متن ما هفته دیگه مصاحبه داریم!
تشکر کنندگان:
اساتید محترم لطفا جواب بدن
ایا مدارک پدر مادر رو باید ترجمه کرد و به سفارت فرستاد؟
اخه خودتون گفتین گواهی فوتشون لازمه...
منتظر جوابتون هستم
شماره کیس:    68xx   تاریخ رویت قبولی:   2015 ‎20 may
کنسولگری:     ‎Ankara     تعداد افراد منظور در کیس :    1
ارسال فرمهای سری اول:    26may   
کارنت شدن کیس:   ‎10 April.
نامه دوم : ۲۲ April
مصاحبه:            2jun2016       
دریافت ویزا:       ورود به آمریکا:           دریافت گرین کارت:
وضعیت : سربازی معافی.        شغل : دارای شرکت خصوصی. بدونه سابقه کار دولتی      مدرک تحصیلی : کارشناسی برق
مجرد
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
من مدرک لیسانسمو آزاد کردم ولی برای مدرک ارشد باید مبلغ زیادی بپردازم. خواستم ببینم امکانش هست برای مصاحبه مدرک ارشدم همون گواهی موقت رو ترجمه کنم؟ اصلا نیاز به بردن دانشنامه ارشد برای مصاحبه هست؟
2016AS74##‎
رویت قبولی: 2015 20 May
ارسال فرم :2015  15 July
تاريخ مصاحبه: june 30 2016
تعداد کیس ‎: ‎ 2نفر
سفارت : انتقال از آنکارا به ایروان
تشکر کنندگان:
(2016-05-16 ساعت 10:18)khaleghian نوشته:  سلام دوستان
من مدرک لیسانسمو آزاد کردم ولی برای مدرک ارشد باید مبلغ زیادی بپردازم. خواستم ببینم امکانش هست برای مصاحبه مدرک ارشدم همون گواهی موقت رو ترجمه کنم؟ اصلا نیاز به بردن دانشنامه ارشد برای مصاحبه هست؟

دوست عزیز گواهی موقتو ترجمه نمی کنن.منم مشکل شمارو داشتم بایستی بخرم.شما میدونید برای گرفتن مدرک ارشد اصل مدرک لیسانستونو دانشگاه میگیره.من اینجا خوندم ک دوستان همه اصل مدارکشون لیسانس و ارشدو با خودشون میبرن اما چطور امکان داره چون دانشگاه دوره ارشدم میگه اصل لیسانسو بیار تا مدرک ارشدو بدیم
تشکر کنندگان: یاسمن77

کلا مدارک رو (شامل شناسنامه، دانشنامه و غیره) باید از رو اصلش کپی ببریم یا از روی ترجمه شده کپی کنیم؟ یا هردو؟
تشکر کنندگان:
(2016-05-16 ساعت 17:24)satellite نوشته:  

کلا مدارک رو (شامل شناسنامه، دانشنامه و غیره) باید از رو اصلش کپی ببریم یا از روی ترجمه شده کپی کنیم؟ یا هردو؟
پيوست ترجمه مدارك شما كپي أصل مدرك هست
شماره کیس2016AS7000//کنسولگری: Ankaraتغییربه>>>Abu dhabi// افراد منظور در کیس:3//
مصاحبه اواسط جون //کلییر 11آگوست //دریافت ویزا 23آگوست
تشکر کنندگان: satellite
(2016-05-16 ساعت 15:00)avatar13 نوشته:  

دوست عزیز گواهی موقتو ترجمه نمی کنن.منم مشکل شمارو داشتم بایستی بخرم.شما میدونید برای گرفتن مدرک ارشد اصل مدرک لیسانستونو دانشگاه میگیره.من اینجا خوندم ک دوستان همه اصل مدارکشون لیسانس و ارشدو با خودشون میبرن اما چطور امکان داره چون دانشگاه دوره ارشدم میگه اصل لیسانسو بیار تا مدرک ارشدو بدیم

اگه در حال تحصیل باشی میگیرن ولی وقتی فارغ التحصیلی فقط برای گرفتن دانشنامه ارشد، دانشنامه قبلی رو میگیرن و دوباره پس میدن.
نزدیک 1 تومن من برای کارشناسی هزینه دادم حالا هم برای ارشد 6 تومن باید بدم... والا شبانه میخوندم کمتر هزینه میشدSad
2016AS74##‎
رویت قبولی: 2015 20 May
ارسال فرم :2015  15 July
تاريخ مصاحبه: june 30 2016
تعداد کیس ‎: ‎ 2نفر
سفارت : انتقال از آنکارا به ایروان
تشکر کنندگان:
(2016-05-17 ساعت 08:53)khaleghian نوشته:  
(2016-05-16 ساعت 15:00)avatar13 نوشته:  

اگه در حال تحصیل باشی میگیرن ولی وقتی فارغ التحصیلی فقط برای گرفتن دانشنامه ارشد، دانشنامه قبلی رو میگیرن و دوباره پس میدن.
نزدیک 1 تومن من برای کارشناسی هزینه دادم حالا هم برای ارشد 6 تومن باید بدم... والا شبانه میخوندم کمتر هزینه میشدSad
ممنونم دوست عزیز یعنی مدرک لیسانسمو براشون بفرستم بهم برمیگردونند(خدا کنه). امیدوارم در ایروان ویزا یکضرب بگیرید Smile فعلا منتظرم تا کارشناسان برآورد کنند چقدر برای ارشد باید پول بدم.چون منم میخوام ایروان بزنم پیگیر شما خواهم بود لطفا سفرنامه فراموش نشه.البته برای مصاحبه من احتمالا سال دیگه میشه (کیس نامبر من شش هزاره)
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان