کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نداشتن اسپانسر و راه حل ه‍ا
سلام
دوستان کسی میدونه وقتی از بانک سامان تقاضای تمکن مالی میکنی یک فرم بهمون میدهند که پر کنیم و یک سوالش این هست احتراما و خواهشمند است نسبت به صدور ۱فقره گواهی تملکن مالی به زبان لاتین با توجه به اطلاعات مربوط به حساب زیر
جهت ارایه به .................................................... به منظور ................................................ اقدام نمایید

حالا باید در جاهای خالی (نقطه چین ) چی بنویسیم ؟
کیس من مال گرین کارت هست و نمیدونم باید چی بنویسم

ممنون دوستان راهنمایی کنید
CN: 2016AS26XX ●●● YEREVAN ●●● DS-260: ۸ June ۲۰۱۵ ●●● ۱ PERSON ●●● CURRENT: 12 Agu 2015 ●●● INTERVIEW: N/A
تشکر کنندگان:
این قسمت ها رو خالی بذارید. خودشون می نویسن To Whom It May Concern (یعنی به هرفردی که ممکن است مربوط باشد). اگر هم خواستین همین رو در قسمت "جهت ارائه به" بنویسید شاید کارمند بانک ناشی باشه. این یه اصطلاحه که توی نامه نگاری های رسمی انگلیسی در مواقع لزوم به کار میره. اینجوری اگر سفارت عوض بشه و... نیازی به تغییر نامه نیست.
تنها دو روز در سال هست که نمیتونی هیچ کاری بکنی‌! یکی‌ دیروز و یکی‌ فردا . . .
تشکر کنندگان: ed2008 ، Amir.AA ، humsun
(2015-10-26 ساعت 19:44)victor2016 نوشته:  این قسمت ها رو خالی بذارید. خودشون می نویسن To Whom It May Concern (یعنی به هرفردی که ممکن است مربوط باشد). اگر هم خواستین همین رو در قسمت "جهت ارائه به" بنویسید شاید کارمند بانک ناشی باشه. این یه اصطلاحه که توی نامه نگاری های رسمی انگلیسی در مواقع لزوم به کار میره. اینجوری اگر سفارت عوض بشه و... نیازی به تغییر نامه نیست.

سلام
مرسی victor2016 جان خیلی کمک کردی
ممنون
CN: 2016AS26XX ●●● YEREVAN ●●● DS-260: ۸ June ۲۰۱۵ ●●● ۱ PERSON ●●● CURRENT: 12 Agu 2015 ●●● INTERVIEW: N/A
تشکر کنندگان: victor2016
سلام
آیا برای ابوظبی نامه دوم که رویت شد زمان مناسبی ست که برای تمکن مالی اقدام کنم؟
تشکر کنندگان:
(2015-10-27 ساعت 01:56)nana7799 نوشته:  سلام
آیا برای ابوظبی نامه دوم که رویت شد زمان مناسبی ست که برای تمکن مالی اقدام کنم؟

سلام
تاریخ گواهی تمکن مالی هر چقدر که به زمان مصاحبتون نزدیک باشه بهتره. بین یک هفته تا یک ماه، فاصله زمانی مناسبی هستش. توصیه میکنم یک هفته به مصاحبه اقدام کنید.
موفق باشید
CN: AS64XX >>> FIRST LETTER: MAY 10 >>> DS-260: JUNE 14 >>> PERSON: 1 >>> EMBASSY: YEREVAN >>> CURRENT: MARCH 09 >>> INTERVIEW: MAY 10 >>> VISA ISSUANCE: MAY 13
تشکر کنندگان: ed2008 ، victor2016 ، sepideh1234 ، j.modarres ، ehsan TT
سلام و ممنون از راهنمایی هاتون...من هم خانوم هستم هم مجرد... شغلم هم تدریس خصوصی زبانه....به نظر شما به اسپانسر احتیاج دارم؟؟؟ ندارم اسپانسر متاسفانه!!!!!!!!!! چیکار کنم؟؟؟
تشکر کنندگان:
(2015-10-31 ساعت 00:02)farzaneh_saremi نوشته:  سلام و ممنون از راهنمایی هاتون...من هم خانوم هستم هم مجرد... شغلم هم تدریس خصوصی زبانه....به نظر شما به اسپانسر احتیاج دارم؟؟؟ ندارم اسپانسر متاسفانه!!!!!!!!!! چیکار کنم؟؟؟
سلام خانم محترم
شما با داشتن گواهی تمکن مالی معتبر صادره از بانک دولتی یا خصوصی به اسپانسر نیازی نخواهید داشت.
موفق باشید
تشکر کنندگان: farzaneh_saremi ، j.modarres
سلام دوستان
من برای خودم و خانمم مبلغی نزدیک به ۲۵۰۰۰ دلار نامه تمکن مالی گرفتم . ایا این مبلغ کافی و مورد قبول هست؟
***Case number : 1
Dv 260 : 28 may
Interview: third week of november
Abu dhabi
Up dates:18 November
Ceac update: 09 december
25 January
April 1
April 21 تبدیل به اپدیت or شدیم
April 24 نامه کلیری امد Big Grin
تشکر کنندگان:
(2015-10-31 ساعت 00:07)Srod نوشته:  
(2015-10-31 ساعت 00:02)farzaneh_saremi نوشته:  سلام و ممنون از راهنمایی هاتون...من هم خانوم هستم هم مجرد... شغلم هم تدریس خصوصی زبانه....به نظر شما به اسپانسر احتیاج دارم؟؟؟ ندارم اسپانسر متاسفانه!!!!!!!!!! چیکار کنم؟؟؟

اسپانسر داشتن خوبه ولی با نامه بانک داشتن حداقل ۱۰-۱۵ هزار دلار تو حسابتون یا اگر خونه ای به نامتون باشه با سند خونه میتونین جای اسپانسر رو پر کنین

ممنونم از راهنماییتون ولی شنیدم که اگر زیاد هم پول تو حساب باشه بازم آفیسر مشکوک میشه که با توجه به شغل و وضعتون این مبلغ رو از کجا آوردید؟ این درسته؟ در این مورد چه کاری باید انجام داد؟
تشکر کنندگان: Srod ، sepideh1234
شما حدود 15 هزارتا موجودی داشته باشید کافیه. کمی بیشتر هم بود مشکلی نداره. در مورد منشاء پول هم بگید درآمد خودم به علاوه کمک خانواده بوده.
تنها دو روز در سال هست که نمیتونی هیچ کاری بکنی‌! یکی‌ دیروز و یکی‌ فردا . . .
تشکر کنندگان: Srod ، farzaneh_saremi ، j.modarres ، ed2008
(2015-10-31 ساعت 15:57)farzaneh_saremi نوشته:  
(2015-10-31 ساعت 00:07)Srod نوشته:  

اسپانسر داشتن خوبه ولی با نامه بانک داشتن حداقل ۱۰-۱۵ هزار دلار تو حسابتون یا اگر خونه ای به نامتون باشه با سند خونه میتونین جای اسپانسر رو پر کنین

ممنونم از راهنماییتون ولی شنیدم که اگر زیاد هم پول تو حساب باشه بازم آفیسر مشکوک میشه که با توجه به شغل و وضعتون این مبلغ رو از کجا آوردید؟ این درسته؟ در این مورد چه کاری باید انجام داد؟

سلام, دوست عزیزم منم خانوم مجرد هستم و شغلم حسابدار با ۵سال سابقه کار. ولی ١٠۵،٠٠٠،٠٠٠ تومان معادل ٣٠،٠٠٠ دلار آزاد نامه تمکن مالی بردم. آفیسر هیچی نپرسید راجع به اینکه از کجا آوردی, و یکضرب ویزامو داد. ولی اگر پرسید طبق گفته دوستان بگو پس انداز خودم و کمک خانوادم.
كيس نامبر:**8 2016AS /ارسال فرم: May22 /مصاحبه: Oct 19 /آنکارا / ویزا یکضرب/ ورود به آمریکا: 24 Nov
دریافت گرین کارت:23 2015Dec
تشکر کنندگان: j.modarres ، ed2008 ، ستوده ، Amir.AA ، sahar2016
دوستان عزیز من میشه یک آدرس هم برای من تهیه بفرمایید متاسفانه چون دیر متوجه قبولیم شدم نتونستم کسی رو پیدا کنم و الانم همینجور حول حولکی دارم کارمو میکنم واییییSad خدا بخیر کنهBig Grin
شماره کیس:##50
تاریخ رویت قبولی:اوایل مهر94
کنسولگری:آنکارا تغییر به ایروان
تعداد افراد منظور در کیس:1
ارسال فرمها سری اول:اوایل آبان94
کارنت شدن کیس:اوایل اسفند94
مصاحبه:21آپریل-2اردیبهشت95
دریافت کلیرنس:22 مرداد 95
دریافت ویزا:27آگست یا 6 شهریور95
ورود به آمریکا:اگر زنده باشیم
دریافت گرین کارت: اگه بریم آمریکا
جمع هزینه ها:تا الان تقریبا5،300،000هزار تومن
تشکر کنندگان:
سلام

دوستان عزیز تو پست اول دیدم که 1.5 برابر خط فقر برای یک خانواده 3 نفره 30 هزار دلاره که حدود 100 میلیون میشه...تمکن باید دقیقا همین مقدار باشه؟ من میخوام حدود 150 تمکن بگیرم.مشکلی پیش نمیاد؟...
کیس:***2016as1
رویت قبولی:۸ may
کنسولگری: آنکارا تغییر به ابوظبی
تعداد افراد: 3
 ارسال فرم:  31 may
کارنت شدن :12 آگوست-
نامه دوم:30 سپتامبر
مصاحبه:23 نوامبر
وضعیت:AP
آپدیت: 25 نوامبر(کل افراد) - 15دسامبر(نفراول)  - 16دسامبر(نفردوم)  - 8ژانویه(نفر اول) و 25ژانویه (کل افراد) - 6 آپریل(نفراول) و 7اپریل (نفردوم) و 21آپریل تبدیل به or (کل افراد) -  24اپریل (نامه کلیری)
از نفر دوم رزومه خواسته شد و از حالت or خارج شد.
15می (نفر دوم)   -20جولای   -21جولای و تبدیل به or (نفردوم)...29 جولای (ایمیل کلیری نفر دوم)
دریافت ویزا: 9 می (نفر اول و سوم)...

تشکر کنندگان:
(2015-11-06 ساعت 10:43)farnaz100 نوشته:  سلام

دوستان عزیز تو پست اول دیدم که ۱.۵ برابر خط فقر برای یک خانواده ۳ نفره 30 هزار دلاره که حدود 100 میلیون میشه...تمکن باید دقیقا همین مقدار باشه؟ من میخوام حدود 150 تمکن بگیرم.مشکلی پیش نمیاد؟...
دوست عزیز ، درود بر شما
منطقاً و همچنین بر اساس تجارب دوستان ، اصولاً نباید مشکلی پیش بیاد.
تشکر کنندگان: farnaz100 ، j.modarres ، sepideh1234 ، Interuniversal
سلام دوستان
ما مبلغ 163 میلیون از بانک ملی برای سه نفر گواهی تمکن گرفتیم.
1- ایا این مقدار کافیه؟
2-مهر بانک باید برجسته باشه؟ گواهی ما یه مهر معمولی انگلیسی داره.
3- برای ابوظبی دو نسخه گواهی تمکن به نام برنده اصلی از بانک بگیریم (برنده اصلی و همراه) یا یدون کافیه؟
ممنونم
کیس:***2016as1
رویت قبولی:۸ may
کنسولگری: آنکارا تغییر به ابوظبی
تعداد افراد: 3
 ارسال فرم:  31 may
کارنت شدن :12 آگوست-
نامه دوم:30 سپتامبر
مصاحبه:23 نوامبر
وضعیت:AP
آپدیت: 25 نوامبر(کل افراد) - 15دسامبر(نفراول)  - 16دسامبر(نفردوم)  - 8ژانویه(نفر اول) و 25ژانویه (کل افراد) - 6 آپریل(نفراول) و 7اپریل (نفردوم) و 21آپریل تبدیل به or (کل افراد) -  24اپریل (نامه کلیری)
از نفر دوم رزومه خواسته شد و از حالت or خارج شد.
15می (نفر دوم)   -20جولای   -21جولای و تبدیل به or (نفردوم)...29 جولای (ایمیل کلیری نفر دوم)
دریافت ویزا: 9 می (نفر اول و سوم)...

تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان