کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نداشتن اسپانسر و راه حل ه‍ا
ممنونم از پاسختون...ببخشید من یه مقدار حساس هستم...یعنی نامه رو به شعبه دیگه ای ببرم و بگم برام مهر کنن؟
تشکر کنندگان: Interuniversal
(2015-11-23 ساعت 21:48)Farimahh نوشته:  ممنونم از پاسختون...ببخشید من یه مقدار حساس هستم...یعنی نامه رو به شعبه دیگه ای ببرم و بگم برام مهر کنن؟
خب این حساس بودن کار میده دستتون.با آرامش کارهاتون رو جلو ببرید و تاپیک هارو مطالعه کنید
خیر نیازی نیست چون بعضی از بانک ها مهر فارسی میزنند.گفتم میتونید برید از یک شعبه ارزی دگ سوال کنید اگه خیلی حساس و نگران هستید(برای آرامش خاطر خودتون اینو گفتم)
لاتارى ، درس صبورى، تغيير و قطع وابستگى هاست و بيانگر اينه كه انسان هرچيزي رو كه بتونه تصور كنه قطعا بهش ميرسه!

طلب خير براي همه دوستان
تشکر کنندگان: Farimahh ، j.modarres
(2015-11-23 ساعت 21:09)Farimahh نوشته:  سلام من از بانک ملی به مبلغ 87 میلیون تومان برای یک نفر تمکن گرفتم امیدوارم که کافی باشه این مبلغ
ولی یه سوال اینکه مهر بانک توی نامه فارسی هست و گفتن مهر انگلیسی ندارند مشکلی نداره با مهر فارسی؟

سلام . به نظرم اگر نامه به صورت فارسی و همراه با مهر فارسی هست میتونید اونو بدید دارالترجمه براتون ترجمه کنه
CN:2016as00004###            رویت قبولی: 6 may
ارسال فرم : July           کنسولگری: انکارا تغییر به ایروان
کارنت : 8 ژانویه 2016
نامه دوم : 26 ژانویه
تعداد نفرات: ۳ نفر
مصاحبه: هفته چهارم مارس- سه شنبه بعدازظهر
مدیکال : به دلیل داشتن فرزند زیر ۱۲ سال ۴ روز قبل از مصاحبه
نتیجه : ویزای یکضرب برای کل اعضای کیس- تحویل پاس و ویزا جمعه ساعت 12
ورود به آمریکا:۳۱ جولای۲۰۱۶ مقصد : کالیفرنیا
دریافت سوشال : ۱۰ روز بعد از ورود
دریافت گرین کارت : ۴۳ روز پس از ورود
تشکر کنندگان: j.modarres
(2015-11-23 ساعت 02:13)sefid barfi نوشته:  سلام دوستان خوشبحالتون که تمکن مالی جور کردین اینهمه پولو چه جوری فراهم میکنید من به هر کی رو انداختم نداده حتی برای یک روز دارم دغ میکنم تورو خدا اگه کسی فکری داره یا نظری بهم بگه وکمکم کنه تو فوریه مصاحبمونه باتشکر فراوان
سلام اگه هنوز زمانت مونده به من پیام بده شاید بتونم کمکی کنم
تشکر کنندگان:
با دروود. ايا مدركى كه نشان دهنده تمكن مالى است براى برنده لاتارى ٢٠١٦ در روز مصاحبه لازمه؟ من وقتى مدارك لازم رو مرور ميكنم جاي كه در اين مورد نوشته شده باشه نميبينم.
تشکر کنندگان:
(2015-11-27 ساعت 02:28)Barzan نوشته:  با دروود. ايا مدركى كه نشان دهنده تمكن مالى است براى برنده لاتارى ٢٠١٦ در روز مصاحبه لازمه؟ من وقتى مدارك لازم رو مرور ميكنم جاي كه در اين مورد نوشته شده باشه نميبينم.

بله دوست عزیز نامه تمکن مالی برای شخص برنده لازمه و اتفاقا خیلی هم مهمه .
کیس نامبر : 2016AS2*** << مصاحبه : 17 نوامبر ابوظبی << وضعیت برنده اصلی خانم یکضرب + من AP  Cool
آپدیتها : 19نوامبر سایت سفارت 9 دسامبر و 25 ژانویه سایتCEAC وبالاخره کلیر در 4 فوریه بعد از 79 روز
ورود : بیست و یک اپریل - سوشال : یکماه بعد از ورود - پرداخت 165 دلار : دو هفته بعد از ورود - دریافت گرین کارت برنده اصلی : یکماه و نیم بعد از ورود - دریافت گرین کارت نفر دوم کیس : دو ماه بعد از ورود
تشکر کنندگان: Barzan ، storagemeter ، j.modarres ، M.Hamed ، marysa
بله دوست عزیز نامه تمکن مالی برای شخص برنده لازمه و اتفاقا خیلی هم مهمه .
[/quote]

سلام آقای سیامک کیس ما شبیه کیس شما هست یجورایی.ما 2 نفریم و فرد قبول شده هم خودم هستم.من 2تا سوال داشتم
1.آیا نامه تمکین مالی رو بنام همسرتون که برنده اصلی بود گرفتین؟
2. اگه اشکالی نداره میتونم بپرسم مبلغش چقد بوده و از کدوم بانک ک براشون مورد قبول بوده؟
CN:2016AS00000054##
رویت قبولی: may
ارسال فرم : July
کنسولگری: انکارا تغییر به ایروان
مصاحبه : April 12, 2016
تشکر کنندگان:
(2015-11-29 ساعت 02:28)M.Hamed نوشته:  سلام آقای سیامک کیس ما شبیه کیس شما هست یجورایی.ما ۲ نفریم و فرد قبول شده هم خودم هستم.من ۲تا سوال داشتم
۱.آیا نامه تمکین مالی رو بنام همسرتون که برنده اصلی بود گرفتین؟
۲. اگه اشکالی نداره میتونم بپرسم مبلغش چقد بوده و از کدوم بانک ک براشون مورد قبول بوده؟

سلام دوست عزیز
1 - بله به نام همسرم که برنده اصلی بودن گرفتیم .
2 - حدود 150 میلیون و از بانک پارسیان
کیس نامبر : 2016AS2*** << مصاحبه : 17 نوامبر ابوظبی << وضعیت برنده اصلی خانم یکضرب + من AP  Cool
آپدیتها : 19نوامبر سایت سفارت 9 دسامبر و 25 ژانویه سایتCEAC وبالاخره کلیر در 4 فوریه بعد از 79 روز
ورود : بیست و یک اپریل - سوشال : یکماه بعد از ورود - پرداخت 165 دلار : دو هفته بعد از ورود - دریافت گرین کارت برنده اصلی : یکماه و نیم بعد از ورود - دریافت گرین کارت نفر دوم کیس : دو ماه بعد از ورود
تشکر کنندگان: j.modarres ، M.Hamed
سلام اقا فرزاد من ایمیل فرستادم براتون لطفا به ایمیلتون سری بزنید متشکرم
تشکر کنندگان:
اقا فرزاد من نمیتونم پیام خصوصی بدم چون تعداد پیامهام 25تا نیست متشکرم
تشکر کنندگان:
سلام
اگر کسی نامه تمکین مالی رو هم برای خودش تهیه کنه و هم همسرش بهتر نیست ؟
یعنی ممکن هست که خیال کنن این همون پوله ولی تو دو تا حساب گذاشته شده ؟
ممنون
Skill : Design And Develop Website
Live in : Dubai
تشکر کنندگان:
(2015-12-04 ساعت 00:27)Caspian_Wave نوشته:  سلام
اگر کسی نامه تمکین مالی رو هم برای خودش تهیه کنه و هم همسرش بهتر نیست ؟
یعنی ممکن هست که خیال کنن این همون پوله ولی تو دو تا حساب گذاشته شده ؟
ممنون

اگر برای هر دو نفر رو در یک تاریخ بگیرید مشکلی نداره ولی اگر دو تا تاریخ مختلف باشه شبهه ایجاد میکنه.
تشکر کنندگان: storagemeter ، j.modarres
سلام اقا فرزاد لطفا ی سری ب ایمیلتون بزنید من پیام دادم براتون خودتون گفتید شاید بتونید کمکم کنید
من خیلی وقته منتظر ایمیل یا پیام تو مهاجر سرا از طرف شما هستم متشکرم اگر همکاری کنید
تشکر کنندگان:
(2015-12-05 ساعت 02:37)sefid barfi نوشته:  سلام اقا فرزاد لطفا ی سری ب ایمیلتون بزنید من پیام دادم براتون خودتون گفتید شاید بتونید کمکم کنید
من خیلی وقته منتظر ایمیل یا پیام تو مهاجر سرا از طرف شما هستم متشکرم اگر همکاری کنید

سلام ایمیلی برام نیومده . براتون تو خصوصی پیام گذاشتم
تشکر کنندگان:
(2015-11-29 ساعت 23:57)sefid barfi نوشته:  اقا فرزاد من نمیتونم پیام خصوصی بدم چون تعداد پیامهام 25تا نیست متشکرم

سلام من الان ارمنستانم اومدم برا مصاحبه تو خصوصی پیام گذاشتم براتون ببخشید منتظر موندین ایمیلی برام نیومده نمیدونم چرا ! براتون شمارمو نوشتم ایرانسله سیوش کنین تو گوشیتون با تلگرام میتونیم درارتباط باشیم
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان