کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگو و تبادل نظر در مورد CSC برای آنکارا
با سلام دوستان عزیز میتونید از این فایل برای ثبت نام در CSC استفاده کنید امیدوارم موفق باشیدژ

view confirmation.pdf
CN:8**✈IV:Oct.2015✈Per:2✈Status:Clear(A.P.146Day) 4-Mar
Entrance:Houston,TX✈Visa22-March-2016:
Entrance به امید خدا ابتدای Sep.2016
سفرنامه
.pdf   Lottery Az Ghaboli ta CEAC Ankara.pdf (اندازه 29.79 MB / تعداد دانلود: 6,458)
تشکر کنندگان: marysa ، Interuniversal
(2015-07-28 ساعت 01:02)Mahmood129 نوشته:  در این تاپیک در مورد CSC و سیستم جدید اینترنتی اخذ ویزا بحث خواهد شد. لطفا از بحث ها غیر مرتبط با عنوان تاپیک خودداری کنید. حتما پس از کارنت شدن و دریافت نامه دوم ثبت نام کنید در این سایت چون شاید سفارت شما عوض شد اتفاقی که برای سال های پیش هم افتاد .

این سیستم فقط و فقط برای تعیین دفتر پستی است که برندگان بعد از مصاحبه و اخذ ویزا به آن مراجعه خواهند کرد و پاسپورت ویزا خورده خود را از آن دفتر پستی که تحویل خواهند گرفت. برندگان لاتاری نمی توانند از این سیستم برای تغییر زمان و یا مکان مصاحبه خود استفاده نمایند. ثبت نام در این سیستم فعلا مختص برندگانی است که در سفارت انکارا مصاحبه می شوند و هزینه ای برای ثبت نام اخذ نمیشود. برای اطلاع از نحوه ثبت نام به این پســــــــــــت و یا این پســــــــت مراجعه نمایید.در ضمن در هنگام ثبت نام توجه کافی اعمال کنید زیرا وقتی شما دکمه ثبت را بزنید دیگر هیچ گونه ویرایشی در اطلاعات تان نمی توانید انجام دهید. اگر در ثبت اطلاعات اشتباهی انجام دادید این صفـــــــــــــحــــــــه را مطالعه نماید و با شماره های یاد شده تماس بگیرید.
شما بعد از دریافت نامه دوم حاوی مکان و زمان مصاحبه می توانید برای ثبت نام در CSC اقدام کنید.

پیشنهاد اکثر دوستان و حتی خود من دفتر PTT به نام YENİŞEHİR میباشد . دلیل آن هم این است که این دفتر شنبه ها نیز باز هستن و نزدیک به میدان کیزیلای می باشد .

شما خودتون شنبه رفتيد؟مطمئنيد كه بازه؟؟؟
كيس f4 سفارت ankara تاريخ اقدام اوليه jul2002 تاريخ مصاحبه may2015 دریافت برگه صورتي ٩ اپديت كلير شدن sep 2015
تشکر کنندگان: marysa
(2015-09-08 ساعت 21:50)montazerf4 نوشته:  
(2015-07-28 ساعت 01:02)Mahmood129 نوشته:  در این تاپیک در مورد CSC و سیستم جدید اینترنتی اخذ ویزا بحث خواهد شد. لطفا از بحث ها غیر مرتبط با عنوان تاپیک خودداری کنید. حتما پس از کارنت شدن و دریافت نامه دوم ثبت نام کنید در این سایت چون شاید سفارت شما عوض شد اتفاقی که برای سال های پیش هم افتاد .

این سیستم فقط و فقط برای تعیین دفتر پستی است که برندگان بعد از مصاحبه و اخذ ویزا به آن مراجعه خواهند کرد و پاسپورت ویزا خورده خود را از آن دفتر پستی که تحویل خواهند گرفت. برندگان لاتاری نمی توانند از این سیستم برای تغییر زمان و یا مکان مصاحبه خود استفاده نمایند. ثبت نام در این سیستم فعلا مختص برندگانی است که در سفارت انکارا مصاحبه می شوند و هزینه ای برای ثبت نام اخذ نمیشود. برای اطلاع از نحوه ثبت نام به این پســــــــــــت و یا این پســــــــت مراجعه نمایید.در ضمن در هنگام ثبت نام توجه کافی اعمال کنید زیرا وقتی شما دکمه ثبت را بزنید دیگر هیچ گونه ویرایشی در اطلاعات تان نمی توانید انجام دهید. اگر در ثبت اطلاعات اشتباهی انجام دادید این صفـــــــــــــحــــــــه را مطالعه نماید و با شماره های یاد شده تماس بگیرید.
شما بعد از دریافت نامه دوم حاوی مکان و زمان مصاحبه می توانید برای ثبت نام در CSC اقدام کنید.

پیشنهاد اکثر دوستان و حتی خود من دفتر PTT به نام YENİŞEHİR میباشد . دلیل آن هم این است که این دفتر شنبه ها نیز باز هستن و نزدیک به میدان کیزیلای می باشد .

شما خودتون شنبه رفتيد؟مطمئنيد كه بازه؟؟؟
با سلام دوست عزیز کسانی که 2016 هستن هنوز هیچ کدام نرفتن که ببین پست باز هست یا خیر.
ولی دوستان قدیمی رفتن
البته بنده یکی از دوستانم که 2015 بوده و حدود 1 ماه است که ویزاشو گرفته ایشون گفتن من اینجا ینی شهیر رو انتخاب کنم البته همه پیشکسوت ها هم همینو میگن شنبه باز هست
ولی اگر شما میخواهید مطمئن بشید میتونید به سایت اداره پست ترکیه برید اونجا به تفکیک به همراه چه روزهایی باز ةستن و همچنین آدرس اون PTT به شما میگه و از نگرانی در میآیید.
موفق باشید.
سفرنامه
.pdf   Lottery Az Ghaboli ta CEAC Ankara.pdf (اندازه 29.79 MB / تعداد دانلود: 6,458)
تشکر کنندگان: marysa
من الان دارم پست رو انتخاب میکنم, ولی این yenisehir رو نمیبینم توی گزینه ها, میشه بگید چه منطقه ای رو بزنم که بیاره؟!
كيس نامبر:**8 2016AS /ارسال فرم: May22 /مصاحبه: Oct 19 /آنکارا / ویزا یکضرب/ ورود به آمریکا: 24 Nov
دریافت گرین کارت:23 2015Dec
تشکر کنندگان:
(2015-09-09 ساعت 23:27)sepideh1234 نوشته:  من الان دارم پست رو انتخاب میکنم, ولی این yenisehir رو نمیبینم توی گزینه ها, میشه بگید چه منطقه ای رو بزنم که بیاره؟!
منم پیدا نکردم واسه همین پیشنهاد خود سایت PTT-ULUSPTT-ANK. Merkezi رو انتخاب کردم. بنظرم دیگه قابل تغییر هم نیست. درسته؟
CN:6XX✈ IV: 8/Oct/۲۰۱۵ ✈Ankara✈ Per:۲✈ Status:Was AP
Finally 15 April 2016 After 187 tough days Smile  : Clearance
Issued:5 May 2017
تشکر کنندگان:
(2015-09-12 ساعت 08:12)masoud1362 نوشته:  
(2015-09-09 ساعت 23:27)sepideh1234 نوشته:  من الان دارم پست رو انتخاب میکنم, ولی این yenisehir رو نمیبینم توی گزینه ها, میشه بگید چه منطقه ای رو بزنم که بیاره؟!
منم پیدا نکردم واسه همین پیشنهاد خود سایت PTT-ULUSPTT-ANK. Merkezi رو انتخاب کردم. بنظرم دیگه قابل تغییر هم نیست. درسته؟
با سلام دوستان عزیز کاملا ً قابل تغییر هست اصلاً تگران نباشید میتونید فایلی که گذاشتم رو ببینید و اونجا ویرایش رو بزنید و مجدداً یه جای جدید انتخاب کنید به راحتی امکان پذیر هست من نمیدونم اون کجاست ولی برای انتخاب
ینی شهیر رو منطقه kultur رو هم ببنینید پیدا میکنید.
دوستان عزیز توجه کنید مشکلی نیست شما کجا رو انتخاب میکنید ولی جایی رو انتخاب کنید و بتونید قبل از انتخاب حتما رو نقشه چک کنید که کجاست این دسترسی هم تو گوگل هست و هم در سایت اداره پست ترکیه شما قشنگ منطقه و آدرس رو میدی و به شما روی نقشه نشون میده و همچنین میگه چه زمانی باز یا بسته هستش نگران نباشید.
فقط دقت کنید که پستتون شنبه باز باشه و همچنین خیلی خارج شهر نباشه که به دردسر بیافتین
با آرزوی موفقیت برای همه دوستان. این هم آدرسش به راحتی بزنید و لذت ببرید برای ئنی شهیر هستش.

محل:
PTT - YENİŞEHİRPTT -ANK. MERKEZI

نشانی:

MITHATPASA KÜLTÜR
ANKARA ,
6441
سفرنامه
تشکر کنندگان: mehdihk ، Siamak ، sepideh1234 ، Amir.AA ، Interuniversal
(2015-09-12 ساعت 09:21)ho_tasha نوشته:  
(2015-09-12 ساعت 08:12)masoud1362 نوشته:  
با سلام دوستان عزیز کاملا ً قابل تغییر هست اصلاً تگران نباشید میتونید فایلی که گذاشتم رو ببینید و اونجا ویرایش رو بزنید و مجدداً یه جای جدید انتخاب کنید به راحتی امکان پذیر هست من نمیدونم اون کجاست ولی برای انتخاب
ینی شهیر رو منطقه kultur رو هم ببنینید پیدا میکنید.
دوستان عزیز توجه کنید مشکلی نیست شما کجا رو انتخاب میکنید ولی جایی رو انتخاب کنید و بتونید قبل از انتخاب حتما رو نقشه چک کنید که کجاست این دسترسی هم تو گوگل هست و هم در سایت اداره پست ترکیه شما قشنگ منطقه و آدرس رو میدی و به شما روی نقشه نشون میده و همچنین میگه چه زمانی باز یا بسته هستش نگران نباشید.
فقط دقت کنید که پستتون شنبه باز باشه و همچنین خیلی خارج شهر نباشه که به دردسر بیافتین
با آرزوی موفقیت برای همه دوستان. این هم آدرسش به راحتی بزنید و لذت ببرید برای ئنی شهیر هستش.

محل:
PTT - YENİŞEHİRPTT -ANK. MERKEZI

نشانی:

MITHATPASA KÜLTÜR
ANKARA ,
6441
ممنون از توضیحاتتون.
CN:6XX✈ IV: 8/Oct/۲۰۱۵ ✈Ankara✈ Per:۲✈ Status:Was AP
Finally 15 April 2016 After 187 tough days Smile  : Clearance
Issued:5 May 2017
تشکر کنندگان: sepideh1234
با سلام به دوستان محترم و عزیز
سئوالی دارم لطفاً مدیران محترم پاسخ بدن و یا افراد با سابقه.
ببنید مثل اینکه از امروز usvisa-info تغییرات داشته
جالب هست که بدونید ایران حذف شده و زمانی که شما رو ایران میزنن میپره.
ببنید من قبل از 14 سپتامبر ثبت نام کردم ولی زمانی که میزنم من قبل از 14 سپتامبر ثبت نام کردم میزنه ایمیل نامعتبر است.
دوستان آیا باید کسانی که قبلاً ثبت نام کردن قبل از 14 سپتامبر مجدداً ثبت نام کنن ؟
دوستان عزیز اگر کسی ایمیل قبلیشو میزنه و سیستم قبول میکنه به منم بگه خوشحال میشم بدونیم چکار باید بکنیم.
سفرنامه
تشکر کنندگان:
(2015-09-13 ساعت 22:29)ho_tasha نوشته:  با سلام به دوستان محترم و عزیز
ببنید من قبل از 14 سپتامبر ثبت نام کردم ولی زمانی که میزنم من قبل از 14 سپتامبر ثبت نام کردم میزنه ایمیل نامعتبر است.
دوستان آیا باید کسانی که قبلاً ثبت نام کردن قبل از 14 سپتامبر مجدداً ثبت نام کنن ؟
دوستان عزیز اگر کسی ایمیل قبلیشو میزنه و سیستم قبول میکنه به منم بگه خوشحال میشم بدونیم چکار باید بکنیم.

دوست عزیز بالای صفجه رو بخونید نوشته ما سایتو آپ دیت کردیم اگر قبل از ۱۴ سپتامبر آیدی ساختید مشخصات پاسپورت رو بزنید و ایمیلتونو کانفرم کنید بعد یک ایمیل برات میفرسته اونجا بزنید رمز جدید و رمز برای خودتون انتخاب کنید و بعد با استفاده از ایمیلتون و رمزتون دوباره وارد آیدیتون بشید که قبلن درست کردید
تشکر کنندگان:
(2015-09-14 ساعت 19:13)هورمغز نوشته:  
(2015-09-13 ساعت 22:29)ho_tasha نوشته:  با سلام به دوستان محترم و عزیز

دوست عزیز بالای صفجه رو بخونید نوشته ما سایتو آپ دیت کردیم اگر قبل از ۱۴ سپتامبر آیدی ساختید مشخصات پاسپورت رو بزنید و ایمیلتونو کانفرم کنید بعد یک ایمیل برات میفرسته اونجا بزنید رمز جدید و رمز برای خودتون انتخاب کنید و بعد با استفاده از ایمیلتون و رمزتون دوباره وارد آیدیتون بشید که قبلن درست کردید

دوست عزيز من ptt رو فقط انتخاب كردم در csc و قبل از ١٤ بوده ولي الان هرچي ميزنم كه تاييد كنه ميزنه نمي شود و معتبر نيست
حال دوست عزيز ايا در usvisa چيز ديگه اي بايد انتخاب ميكردم.
اگر شما اطلاعات دارين خوشحال ميشم به من و ديگران كمك كنيد
متشكرم

سفرنامه
تشکر کنندگان:
دوست عزيز من ptt رو فقط انتخاب كردم در csc و قبل از ١٤ بوده ولي الان هرچي ميزنم كه تاييد كنه ميزنه نمي شود و معتبر نيست
متشكرم

[/quote]

ببینید بالای صغجه اینارو نوشته :
مأموریت ترکیه
Official U.S. Department of State Visa Appointment Service
ویزای غیرمهاجرتی
صفحه اصلی

ورود به سیستم
ورود به سیستم یا ایجاد حساب
ما این وب‌سایت را ارتقا داده‌ایم. آیا فرآیند زمان‌بندی قرار مصاحبه را قبل از 14 سپتامبر, 2015 شروع کردید؟

ایمیل و رمز عبور را با استفاده شماره پاسپورت، تابعیت و تاریخ تولد خود تنظیم کنید
ورود به سیستم

اینجا که نوشته ایمیل و رمز عبور را با استفاده از شماره پاسپورت.... رو کلیک کنید برین توی یک صفجه دیگه شماره پاسپورت و تاریخ تولد و ایملتون رو بدید بعد یک ایمیل میفرسته که میرید از طریقش رمزتون رو عوض میکنید ( نوشته: رمز جدید)
بعد وارد آیدیتون میشید و هر چیزیرو که قبلن ثبت کردید اونجا هست مثل آدرس پ ت ت یا فرمتون شکلش عوض شده فقط

این ایمیلیه که برای من فرستادن قسمت تغییر رمز رو میزنید تا بتونید با رمز جدید وارد سیستم جدید بشید چون قبلن رمزی نبود با شماره ی پاسپورت وارد سیستم میشدید:

یک حساب کاربری جدید در سیستم قرار مصاحبه و اطلاعات ویزای وزارت امور خارجه ایالات متحده ایجاد شده است.

شما می‌توانید به حساب خود را در نشانی https://ais.usvisa-info.com/ دسترسی پیدا کنید

شماره شناسایی منحصر به فرد حساب عبارت است از: ۰۰۰۰۰۰. از این شماره می‌توان برای دسترسی به اطلاعات حساب از طریق خدمات تلفن خودکار ما استفاده نمود.

لطفاً برای تغییر رمز عبور، بر روی لینک زیر کلیک کنید و از دستورالعمل‌های ارائه شده پیروی کنید:
تغییر رمز عبور من

با تقدیم احترام،
تیم خدمات قرار مصاحبه و اطلاعات ویزای CSC
تشکر کنندگان: Amir.AA ، Siamak
(2015-09-14 ساعت 19:24)هورمغز نوشته:  دوست عزيز من ptt رو فقط انتخاب كردم در csc و قبل از ١٤ بوده ولي الان هرچي ميزنم كه تاييد كنه ميزنه نمي شود و معتبر نيست
متشكرم

مأموریت ترکیه
ویزای غیرمهاجرتی
صفحه اصلی

ورود به سیستم
ما این وب‌سایت را ارتقا داده‌ایم. آیا فرآیند زمان‌بندی قرار مصاحبه را قبل از 14 سپتامبر, ۲۰۱۵ شروع کردید؟

ایمیل و رمز عبور را با استفاده شماره پاسپورت، تابعیت و تاریخ تولد خود تنظیم کنید
ورود به سیستم

اینجا که نوشته ایمیل و رمز عبور را با استفاده از شماره پاسپورت.... رو کلیک کنید برین توی یک صفجه دیگه شماره پاسپورت و تاریخ تولد و ایملتون رو بدید بعد یک ایمیل میفرسته که میرید از طریقش رمزتون رو عوض میکنید ( نوشته: رمز جدید)
بعد وارد آیدیتون میشید و هر چیزیرو که قبلن ثبت کردید اونجا هست مثل آدرس پ ت ت یا فرمتون شکلش عوض شده فقط

این ایمیلیه که برای من فرستادن قسمت تغییر رمز رو میزنید تا بتونید با رمز جدید وارد سیستم جدید بشید چون قبلن رمزی نبود با شماره ی پاسپورت وارد سیستم میشدید:

یک حساب کاربری جدید در سیستم قرار مصاحبه و اطلاعات ویزای وزارت امور خارجه ایالات متحده ایجاد شده است.

شما می‌توانید به حساب خود را در نشانی https://ais.usvisa-info.com/ دسترسی پیدا کنید

شماره شناسایی منحصر به فرد حساب عبارت است از: ۰۰۰۰۰۰. از این شماره می‌توان برای دسترسی به اطلاعات حساب از طریق خدمات تلفن خودکار ما استفاده نمود.

لطفاً برای تغییر رمز عبور، بر روی لینک زیر کلیک کنید و از دستورالعمل‌های ارائه شده پیروی کنید:
تغییر رمز عبور من

با تقدیم احترام،
[/quote]
با سلام دوست عزیز ممنونم که وقت گذاشتین سپاس گزارم. من هم به اونجا که قبلاً ثبت نام کردین رقتم ولی زمانی که اطلاعات رو وارد میکنم برای من پیغام خطای زیر رو نمایش میده
شماره پاسپورت، تاریخ تولد و تابعیت پیدا نشد. لطفاً اطلاعات خود را دوباره وارد کنید یا بر روی "رمز عبور خود را فراموش کرده‌اید" کلیک کنید تا با استفاده از آدرس ایمیل موجود رمز عبور خود را مجدداً تنظیم نمایید. اگر اطلاعات ورود به سیستم خود را به یاد نمی‌آورید لطفاً بر روی تماس با ما کلیک کنید.
حالا نمیدونم که چیکار باید بکنم
اینجا گیر میکنم
ولی زمانی که رفتم و یه حساب جدید ایجاد کردم دقیقاً مثل پیغام شما رو رویت کردم که برای من هم فرستاده
ولی زمانی که میرم تا گزینه ها رو مجدداً انتخاب کنم پیغام میده که کیس نامبر شما نامعتبر است.
اینو چیکار کنم
لطفاً راهنمایی بفرمایید.
با تشکر.
سفرنامه
تشکر کنندگان:
با سلام به همه دوستان عزیز و گرامی
متشکرم که همراهی کردین.
چند نکته بگم
اول اینکه از امروز دیتا بیس CSC درست شده من خودم موفقیت آمیز مجدداً ثبت نام کردم.
چند نکته:
شما وارد سایت USvisa-info.com میشین
ابتدا انتخاب کنید که ویزای immigration هستین
اونجا رو ایران نرید مستقیماً برید روی ترکیه و فارسی رو انتخاب کنید
کاربری خیلی راحت شده ابتدا به راحتی میتونید نفرات رو اضافه کنید.
همچنین اینکه دیتا بیس به روز شما(در سیستم قدیمی شما میرفتی خودت میدادی که من چه روزی و چه تاریخی مصاحبه دارم اما در سیستم جدید زمانی که کیس نامبر رو میدی اگر معتبر باشه خودش آدرس و تاریخ و زمان رو نشون میده و این مزیت خوبی و نشون میده دارن با هم لینک میشن و دارن ایرادات رو برطرف میکنن)
ولی چند نکته اینکه دوستان قدیمی مجدداً ثبت نام کنن
ایتدا شما باید یه حساب ایجاد کنید
بعد که وارد شدین اولیین انتخاب رو انتخاب کنیین
خودتون رو و مشخصات خودتون رو وارد کنین.
همراهتون رو اضافه کنید(که در سیستم قدیمی یه ذره مشکا داشت)
تایید کنید
بعد دوستان پستتون رو انتخاب کنید که همون همیشگی هست
در قسمت های خالی به این صورت انتخاب کنید
Ankara
Cankaya
PTT - YENİŞEHİRPTT -ANK. MERKEZI 06441
حال تاییدBig GrinBig Grin
یه پرنیت بگیرید و بعد از پایین صفحه زبان انگلیسی رو انتخاب کنید و مجدداً پرنیت بگیرید .
موفق باشید
دعا برای ویزای یکضرب فراموش نشه.
انرژی مثبت
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
سفرنامه
تشکر کنندگان: sepideh1234 ، jilibiliyaee ، Interuniversal
(2015-09-15 ساعت 09:55)ho_tasha نوشته:  
(2015-09-14 ساعت 19:24)هورمغز نوشته:  دوست عزيز من ptt رو فقط انتخاب كردم در csc و قبل از ١٤ بوده ولي الان هرچي ميزنم كه تاييد كنه ميزنه نمي شود و معتبر نيست
متشكرم

مأموریت ترکیه
ویزای غیرمهاجرتی
صفحه اصلی

ورود به سیستم
ما این وب‌سایت را ارتقا داده‌ایم. آیا فرآیند زمان‌بندی قرار مصاحبه را قبل از 14 سپتامبر, ۲۰۱۵ شروع کردید؟

ورود به سیستم

تغییر رمز عبور من

با تقدیم احترام،
با سلام دوست عزیز ممنونم که وقت گذاشتین سپاس گزارم. من هم به اونجا که قبلاً ثبت نام کردین رقتم ولی زمانی که اطلاعات رو وارد میکنم برای من پیغام خطای زیر رو نمایش میده
شماره پاسپورت، تاریخ تولد و تابعیت پیدا نشد. لطفاً اطلاعات خود را دوباره وارد کنید یا بر روی "رمز عبور خود را فراموش کرده‌اید" کلیک کنید تا با استفاده از آدرس ایمیل موجود رمز عبور خود را مجدداً تنظیم نمایید. اگر اطلاعات ورود به سیستم خود را به یاد نمی‌آورید لطفاً بر روی تماس با ما کلیک کنید.
حالا نمیدونم که چیکار باید بکنم
اینجا گیر میکنم
ولی زمانی که رفتم و یه حساب جدید ایجاد کردم دقیقاً مثل پیغام شما رو رویت کردم که برای من هم فرستاده
ولی زمانی که میرم تا گزینه ها رو مجدداً انتخاب کنم پیغام میده که کیس نامبر شما نامعتبر است.
اینو چیکار کنم
لطفاً راهنمایی بفرمایید.
با تشکر.
[/quote]
سلام
من هم دقیقا همین مشکل رو دارم
یعنی قبلا ثبت نام کردم و حالا که وارد میکنم شماره پاسپورت همین اعلام خطا رو میکنه
ممنون میشم کمک کنید
شماره کیس : **4
تعداد افراد : ۱
کنسولگری : آنکارا
تاریخ مصاحبه : ۱ oct
دریافت ویزا :3 OCT
تشکر کنندگان: sepideh1234
(2015-09-15 ساعت 10:34)ho_tasha نوشته:  با سلام به همه دوستان عزیز و گرامی
متشکرم که همراهی کردین.
چند نکته بگم
اول اینکه از امروز دیتا بیس CSC درست شده من خودم موفقیت آمیز مجدداً ثبت نام کردم.
چند نکته:
شما وارد سایت USvisa-info.com میشین
ابتدا انتخاب کنید که ویزای immigration هستین
اونجا رو ایران نرید مستقیماً برید روی ترکیه و فارسی رو انتخاب کنید
کاربری خیلی راحت شده ابتدا به راحتی میتونید نفرات رو اضافه کنید.
همچنین اینکه دیتا بیس به روز شما(در سیستم قدیمی شما میرفتی خودت میدادی که من چه روزی و چه تاریخی مصاحبه دارم اما در سیستم جدید زمانی که کیس نامبر رو میدی اگر معتبر باشه خودش آدرس و تاریخ و زمان رو نشون میده و این مزیت خوبی و نشون میده دارن با هم لینک میشن و دارن ایرادات رو برطرف میکنن)
ولی چند نکته اینکه دوستان قدیمی مجدداً ثبت نام کنن
ایتدا شما باید یه حساب ایجاد کنید
بعد که وارد شدین اولیین انتخاب رو انتخاب کنیین
خودتون رو و مشخصات خودتون رو وارد کنین.
همراهتون رو اضافه کنید(که در سیستم قدیمی یه ذره مشکا داشت)
تایید کنید
بعد دوستان پستتون رو انتخاب کنید که همون همیشگی هست
در قسمت های خالی به این صورت انتخاب کنید
Ankara
Cankaya
PTT - YENİŞEHİRPTT -ANK. MERKEZI 06441
حال تاییدBig GrinBig Grin
یه پرنیت بگیرید و بعد از پایین صفحه زبان انگلیسی رو انتخاب کنید و مجدداً پرنیت بگیرید .
موفق باشید
دعا برای ویزای یکضرب فراموش نشه.
انرژی مثبت
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

دوست خوب.
امکانش هست مرحله به مرحله بگید که چه باید کرد.من قبلا ثبت نام کرده بودم .حالا از کجا شروع کنم .برای من هم این خطا رو میزنه که برای دوستمون زده

ممنون میشم
در ضمن من یک نسخه از تاییدیه رو هم با مدارک برای سفارت فرستاده بودم.
شماره کیس : **4
تعداد افراد : ۱
کنسولگری : آنکارا
تاریخ مصاحبه : ۱ oct
دریافت ویزا :3 OCT
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان