کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگو و تبادل نظر در مورد CSC برای آنکارا
در این تاپیک در مورد CSC و سیستم جدید اینترنتی اخذ ویزا بحث خواهد شد. لطفا از بحث ها غیر مرتبط با عنوان تاپیک خودداری کنید. حتما پس از کارنت شدن و دریافت نامه دوم ثبت نام کنید در این سایت چون شاید سفارت شما عوض شد اتفاقی که برای سال های پیش هم افتاد .

این سیستم فقط و فقط برای تعیین دفتر پستی است که برندگان بعد از مصاحبه و اخذ ویزا به آن مراجعه خواهند کرد و پاسپورت ویزا خورده خود را از آن دفتر پستی که تحویل خواهند گرفت. برندگان لاتاری نمی توانند از این سیستم برای تغییر زمان و یا مکان مصاحبه خود استفاده نمایند. ثبت نام در این سیستم فعلا مختص برندگانی است که در سفارت انکارا مصاحبه می شوند و هزینه ای برای ثبت نام اخذ نمیشود. برای اطلاع از نحوه ثبت نام به این پســــــــــــت و یا این پســــــــت مراجعه نمایید.در ضمن در هنگام ثبت نام توجه کافی اعمال کنید زیرا وقتی شما دکمه ثبت را بزنید دیگر هیچ گونه ویرایشی در اطلاعات تان نمی توانید انجام دهید. اگر در ثبت اطلاعات اشتباهی انجام دادید این صفـــــــــــــحــــــــه را مطالعه نماید و با شماره های یاد شده تماس بگیرید.
شما بعد از دریافت نامه دوم حاوی مکان و زمان مصاحبه می توانید برای ثبت نام در CSC اقدام کنید.

پیشنهاد اکثر دوستان و حتی خود من دفتر PTT به نام YENİŞEHİR میباشد . دلیل آن هم این است که این دفتر شنبه ها نیز باز هستن و نزدیک به میدان کیزیلای می باشد .
شماره کیس ***6. رویت قبولی 10May. تعداد افراد 2 نفر. سفارت آنکارا . مصاحبه نیمه اول جولای . نتیجه 1 ضرب هر 2 نفر Big Grin . مقصد سیاتلRolleyes
سفرنامه از سیر تا پیاز من

با سلام
من راهنماي موجود در مهاجرسرا رو مطالعه كردم در سايت usvisa-info.com بعد از ايجاد حساب كاربري نوشته كه بايد تعيين وقت رو انتخاب كنيم ، ما كه وقتمون مشخصه نبايد ثبت نام براي خدمات پستي رو انتخاب كنيم؟
ممنون مي شم جواب بديد !
1 - شماره کیس:2016AS000009XX
2 - تاریخ رویت قبولی: May - 6 - 2015
3 - کنسولگری: ANKARA
4 - تعداد افراد منظور در کیس : 3
5 - ارسال فرمهای سری اول: May - 24 - 2015
6 - کارنت شدن کیس: August - 12 - 2015
7 - نامه دوم  25 August
8 - مصاحبه  هفته سوم اکتبر
9 - وضعیت AP
10 - كلير  9 March
صدور ویزا  21 March
تشکر کنندگان: marysa
(2015-08-30 ساعت 12:07)mehdihk نوشته:  با سلام
من راهنماي موجود در مهاجرسرا رو مطالعه كردم در سايت usvisa-info.com بعد از ايجاد حساب كاربري نوشته كه بايد تعيين وقت رو انتخاب كنيم ، ما كه وقتمون مشخصه نبايد ثبت نام براي خدمات پستي رو انتخاب كنيم؟
ممنون مي شم جواب بديد !

سوالم در گروه دوستان 2015 با همین تاپیک ارسال 143 صفحه 10 توسط یکی از مدیران محترم پاسخ داده شده.
نمی گم تا خودتون برید پیداش کنید. یه خورده جستجو هم بد نیست. Cool
1 - شماره کیس:2016AS000009XX
2 - تاریخ رویت قبولی: May - 6 - 2015
3 - کنسولگری: ANKARA
4 - تعداد افراد منظور در کیس : 3
5 - ارسال فرمهای سری اول: May - 24 - 2015
6 - کارنت شدن کیس: August - 12 - 2015
7 - نامه دوم  25 August
8 - مصاحبه  هفته سوم اکتبر
9 - وضعیت AP
10 - كلير  9 March
صدور ویزا  21 March
تشکر کنندگان: marysa ، امیررضا.س
سلام دوستان
اگر دوست داشتین میتونین به اینجا سربزنین جالبه
توجه توجه برای ثبت نام خانوادگی لطفاً نفر اصلی ثبت نام کنه بقیه زیر گروه اینطوری اگر نفر اصلی بره میتونه مدارک رو بگیره و بیاره در غیر اینصورت هر نفر باید تکی مدارک رو بگیره
http://www.applyabroad.org/forum/showthr...ost1574310
CN:8**✈IV:Oct.2015✈Per:2✈Status:Clear(A.P.146Day) 4-Mar
Entrance:Houston,TX✈Visa22-March-2016:
Entrance به امید خدا ابتدای Sep.2016
سفرنامه
.pdf   Lottery Az Ghaboli ta CEAC Ankara.pdf (اندازه 29.79 MB / تعداد دانلود: 6,480)
تشکر کنندگان: mehdihk
(2015-08-30 ساعت 14:58)mehdihk نوشته:  
ممنون مي شم جواب بديد !

سوالم در گروه دوستان ۲۰۱۵ با همین تاپیک ارسال 143 صفحه ۱۰ توسط یکی از مدیران محترم پاسخ داده شده.
سلام
من همه ارسالای 2015 رو خوندم.اونجا بیشتر گفتن که دفتر YENISEHIR رو انتخاب کنیم که شنبه ها هم بازه.اون مال پارسال بودBig Grin امسال هم نظر همینه؟
شماره کیس : **4
تعداد افراد : ۱
کنسولگری : آنکارا
تاریخ مصاحبه : ۱ oct
دریافت ویزا :3 OCT
تشکر کنندگان:
سلام
من انجام دادم و دفتر پست yenisehir رو انتخاب کردم از تاییدیه هم 3 تا پرینت گرفتم که یکیو با مدارک بفرستم سفارت-یکی اون روز تحویل بدم و یکی پیش خودم باشه.درسته؟
شماره کیس : **4
تعداد افراد : ۱
کنسولگری : آنکارا
تاریخ مصاحبه : ۱ oct
دریافت ویزا :3 OCT
تشکر کنندگان: humsun
(2015-09-01 ساعت 11:42)راحیل2016 نوشته:  سلام
من انجام دادم و دفتر پست yenisehir رو انتخاب کردم از تاییدیه هم ۳ تا پرینت گرفتم که یکیو با مدارک بفرستم سفارت-یکی اون روز تحویل بدم و یکی پیش خودم باشه.درسته؟
خدا خیرت بده گفتم الان میای اینجا هم پیغام میذاری
من هم همون ینی شهیر رو انتخاب کردم خسته نباشی.
Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
CN:8**✈IV:Oct.2015✈Per:2✈Status:Clear(A.P.146Day) 4-Mar
Entrance:Houston,TX✈Visa22-March-2016:
Entrance به امید خدا ابتدای Sep.2016
سفرنامه
.pdf   Lottery Az Ghaboli ta CEAC Ankara.pdf (اندازه 29.79 MB / تعداد دانلود: 6,480)
تشکر کنندگان:
(2015-08-30 ساعت 14:58)mehdihk نوشته:  
ممنون مي شم جواب بديد !

سوالم در گروه دوستان ۲۰۱۵ با همین تاپیک ارسال 143 صفحه ۱۰ توسط یکی از مدیران محترم پاسخ داده شده.
ببخشید دوستان.یه سوال داشتم.میخواستم ببینم فقط برای ترکیه باید دفتر پستی انتخاب کنیم یا سایر کشور ها هم دفتر پستی دارند؟
کیس نامبر:**2016AS000005/رویت قبولی:3 جون/ ارسال فرم:9 جون/کارنت شدن:12 آگوست/تعداد افراد:1 نفر/ نامه ی دوم:29 سپتامبر- 11:30 شب/ تاریخ مصاحبه:3 نوامبر/ محل سفارت:آنکارا-همون آنکارا/دریافت ویزا:تکضرب 3 نوامبر/دریافت گرین کارت:5 دسامبر(یعنی 22 روز بعد از ورود)/اولین ورود به آمریکا:ایشالا 13 نوامبر ساعت 9:15 صبح به وقت دالاس/مقصد:دالاس/جمع تقریبی مخارج تا حالا:هی داره زیاد میشهBig Grin

تشکر کنندگان:
(2015-09-01 ساعت 12:37)امیررضا.س نوشته:  ببخشید دوستان.یه سوال داشتم.میخواستم ببینم فقط برای ترکیه باید دفتر پستی انتخاب کنیم یا سایر کشور ها هم دفتر پستی دارند؟

سلام دوست عزیز

بله فقط برای آنکارا لازم هست
کیس نامبر : 2016AS2*** << مصاحبه : 17 نوامبر ابوظبی << وضعیت برنده اصلی خانم یکضرب + من AP  Cool
آپدیتها : 19نوامبر سایت سفارت 9 دسامبر و 25 ژانویه سایتCEAC وبالاخره کلیر در 4 فوریه بعد از 79 روز
ورود : بیست و یک اپریل - سوشال : یکماه بعد از ورود - پرداخت 165 دلار : دو هفته بعد از ورود - دریافت گرین کارت برنده اصلی : یکماه و نیم بعد از ورود - دریافت گرین کارت نفر دوم کیس : دو ماه بعد از ورود
تشکر کنندگان: mehdihk ، ho_tasha ، m.ghoreishi ، marysa
سلام
CSC فقط برای انکارا باید پر بشه ؟ ایروان چطور؟
با سپاس
تشکر کنندگان:
(2015-09-02 ساعت 10:18)masiharezoo نوشته:  سلام
CSC فقط برای انکارا باید پر بشه ؟ ایروان چطور؟
با سپاس

حداقل پست قبل رو میخوندی این سوالو نمی پرسیدی.
پست اول تاپیک پیش کش

"ثبت نام در این سیستم فعلا مختص برندگانی است که در سفارت انکارا مصاحبه می شوند "
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: arminbhz ، Siamak ، ho_tasha ، mehdihk ، humsun ، Amir.AA
ببخشيد من درست متوجه نشذم CSC چيه؟؟؟ شايد از فرط استرسه... هنوز نميذونم چطور مداركمو و به چه آدرسي پست كنم Sad
تشکر کنندگان:
(2015-09-06 ساعت 23:18)mehr.mehr نوشته:  ببخشيد من درست متوجه نشذم CSC چيه؟؟؟ شايد از فرط استرسه... هنوز نميذونم چطور مداركمو و به چه آدرسي پست كنم Sad

سلام
دوست عزیز اول همین تاپیک رو بخونید همه چی دستگیرتون میشه. امضاتونم کامل کنید لطفاً
اگه توضیحات دوستانم میخواید در تاپیک بولتون ویزا و کارنت شدن شماره ها صفحه ی 43 رو بخونی یکی از دوستان دوباره توضیح داده.
شماره کیس: 2016AS000065xx
تاریخ رویت قبولی: 8May2015
کنسولگری: Ankara تغییرش دادن به ابوظبی
تعداد افراد منظور در کیس : فقط خودم
ارسال فرمهای سری اول: 25June2015
کارنت شدن کیس: 9March2016
مصاحبه: 23May2016
دریافت کلیرنس:--------
دریافت ویزا:25MAY2016
ورود به آمریکا:14SEP2016
دریافت گرین کارت: NOV2016
جمع تقریبی هزینه‌ها:
تشکر کنندگان:
سلام دوستان لطفا جواب من را با توضیح بدهید.
من برای انتخاب دفتر پستی چون یکی از اقوام ما در استانبول زندگی میکند به من گفت نیازی به ثبت نام پستی اینترنتی از ایران را نداری چون چند روز قبلش داریم میریم آنجا گفت همین جا بصورت حضوری می برمت یک دفتر و برایتان کد میگیرم . آیا این حرفش صحت دارد ؟
طبق گفته ایشان که استانبول ساکن است تا حالا برای دو تااز اقوام دیگرمان این کار را انجام داده و مشکلی پیشن نیامده.
آیا پرینت این کد را باید از ایران به همراه مدارک دیگر برای سفارت پست بکنیم یا همین کاری که بالا نوشتم و حضوری برویم پست مشکلی ایجاد نمیکند ؟
سپاسگذارم از شما بزرگواران.
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، humsun
(2015-09-07 ساعت 01:07)نیما.خوزستان نوشته:  سلام دوستان لطفا جواب من را با توضیح بدهید.
من برای انتخاب دفتر پستی چون یکی از اقوام ما در استانبول زندگی میکند به من گفت نیازی به ثبت نام پستی اینترنتی از ایران را نداری چون چند روز قبلش داریم میریم آنجا گفت همین جا بصورت حضوری می برمت یک دفتر و برایتان کد میگیرم . آیا این حرفش صحت دارد ؟
طبق گفته ایشان که استانبول ساکن است تا حالا برای دو تااز اقوام دیگرمان این کار را انجام داده و مشکلی پیشن نیامده.
آیا پرینت این کد را باید از ایران به همراه مدارک دیگر برای سفارت پست بکنیم یا همین کاری که بالا نوشتم و حضوری برویم پست مشکلی ایجاد نمیکند ؟
سپاسگذارم از شما بزرگواران.
به نظرم يه سري به سفرنامه سالهاي قبل بزنيد شايد جوابي گرفتين http://www.mohajersara.com/Thread-سفرنام...کارا--7100
حتي موضوع مشابه http://www.mohajersara.com/Thread-گفتگو-...کارا--7074
و كاملا به نظر شما بستگي داره ولي ثبت نامش كه نه هزينه داره و نه مشكله پس با مشورت همون فاميلتون يه دفتر پست رو انتخاب و ثبت كنيد كه خيالتون راحت باشه
کیس:2016as1$$(برنده آقاي همسر)،تعداد:٢نفر،ارسال فرم:٢٩مي،سفارت:آنکارا،مصاحبه:٣ نوامبر،وضعيت: AP، آپديتها: ١١ژانويه،٧ مارچ و٩مارچ تبديل به or نَفَر دوم، ٢١ مارچ نَفَر اصلي و تبديل به or ٢٢مارچ،دريافت ايميل كليير ٢٢ مارچ، مديكال مجدد:٢٩مارچ ارسال٣٠،ايشود:٥ آپريل و دريافت پاسها از پست ٦آپريل، ورود به آمریکا (سیاتل):22 جولای
سفرنامه آنکارا
تشکر کنندگان: ho_tasha

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان