کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ ها
متاسفانه آمار ویزا ها رو هم گه دیگه نداریم و به احتمال زیاد all current تا انتها خواهیم شد فقط باید امید وار باشیم ap زیاد طول نکشه از بد روزگار ابوظبی که خوابه -آنکارا که کیسا رو به 2 سفارت دیگه ارجاع داده-ارمنستان هم کم از ابوظبی نداره کند کاره
CASE NUM:7200
DS260--->21 JUN
YEREVAN
jun9<------INTERVIEW
AP
UP DATE .......>:5MAY&9JUN&10JUN&13jun&14jun
اوس کریم هرچی برامون رقم زدی راضیم به رضایت Rolleyes
تشکر کنندگان: Hana2015 ، sahar2016 ، لطف اله
چرا آنکارا داره ارجا میده به سفارتهای دیگه؟
تشکر کنندگان:
سلام
دوستان کسی میدونه منکه از عکس پارسالم استفاده کردم و بماه دیگه مصاحبمه برم برام مشکلی پیش میاد؟ یهو نیان بگن این عکس رو دوره قبل هم استفاده کردی حذفم کنن؟
تشکر کنندگان:
(2016-05-10 ساعت 20:20)saman.saman نوشته:  سلام
دوستان کسی میدونه منکه از عکس پارسالم استفاده کردم و بماه دیگه مصاحبمه برم برام مشکلی پیش میاد؟ یهو نیان بگن این عکس رو دوره قبل هم استفاده کردی حذفم کنن؟
سلام

خیر دوست عزیز گیر نمیدن و حذفم نمیشید
کیس نامبر:2016AS46xx << مصاحبه:31مارچ ابوظبی << وضعیت: برنده اصلی و دو نفر همراه ویزا یکضرب + یک همراه AP

اپدیتها: 3April , 22,26,28May , 8,11August و بالاخره 14August کلیر بعد از 137

تشکر کنندگان: ELNAZ21
(2016-05-10 ساعت 21:13)matin.sh نوشته:  
(2016-05-10 ساعت 20:20)saman.saman نوشته:  سلام
سلام

خیر دوست عزیز گیر نمیدن و حذفم نمیشید

مطمینی دوست عزیز؟ کیس اینجوری بودن؟ اخه گفنه واسه ۶ماه اخیر باشه
تشکر کنندگان:
(2016-05-10 ساعت 21:44)saman.saman نوشته:  مطمینی دوست عزیز؟ کیس اینجوری بودن؟ اخه گفنه واسه ۶ماه اخیر باشه

دوست عزیز من با عکس سال قبلم ثبت نام کردم و برنده شدم به این مسایل پیش پا افتاده فکر نکنید .
کیس نامبر : 2016AS2*** << مصاحبه : 17 نوامبر ابوظبی << وضعیت برنده اصلی خانم یکضرب + من AP  Cool
آپدیتها : 19نوامبر سایت سفارت 9 دسامبر و 25 ژانویه سایتCEAC وبالاخره کلیر در 4 فوریه بعد از 79 روز
ورود : بیست و یک اپریل - سوشال : یکماه بعد از ورود - پرداخت 165 دلار : دو هفته بعد از ورود - دریافت گرین کارت برنده اصلی : یکماه و نیم بعد از ورود - دریافت گرین کارت نفر دوم کیس : دو ماه بعد از ورود
تشکر کنندگان: matin.sh ، ELNAZ21
(2016-05-10 ساعت 22:26)siamak نوشته:  
(2016-05-10 ساعت 21:44)saman.saman نوشته:  مطمینی دوست عزیز؟ کیس اینجوری بودن؟ اخه گفنه واسه ۶ماه اخیر باشه

دوست عزیز من با عکس سال قبلم ثبت نام کردم و برنده شدم به این مسایل پیش پا افتاده فکر نکنید .

ممنونم. منظور من اینه که سال قبلم با همین عکسم ثبت نام کردم. این مشکل ساز نمیشه؟
تشکر کنندگان:
(2016-05-11 ساعت 02:37)saman.saman نوشته:  
(2016-05-10 ساعت 22:26)siamak نوشته:  

ممنونم. منظور من اینه که سال قبلم با همین عکسم ثبت نام کردم. این مشکل ساز نمیشه؟

خیر
کیس نامبر : 2016AS2*** << مصاحبه : 17 نوامبر ابوظبی << وضعیت برنده اصلی خانم یکضرب + من AP  Cool
آپدیتها : 19نوامبر سایت سفارت 9 دسامبر و 25 ژانویه سایتCEAC وبالاخره کلیر در 4 فوریه بعد از 79 روز
ورود : بیست و یک اپریل - سوشال : یکماه بعد از ورود - پرداخت 165 دلار : دو هفته بعد از ورود - دریافت گرین کارت برنده اصلی : یکماه و نیم بعد از ورود - دریافت گرین کارت نفر دوم کیس : دو ماه بعد از ورود
تشکر کنندگان:
(2016-05-07 ساعت 11:16)lotfe.kh نوشته:  متاسفانه آمار ویزا ها رو هم گه دیگه نداریم و به احتمال زیاد all current تا انتها خواهیم شد فقط باید امید وار باشیم ap زیاد طول نکشه از بد روزگار ابوظبی که خوابه -آنکارا که کیسا رو به 2 سفارت دیگه ارجاع داده-ارمنستان هم کم از ابوظبی نداره کند کاره
با سلام خانوم لطف اله
جریان ارجاع به سفارت های دیگخ رو میتونید توضیح بدین و منبع رو لطفاً ذکر بفرمایید متشکرم از شما.
CN:8**✈IV:Oct.2015✈Per:2✈Status:Clear(A.P.146Day) 4-Mar
Entrance:Houston,TX✈Visa22-March-2016:
Entrance به امید خدا ابتدای Sep.2016
سفرنامه
.pdf   Lottery Az Ghaboli ta CEAC Ankara.pdf (اندازه 29.79 MB / تعداد دانلود: 6,486)
تشکر کنندگان:
(2016-05-11 ساعت 09:41)ho_tasha نوشته:  
(2016-05-07 ساعت 11:16)lotfe.kh نوشته:  متاسفانه آمار ویزا ها رو هم گه دیگه نداریم و به احتمال زیاد all current تا انتها خواهیم شد فقط باید امید وار باشیم ap زیاد طول نکشه از بد روزگار ابوظبی که خوابه -آنکارا که کیسا رو به 2 سفارت دیگه ارجاع داده-ارمنستان هم کم از ابوظبی نداره کند کاره
با سلام خانوم لطف اله
جریان ارجاع به سفارت های دیگخ رو میتونید توضیح بدین و منبع رو لطفاً ذکر بفرمایید متشکرم از شما.

با سلام منبعی در این خصوص ندارم اما کارنتی های ماه جون اکثرا از آنکارا ارجاع داده شدن به 2 سفارت دیگه بخصوص ابوظبی
DS260--->21 JUN
YEREVAN
jun9<------INTERVIEW
AP
تشکر کنندگان:
(2016-05-11 ساعت 13:44)lotfe.kh نوشته:  
(2016-05-11 ساعت 09:41)ho_tasha نوشته:  
با سلام خانوم لطف اله

با سلام منبعی در این خصوص ندارم اما کارنتی های ماه جون اکثرا از آنکارا ارجاع داده شدن به 2 سفارت دیگه بخصوص ابوظبی
با سلام
برای شما آرزوی موفقیت دارم ممنونم که صادقانه اعلام کردین و متشکرم از شما.
نگران نباشید من مطمئنم شما به امید خدا یکضرب هستین.
CN:8**✈IV:Oct.2015✈Per:2✈Status:Clear(A.P.146Day) 4-Mar
Entrance:Houston,TX✈Visa22-March-2016:
Entrance به امید خدا ابتدای Sep.2016
سفرنامه
.pdf   Lottery Az Ghaboli ta CEAC Ankara.pdf (اندازه 29.79 MB / تعداد دانلود: 6,486)
تشکر کنندگان:
Sad ذوستان منا یه مساله ای خیلی نگران کرده با توجه به اینکه اینقدر زیاد کارنت کردن احتمال کمبود ویزا هس یانه ..تو قسمت کلیرنس خوندم نوشتن ممکنه ویزا کم بیاد چون ای پی ها طولانی شده..کسی اطلاعاتی داره ...ممنون میشم پاسخگو باشید
**2016AS000 63
کنسولگری آنکارا,اعضای کیس 3نفر ,برنده اصلی خودم (خانم هستم ),ارسال فرم 260, چهاردهمmay .........خدایا راضیم به راضی تو ....
خداوندا !دستم به آسمانت نمی رسد اما تو که دستت به زمین میرسد یاریم کن ! !!
خدایا مرابه بزرگی چیزهایی که ارزانی کرده ای آگاه کن ,تا کوچکی چیزهایی که ندارم آرامشم را برهم نریزد......
نامه دعوت به مصاحبه 26مارچ ...تغییر سفارت از خود کی سی سی از آنکارا به ابوظبی ....اینترویو هفته اول می ...................خدایا شکرت  :
انتیجه اینترویو خودم ودخترم تک ضرب همسرم  ای پی....خدایا دوستت دارم
اولین آپدیت 10may
تشکر کنندگان:
(2016-05-12 ساعت 10:40)لطف اله نوشته:  Sad ذوستان منا یه مساله ای خیلی نگران کرده با توجه به اینکه اینقدر زیاد کارنت کردن احتمال کمبود ویزا هس یانه ..تو قسمت کلیرنس خوندم نوشتن ممکنه ویزا کم بیاد چون ای پی ها طولانی شده..کسی اطلاعاتی داره ...ممنون میشم پاسخگو باشید

سلام دوست عزیز...این مسئله پرسیده شده اما غیر ممکنه ویزا کم بیاد..شاید AP بخورین و تو همون مدت AP وقت تمام بشه اما برای دادن ویزا چیزی به اسم کاغذ ویزا کم نمیاد....گیرم 20000 تا مهاجر قانونی که تایید شدن بیشتر وارد امریکا بشنخیلی بهتر از 200000 تا مهاجر مکزیکی هست که هیچ هویتی ثبتی ندارن...در ضمن اینم تاکیید میکنم سو تفاهم نشه بازم میگم ممکنه Ap طولانی بشه یا شماره ها کارنت نشن اما ویزا کم نمیاد..اکه قرار بود کم بیاد دیگه نیاز به برنده شدن این همه ادم نبود...همون اول اندازه تعداد ویزا برنده اعلام میکردن
شماره کیس:    68xx   تاریخ رویت قبولی:   2015 ‎20 may
کنسولگری:     ‎Ankara     تعداد افراد منظور در کیس :    1
ارسال فرمهای سری اول:    26may   
کارنت شدن کیس:   ‎10 April.
نامه دوم : ۲۲ April
مصاحبه:            2jun2016       
دریافت ویزا:       ورود به آمریکا:           دریافت گرین کارت:
وضعیت : سربازی معافی.        شغل : دارای شرکت خصوصی. بدونه سابقه کار دولتی      مدرک تحصیلی : کارشناسی برق
مجرد
تشکر کنندگان: nimashariat ، لطف اله
سلام.لطفا راهنمایی کنید. یک ماه مونده به مصاحبه ایمیلی اومده از آنکارا هیچ صحبتی از پست مدارک نکرده و در ضمن عدم سو پیشینه هم خواسته . به نظر شما رویه فرق کرده؟؟؟!!!
تشکر کنندگان:
(2016-05-14 ساعت 20:12)masod3 نوشته:  [quote='لطف اله' pid='710931' dateline='1463033454']
Sad ذوستان منا یه مساله ای خیلی نگران کرده با توجه به اینکه اینقدر زیاد کارنت کردن احتمال کمبود ویزا هس یانه ..تو قسمت کلیرنس خوندم نوشتن ممکنه ویزا کم بیاد چون ای پی ها طولانی شده..کسی اطلاعاتی داره ...ممنون میشم پاسخگو باشید

سلام دوست عزیز...این مسئله پرسیده شده اما غیر ممکنه ویزا کم بیاد..شاید AP بخورین و تو همون مدت AP وقت تمام بشه اما برای دادن ویزا چیزی به اسم کاغذ ویزا کم نمیاد....گیرم 20000 تا مهاجر قانونی که تایید شدن بیشتر وارد آمریکا بشنخیلی بهتر از 200000 تا مهاجر مکزیکی هست که هیچ هویتی ثبتی ندارن...در ضمن اینم تاکیید میکنم سو تفاهم نشه بازم میگم ممکنه Ap طولانی بشه یا شماره ها کارنت نشن اما ویزا کم نمیاد..اکه قرار بود کم بیاد دیگه نیاز به برنده شدن این همه ادم نبود...همون اول اندازه تعداد ویزا برنده اعلام میکردن
[/quo
دوست عزیز بله ممکن کم بیاد مثل سال 2014 که سه ماه مونده به اتمام پروسه ویزا تمام شد اما در سال 2014 بی برنامگی و تعداد زیاد افراد کارنت شده اما 2015 رویه ایی کاملا متفاوت در پیش گرفتن و ایرانی ها از 2 اتفاق ضرر کردن کند کارنت کردن حتی بخصوص در ماه های آخر و موندن اشخاصی در ap و عدم کلییری که برداشت من از تجارب سالای پیش و نظر سیمون برای امسال اینه که اگر کارنت میککن به احتمال زیاد ویزا موجود هست و در خصوص ایرانی ها میدونیم امسال اکثرا 4 ماه فرصت برای کیس بالایی ها وجود داره پس به نظرم نباید زیاد نگران بود
DS260--->21 JUN
YEREVAN
jun9<------INTERVIEW
AP
تشکر کنندگان: masod3 ، لطف اله

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان