کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ ها
(2016-05-14 ساعت 20:12)masod3 نوشته:  
(2016-05-12 ساعت 10:40)لطف اله نوشته:  Sad ذوستان منا یه مساله ای خیلی نگران کرده با توجه به اینکه اینقدر زیاد کارنت کردن احتمال کمبود ویزا هس یانه ..تو قسمت کلیرنس خوندم نوشتن ممکنه ویزا کم بیاد چون ای پی ها طولانی شده..کسی اطلاعاتی داره ...ممنون میشم پاسخگو باشید

سلام دوست عزیز...این مسئله پرسیده شده اما غیر ممکنه ویزا کم بیاد..شاید AP بخورین و تو همون مدت AP وقت تمام بشه اما برای دادن ویزا چیزی به اسم کاغذ ویزا کم نمیاد....گیرم 20000 تا مهاجر قانونی که تایید شدن بیشتر وارد آمریکا بشنخیلی بهتر از 200000 تا مهاجر مکزیکی هست که هیچ هویتی ثبتی ندارن...در ضمن اینم تاکیید میکنم سو تفاهم نشه بازم میگم ممکنه Ap طولانی بشه یا شماره ها کارنت نشن اما ویزا کم نمیاد..اکه قرار بود کم بیاد دیگه نیاز به برنده شدن این همه ادم نبود...همون اول اندازه تعداد ویزا برنده اعلام میکردن

شما منبعتون چیه که می فرمائید ویزا ها تموم نمیشه!!
سهمیه پر بشه دیگه ویزا صادر نمیشه. مگه ویزا کاغذ هست فقط که میگید کاغذش تموم نمیشه.!!!!!
ممکن هست اگر ظرفیت سهمیه امسال پر بشه دیگه صادر نشه. که البته امیدوارم اینجوری نشه.
هرچی قسمت بچه ها باشه همون میشه.
کیس: ‎2017AS38XX‎
تعداد اعضاء : 2 نفر
تاریخ مشاهده نتیجه: 3 May
تاریخ ارسال فرم: 24 May
کارنت شدن کیس: 12 Dec
تاریخ نامه دوم:  ‎20 Dec
محل مصاحبه: آنکارا تغییر به ابوظبی
تاریخ مصاحبه : 21 Feb
ویزا دریافت شد. Shy
تشکر کنندگان: ELNAZ21
(2016-05-15 ساعت 13:49)Lilimamali نوشته:  
(2016-05-14 ساعت 20:12)masod3 نوشته:  
(2016-05-12 ساعت 10:40)لطف اله نوشته:  Sad ذوستان منا یه مساله ای خیلی نگران کرده با توجه به اینکه اینقدر زیاد کارنت کردن احتمال کمبود ویزا هس یانه ..تو قسمت کلیرنس خوندم نوشتن ممکنه ویزا کم بیاد چون ای پی ها طولانی شده..کسی اطلاعاتی داره ...ممنون میشم پاسخگو باشید

سلام دوست عزیز...این مسئله پرسیده شده اما غیر ممکنه ویزا کم بیاد..شاید AP بخورین و تو همون مدت AP وقت تمام بشه اما برای دادن ویزا چیزی به اسم کاغذ ویزا کم نمیاد....گیرم 20000 تا مهاجر قانونی که تایید شدن بیشتر وارد آمریکا بشنخیلی بهتر از 200000 تا مهاجر مکزیکی هست که هیچ هویتی ثبتی ندارن...در ضمن اینم تاکیید میکنم سو تفاهم نشه بازم میگم ممکنه Ap طولانی بشه یا شماره ها کارنت نشن اما ویزا کم نمیاد..اکه قرار بود کم بیاد دیگه نیاز به برنده شدن این همه ادم نبود...همون اول اندازه تعداد ویزا برنده اعلام میکردن

سهمیه پر بشه دیگه ویزا صادر نمیشه. مگه ویزا کاغذ هست فقط که میگید کاغذش تموم نمیشه.!!!!!
ممکن هست اگر ظرفیت سهمیه امسال پر بشه دیگه صادر نشه. که البته امیدوارم اینجوری نشه.

دقیقا یک ساله پیش بود فیلمی دیدم تو پیج رسمس وزارت امور خارجه امریکا در فیسبوک یه خانم مسلط به زبان فارسی درباره لاتاری توضیحاتی میداد و یکی از مواردی که دقیقا به اون اشاره کرد مسئله کمبود ویزا بود و توضیح داد برای همه سهمیه ویزا در نظر گرفته میشه و تا ویزاشون رد بشه یا تو پروسه نیوفته و توضیحات کامل درباره ابن مسئله...متاسفانه ما ایرانی ها یکم از منطق خودمون استفاده نمیکنیم و همچیز رو مثل کشور خودمون بی حساب کتاب میبینیم...منم اطلاعاتم از اون پیج بدست اوردم حالا راست و دروغش پای خود امریکایی ها ❤??
شماره کیس:    68xx   تاریخ رویت قبولی:   2015 ‎20 may
کنسولگری:     ‎Ankara     تعداد افراد منظور در کیس :    1
ارسال فرمهای سری اول:    26may   
کارنت شدن کیس:   ‎10 April.
نامه دوم : ۲۲ April
مصاحبه:            2jun2016       
دریافت ویزا:       ورود به آمریکا:           دریافت گرین کارت:
وضعیت : سربازی معافی.        شغل : دارای شرکت خصوصی. بدونه سابقه کار دولتی      مدرک تحصیلی : کارشناسی برق
مجرد
تشکر کنندگان:
(2016-05-15 ساعت 16:16)masod3 نوشته:  
(2016-05-15 ساعت 13:49)Lilimamali نوشته:  
(2016-05-14 ساعت 20:12)masod3 نوشته:  سلام دوست عزیز...این مسئله پرسیده شده اما غیر ممکنه ویزا کم بیاد..شاید AP بخورین و تو همون مدت AP وقت تمام بشه اما برای دادن ویزا چیزی به اسم کاغذ ویزا کم نمیاد....گیرم 20000 تا مهاجر قانونی که تایید شدن بیشتر وارد آمریکا بشنخیلی بهتر از 200000 تا مهاجر مکزیکی هست که هیچ هویتی ثبتی ندارن...در ضمن اینم تاکیید میکنم سو تفاهم نشه بازم میگم ممکنه Ap طولانی بشه یا شماره ها کارنت نشن اما ویزا کم نمیاد..اکه قرار بود کم بیاد دیگه نیاز به برنده شدن این همه ادم نبود...همون اول اندازه تعداد ویزا برنده اعلام میکردن

دقیقا یک ساله پیش بود فیلمی دیدم تو پیج رسمس وزارت امور خارجه آمریکا در فیسبوک یه خانم مسلط به زبان فارسی درباره لاتاری توضیحاتی میداد و یکی از مواردی که دقیقا به اون اشاره کرد مسئله کمبود ویزا بود و توضیح داد برای همه سهمیه ویزا در نظر گرفته میشه و تا ویزاشون رد بشه یا تو پروسه نیوفته و توضیحات کامل درباره ابن مسئله...متاسفانه ما ایرانی ها یکم از منطق خودمون استفاده نمیکنیم و همچیز رو مثل کشور خودمون بی حساب کتاب میبینیم...منم اطلاعاتم از اون پیج بدست اوردم حالا راست و دروغش پای خود آمریکایی ها ❤??
بله شما کاملا دست میگی زمانی که شماره ها کارنت میشن به این معنیه که تا اون شماره سهمیه ویزا وجود داره اما زمانی که شما ap میخوری که شامل اکثریت ایرانی ها حتی خانومهای با کاره پاره وقت یا خصوصی و حتی با مدارک پایین تر از لیسانس که امسال نمونه هاش رو به وفور داشتیم از سهمیه ویزا خارج میشی و شماره های بعد از شما کارنت میشن و چون سایر کشورها به ندرت apمیخورن میان و سقف ویزا که 50000 تا هست و برای هر قاره تعداد مشخصی هست رو پر میکنن اون چیزی در عمل اتفاق میفته حدود 80 درصد ایرانیها امسال ap خوردن مگر اینکه تحصیلات پایین داشتن خونه دار و بدون سابقه کار حتی در گذشته بودن یا دانشجو کم سن و سال بدون سابقه کار بودن. بنابراین احتمال ابنکه ویزا تموم بشه بله کاملا وجود داره نمونه اش در سال 2014 از اخر اوگست ویزا تموم شدو خیلی از دوستان با وجودی که کلیر شدند ویزا بهشون نرسید. اون خانمی هم که شما میگی حرفش ممکنه مثل حرف آفیسری باشه که به همه ایرانی ها میگه حداکثر 2 تا 3 ماهه کلیر میشی ولی در عمل امسال متوسط زمان کلیر شدن 5 ماه به بالا بوده
تشکر کنندگان: masod3
البته فراموش نكنيد كه امسال نپال رو كه ميشه گفت تمام ويزاهاي آسيا رو درو ميكنه محدود كردن واين نويد بخشه واين رو هم اضافه كنم كه روند امسال بنظر منطقي تر از حداقل 2014-2015 هست نه ويزا كم مياد ونه كسي از مصاحبه جا ميمونه .البته كه حتما بعضي ها ويزا نميگيرن چون همونطور كه آسيا سهميه داره هر كشور هم سهميه داره حالا هر كدوم زودتر تموم بشه! مثلا ايران ٤٥٠٠نفر برنده داشته كه ٣٥٠٠ سهميه داره يعني حدود ١٠٠٠نفر خواه ناخواه اوت ميشن . حالا فرض كنيد وضعيت كارنتي نپال محدود نميشد چون اكثرا يضرب ميگرفتن اونوقت ممكن بود سهميه آسيا زودتر تموم بشه ومثلا به ما ها كمتر از سهميمون ويزا ميرسيد( فرموليزاسيون ويزا) با انرژي بالا بريم جلو حتما هر چي برامون پيش بياد بهترينهاست
شماره کیس2016AS7000//کنسولگری: Ankaraتغییربه>>>Abu dhabi// افراد منظور در کیس:3//
مصاحبه اواسط جون //کلییر 11آگوست //دریافت ویزا 23آگوست
تشکر کنندگان: Lilimamali ، ELNAZ21 ، Moody
با درود به دوستان
ایا کسی هست که براش نامه دوم نیومده باشه؟
تشکر کنندگان:
بله شما کاملا دست میگی زمانی که شماره ها کارنت میشن به این معنیه که تا اون شماره سهمیه ویزا وجود داره اما زمانی که شما ap میخوری که شامل اکثریت ایرانی ها حتی خانومهای با کاره پاره وقت یا خصوصی و حتی با مدارک پایین تر از لیسانس که امسال نمونه هاش رو به وفور داشتیم از سهمیه ویزا خارج میشی و شماره های بعد از شما کارنت میشن و چون سایر کشورها به ندرت apمیخورن میان و سقف ویزا که 50000 تا هست و برای هر قاره تعداد مشخصی هست رو پر میکنن اون چیزی در عمل اتفاق میفته حدود 80 درصد ایرانیها امسال ap خوردن مگر اینکه تحصیلات پایین داشتن خونه دار و بدون سابقه کار حتی در گذشته بودن یا دانشجو کم سن و سال بدون سابقه کار بودن. بنابراین احتمال ابنکه ویزا تموم بشه بله کاملا وجود داره نمونه اش در سال 2014 از اخر اوگست ویزا تموم شدو  خیلی از دوستان با وجودی که کلیر شدند ویزا بهشون نرسید. اون خانمی هم که شما میگی حرفش ممکنه مثل حرف آفیسری باشه که به همه ایرانی ها میگه حداکثر 2 تا 3 ماهه کلیر میشی ولی در عمل امسال متوسط زمان کلیر شدن 5 ماه به بالا بوده
[/quote]

متاسفانه اغلب دوستان در ارائه آمارشون سهمیه هر کشور رو فراموش می کنن سارا گرو در مصاحبه هاش همیشه گفته سهمیه هر کشور و همینطور ایران ۳۵۰۰ نفر است . پس به این تعداد واسه هر کشور ویزا هست و ربطی به این نداره که چون ما ap می خوریم و مدتش طولانی است سهمیه ما به بقیه کشورها می رسه . دوستانی که اغلب از دوره ap بیرون نمیان کسانی هستن که در ماه های آخر به مصاحبه رفته ان و دچار همون پروسه طولانی میشن و نمی تونن کلیر بشن . اگه به فایل سیمون در سال های اخیر نگاه کنید متوجه میشید که اغلب کسانی که در چهار پنج ماه آخر به بعد رفتن مصاحبه تعداد کلیر نشده ها بیشتره نه ویزا نگرفته مثلا کلیر بشن و ویزا نگیرن . متاسفانه هنوز دوستانی هستن که از اکتبر مانده اند چه برسه به ماه های بعد امسال هم که هنوز ماه ژانویه رو هم کلیر نکردن .
تشکر کنندگان:
سلام
دوستان من از برندگان 2016 هستم که متاسفانه 15-MAY سال 2016 یعنی کمتر از یک ماه پیش متوجه شدم کیسم قبول شده و 21 MAY فرمها رو فرستادم با توجه به شرایطم بنظرتون کی کارنت میشم ؟ کی وقت مصاحبه خواهم داشت ؟ اصلا تا 30SEP ممکنه بهم وقت مصاحبه بدن؟ شماره کیسم 2016AS33XX است
ممنون میشم راهنمایی کنید
?قبولی2013 :
2013AS30XX -مصاحبه مارچ و جون  2 مرحله در آنکارا - برگه صورتی گرفتم وکلیرنس شدم.کلیر در sep -عدم دریافت ویزا بدلیل تکمیل ظرفیت

?قبولی2016 :
2016AS33XX-تاریخ رویت قبولی : 2016-MAY Sad
کیس قبولی هر دو بار همسرم -تعداد نفرات 3 نفر
ارسال فرم 21-MAY-2016
نامه دوم 21-JUN-2016
مصاحبه 1 آگوست آنکارا
خانم و بچه مون ویزا یک ضرب و من  آپ خوردم
آپدیتهای من:
?آپدیتها : 2 ,3 ,11آگوست
11 آگوست دوخطی
17 آگوست OR
18 آگوست ایمیل کلیری
19 آگوست تحویل پاس به پست
22-23 آگوست
24 آگوست ایشود

هزینه ها تا اینجا حدودا 15میلیون
ورود به امریکا :8 اکتبر .ارواین
آرزوی اخذ ویزا برای همه ی برندگان لاتاری
تشکر کنندگان:
سلام اتفاقا منم شرایط شما را دارم و 15 می امسال فرم ds160را فرستادم چند بار با Kccتماس گرفتم گفتن اوریل وقت مصاحبه میدن گفت تا 15 جون تکلیف زمان مصاحبتون مشخص میشه منم خیلی خیلی استرس دارم و نگرانم اما متاسفانه مدیران گروه راهنمایی خاصی دراین زمینه نمیکنند
تشکر کنندگان: siyavash-2
[quote='siyavash-2' pid='713160' dateline='1464414247']
سلام
دوستان من از برندگان 2016 هستم که متاسفانه 15-MAY سال 2016 یعنی کمتر از یک ماه پیش متوجه شدم کیسم قبول شده و 21 MAY  فرمها رو فرستادم با توجه به شرایطم بنظرتون کی کارنت میشم ؟ کی وقت مصاحبه خواهم داشت ؟ اصلا تا 30SEP ممکنه بهم وقت مصاحبه بدن؟  شماره کیسم 2016AS33XX است
ممنون میشم راهنمایی کنید

تنها چیزی که میشه گفت تبریک به خاطر خوش اقبالیتونه . بقیشم ایشالا شانس و بخت باهاتون یار باشه .
تشکر کنندگان: siyavash-2 ، farrokh33
با سلام وتشکر از شما
اینطور که متوجه شدم در فاصله بین نوامبر و دسامبر کیس های شماره 33xx کارنت شدند آیا تک تک شماره ها در کارنت شدن ها اعلام میشه؟  مثلا من هم باید منتظر کارنت شدن باشم ؟ میشه دقیقا لینک آخرین کارنتی ها را بذارید ؟
ضمنا اگه کارنت ها تک تک نمیاد و در بازه زمانی اعلام میشه .الان من که فرمهام رو دیر فرستادم چطور از ادامه مسیر و اینکه دعوت به مصاحبه میشم مطلع میشم؟ ایمیل برام میاد یا باید سایتی رو چک کنم ؟ دفعه پیش یادم نیست چطور بود ...
ممنون
[/quote]
دوست عزیز تا آنجا که من اطلاع دارم روال اینطور بوده که فرصت پر کردن فرم ۲۶۰ تا پایان سپتامبر ۲۰۱۵ بوده و هر کیس نامبری اگه تا پایان می ۲۰۱۵ فرم ها رو ارسال می کرد
به موقع به ترتیب کیس ها بعد از پنج ماه کارنت می شوند یعنی امسال واسه اکتبر تا ۲۸۰۰ کارنت شدند و اعلام کارنتی در اگوست اتفاق افتاد و نامه دوم حدودا دو هفته بعد در سایتی که اعلام برنده شدنتان رو دیدید گذاشته شد یعنی نامه برنده شدنتون برداشته میشه و نامه دوم که همون نامه دعوت به مصاحبه اس جایگزین میشه . بعد واسه ماه نوامبر فکر کنم تا ۳۲۰۰ اعلام شد که در ماه سپتامبر کارنت شدن و بعد دو هفته نامه دوم جایگزین شد البته بعد نامه دوم دو ماه بعد هم زمان مصاحبه تعیین میشه . اعلام کارنتی رو هم می تونید در سایت ویزا بولتن ببینید که البته چون شماره کیس شما قبلا کارنت شده الان باید منتظر نامه دوم باشید در همون سایتی که دیدید برنده شدید . حالا با توجه به شرایط شما قطعا هیچکس نمی دونه که نامه دوم شما کی میاد واقعا . نرمالش که پنج ماه بعده . تازه دو ماه بعدش مصاحبه . فعلا فقط باید منتظر باشید و هر روز چک کنید ایشالا که سریعا به مصاحبه برید و همون موقع یکضرب بگیرید . با توجه به شرایطی که دارید و همینطور شرایطی که امسال در سفارت ها واسه کلیر کردن ها وجود داره کلا باید خیلی شانس بیارید .
امیدوارم که موفق باشید .
تشکر کنندگان:
(2016-05-28 ساعت 16:05)daniyal1351 نوشته:  
(2016-05-28 ساعت 10:14)siyavash-2 نوشته:  سلام
دوستان من از برندگان 2016 هستم که متاسفانه 15-MAY سال 2016 یعنی کمتر از یک ماه پیش متوجه شدم کیسم قبول شده و 21 MAY  فرمها رو فرستادم با توجه به شرایطم بنظرتون کی کارنت میشم ؟ کی وقت مصاحبه خواهم داشت ؟ اصلا تا 30SEP ممکنه بهم وقت مصاحبه بدن؟  شماره کیسم 2016AS33XX است
ممنون میشم راهنمایی کنید

تنها چیزی که میشه گفت تبریک به خاطر خوش اقبالیتونه . بقیشم ایشالا شانس و بخت باهاتون یار باشه .
سلام دوست عزیز
شماره شما کارنت شده ولی چون فرم رو دیر پر کردید باید منتظر نامه دعوت به مصاحبه یعنی نامه دوم باشید همون سایتی رو که نامه قبولیتون رو میبینید رو باید مرتب چک کنید تا نامه دوم شما جایگزین بشه تو اون نامه تاریخ مصاحبه ومدارکی رو که ازتون میخوان رو نوشته .تندرست باشید
تشکر کنندگان: siyavash-2 ، nimashariat
سلام به همه دوستان عزيز،لازم ميدونم از همه كسايي كه با محبت تمام تجربيات ارزشمندي تو اين سايت به اشتراك كذاشتن، كمال تشكر وقدرداني خودم رو اعلام كنم و از كردانندكان سايت نيز همينطور، امروز من وهمه كساني كه لاتادي بودن ويزا رو كرفتن،اصلا استرس نداشته باشين اسون تر از اون جيزب هست كه فكر ميكنيم،كيس نامبر من ٧٠**
تشکر کنندگان: ELNAZ21
(2016-06-06 ساعت 13:18)makan9713 نوشته:  سلام به همه دوستان عزيز،لازم ميدونم از همه كسايي كه با محبت تمام تجربيات ارزشمندي تو اين سايت به اشتراك كذاشتن، كمال تشكر وقدرداني خودم رو اعلام كنم و از كردانندكان سايت نيز همينطور، امروز من وهمه كساني كه لاتادي بودن ويزا رو كرفتن،اصلا استرس نداشته باشين اسون تر از اون جيزب هست كه فكر ميكنيم،كيس نامبر من ٧٠**
سلامكجا مصاحبه داشتيد؟شرايطتون چي بود؟

شماره کیس: 2016AS00006xxx
تاریخ رویت قبولی:10May2015
کنسولگری: ابوظبی
تعداد افراد منظور در کیس :2
ارسال فرمهای سری اول: 25May2015
کارنت شدن کیس: 9March2016
مصاحبه:24may2016
آبدیت 1 : 24may2016,آبدیت 2 : 29may2016,آپدیت3: 31may2016,آپدیت4: 1jun2016
دریافت کلیرنس:
دریافت ویزا:
ورود به آمریکا:
:دریافت گرین کارت
:جمع تقریبی هزینه‌ها:
تشکر کنندگان:
سلام،بله امروز مصاحبه ما تو انكارا بود،منظورتون از شرايط رو نميدونم اما در كل مجرد هستم فرم دي اس رو خيلي دير فرستادم شايد حدود سه ماه بعد قبولي،معاف بودم از سربازي و ديكه نميدونم كه جي بكم اما امروز تو سفارت همه كسايي كه لاتاري بودن و تو سفر شناختم بلا استثنا ويزا كرفتن راستش بعد اينكه اومدم بيرون رو نميدونم اما ظاهر امر از دادن ويزا بدون ادا واطوار بود، شما ويزا دريافت نكردين؟
تشکر کنندگان:
(2016-06-06 ساعت 15:26)makan9713 نوشته:  سلام،بله امروز مصاحبه ما تو انكارا بود،منظورتون از شرايط رو نميدونم اما در كل مجرد هستم  فرم دي اس رو خيلي دير فرستادم شايد حدود سه ماه بعد قبولي،معاف بودم از سربازي و ديكه نميدونم كه جي بكم اما امروز تو سفارت همه كسايي كه لاتاري بودن و تو سفر شناختم بلا استثنا ويزا كرفتن راستش بعد اينكه اومدم بيرون رو نميدونم اما ظاهر امر از دادن ويزا بدون ادا واطوار بود، شما ويزا دريافت نكردين؟

سلام شما هم ویزا یکضرب گرفتین؟ امکانش هست راجب سوالات مصاحبه و شرایطتون، اطلاعاتتون رو برامون بذارید
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان