کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری 2016
سلام دوستان من بولتن ویزا March کارنت شدم و نامه دوم هم دریافت کردم و بعد از اینکه سایت CEAC وضعیتم رو از in transit به ‎Ready‎ تغییر داد، دوبار هم کیس ام رو آپدیت کردند آیا این آپدیت ها قبل از مصاحبه طبیعی اند؟
(من هیچ نامه نگاریی با سفارت یا kcc نداشتم)

با تشکر
کیس نامبر:**2016AS000057/رویت قبولی:5 May/ ارسال فرم: 10 May/کارنت شدن:February 8/تعداد افراد:۱ نفر/ نامه ی دوم:February 22
/تاریخ مصاحبه:April 14/ محل سفارت:YEREVAN/دریافت ویزا:18 April/دریافت گرین کارت:May 20/اولین ورود به آمریکا:19 April/مقصد:CA/
تشکر کنندگان:
(2016-03-01 ساعت 14:11)alfa_a_h نوشته:  سلام دوستان من بولتن ویزا March کارنت شدم و نامه دوم هم دریافت کردم و بعد از اینکه سایت CEAC وضعیتم رو از in transit به ‎Ready‎ تغییر داد، دوبار هم کیس ام رو آپدیت کردند آیا این آپدیت ها قبل از مصاحبه طبیعی اند؟

با تشکر

چطور متوجه آپدیت واسه کیس شدید؟ ایمیل اومد واستون؟
شماره کیس: 2016AS4XXX
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ
سفارت: ابوظبی
سربازی معاف و کار خصوصی
کارشناسی ارشد مکانیک
وضعیت: AP آپدیتها: 15، 16، 17
آپدیتهای ایمیلی: 22 مارچ و 3 می
آپدیت دو خطی: 2 آگوست - تبدیل به or: روز 4 آگوست
تشکر کنندگان:
(2016-03-01 ساعت 20:57)moh.saee نوشته:  
(2016-03-01 ساعت 14:11)alfa_a_h نوشته:  سلام دوستان من بولتن ویزا March کارنت شدم و نامه دوم هم دریافت کردم و بعد از اینکه سایت CEAC وضعیتم رو از in transit به ‎Ready‎ تغییر داد، دوبار هم کیس ام رو آپدیت کردند آیا این آپدیت ها قبل از مصاحبه طبیعی اند؟

با تشکر

چطور متوجه آپدیت واسه کیس شدید؟ ایمیل اومد واستون؟

نه ایمیلی نیامده
در سایت CEAC تاریخ آپدیت داره (Status Updated Date) که دو بار برای بنده تغییر کرده
کیس نامبر:**2016AS000057/رویت قبولی:5 May/ ارسال فرم: 10 May/کارنت شدن:February 8/تعداد افراد:۱ نفر/ نامه ی دوم:February 22
/تاریخ مصاحبه:April 14/ محل سفارت:YEREVAN/دریافت ویزا:18 April/دریافت گرین کارت:May 20/اولین ورود به آمریکا:19 April/مقصد:CA/
تشکر کنندگان:
(2016-02-16 ساعت 23:09)omid40 نوشته:  
(2016-02-16 ساعت 19:38)moh.saee نوشته:  از دوستانی که مصاحبه هاشون توی مارچ هستش، کسی سایت CEAC رو کنترل کرده که وضعیتش به Ready تغییر کرده باشه؟

سلام 
بله ما فردای روزی که نامه دوم جایگزین شد وضعیت کیسمون به ready تغییر کرد

دوستان عزيز ميشه لطفا لينك سايت ceac رو بدين كه كدوم قسمت ميشه وضعيت خودمون رو چك كنيم ؟
شماره کیس: 2016AS0***
تاریخ رویت قبولی: 17 September
کنسولگری:Sydney
تعداد افراد منظور در کیس :۲
ارسال فرمهای سری اول:30 September
کارنت شدن کیس: August
نامه دوم: 25 January
مصاحبه: 8 March
وضعیت: AP
آپدیت ها: 10 March هر دو کیس، 27 April هر دو کیس، 29 April کیس اصلی، 2 May هر دو کیس، 3 May هر دو كيس، 4 May هر دو كيس ( كيس اصلي or شد )، 5 May هر دو کیس، 6 May
دریافت ویزا: 6 May
ورود به آمریکا:
دریافت گرین کارت:
جمع تقریبی هزینه‌ها:
تشکر کنندگان:
(2016-03-02 ساعت 00:43)fireball نوشته:  
(2016-02-16 ساعت 23:09)omid40 نوشته:  
(2016-02-16 ساعت 19:38)moh.saee نوشته:  از دوستانی که مصاحبه هاشون توی مارچ هستش، کسی سایت CEAC رو کنترل کرده که وضعیتش به Ready تغییر کرده باشه؟

سلام 

دوستان عزيز ميشه لطفا لينك سايت ceac رو بدين كه كدوم قسمت ميشه وضعيت خودمون رو چك كنيم ؟
https://ceac.state.gov/CEACStatTracker/D...spx?App=IV
کیس نامبرتون رو بدون صفرهای پیشوند وارد کنید
مثلا 2016as0000111 بصورت 2016as111 وارد کنید
کیس نامبر:2016AS46xx << مصاحبه:31مارچ ابوظبی << وضعیت: برنده اصلی و دو نفر همراه ویزا یکضرب + یک همراه AP

اپدیتها: 3April , 22,26,28May , 8,11August و بالاخره 14August کلیر بعد از 137

تشکر کنندگان: Hana2015 ، fireball
(2016-03-02 ساعت 03:53)matin.sh نوشته:  
(2016-03-02 ساعت 00:43)fireball نوشته:  
(2016-02-16 ساعت 23:09)omid40 نوشته:  سلام 

https://ceac.state.gov/CEACStatTracker/D...spx?App=IV
کیس نامبرتون رو بدون صفرهای پیشوند  وارد کنید
مثلا 2016as0000111 بصورت 2016as111 وارد کنید

مرسی بابت پاسختون
من چک کردم و برای ما هم ready بود. Smile
شماره کیس: 2016AS0***
تاریخ رویت قبولی: 17 September
کنسولگری:Sydney
تعداد افراد منظور در کیس :۲
ارسال فرمهای سری اول:30 September
کارنت شدن کیس: August
نامه دوم: 25 January
مصاحبه: 8 March
وضعیت: AP
آپدیت ها: 10 March هر دو کیس، 27 April هر دو کیس، 29 April کیس اصلی، 2 May هر دو کیس، 3 May هر دو كيس، 4 May هر دو كيس ( كيس اصلي or شد )، 5 May هر دو کیس، 6 May
دریافت ویزا: 6 May
ورود به آمریکا:
دریافت گرین کارت:
جمع تقریبی هزینه‌ها:
تشکر کنندگان: matin.sh ، nimashariat ، moh.saee
سلام به همه دوستان و پیش کسوتان
این فرم کانتکت شیت که که بایستی پر نموده و به همراه مدارکمان پست نماییم آیا بایستی برای فقط برنده اصلی در یک نسخه پرشود و به همراه کل مدارک تمام خانواده ارسال شود ؟ و یا بایستی به ازای تک تک اعضای خانواده پر شود و به همراه مدارک ارسال شود؟
ممنونم از پاسخگویی بزرگواران
تشکر کنندگان:
(2016-03-03 ساعت 22:44)alborz3718 نوشته:  سلام به همه دوستان و پیش کسوتان
این فرم کانتکت شیت که که بایستی پر نموده و به همراه مدارکمان پست نماییم آیا بایستی برای فقط برنده اصلی در یک نسخه پرشود و به همراه کل مدارک تمام خانواده ارسال شود ؟ و یا بایستی به ازای تک تک اعضای خانواده پر شود و به همراه مدارک ارسال شود؟

بله باید برای هر نفر جداگانه پر شه و بعد هم با مدارک ارسال کنین
موفق باشین
شماره کیس:    31xx    تاریخ رویت قبولی:   8jun
کنسولگری:     ankara   تعداد افراد منظور در کیس :    2
ارسال فرمهای سری اول:    24jul     کارنت شدن کیس:   18nov
مصاحبه:      7jan               ویزا یه ضرب
دریافت ویزا:  13 jan      ورود به آمریکا:   21 apr        دریافت گرین کارت: jun 22
تشکر کنندگان: alborz3718
(2016-03-04 ساعت 21:07)mohsen b.d نوشته:  

موفق باشین

با سپاس از پاسخ گوييتان ، پر كردن اين فرم براي هر نفر مثلا يك كودك با توجه به فيلدهاي مورد نياز مثل تلفن محل كار و يا ايميل و ... كمي بي معنا مي نمايد !!!
تشکر کنندگان:
(2016-03-04 ساعت 22:10)alborz3718 نوشته:  

موفق باشین

با سپاس از پاسخ گوييتان ، پر كردن اين فرم براي هر نفر مثلا يك كودك با توجه به فيلدهاي مورد نياز مثل تلفن محل كار و  يا ايميل و ... كمي بي معنا مي نمايد !!!

کاملا درسته ممکنه نیاز نباشه ولی بودنش بهتر ار نبودنشه
شماره کیس:    31xx    تاریخ رویت قبولی:   8jun
کنسولگری:     ankara   تعداد افراد منظور در کیس :    2
ارسال فرمهای سری اول:    24jul     کارنت شدن کیس:   18nov
مصاحبه:      7jan               ویزا یه ضرب
دریافت ویزا:  13 jan      ورود به آمریکا:   21 apr        دریافت گرین کارت: jun 22
تشکر کنندگان:
(2016-03-04 ساعت 22:10)alborz3718 نوشته:  

موفق باشین

با سپاس از پاسخ گوييتان ، پر كردن اين فرم براي هر نفر مثلا يك كودك با توجه به فيلدهاي مورد نياز مثل تلفن محل كار و  يا ايميل و ... كمي بي معنا مي نمايد !!!
دوست گرامي نيازي به اين فرم نيست
شما قبل مصاحبه ايميلي دريافت ميكنيد كه در اونجا بهتون ميگن چه مداركي همراهتون باشه حالا مدارك اضافي يا طبق روال عادي
مدارك شناسايي و تحصيلي ترجمه شده هم كه همراهتونه
نگران نباشيد
لاتارى ، درس صبورى، تغيير و قطع وابستگى هاست و بيانگر اينه كه انسان هرچيزي رو كه بتونه تصور كنه قطعا بهش ميرسه!

طلب خير براي همه دوستان
تشکر کنندگان: alborz3718 ، nimashariat
سلام دوستان این سوالاتی است که امکان داره افیسر از شما بپرسه البته به این معنی نیست که همه این سوالات رو از شما بپرسه بسته به شرایط هر فردی فرق میکنه مثلا سوال پایان نامه ات در مورد چی بوده در مورد رشته های حساس است نه برای همه رشته ها بهر حال من صفحات تجربیات مصاحبه سالهای قبل خواندم واین سوالات را پیدا کردم وبه خودم در زمان مصاحبه خیلی کمک کرد من ویزای یک ضرب در ابوظبی گرفتم و هم اکنون در لس انجلس هستم امیدوارم که تونسته باشم کمکتون کنم اگر کسی سوالی داشت می تونه پیام خصوصی بده هر کاری از دستم بر بیاد انجام میدم
1-چه کاره هستید?
۲-کجا کار میکنید?
۳-کجای آمریکا میخواهی بری?
۴-کجا خدمت کردی?اگه معاف شدی برای چی?
۵-چند ساله کار میکنی?
6-نسبت کسی که تو آمریکا آدرس دادین?
۷-سابقه کاردارید ?
8- اگه ازدواج کردید چند ساله؟
9-فامیل درجه یک توآمریکا دارید?
۱۰-cv دارید
۱۱-اسم دانشگاه دبیرستان ?
۱۲-پایان نامه دانشگاهت چی بوده (این سوال برای رشته های حساس است)
چقدر پول با خودت میبری آمریکا?
تو آمریکا چیکار میخوای بکنی?
پدر ومادرت چیکارن?
قبلا کدام کشورها سفر کردی برای چی?
پول توی حساب را از کجا آوردی?
تا حالا توی کشور دیگه ای زندگی کردی?
فرمها رو کی برات پر کرده فرم ۲۶۰?
نام محل کار?
از کجا با لاتاری آشنا شدی?
تا حالا جای دیگه ای کار کردی?
آنجا که کار میکنی چند تا کارمند داره?
تشکر کنندگان: moh.saee ، m_vaziran ، alborz3718 ، matin.sh ، sara_ka ، gama ، marysa ، samilo ، shimad
(2015-08-15 ساعت 12:29)A2000 نوشته:  با سلام
دوستان با تحربه میدونن که با کیس سه رقمی (نزدیک هزار) و ارسال فرم 260 به تاریخ  3 جون حدودا در چه تاریخی نامه دوم جایگزین میشود و احتمالا تاریخ مصاحبه کی خواهد بود . ممنون

دوستان سلام
منظور از کارنت چیست؟ چنین نامه ایی برایم نیامده. اما ایمیل تاریخ مصاحبه که حدودا یک ماه دیگه است دریافت شدتشکر
تشکر کنندگان:
با سلام و خسته نباشید .من تو ماه اپلیر مصاحبه دارم باید مدارک را پست کنم سفارت امریکا در انکارا ؟ .2 ادرس سفارت امریکا در انکارا کجاست ؟ راهنمایی کنید ممنون می شوم . با سپاس فراوان
تشکر کنندگان:
(2016-03-07 ساعت 10:45)غلام رضا رضایی نوشته:  با سلام و خسته نباشید .من تو ماه اپلیر مصاحبه دارم باید مدارک را پست کنم سفارت آمریکا در انکارا ؟ .2 ادرس سفارت آمریکا در انکارا کجاست ؟ راهنمایی کنید ممنون می شوم . با سپاس فراوان
سلام
این تایپ رو مطالعه کنید
کیس نامبر:2016AS46xx << مصاحبه:31مارچ ابوظبی << وضعیت: برنده اصلی و دو نفر همراه ویزا یکضرب + یک همراه AP

اپدیتها: 3April , 22,26,28May , 8,11August و بالاخره 14August کلیر بعد از 137

تشکر کنندگان: nimashariat ، marysa ، samilo

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان