کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری 2016
سلام دوستان من دیروز رفتم nmc معاینات پزشکی رو انجام دادم و منتظر مصاحبه ام

فرستاده شده از SM-J500Hِ من با Tapatalk
تشکر کنندگان: nimashariat ، moh.saee
متاسفانه هرچی بیشتر به تاریخ مصاحبه نزدیک میشم و مدارک را آماده میکنم، متوجه میشم که اشتباهی آنکارا را انتخاب کردم.
توی نوشته ها سختگیر است و من را ترسونده!
البته هنوز نامه دوم جایگزین نشده

❶ کيس نامبر  2016AS59XX‎
❷ سفارت آنکارا
❸ نامه اول 5 May
❹ مشاهده قبولی 22 May
❺ ارسال فرم 26 May
❻تعداد افراد منظور در کیس 1 نفر
❼مصاحبه 2 May
❽دریافت ویزا 4 May
❾ورود به آمریکا
❿دریافت گرین کارت
±جمع تقریبی هزینه ها 300 واکسن+300 ترجمه+150 پست مدارک به سفارت+600 دلار ویزا و مدیکال
✈ مقصد ایالت نوادا شهر لاس وگاس (برای شروع زندگی از زیر صفر!)

تشکر کنندگان:
(2016-03-17 ساعت 16:25)Amir.Mansoury نوشته:  متاسفانه هرچی بیشتر به تاریخ مصاحبه نزدیک میشم و مدارک را آماده میکنم، متوجه میشم که اشتباهی آنکارا را انتخاب کردم.

سلام دوست عزيز
اصلا نترسيد ماهم مثل شما انكارا بوديم وقتى خودتون تشريف ببرين متوجه ميشين كه اصلا نگرانى نداره
برنده اصلى من بودم ولى مدارك تحصيلى همسرو بچه هامو بهم برگردوندن
ينى منم سعى ميكردم مدارك ازهر لحاظ كامل باشه ولى اونا فقط همون چيزيو ميخواستن كه بانامه دوم اومده بود
ماهم تو انتخاب محل مصاحبه دودل بوديم ولى همسرم حرف خوبى زد كه اين پروسه از اول تااخرش دست خداست
هرچى خدا صلاح بدون همون ميشه
منو دو پسرم يكضرب گرفتيم والانم سه ماه و اندى درخدمت دولت امريكاييم
ياد نگرانيام كه ميفتم خندم ميگيره كه برنامه ما اصلا چيز ديگه اى بود و الان چه جور همه چى عوض شد
پس بااميدو دلى روشن برو جلو كه حتما قبولى در لاتارى واومدنت به اينجا تو تقديرت نوشته شده
البته اين نظر شخصى منه
تشکر کنندگان: sepidar ، Amir.Mansoury ، copol ، rahim444
(2016-03-19 ساعت 23:17)elhamh123 نوشته:  
(2016-03-17 ساعت 16:25)Amir.Mansoury نوشته:  متاسفانه هرچی بیشتر به تاریخ مصاحبه نزدیک میشم و مدارک را آماده میکنم، متوجه میشم که اشتباهی آنکارا را انتخاب کردم.

سلام دوست عزيز
اصلا نترسيد ماهم مثل شما انكارا بوديم وقتى خودتون تشريف ببرين متوجه ميشين كه اصلا نگرانى نداره
برنده اصلى من بودم ولى مدارك تحصيلى همسرو بچه هامو بهم برگردوندن
ينى منم سعى ميكردم مدارك ازهر لحاظ كامل باشه ولى اونا فقط همون چيزيو ميخواستن كه بانامه دوم اومده بود
ماهم تو انتخاب محل مصاحبه دودل بوديم ولى همسرم حرف خوبى زد كه اين پروسه از اول تااخرش دست خداست
هرچى خدا صلاح بدون همون ميشه
منو دو پسرم يكضرب گرفتيم والانم سه ماه و اندى درخدمت دولت امريكاييم
ياد نگرانيام كه ميفتم خندم ميگيره كه برنامه ما اصلا چيز ديگه اى بود و الان چه جور همه چى عوض شد
پس بااميدو دلى روشن برو جلو كه حتما قبولى در لاتارى واومدنت به اينجا تو تقديرت نوشته شده
البته اين نظر شخصى منه

سلام و تشکر از دلگرمیتون

❶ کيس نامبر  2016AS59XX‎
❷ سفارت آنکارا
❸ نامه اول 5 May
❹ مشاهده قبولی 22 May
❺ ارسال فرم 26 May
❼مصاحبه 2 May
❽دریافت ویزا 4 May
❾ورود به آمریکا
❿دریافت گرین کارت
±جمع تقریبی هزینه ها 300 واکسن+300 ترجمه+150 پست مدارک به سفارت+600 دلار ویزا و مدیکال

تشکر کنندگان: nimashariat ، elhamh123 ، saed.asefi
سلام دوستان شماره من رو خوندن ولی هنوز نامه دوم نیومده می خوام بودم بچه های ديگه نامه دومشون رو گرفتن یا نه هنوز؟

تشکر کنندگان:
(2016-03-21 ساعت 13:25)Haniusa نوشته:  سلام دوستان شماره من رو خوندن ولی هنوز نامه دوم نیومده می خوام بودم بچه های ديگه نامه دومشون رو گرفتن یا نه هنوز؟  

هنوز من هم نگرفتم

❶ کيس نامبر  2016AS59XX‎
❷ سفارت آنکارا
❸ نامه اول 5 May
❹ مشاهده قبولی 22 May
❺ ارسال فرم 26 May
❼مصاحبه 2 May
❽دریافت ویزا 4 May
❾ورود به آمریکا
❿دریافت گرین کارت

تشکر کنندگان:
(2016-03-21 ساعت 13:32)Amir.Mansoury نوشته:  
(2016-03-21 ساعت 13:25)Haniusa نوشته:  سلام دوستان شماره من رو خوندن ولی هنوز نامه دوم نیومده می خوام بودم بچه های ديگه نامه دومشون رو گرفتن یا نه هنوز؟  

تشکر کنندگان:
نامه دوم من هم هنوز نیومده.... شماره پرونده ها روز 10 مارچ کارنت شدن، اما هنوز هیچ خبری از نامه دوم نیست
این پروسه لاتاری هم از صفر تا صد، همش استرس داره به خدا
اما این استرس ها مهم نیست، آرزو میکنم همه رفقا بهترین نتیجه ممکن رو بگیرن
تشکر کنندگان: marysa
البته من برای ماه می کارنت شدم!

❶ کيس نامبر  2016AS59XX‎
❷ سفارت آنکارا
❸ نامه اول 5 May
❹ مشاهده قبولی 22 May
❺ ارسال فرم 26 May
❼مصاحبه 2 May
❽دریافت ویزا 4 May
❾ورود به آمریکا
❿دریافت گرین کارت

تشکر کنندگان:
ما هم منتظر نامه دومیم امشب باید بیاد دیگه
ثبت نام در پست ابوظبی برای پیکاپ ویزا
کیس نامبر:2016AS000064XX/رویت قبولی:20 مي/ ارسال فرم:8جولای/کارنت شدن:9مارچ/تعداد افراد:1 نفر/ نامه ی دوم:26مارچ/ تاریخ مصاحبه:نیمه دوم می/ محل سفارت:آنکارا تغییر به ابوظبی/دریافت ویزا:۱۷ می/دریافت گرین کارت:-------/اولین ورود به آمریکا:۲۰ می/مقصد:شیکاگو
تشکر کنندگان:
(2016-03-21 ساعت 21:01)sinar نوشته:  ما هم منتظر نامه دومیم امشب باید بیاد دیگه

دوست عزیز، بر چه اساسی میگی امشب نامه دوم میاد؟ من که روزی 5 بار سایت رو چک میکنم، اصلا نفهمیدم نوروز امسال چی شد والا اینقدر سایت رو چک کردم
تشکر کنندگان:
Thumbsup 
(2016-03-21 ساعت 13:41)siyasiya نوشته:  نامه دوم من هم هنوز نیومده.... شماره پرونده ها روز 10 مارچ کارنت شدن، اما هنوز هیچ خبری از نامه دوم نیست
این پروسه لاتاری هم از صفر تا صد، همش استرس داره به خدا
اما این استرس ها مهم نیست، آرزو میکنم همه رفقا بهترین نتیجه ممکن رو بگیرن

من کیسم 6xxx هست ولی هنوز نامه ای نگرفتم ۰من مقیم ترکیه هستم واز قافله ی هم وطن هام دورم. خیلی استرس دارم۰ لطفا کسانی که مصااحبشون تو انکارا هست منو هم در جریان بذارن۰با ارزوی موفقیت برای همه ی ایرانی های عزیز

عید همه مبارک باد
تشکر کنندگان: nimashariat
(2016-03-17 ساعت 10:25)Majidkh نوشته:  سلام دوستان من دیروز رفتم nmc معاینات پزشکی رو انجام دادم و منتظر مصاحبه ام

فرستاده شده از SM-J500Hِ من با Tapatalk

سلام امیدوارم به سلامتی و شادی در مصاحبه موفق باشید. میشه راجع به معاینات و واکسنها برامون توضیح بدید
تشکر کنندگان:
(2015-08-15 ساعت 22:47)Interuniversal نوشته:  
(2015-08-15 ساعت 18:05)امیررضا.س نوشته:  سلام.منظور از کسانی که فرم DS260 را دیر فرستادند چقدر دیر است؟مثلا  ۹ جون دیر حساب میشه واسه یک کیس حدود 600 ؟
ممنون.

اونجوري كه من دستگيرم شد امير رضا جان خيلي هم دير نيست اون تاريخي كه فرستادي
بيشتر دوستان منظورشون از دير آخراي جون عه ،نگراني به خودت را نده منم خودم لب مرز فرستادم Big GrinCool

سلام به همگی دوستان من فرم ها رو ۳۰ جون پر کردم. ممکنه برام نامه ی دوم نیاد؟خیلی دیره اره؟
تشکر کنندگان:
سلام دوستان بلاخره منم رفتم مصاحبه و تازه برگشتم و چک خوردم

فرستاده شده از GT-S7262ِ من با Tapatalk
تشکر کنندگان: moh.saee

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان