کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ترکیه برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
سلام
برای رفتن به سفارت در آنکارا/ابوظبی،/ارمنستان به منظور مصاحبه، باید با ویزا بریم یا بدون ویزا هم میشه؟
چون من دانشجو ام و هنوز خدمت سربازی نرفتم.
تشکر کنندگان:
(2015-12-24 ساعت 21:04)azerila619 نوشته:  سلام
برای رفتن به سفارت در آنکارا/ابوظبی،/ارمنستان به منظور مصاحبه، باید با ویزا بریم یا بدون ویزا هم میشه؟

سلام
امارات متحده عربی نیاز به ویزا داره
ارمنستان ویزا در بدو ورود هست (نحوه دریافتش رو در تاپیک ایروان جستجو کنید)
ترکیه هم بدون ویزا

موفق باشید
stock-FEx-bond
Market

و دیگر هیچCool
تشکر کنندگان: azerila619 ، marysa
(2015-12-24 ساعت 21:59)Danoosh نوشته:  

سلام
ترکیه هم بدون ویزا

موفق باشید
ممنون
انتخاب محل مصاحبه با خودمونه، درسته؟
بعد برای ابوظبی چجوری میتونم ویزا بگیرم؟
تشکر کنندگان:
(2015-12-24 ساعت 23:52)azerila619 نوشته:  
(2015-12-24 ساعت 21:59)Danoosh نوشته:  

سلام
ترکیه هم بدون ویزا

موفق باشید
ممنون
انتخاب محل مصاحبه با خودمونه، درسته؟
بعد برای ابوظبی چجوری میتونم ویزا بگیرم؟

سلام
لطف کنید و تاپیک های برندگان 2016 رو بخونید
تمامی پرسش های در ذهنتون پاسخش یافت میشه

موفق باشید
stock-FEx-bond
Market

و دیگر هیچCool
تشکر کنندگان:
سلام
دوستان کسایی که از طریق سایت booking هتل گرفتن میتونن منو راهنمایی کنن که این fixed price که به یورو نوشته چی هست؟؟ینی جدای از قیمت که گفته یه پول دیگه هم به یورو میگیرن؟؟من نفهمیدم چطوریه؟؟اگه اینجوری باشه که خیلی قیمتش میره بالا چون حدودا هر کدوم از هتلها 200،300یورو به عنوان fixed price زده اند.
ممنون میشم راهنماییم کنین.
اول از همه اعلام کنم فرمون اکثر اوقات دست خانمم هست.بنده کنار دست میشینم ?
شماره کیس:3xxx
کنسولگری: ankara
تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر
ارسال فرمهای سری اول : 4 اگوست
کارنت شدن کیس :17نوامبر
مصاحبه :7ژانویه
دریافت کلیرنس : (اپدیتهای سیس:8 ژانویه،11ژانویه.24 مارچ.8 جون اپدیت دوخطی)بالاخره کلیر 10جون بعد از 153روز
دریافت ویزا : موقع شکوفه های گیلاس
ورود به آمریکا : همزمان با کوچ مرغان مهاجر
دریافت گرین کارت : هستیم خدمتشون
جمع تقریبی هزینه‌ ها : هستند خدمتمون
تشکر کنندگان:
(2015-12-25 ساعت 13:53)sharif.mahmoodpoor نوشته:  سلام
دوستان کسایی که از طریق سایت booking هتل گرفتن میتونن منو راهنمایی کنن که این fixed price که به یورو نوشته چی هست؟؟ینی جدای از قیمت که گفته یه پول دیگه هم به یورو میگیرن؟؟من نفهمیدم چطوریه؟؟اگه اینجوری باشه که خیلی قیمتش میره بالا چون حدودا هر کدوم از هتلها 200،300یورو به عنوان fixed price زده اند.

دوست عزیز من از برندگان 2015 هستم . دوبار رفتم انکارا. اصلا نیاز نیست هتل رو از قبل رزرو کنی. البته اینم بگم اگه توی جشنها و مراسمات خاص که ممکنه(10 %) هتل ها از قبل پر شده باشن. با این حال انکارا زیاد توریستی نیست و اصلا لازم به رزرو نیست. تازه میتونی بری و همونجا باهاشون چونه بزنی. یاز هم سوالی باشه من در خدمتم
تشکر کنندگان: sharif.mahmoodpoor ، marysa

دوست عزیز از منو بالای صفحه زبان رو انگلیسی و نوع ارز رو دولار انتخاب کن، من چندین بار از بوکینگ هتل رزرو کردم و تا حالا این مورد رو ندیدم، مثلا لینک زیر
http://www.booking.com/hotel/tr/raymar-h...,A;m_occ=2
2014  -  2015  -  2017  -  2018  -   2019 : 2019AS00007000
تاریخ آن سرزمین با "میلاد"
و تاریخ سرزمین من با "هجرت" آغاز می شود ...
تشکر کنندگان: sharif.mahmoodpoor
(2015-12-30 ساعت 19:11)jad1661 نوشته:  

دوست عزیز من از برندگان 2015 هستم . دوبار رفتم انکارا. اصلا نیاز نیست هتل رو از قبل رزرو کنی. البته اینم بگم اگه توی جشنها و مراسمات خاص که ممکنه(10 %) هتل ها از قبل پر شده باشن. با این حال انکارا زیاد توریستی نیست و اصلا لازم به رزرو نیست. تازه میتونی بری و همونجا باهاشون چونه بزنی. یاز هم سوالی باشه من در خدمتم

دوست عزیز شما میتونین از آپارتمان های مبله ای اونجا شرکت های ایرانی اجاره میدن هم استفاده کنین.من وقتی آنکارا بودم با یه نمونه از این شرکتها اشنا شدم آپارتمان هاشون خیلی خوب بودن برای یک نفر هر شب ۴۰ دلار اجاره میدادن و به ازای هر نفر بیشتر ۱۰ دلار اضافه میشد. بخصوص برای کسانی که خانوادگی تشریف میبرن خیلی گزینه خوبیه برا کاهش هزینه هاشون
کیس نامبر:***1 2016AS0000
تاریخ مشاهده قبولی:۱۵ می
تعداد نفرات کیس:۱نفر
محل مصاحبه:آنکارا
تاریخ کارنت شدن:آگوست
تاریخ مصاحبه:اول دسامبر
دریافت ویزا: یکضرب
تشکر کنندگان: lighthouse ، mehdihk ، sharif.mahmoodpoor
سلام
ما امروز مدیکال داشتیم.خود دکتر اونگان بود.به خانمم با اینکه گفته بود واکسن نزنه و تست بنویسه واکسن زد ولی من گفتم تست بنویسه گفت اوکی.رفتم پرسیدم گفتن 5 شنبه جوابش حاضر بشه سیصد و خورده ای لیر واسه 4 شنبه حاضر بشه چهارصد و خورده ای لیر.قیمت تست گرونتر از واکسن بود.واسه همین نمن واکسنو زدم.جمعا 555 دلار شد.95 دلار تست خون و ایکس ری.200 دلار برای ویزیت.260 دلار واکسن برای 2 نفر
شماره کیس:    31xx    تاریخ رویت قبولی:   8jun
کنسولگری:     ankara   تعداد افراد منظور در کیس :    2
ارسال فرمهای سری اول:    24jul     کارنت شدن کیس:   18nov
مصاحبه:      7jan               ویزا یه ضرب
دریافت ویزا:  13 jan      ورود به آمریکا:   21 apr        دریافت گرین کارت: jun 22
تشکر کنندگان: matin.sh ، golia
سلام دوستان.

من از برندگان لاتاری ۲۰۱۶ هستم و اخیرا با این فروم عالی آشنا شدم و حسابی تازه کارم. اخیرا برای من تو آنکارا وقت ملاقات تعیین شده، ولی هرچی میرم تو سایت CSC نمیتونم رجیستر بشم و PTTتعیین کنم. همش خطا میگیره که شما وقت ملاقات تعیین شده ندارید، در حالیکه نامه دوم توسایت واسم اومده. به نظرتون باید چیکار کنم؟ لطفا کمک کنید. خیلی استرس گرفتم.
تشکر کنندگان:
سلام.ما هم امروز مدیکالمون رو انجام دادیم.خانم دکتر اونگان بودن من تا اومدم بگم ابله گرفتم واکسن رو زده بود اما همسرم گفته بود و فرستادش برای تست انتی بادی.جواب هم گفتن برای چهارشنبه بیاین بگیرین.
جمعا 407دلار شد. 95 دلار برای عکس قفسه سینه و ازمایش خون،32 دلار برای تست انتی بادی،200دلار برای ویزیت و 80 دلار هم برای واکسن ابله مرغان
اول از همه اعلام کنم فرمون اکثر اوقات دست خانمم هست.بنده کنار دست میشینم ?
شماره کیس:3xxx
کنسولگری: ankara
تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر
ارسال فرمهای سری اول : 4 اگوست
کارنت شدن کیس :17نوامبر
مصاحبه :7ژانویه
دریافت کلیرنس : (اپدیتهای سیس:8 ژانویه،11ژانویه.24 مارچ.8 جون اپدیت دوخطی)بالاخره کلیر 10جون بعد از 153روز
دریافت ویزا : موقع شکوفه های گیلاس
ورود به آمریکا : همزمان با کوچ مرغان مهاجر
دریافت گرین کارت : هستیم خدمتشون
جمع تقریبی هزینه‌ ها : هستند خدمتمون
تشکر کنندگان: Siamak ، ofrfar ، mersedehbb ، nimashariat ، Hana2015
سلام
ما امروز مصاحبه داشتیم یه ضرب گرفتیم،گفتن هفته دیگه برین پست،با تشکر از همه دوستانی که کنارمون بودن،ایشالا همه کارشون درست شه
دریافت ویزا:  13 jan      ورود به آمریکا:   21 apr        دریافت گرین کارت: jun 22
تشکر کنندگان: matin.sh ، behjan ، Siamak ، omid40 ، Rira_1982 ، mehdihk ، marysa ، sharif.mahmoodpoor ، Hana2015 ، inanna ، nimashariat ، Farbod13 ، moh@m@d ، masod3
(2016-01-07 ساعت 14:24)mohsen b.d نوشته:  سلام
ما امروز مصاحبه داشتیم یه ضرب گرفتیم،گفتن هفته دیگه برین پست،با تشکر از همه دوستانی که کنارمون بودن،ایشالا همه کارشون درست شه
به سلامتی خبر خیلی خوبی بود
اگه تونستین سفرنامه تونو بزارید سایت
کیس نامبر:2016AS46xx << مصاحبه:31مارچ ابوظبی << وضعیت: برنده اصلی و دو نفر همراه ویزا یکضرب + یک همراه AP

اپدیتها: 3April , 22,26,28May , 8,11August و بالاخره 14August کلیر بعد از 137

تشکر کنندگان:
(2016-01-07 ساعت 14:24)mohsen b.d نوشته:  سلام

وااااای چه خبر خوبی.میشه شرایط کیستونو توضیح بدین؟؟؟
CN: 2016AS46XX >>> FIRST LETTER: MAY 10 >>> DS-260: JUNE 4 >>PERSON: 3 >
 Abu Dhabi>>> CURRENT: 25 Jan                                   E
تشکر کنندگان: behjan
سلام
برسم ایران حتما سفرنامه مینویسم،ما دو نفر بودیم کار آزاد و سربازی معاف
تشکر کنندگان: Siamak ، sheghi ، Hana2015 ، nimashariat ، omid40 ، matin.sh ، sharif.mahmoodpoor ، Farbod13 ، ghobad2121

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان