کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2016-05-10 ساعت 09:01)golia نوشته:  برای پیکاپ ویزا کسی  مرکز پستی قابل توصیه ای در امارات میشناسه ؟

موقع ثبت نام قرار ملاقات سفارت سه دفتر پستی پیشنهاد میشه با استفاده از گوگل ارت ادس دفتر پست نزدیک به هتلتون رو انتخاب کنید مثلا من میخوام دیره ساکن بشم پس دفتر پستی دیره روانتخاب کردم موفق باشید
کیس اصلی یک نفر مجرد
مکان مصاحبه Abu Dhabi
اولین ورود فرودگاه دالاس واشنگتون دی سی
ساکن وست ویرجینیا Chantilly
متفاوت باش،و قبل از صحبت کردن فکر کن، انسان رو قدرت تفکرش متفاوت کرد.
تشکر کنندگان: golia
(2016-05-03 ساعت 00:24)victor2016 نوشته:  
(2016-05-01 ساعت 04:08)alirezafarhang81 نوشته:  
(2016-04-23 ساعت 14:51)محمدرصا نوشته:  سلام دوستان
سوْال داشتم
براي مديكال در nmc دبي بايد وقت قبلي بگيرم ؟
لطفا ادرس ايميل و متني رو كه بايد بنويسم براي دكتر رو به من بديد لطفا
ممنون ميشم

از مترجم گوكل كمك بگيريد

توی صفحات قبل همین تاپیک چند تا متن خوب نامه هست. مترجم گوگل ترجمه هاش عیب و ایراد زیاد داره.

کافیه فارسی کتابی بنویسید نه عامیانه یعنی بنویسید من میخواهم نه من میخوام و ترجمه تقریبا درست انجام میشه .ممنونم
کیس اصلی یک نفر مجرد
مکان مصاحبه Abu Dhabi
تشکر کنندگان:
(2016-05-11 ساعت 04:05)alirezafarhang81 نوشته:  
(2016-05-10 ساعت 11:54)electricalboy نوشته:  
(2016-05-10 ساعت 02:36)alirezafarhang81 نوشته:  شما قرار مصاحبه ویزای مهاجرتی خود را با موفقیت در این وب‌سایت ثبت کردید.

باید این صفحه دستورالعمل را چاپ کرده و آن را همراه با نامه قرار مصاحبه با خود جهت مصاحبه کنسولی بیاورید.

باید در تاریخ و ساعت اختصاص داده شده به شما در نامه قرار مصاحبه خود در مصاحبه کنسولگری شرکت کنید.

لطفاً برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد روند ویزای مهاجرتی و مدارک مورد نیاز، به نامه قرار مصاحبه خود مراجعه کنید یا از وب‌سایت بخش کنسولی به نشانی زیر بازدید نمایید: http://abudhabi.usembassy.gov/immigrant_visas.html.

متقاضیان

نام متقاضی: alireza 000000
شماره پاسپورت: 0000000
شماره پرونده: 201600000000
تاریخ مصاحبه کنسولی: 00 می, 2016, 08:00 GST
محل کنسولی: Abu Dhabi
آدرس کنسولگری: Embassies District, Plot 38 Sector W59-02 Street No. 4, Abu Dhabi, AE

واقعا من تشکر می کنم که این اطلاعات رو به اشتراک گذاشتی. امیدوارم در مصاحبت موفق باشی و ویزا رو یکضرب بگیری.
تصویر این صفحه ای که من گذاشتم و دارید؟
چون من بعد از مصاحبه ثبت نام کردم میخوام تفاوتش رو ببینم همین.

تصویر رو ندارم ولی گزینه پرینت رو اگر دسترسی به پرینتر دارید بزنید وگرنه گزینه ایمیل رو بزنید و ادرس خودتون رو بدید تا از کافینت بتونید یک نسخه ازش رو از ایمیلتونپرینت بگیرید و البته سفرت جواب ایمیلتون رو زود میده و به چند زبان هم میفرسته که قابل درک باشه واستون. ممنونم با ارزوی موفقیت

سلام،بازم ازت تشکر می کنم. من مصاحبه ام انجام شده نیازی به پرینت ندارم.
طبق دستورالعمل سفارت بعد از ثبت پست بهشون ایمیل زدم . و اونها هم بعد از سه روز ایمیل زدن که این امکان برای شما ایجاد شد(کیس هم آپدیت شد).و دیگه لینک 'Consular section instructed me to send more documents' را می بینم.
current status: appointment الان شده current status:send documents
(2016-05-11 ساعت 13:26)electricalboy نوشته:  
(2016-05-11 ساعت 04:05)alirezafarhang81 نوشته:  [quote='electricalboy' pid='710518' dateline='1462865080']

واقعا من تشکر می کنم که این اطلاعات رو به اشتراک گذاشتی. امیدوارم در مصاحبت موفق باشی و ویزا رو یکضرب بگیری.

تصویر رو ندارم ولی گزینه پرینت رو اگر دسترسی به پرینتر دارید بزنید وگرنه گزینه ایمیل رو بزنید و ادرس خودتون رو بدید تا از کافینت بتونید یک نسخه ازش رو از ایمیلتونپرینت بگیرید و البته سفرت جواب ایمیلتون رو زود میده و به چند زبان هم میفرسته که قابل درک باشه واستون. ممنونم با ارزوی موفقیت

طبق دستورالعمل سفارت بعد از ثبت پست بهشون ایمیل زدم . و اونها هم بعد از سه روز ایمیل زدن که این امکان برای شما ایجاد شد(کیس هم آپدیت شد).و دیگه لینک 'Consular section instructed me to send more documents'  را می بینم.

موفق باشی نتیجه مصاحبه چی شد؟
کیس اصلی یک نفر مجرد
مکان مصاحبه Abu Dhabi
تشکر کنندگان:
(2016-05-11 ساعت 17:38)alirezafarhang81 نوشته:  
(2016-05-11 ساعت 13:26)electricalboy نوشته:  
(2016-05-11 ساعت 04:05)alirezafarhang81 نوشته:  
(2016-05-10 ساعت 11:54)electricalboy نوشته:  واقعا من تشکر می کنم که این اطلاعات رو به اشتراک گذاشتی. امیدوارم در مصاحبت موفق باشی و ویزا رو یکضرب بگیری.

طبق دستورالعمل سفارت بعد از ثبت پست بهشون ایمیل زدم . و اونها هم بعد از سه روز ایمیل زدن که این امکان برای شما ایجاد شد(کیس هم آپدیت شد).و دیگه لینک 'Consular section instructed me to send more documents'  را می بینم.

موفق باشی نتیجه مصاحبه چی شد؟
AP
تشکر کنندگان:
(2016-05-11 ساعت 04:16)alirezafarhang81 نوشته:  
(2016-05-03 ساعت 00:24)victor2016 نوشته:  
(2016-05-01 ساعت 04:08)alirezafarhang81 نوشته:  از مترجم گوكل كمك بگيريد

توی صفحات قبل همین تاپیک چند تا متن خوب نامه هست. مترجم گوگل ترجمه هاش عیب و ایراد زیاد داره.

کافیه فارسی کتابی بنویسید نه عامیانه یعنی بنویسید من میخواهم نه من میخوام و ترجمه تقریبا درست انجام میشه .ممنونم

اصلا نیاز به وقت قبلی نیست
کیس نامبر:2016AS0000046xx
رویت قبولی: May 2, 2015
ارسال فرم: May 28, 2015
کارنت شدن: january 09 .2016
تعداد افراد: ۱  خودم تنها
نامه ی دوم:  2016 january 26
محل سفارت: ایروان توسط kcc تغییر داده شد به ابوظبی
تاریخ مصاحبه: 2016 8 march
دریافت ویزا: یکضرب 10/03/2016
تاریخ کلیرنس: ....
دریافت گرین کارت: بعد از ورود به آ م ری ک ا
اولین ورود به آمریکا: نهایتا تا august 2016
مقصد : UTAH
جمع تقریبی مخارج تاحالا : محاسبه نکردم

تشکر کنندگان:
سلام دوستان، یک سوالی داشتم. مشکلی نداره که بین مدیکال و مصاحبه به ایران رفت و دوباره به دبی برگشت؟ این پروسه لاتاری برای من که فرزند دانشجوی خونواده م شده دردسر ، دقیقا بین امتحاناتم افتاده و 4 واحد باید حذف کنم و نمی تونم بیشتر از 2 تا حذف کنم :| باید برای یکی از امتحاناتم بیام و دوباره برگردم، هزینه که مسلما زیاد میشه ولی خونواده باهاش مشکلی ندارن. فقط موندیم که آیا می تونم با ویزای امارات دوبار وارد دبی بشم؟ باید نوع خاصی از این ویزا رو گرفت؟
شماره کیس: 2016AS71XX
مصاحبه: هفته اول June
کنسولگری: آنکارا تغییر به ابوظبی
تعداد افراد کیس: 4 (برنده اصلی مادرم هستن)-->3 نفر(من بخاطر سنم از پرونده حذف شدم، موقع ثبت نام تازه ٢٠ سالم شده بود و موقع مصاحبه سنمو محاسبه كردن و١٤ روز زياد داشتم )
نتیجه: AP
آپدیت ها: 19, 21 June کل کیس. 16 June نفر سوم. 22 June نفر اول و دوم. 26 June نفر اول(بخاطر ایمیل جهت شناسایی کیس در سایت سفارت). 26 July نفر اول(دو خطی). 27 July(آپدیت کل کیس و or نفر اول). 29 July نامه کلیری نفر اول و سوم. 10 August(نفر دوم or).  نامه کلیری نفر دوم 15 August.
صدور ويزاى نفر اول و سوم: 8 August
صدور ویزای نفر دوم(با اعمال شاقه بعد از یک ماااه و 5 روز): 20 September
تشکر کنندگان:
(2016-05-12 ساعت 22:57)hes94 نوشته:  سلام دوستان، یک سوالی داشتم. مشکلی نداره که بین مدیکال و مصاحبه به ایران رفت و دوباره به دبی برگشت؟ این پروسه لاتاری برای من که فرزند دانشجوی خونواده م شده دردسر ، دقیقا بین امتحاناتم افتاده و 4 واحد باید حذف کنم و نمی تونم بیشتر از 2 تا حذف کنم :| باید برای یکی از امتحاناتم بیام و دوباره برگردم، هزینه که مسلما زیاد میشه ولی خونواده باهاش مشکلی ندارن. فقط موندیم که آیا می تونم با ویزای امارات دوبار وارد دبی بشم؟ باید نوع خاصی از این ویزا رو گرفت؟

سلام
به هیچ عنوان اگر ویزای معمولی داشته باشید دوباره نمیتوانید وارد دبی بشوید و باید مجددا درخواست ویزا بدهید و این درخواست ویزا در خوش بینانه ترین حالت ده روز طول میکشه در بهترین حالت ممکن
چون برای ثبت درخواست مجدد ویزا باید از چهار روز تا یک هفته از خروج شما از امارات بگذرد
تشکر کنندگان: hes94
(2016-05-12 ساعت 23:03)DDDDD نوشته:  
(2016-05-12 ساعت 22:57)hes94 نوشته:  سلام دوستان، یک سوالی داشتم. مشکلی نداره که بین مدیکال و مصاحبه به ایران رفت و دوباره به دبی برگشت؟ این پروسه لاتاری برای من که فرزند دانشجوی خونواده م شده دردسر ، دقیقا بین امتحاناتم افتاده و 4 واحد باید حذف کنم و نمی تونم بیشتر از 2 تا حذف کنم :| باید برای یکی از امتحاناتم بیام و دوباره برگردم، هزینه که مسلما زیاد میشه ولی خونواده باهاش مشکلی ندارن. فقط موندیم که آیا می تونم با ویزای امارات دوبار وارد دبی بشم؟ باید نوع خاصی از این ویزا رو گرفت؟

سلام
به هیچ عنوان اگر ویزای معمولی داشته باشید دوباره نمیتوانید وارد دبی بشوید و باید مجددا درخواست ویزا بدهید و این درخواست ویزا در خوش بینانه ترین حالت ده روز طول میکشه در بهترین حالت ممکن
چون برای ثبت درخواست مجدد ویزا باید از چهار روز تا یک هفته از خروج شما از امارات بگذرد

ممنون از پاسختون. فقط نوع دیگه ای از ویزای امارات رو می تونم بگیرم که دو بار ورود داشته باشم؟
شماره کیس: 2016AS71XX
مصاحبه: هفته اول June
کنسولگری: آنکارا تغییر به ابوظبی
تعداد افراد کیس: 4 (برنده اصلی مادرم هستن)-->3 نفر(من بخاطر سنم از پرونده حذف شدم، موقع ثبت نام تازه ٢٠ سالم شده بود و موقع مصاحبه سنمو محاسبه كردن و١٤ روز زياد داشتم )
نتیجه: AP
آپدیت ها: 19, 21 June کل کیس. 16 June نفر سوم. 22 June نفر اول و دوم. 26 June نفر اول(بخاطر ایمیل جهت شناسایی کیس در سایت سفارت). 26 July نفر اول(دو خطی). 27 July(آپدیت کل کیس و or نفر اول). 29 July نامه کلیری نفر اول و سوم. 10 August(نفر دوم or).  نامه کلیری نفر دوم 15 August.
صدور ويزاى نفر اول و سوم: 8 August
صدور ویزای نفر دوم(با اعمال شاقه بعد از یک ماااه و 5 روز): 20 September
تشکر کنندگان:
من نمی توم پیام خصوصی بفرستم. تعداد ارسال هام کمتر از 5 هست . دوستانی که برای رفتن به ابوظبی از ترانسفر استفاده کردن ممکنه برای من شماره این افراد مثل خانم م رو بفرستید. اگر شخص دیگه ای رو می شناسید لطفا شماره تماس رو برای من بفرستید.
من دوشنبه مصاحبه دارم
تشکر کنندگان:
(2016-05-12 ساعت 23:09)hes94 نوشته:  
(2016-05-12 ساعت 23:03)DDDDD نوشته:  

سلام

ممنون از پاسختون. فقط نوع دیگه ای از ویزای امارات رو می تونم بگیرم که دو بار ورود داشته باشم؟

دراین مورد حتما باآژانس های مسافرتی که کار ویزا را انجام میدهند تماس داشته باشید و با نفر مربوطه که کار ویزا را انجام میدهد صحبت بفرمایید
تشکر کنندگان: hes94
[quote='sasha_ka' pid='711086' dateline='1463082304']
من نمی توم پیام خصوصی بفرستم. تعداد ارسال هام کمتر از 5 هست . دوستانی که برای رفتن به ابوظبی از ترانسفر استفاده کردن ممکنه برای من شماره این افراد مثل خانم م رو بفرستید. اگر شخص دیگه ای رو می شناسید لطفا شماره تماس رو برای من بفرستید.
من دوشنبه مصاحبه دارم
[/qu

دوشنبه 16 یا 23می؟
کیس اصلی یک نفر مجرد
مکان مصاحبه Abu Dhabi
تشکر کنندگان:
(2016-05-10 ساعت 09:01)golia نوشته:  برای پیکاپ ویزا کسی  مرکز پستی قابل توصیه ای در امارات میشناسه ؟

سایت پست امارات فقط زبان رو از بالای صفحه انگلیسی کنید
http://www.empostuae.com/Courier/_en/our...s.html#a_1
ادرس و ساعات کاری شعبه دیره که روبروی مرکز مدیکاله تقریبا همراه با ادرس ایمیل
Our Contact Center is operating 7 days a week. Saturday to Thursday from 8:00 am to 8:00 pm. Friday from 4:00 pm to 8:00pm

Empost Head Office

Deira Main Post Office Bldg,
Dubai, United Arab Emirates
P.O.Box 32200
Email: info@epg.gov.ae
اول از گوگل محل هتلتون رو ببینید بعد در سایت پست که 11 دفتر معرفی شده تک تک ادرسها رو در قسمت سرچ بزنید اگر اکانت گووگل دارید مخل هتل رو از رو نقشه ستاره دار کنید بعد از کپی و پیس ادرس در گوگل فاصله دفتر پست تا محل اقامتتون نشون داده میشه - اینجوری زمان وهزینه رو ذخیره کنید سوالی بود در خدمتم
کیس اصلی یک نفر مجرد
مکان مصاحبه Abu Dhabi
(2016-05-13 ساعت 04:26)alirezafarhang81 نوشته:  

Our Contact Center is operating 7 days a week. Saturday to Thursday from 8:00 am to 8:00 pm. Friday from 4:00 pm to 8:00pm

Empost Head Office

P.O.Box 32200
اول از گوگل محل هتلتون رو ببینید بعد در سایت پست که 11 دفتر معرفی شده تک تک ادرسها رو در قسمت سرچ بزنید اگر اکانت گووگل دارید مخل هتل رو از رو نقشه ستاره دار کنید بعد از کپی و پیس ادرس در گوگل فاصله دفتر پست تا محل اقامتتون نشون داده میشه - اینجوری زمان وهزینه رو ذخیره کنید سوالی بود در خدمتم

در ضمن نقاطی رو که ستاره دار میکنید هر جای دنیا که باشید به راحتی میتونید تو نقشه ببینید و در دبی هم با استفاده از نت گوشی میتونید روی نقشه با استفاده از مسیر یاب از هر جا به مکان ستاره دار شده رانمایی بشید و برید
کیس اصلی یک نفر مجرد
مکان مصاحبه Abu Dhabi
(2016-05-13 ساعت 04:30)alirezafarhang81 نوشته:  
(2016-05-13 ساعت 04:26)alirezafarhang81 نوشته:  

Empost Head Office

P.O.Box 32200

در ضمن نقاطی رو که ستاره دار میکنید هر جای دنیا که باشید به راحتی میتونید تو نقشه ببینید و در دبی هم با استفاده از نت گوشی میتونید روی نقشه با استفاده از مسیر یاب از هر جا به مکان ستاره دار شده رانمایی بشید و برید

فایل‌های پیوست پیش‌نمایش تصاویر

کیس اصلی یک نفر مجرد
مکان مصاحبه Abu Dhabi
تشکر کنندگان: golia ، electricalboy

کاربران در حال بازدید این موضوع: