سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
لطفا فقط مباحث مربوط به تور، هتل، بلیط، ترانسفر، کرایه ماشین و .... برای سفر به امارات را در این تاپیک پیگیری کنید. ارسالهای غیر مرتبط پاک خواهند شد. ( این متن را بهداد عزیز جمع آوری کرده اند که بنده اینجا میگذارم )
در صورتی که اطلاعاتی که نیاز دارید در این تاپیک پیدا نشد مرجع اطلاعات اضافه تاپیک های مشابه سالهای قبل تاپیـــــــــک 2015 و تاپیـــــــــک 2014 و همچنین سفرنامه های 2015 و سفرنامه های 2014 می باشد. اطلاعات فوق حتما به تمامی سئوالات شما پاسخ خواهد داد. پس حتما قبل از ارائه سئوال تکراری اول تاپیک موجود را مطالعه کنید. بعد در صورت نیاز تاپیک های بالا و علی الخصوص سفرنامه 2015 ای ها را و اگر جواب را پیدا نکردید سئوال خود را در این تاپیک مطرح کنید.


لینک مکاتبه با سفارت در ابوظبی

Contact Us

سایر آدرس ها در ارتباط با سفارت در ابوظبی

آدرس ایمیل ابوظبی برای ویزاهای مهاجرتی: AbuDhabiIV@state.gov

سایت تعطیلات رسمی سفارت که البته از 2013 آپدیت نشده اما میشود حدث زد چه روزهایی سفارت تعطیله

شاکله اطلاعاتی که در ذیل قرار داده شده از تاپیک 2014 مشابه کپی شده و در مواردی کامل شده و کپی رایتش متعلق به یوزر behfaza است.

بعد از دریافت نامه دوم و زمانی که تاریخ مصاحبه شما دقیقا معلوم شد میتوانید برای خرید بلیط و رزرو هتل اقدام کنید.
روشهای مختلفی برای خرید بلیط و رزرو هتل وجود داره که بسته به سلیقه، بودجه، احتمال یکضرب گرفتن، داشتن کردیت کارت و هزاران معیار دیگه یکی بر دیگری برای شما ارجح باشه.
قبل از هر چیز انتخاب بین ابوظبی و دبی برای اقامت است. با وجود بعد مسافتی 1.5 ساعته (با تاکسی) بین ابوظبی و دبی وجود داره اکثر دوستان ترجیح میدن دبی اقامت کنند. به علت اینکه کاری با سفارت به جز یک بار مصاحبه و نهایت یک بار دریافت ویزا (در صورت یکضرب گرفتن) ندارند و بقیه مدت از زمان مدیکال (که حداقل 2 روز قبل از مصاحبه است) تا زمان برگشتن به ایران مشغول استفاده از امکانات توریستی دبی هستند. دبی شهری ارزان تر برای اقامت (هزینه هتل) و رفت و آمده و البته اکثر پرواز ها به دبی هست و معمولا قیمت مناسب تری آفر تور یا بلیط میشه پیدا کرد و گزینه های بیشتری برای انتخاب وجود داره.
بعضی از دوستان ترجیح میدن در ابوظبی اقامت کنند به این دلیل که صبح مصاحبه خودشون به محل مصاحبه (یا پیاده و یا با تاکسی با هزینه بسیار کم) عزیمت کنند و زود از خواب بیدار نشن و از ترانسفر یا اتوبوس استفاده نکنند و دچار استرس اضافه نشن. هزینه مدیکال کمتری بپردازند (375 درهم در مقابل 425 درهم دبی) و در مدیکال کمتر معطل بشوند، از خلوتی نسبی ابوظبی و کیفیت بالاتر هتل های اون استفاده ببرند.
البته هستند دوستانی که تا شب قبل از مصاحبه دبی هتل میگیرند و شب قبل از مصاحبه با اتوبوس به ابوظبی میرن و یک شب اونجا هتل میگیرند که هزینه بالاتری رو طبیعتا متقبل میشوند.

انتخاب بعدی خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل هست که میتونه از تور استفاده بشه. اختلاف زیادی بین دوستان هست که آیا خرید تور به صرفه است یا خرید جدای بلیط و هتل از طرق مختلف. البته جواب بسته به سلیقه فرد، زمان مصاحبه و نوع هواپیمایی که انتخاب میکنه بستگی داره. بهترین مرجع تاپیک 2015 و 2014 به خصوص در محدوده زمانی است که همزمان با وقت مصاحبه شماست.
اگر احتمال یک ضرب گرفتن میدید(معافیت یا نرفتن به سربازی، شغل غیر حساس خصوصی و آزاد، رشته تحصیلی غیر حساس و ترجیحا از لیسانس به پایین، نداشتن اسپانسر ) حتما بلیط رو باید سیستمی بخرید که در صورتی که یکضرب گرفتید بدون هزینه یا هزینه کم نسبت به تغییر زمان بلیط برگشت اقدام کنید. در غیر اینصورت یک هزینه سنگین برای خرید بلیط جدید به شما اضافه خواهد شد. بلیط سیستمی رو میشه از سایت شرکت های هواپیمایی یا نمایندگی های اونها در ایران خریداری کرد. اگر شرکتی در ایران نمایندگی نداشت بعضی از آژانسها خرید رو برای شما انجام میدهند و یک درصدی بعنوان سود علاوه بر قیمت دلار میگیرند. البته با داشتن کردیت کارت شما میتوانید مستقیما بلیط این هواپیمایی ها رو خرید کنید.
نکته بسیار مهم: در صورتی که کردیت کارت ندارید بعضی افراد و سایت ها و شرکت ها هستند که در قبال مبلغی به عنوان کمیسیون برای شما خرید بلیط رو انجام میدهند. در انتخاب این افراد نهایت دقت رو به کار ببرید و به یاد داشته باشید حتی اگر خرید و پرینت بلیط رو جلوی چشم شما انجام بدهند بعد از رفتن شما میتوانند بلیط را کنسل کرده و کل پولشان را پس بگیرند و رسید در دست شما چیزی بیشتر از یک برگه بی ارزش نخواهد بود. پارسال چند مورد رقم های بالا در همین مورد کلاهبرداری شد. شدیدا مواظب باشید و حتی المقدور اینطور خرید نکنید.
معمولا (و فقط معمولا) بلیط چارتر ارزانتر از بلیط سیستمی است که در برخی مواقع از جمله تعطیلات نوروز دیده شده بلیط سیستمی ارزانتر هم فروخته شده! مهم اینست که بلیط سیستمی را میتوان از ماه ها قبل خرید کرد اما بلیط چارتری نهایت یک ماه قبل در دسترس است. پس ممکن است با توجه به زمان مصاحبه و ریسک پذیری شما بلیط چارتری گزینه مناسب و یا گزینه بدی باشد. حتما قبل از مصاحبه قیمت های مختلف رو امتحان کنید.
اگر قصد اقامت در دبی رو دارید سمت پرواز های ابوظبی نرید. درسته که ترانسفر رایگان از ابوظبی به دبی در فرودگاه وجود داره اما تاخیر این ترانسفر زیاده و فقط در چند مقطع این ترانسفر انجام میشه و ممکنه مجبور بشید هزینه تاکسی بپردازید که کل اختلاف ناشی از سود شما جبران و مبلغی هم ضرر خواهید کرد.

برای رزرو هتل به صورت جداگانه دوستان از سایت های خارجی مثل booking.com و نمونه های ایرانی آن استفاده میکنند. اگر همچین قصدی دارید مطالعه تاپیک سالهای قبل در خصوص کیفیت هتل های مختلف و نحوه پیدا کردن رنکینگ اون در بین هتل ها توسط سایتهای مختلف مفصلا شرح داده شده. و یادتون باشه تمام نکات خرید بلیط توسط کارت اعتباری در اینجا هم صادقه. فقط یادتون باشه برخی از هتل ها در بوکینگ هستند که احتیاج به پیش پرداخت و یا پرداخت کامل قبل از عزیمت ندارند و تنها احتیاج به اطلاعات کردیت کارت دارند و در زمان ورود به هتل هزینه از شما دریافت خواهد شد.

البته برای رزرو هتل در قالب تور و یا به صورت جداگانه به آژانسها هم میتونید مراجعه کنید که معمولا قیمتی بالاتر از بوکینگ به شما ارائه میدهند که هزینه هاشون رو پوشش بدن. البته این مورد 100% نیست و ممکنه هتلی در بوکینگ آفر نداشته باشه و در اون آژانس آفر خوبی داشته باشه.

یک گزینه دیگر هم پیدا کردن هتل هایی است که در ایران نمایندگی دارند که از همینجا کار رزرو رو انجام بدهید. هتل پارسیان در دبی که نمایندگی اش هتل اوین تهرانه یکی از همین گزینه هاست. برای پیدا کردن امکانات (غذای ایرانی، محیط خانوادگی و ...) و محدودیت های این هتل( حجاب الزامی، موقعیت هتل در دبی و...) میتونید به تاپیک 2014 مراجعه کنید.

فراموش نکنید در بدو ورود به هتل ارائه پاسپورت الزامی است. هتل ها به دو روش عمل میکنند یا پاسپورت شما رو اسکن کرده و به شما بر می گردونند و یا تا زمان برگشت پیش خودشون نگه میدارند. برای مصاحبه به پاسپورت نیاز دارید. اگر هتل شما پاسپورت رو نگه داشت. حتما حتما از اونها شب قبل از مصاحبه بخواهید که پاسپورت رو برای مصاحبه به شما برگردانند. یا اسکن میکنند و برمیگردانند یا مبلغی به عنوان دیپازیت طلب میکنند. در صورت پرداخت دیپازیت حتما رسید بگیرید یا از پول خود خداحافظی کنید.

در صورتیکه یکضرب ویزا گرفتید پاسپورت به شما برگردانده نخواهد شد. شما میتوانید به هتل خود مراجعه کنید و رسید پاسپورت سفارت رو نشان بدهید و هتل خود را تمدید کنید. اما در صورتی که قصد تعویض هتل جهت کاهش هزینه، تنوع و ... را دارید با توجه به اینکه پاسپورتی ندارید که نشان بدهید و رسید سفارت هم در این مواقع کارگشا نیست باید از قبل در تهران دو نسخه اصل ویزای امارات (دومی با هزینه بسیار ناچیز) سفارش میدادید تا یک نسخه آن را به جای پاسپورت به هتل تحویل دهید.


---------------------------------------------------------------------------------
حتی الامکان از بردن دارو بپرهیزید. از ایران درهم همراه خود ببرید .ارز مسافرتی
اقدام برای گرفتن ارز مسافرتی زودتر از یک هفته قبل از تاریخ پرواز ممکن نیست. این ارزفقط یک بار در هرسال شمسی و برای سفرهوایی هست.
با پاسپورت و ویزا و عوارض خروجی و بلیط دارای مهر آژانس و پول به یکی از شعب بانک های عامل تشریف میبرید و اقدام به گرفتن حواله ارزدولتی میکنید.

در فرودگاه دوبی
در فرودگاه دوبی اسکن چشم انجام میشه و اگر انجام ندید برتون میگردونن که انجام بدین.اسم و آدرس محل اقامتتون در امارات را به خاطرداشته باشید چون ممکن است بپرسند و اگر ندانید به اتاق رییس هدایت میشوید. سیمکارت حتماً بگیرید که لازمتون میشه ( الاتصالات) برای خریدش درهم خرد و پاسپورت دم دست داشته باشین.. پس از ایران درهم ببرید . برای شارژش سوپرمارکتها شارژای 25 درهمی دارن که میتونید تهیه کنید. ممکنه چند ساعتی زمان ببره تا فعال بشه. جهت اطلاع از مانده حسابتون کد #121* رو شماره گیری کنید.
البته در فری شاپ فرودگاه فقط در ترمینال های یک وسه کنار ماشینی که برای جایزه است بعضی دوستان سیمکارت رایگان Smile گرفتند . توی فرودگاه دبی دلارهاتون رو چنج نکنید توی فرودگاه حداکثر با نرخ 3.61 چنج می کردند .توی هتل که اصلا این کار رو انجام ندین که از همه جا کمتره با نرخ 3.5
هنگام برگشت
به هیچ وجه سوغاتی های مایع و یا نوک تیز در کیف دستی وارد هواپیما نکنید. (مانند ناخن گیر و قیچی و موچین و فرموژه و عطر و ادکلن و اسپری) چون می گیرند و در سطل زباله می اندازند.

[color=#000080]در ابوظبی :
دیدن مسجد شیخ زاید را از دست ندهید .


هتل
اگر به هردلیل پاسپورت شما همراه خودتان نبود برای اسکان در هتل یا ... میتوانید از برگه ویزای امارات استفاده کنید . پس در ایران از آژانس صادر کننده ویزا بخواهید که دو تا پرینت ویزای امارات ممهور به مهر آژانس به شما بدهد.
نزدیکی به ایستگاه مترو مهم هست. هتل ها الزاما دارای اینترنت رایگان نیستند حتی اگردر تبلیغات هتل ذکرشده باشدکه دارندSad.ترجیحا هتل با صبحانه و ناهار بگیریدBig Grin خوراکی ها و نوشیدنی که توی یخچال اتاق هتل چندین برابر بیرون قیمتش هست.پس به مینی بار هتل دست نزنید .
هتل هايي كه داراي ديسكو ميباشند تا ساعت 4 صبح سر و صداي زيادي دارند كه خوابتان را مختل ميكند.ساعت چک این 14 و چک آوت 12 هست.از قبول پیشنهاد تورهای شهری بهتر است پرهیزکنید.

در مورد Royal Garden Hotel Dubai
هتلی با کارکنان مرتب و تمیز و غذاهای مطابق ذایقه ایرانی و خوشمزه Wink و بدون دیسکو .
نزدیک به دوبازار ادویه و طلای دبی .Address:
Royal Garden Hotel
Deira, Al Khor Road, Near Gold Land Building, Dubai, United Arab Emirates
تلفن 04- 2255100
ایمیل : royalgardenhotel@hotmail.com
ایستگاه مترو پالم دیره تقریبا روبروی این هتل (یعنی آن سمت خیابان ) است که با عبور از پل هوایی و طی یک مسافت کوتاه به ورودی مترو میرسید .
با استفاده از مترو به
دوبی مال و سیتی سنتر و ابن بطوطه دسترسی دارید یعنی سه مرکز عمده تجاری تفریحی در دبی!
حمل ونقل
روش مناسب حمل ونقل خرید کارت سیلور مترو هستش که قیمتش 20 درهمه و 14 درهم شارژ داره و به میزان مصرفتون از اعتبارش کم میشه که در طول روز از 14 درهم بیشتر کم نمیشه یعنی اگه سفراتون از 14 درهم بیشتر بود همون 14 درهمو کم میکنه .با بلیط مترو میتونید از اتوبوس های داخل شهر هم استفاده کنید. در ایستگاه های الاتحاد (Union) و برجمان میتونید از خط سبز مترو به خط قرمز برید و برعکس.
خوردن و آشامیدن و سیگار کشیدن و آدامس جویدن در مترو اتوبوس و محوطه آن ممنوع و 200 درهم جریمه دارد.Smile
CSC
فعلا CSC برای امارات لازم نیست
مدیکال
توصیه میکنم که برای مدیکال mideast نروید.
مدیکال در ابوظبی :
New Medical Center
P. O. Box 6222 Dr. C. R. Shetty ABU DHABI Dr. A. George Joseph TEL. NO: 02-6332255 FAX NO: 02-6332256 EMAIL : nmch@emirates.net.ae FOR DR. SHETTY : newmedcremirates.net.ae FOR DR. JOSEPH : agjoseph@emirates.net.ae
Ahalia
مدیکال در دوبی
میتوانید با ایمیل یا تماس تلفنی نوبت بگیرید البته الزامی نیست ولی برای اطمینان از حضور دکتر در روز مورد نظر شما مفید است.در ضمن بهتراست روز مورد نظرتان را دقیقا اعلام کنید تا زودتر پاسخ درخواست شمارابدهند. شنبه ها هم باز است. انجام مدیکال حدود دوساعت زمان میخواهد و معمولا فردای آن روز جوابش حاضر است. وقتی با دکتر مکاتبه میکنید وقت مصاحبه تون و تعداد نفرات و این که بچه دارید یا نه و سن شون رو هم مشخص کنید، خودشون بهتون وقت مناسب رو اعلام میکنند.جمعه ها فقط برای گرفتن جواب مدیکال میتوانید مراجعه کنید
Dr. Shukla
Dr. SANDHYA .R.SHENOY
Medical Director, NMC Hospital, Deira, Dubai,
Tel: 009714 2689800, 2683131,Fax: 0097142682353
برای گرفتن وقت از nmc دوبی، میتونین به این آدرس میل بزنین:
appointmentdeiradxb@nmc.ae
2- البته The Polyclinic هم هست در دیره خیابان پورت سعید روبروی دیره سیتی سنتر که ظاهراً به خاطر قیمت بالاتر جدیداً کسی بهش سر نزده ولی اگر خواستید این آدرس سایتش:
http://nayalclinic.hpage.co.in/welcome_55113891.html
=====================================
دکتر شوکلا در بیمارستان New Medical Center یا همون NMC هستش که با مترو (خط سبز مترو) و پیاده شدن در ایستگاه ابوهیل به راحتی میتونید پیداش کنید. دكتر شوكلا فارسی صحبت كردن را از ما بهتر مي داند .
[color=#FF4500]جواب مدیکال

حتما در ایران واکسن هاتون رو تاحد ممکن کامل بزنید . مدیکال 425 درهم حداقل برای هر نفر هزینه دارد >> بدون هیچ واکسن ) درهم خرد ببرید! ابتدا آزمایش خون که شامل سفیلیس تست و ایدز و هپاتیت هست رو ازتون میگرند و بعد از اون عکس قفسه سینه برای تست بیماری سل ازتون میگرند و مرحلهٔ بعد اندازه گری قد و وزن و بینایی سنجی و در آخر هم تست فشارخون گرفته میشود.پرستاری که تست چشم و قد رو چک می کنه ازتون امضا می گیره و پاسپورتتون رو بهتون تحویل می ده ....یادتون نره پاستون رو ازش بگیرید.
برای آزمایشات پزشکی پیش دکتر شوکلا میروید و بازدید کامل بدنی (کاملا برهنه ) میشوید . (برای خانم ها توسط پرستار خانم )
.اگردر ازمایشتون مورد مشکوکی باشد همون شب خبر میدن تا آزمایش و تست مجدد بگیرن
یک پاکت A3 زرد که عکس از قفسه سینه توشه(اصلا با خودتون نبریدش سفارت ) و یه پاکت A4 زرد که گزارش های پزشکی توش بود و یک برگه A4 که تاکید میکنه این واسه خودتونه و ندید به سفارت ، توی دفترشون امضا میکنید که مدارک رو تحویل گرفتید. حتما اسم و فامیل و شماره پاسپورت و کیس نامبرتون رو چک کنید .حتما میدونید که به هیچ عنوان نباید جواب رو باز کنید.
در دوبی
تعطیلات هقتگی کشور امارات روزهای جمعه و شنبه هست، یعنی شنبه هم تعطیله. توی هایپر مارکت ها مثل کارفور اصلاً یه غرفه غذا هست که غذای آماده ارائه میده ( شبیه هایپر استار خودمون)، مثلاً پیتزا، پاستا، اسپرینگ رول و حتی برنج.... مثلاً یه برش پیتزا 3 درهم و 2 تا اسپرینگ رول هم 3 درهم که این یه وعده غذابود، کاملاً گرم. غذای کنسروی هم شک نکنین خیلی خوشمزه تر از ایران و با همین حدود قیمت شاید کمی بالاتر میتونین تهیه کنین.میدان "بنی یاس" یا "جمال عبد الناصر"دارای ایستگاه مترو و مملو از فروشگاههای زنجیره ای (بسیار مناسب برای خریدن سوغاتی با قیمت مناسب.، و انواع غذاهای سنتی کشورهای مختلف حتی ایران، و فست فودهای معروف، و کافی نت ها (که تنها با ساعتی 3 درهم می توانید از اینترنت استفاده کرده و برگی 1 درهم پرینت بگیرید)،
نحوه‌ی شماره‌گرفتن با سیم‌کارت‌های دوبی، به این صورت هست که اگر بخواهید با ایران تماس بگیرید، بسته به اینکه میخواهید به تلفن ثابت زنگ بزنید یا موبایل باید ۰۰۹۸۲۱ و یا ۰۰۹۸۹۱۲، ۰۰۹۸۹۳۵،... رو بگیرید در ابتدا و بعد شماره‌ی مورد نظر خود را. ولی برای گرفتن موبایل‌های خود دوبی، حتما باید ۰ قبل از شماره را بگیرید. بدون صفر اول شماره، تماس حاصل نمی‌شود! کد دوبی هم ۴ هست. یعنی اگر از ابوظبی بخواهید به تلفن ثابت در دوبی (مثلا اتاق هتل‌تان) زنگ بزنید، پیش از شماره‌ی هتل باید عدد ۴ را وارد کنید.
سفارت
اگه مدرکی دبی جا گذاشتین بهترین کار اینه که با هتل هماهنگ کنید و با یه تاکسی بیاردش سفارت ابوظبی
- سفارت آمریکا تو ابوظبی 2تا آدرس داره و اگه خودتون میرید مراقب باشید گم نشید و آدرس قدیمی رو بهتون ندن.
مدارکتون رو توی کیف فایل دار بگذاریدو ببرید.در ورودی سفارت همه وسایل اضافی را تحویل می گیرند پس کیف و موبایل وخوراکی نمیشه داخل ببرید و شما فقط با مدارک و کیف پول می توانید وارد شوید.درب اول سفارت که وارد شدید موبایل را خاموش می کنید و وسائل همراه خود را بجز مدارک می توانید به امانت گذاشته و رسید در یافت کنید . در برگشت از سفارت شماره را پس می دهید وسائل را تحویل می گیرید داخل سالن قهوه و چایی و ساندویچ میفروشن هرکدوم 20 درهم..
عکاسی حتی در محوطه اطراف سفارت، که سفارتهای بسیاری از کشورهای دیگر نیز در آنجا هست، اکیدا ممنوع است و اگر عکس بگیرید، قطعا کیس شما مردود شده و جرم سنگینی هم محسوب میشود.در سفارت سرویس بهداشتی عمومی هست.در صورت یکضرب گرفتن ویزا سفارت جمعه و شنبه تعطیل هست و صدور ویزا به یکشنبه ویا دوشنبه می افتد
زبان در مصاحبه
فارسی مصاحبه میشید حتی اگه زبان انگلیسیتون خوبه !

. حجاب در مصاحبه. نقل قول از یکی از دوستان محجبه :
من محجبه هستم و فکر میکردم که این موضوع ممکنه برام امتیاز منفی حساب بشه، ولی هیچ تبعیض یا تفاوتی بین خودم و دیگران حس نکردم و همه با هم در حقمون برابر بودیم. گفتم این نکته رو اشاره کنم اینجا، برای دیگر دوستانی که محجبه هستند، بدونند که این مسئله کوچک‌ترین تأثیری در روند کارشون نداره.
مصاحبه این موضوع رو با تاکید به تمام دوستان میگم به هیچ عنوان خارج از سوال آفیسر چیزی نگید و توضیح اضافه ندید.
راستگویی و اعتماد بنفس و راحت بودن از صفات لازم هستن..
هزینه مصاحبه :
برای مصاحبه دلار خرد داشته باشيد 330 $ هرنفر حتی نوزاد Big Grin در صورت نداشتن کپی پاسپورت : یک دلاری داشته باشید .
انگشت نگاری
محکم و با دقت انگشتان خود را بر روی صفحه فشار دهید.
بعد ازمصاحبه
لطفاً توجه داشته باشید هیچ کس نمیتواند در گرفتن پاسپورت از سفارت کمکتون کند (نه خانم ... نه آقای ... نه هیچ کس دیگر) سفارت آمریکا قوانین رو اجرا میکنه و هیچ پارتی بازی نمیکنه این افراد حتی نمیتونن وارد سفارت شوند .
مدارک شخصی تون رو به هیچ کس ندهید حتی کپی پاسپورت


اگر یکضرب نگیرید در این سایت http://www.abudhabiivo.net/ میتونید کیس نامبرتون رو بدون صفر وارد کنید و از وضعیت پرونده تون باخبر بشید.

چک کردن وضعیت کیس اگر کلیرنس بخورد :
https://ceac.state.gov/CEACStatTracker/Status.aspx
نکات ایمنی
1 – با ایرانیان مقیم امارات از زندگی خصوصی خود صحبتی نفرمایید .
2 – کسانی هستند که موبایل یا تبلت مارک را به اشکال مختلف و با کلی دلیل و برهان به عنوان کسی که نیاز به پول دارد و مجبور است موبایل خود را بفروشد زیر قیمت ارائه میکنند .به هیچ عنوان نخرید که تقلبی است .
==============================================

آقایان مجرد که تمایل به اقامت در پانسیون دارند :
پانسیون تمیز .مسئولش هم یه جوون هندی که کاملاً ایرانی بلده به اسم علی هندی.
آدرسش میدان جمال عبدالناصر روبروی فروشگاه فاشن کرادو ساختمان العویس طبقه 6 واحد 604
علی هندی 00971507658657
وبرای کسانیکه به اقامت در هاستل علاقمندند :
Dubai youth hostel در خیابان Al Nahda و در فاصله 100 قدمی مترو استادیوم (خط سبز) قرار داره. یه جای تقریباً نیمه دولتی هست و اتاق های 4 تخته مخصوص خانم ها و آقایون و اتاق های twin داره. اتاق ها دارای کمد اختصاصی و در رسپشن safe box موجود هست و به طورکلی جای خیلی امن و با حساب و کتابی هست.
دریافت ویزا پس از کلیرنس

اگر تمایلی به سفرمجدد به امارات ندارید میتوانید (البته پیشنهاد نمیکنم ) از فرد مورد اعتماد یا آژانس مسافرتی ( حرفه ای ) بخواهید تا دریافت ویزا را انجام دهند. دوستانی که پاسپورت هاشون رو میدن به آژانس خیلی مراقب باشن که " کارشون رو بلد باشن "

تلفن دفاتر خطوط هواپیمایی در دبی:
دفتر هواپیمایی ماهان 042285550 دفتر هواپیمایی آسمان 042351400 دفتر هواپیمایی کیش ایر 042720006 دفتر هواپیمایی هما 042240200 دفتر هواپیمایی کاسپین 042665506 دفتر هواپیمایی آریا 042218008
از نظر پلیس فرودگاه امارات قرص استامینوفن کدئین مواد مخدر محسوب می شود و همراه داشتن هر گونه کدئین بین 6 ماه تا 3 سال زندان خواهد داشت. اگر دارویی ضروریست نسخه پزشک حتماً همراه داشته باشید.

بلیط رو کسانی که احتمال یک ضرب میدن به صورت چارتر نگیرن و سیستمی بگیرند تا بلیطشون سوخت نشه.
برای گرفتن ویزای دوبی، حتما به آژانس خود تاکید کنید که ویزای فوری نمی خواهید. چون کار مهمی دارید. در ویزاهای فوری، آژانسها می گذارند در هفته آخر برای ویزای شما اقدام می کنند و دو روز مانده به سفر ویزای دوبی به دست شما می رسد. از "رزرو" کردن بلیط هم به شدت پرهیز کنید. بلیط را حتما کامل خریداری کرده، و اصل آن را به همراه مهر آژانس تحویل بگیرید.
دبی دو قسمت دارد یکی بخش بازار و قدیمی که هتل های ارزانتری یافت می شود و بخش جدید که کمی قیمت هتل گرانتر است.
بخش قدیمی بیشتر به شارجه نزدیک است و بخش جدید به ابوظبی، که البته بیمارستان NMC در قسمت قدیمیست.
بخش قدیمی نزدیک به سیتی سنتر و دی تو دی و اینگونه مراکز خرید است و بخش جدید نزدیک Dubai mall,Mall of emirate Marina mallو ابن بطوطه است.

مدارکی که برای مدیکال آماده کردم:
1- پرینت نامه مشخص کننده زمان مصاحبه
2- اصل پاسپورت هر سه نفرمون
3- برای هر نفر سه عکس 5*5 (یا 4*3) ( پشت نویسی شده با خودکار نرم: اسم و فامیل - کیس نامبر- تاریخ تولد)
4- کارت واکسیناسیون بین المللی تایید شده توسط پاستور.
5- پرینت ایمیل تعیین وقت برای آزمایشات پزشکی (که کار بیخودی بود)
6- آدرس محل اقامتمان در دوبی)و شماره تلفن خودم دردبی ( یا کارت هتل که ادرس روش نوشته )
NMC در بخش قدیمی دبی قرار دارد و در خیابان صلاح الدین است. اگر با مترو بروید که مقرون به صرفه تره باید ایستگاه ابوهیل پیاده بشید. پرسنلش تقریباً فارسی بلدند و ظاهراً ارزونترین محل برای انجام آزمایشات است
در آزمایش خون فقط همان تست وی دی آر ال (بیماریهای مقاربتی) را که در هنگام آزمایشات قبل از عقد می گیرند، انجام میدهند. قد، وزن، معاینه چشم، و معاینه عمومی بدن، و سوال راجع به سوابق برخی بیماریها نظیر کلیه، آبله مرغان، و... و عکس از قفسه سینه
برای گرفتن جواب مدیکال به هیچکس اعتماد نکنید و مدارکتون رو به هیچکس ندهید.

مدارکی که برای مصاحبه آماده کردم:
سه تا پوشه تهیه کردم، اول مدارک خانمم(برنده)، بعد خودم و بعد پسرم که شامل این موارد بود:
1- گذرنامه هامون و کپی همه صفحاتش
2- شناسنامه: اصلش و ترجمه هاش هر کداممون جداگانه
3- کارت ملّی: اصلش و ترجمه هاش هر کداممون جداگانه
4- دیپلم: اصلش و ترجمه هاش هر کداممون جداگانه
5- لیسانس : اصلش و ترجمه هاش هر کداممون جداگانه
6- سند ازدواج که اصلش در پوشه برنده بود و کپی همه صفحاتش و یک نسخه ترجمه در پوشه همسرم و یک نسخه ترجمه در پوشه من.
7- کارت معافیت من: اصل و ترجمه اش
8- گواهی تمکن مالی: از تاپیک راهنمای جامع اسپانسر کمک بگیرید
9- پرینت ثبت نام CSC (فرم 260)که در پوشه برنده گذاشتم.
10- عکس ۵×۵ هر کدوممون 6 قطعه

در سالن . ترجیحاً با هیچکس حرف نزنید
اعتبارویزا
مدت زمان اعتبار ویزا از زمان صدور آن ((( درصورت معتبر بودن تاریخ مدیکال شما )))به مدت شش ماه است.

چند شماره تلفن ضروری
ترمینال 1 فرودگاه دبی 2245555 ترمینال 2 فرودگاه دبی 2995999 تاکسی دبی 2080808 سفارت ایران (ابوظبی) 4447618 کنسولگری ایران (دبی) 3444717 اطلاعات پرواز 2166666 اطلاعات تلفن دبی 181
===============================================

- روی ترنسفر هتل یا بقیه مواردی که آژانس میگه 100% حساب نکنید. بهتره خودتون اینترنتی بلیط بخرین و خصوصا پرواز ماهان بگیرین.هتل هم خودتون بگیرین.

-برای آقایان مجرد >>> پانسیون یا هاستل منطقی تر و حتی راحت تر از هتل است.
هیچ لزومی نداره ساعت 3 صبح بیدارشین که ساعت 4:30 با آقای X یا خانم Y برین از 6:30 تا 8 پشت در سفارت بشینین. با اتوبوس از دوبی برین ابوظبی و سفارت و برگردین.البته حتما با اولین اتوبوسی که از دوبی به سمت ابوظبی حرکت میکنه برین. نفرات اول بودن پشت در سفارت یا داخل آن نکته مثبتی ندارد. اما تا قبل از ساعت نه وارد سفارت شوید.
"" اتوبوسرانی امارات ""
از پنج صبح تا دوازده شب اتوبوس ها کارمیکنند.
شما از دو ایستگاه به مقصد ابوظبی میتونین برین :
خط E 100 Al Ghubaiba-- با 25 درهم و هر 15 دقیقه یک اتوبوس .
خط E 101 Ibn Battuta -- با 25 درهم و هر سی دقیقه یک اتوبوس.
+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+
جهت انجام مدیکال مجدد در دبی با این اقلام ! بروید :

پاسپورت + برگه جواب مدیکال قبلی ( همون کپی دارای مهر دکتر معتمد سفارت ) + سه قطعه عکس + کارت واکسن پاستور + آدرس و شماره تلفن در امارات + پرینت نامه مشخص کننده زمان مصاحبه ( معروف به نامه دوم ) + 125 درهم + 50 درهم + 250 درهم . ( 425 درهم حد اقل )
همراه داشتن مقادیر دقیق درهم جهت آسانی کار خودتان.
اگر واکسنی در زمان مدیکال اولی برای شما در پایین برگه جواب مدیکال مشخص شده آن را در ایران بزنید .

+*+*+*+*+*+*+*+*+*++*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*
پس از اتمام دوره کلیرنس جهت دریافت ویزا با این مدارک به سفارت در ابوظبی بروید :


پاسپورت .+ کپی پاسپورت .+ پرینت از متنی که به شما گفته که ویزاتون حاضره .+ برگه ای که بعد از مصاحبه دادند( همون برگه کلیرنس ) .+ جواب مدیکال جدید ( بدون عکس قفسه سینه ) + هر مدرک دیگری که در زمان مصاحبه به عنوان نقص مدرک در برگه کلیرنس شما قید شده است .


===============================

در آخر آرزوی موفقیت را برای تک تک شما عزیزان دارم WinkSmile
شماره کیس ***6. رویت قبولی 10May. تعداد افراد 2 نفر. سفارت آنکارا . مصاحبه نیمه اول جولای . نتیجه 1 ضرب هر 2 نفر Big Grin . مقصد سیاتلRolleyes
سفرنامه از سیر تا پیاز من

یافتن نقل قول‌ها
سلام سپاس از اطلاعات مفیدتون چند سوال داشتم
1- ما سه نفریم و کوچولومون 2 سالش هست شنیدم با بچه باید برای مدیکال زودتر برید چون جوابش بیشتر طول میکشه ؟
2- برای ابوظبی لازم نیست مدارکی پست یا ایمیل شود ؟
3- ما امکان یک ضرب گرفتن ویزامون زیاد هست برنامه زمانی و کل مدتی که باید امارات باشیم چقدر هست ؟
سپاس
کیس نامبر :  2016AS10XX
رویت نامه اول  :   9 می
ارسال فرم 260 : 24 می
سفارت : آنکارا درخواست تغییر به ابوظبی
نعداد: 3 نفر
کارنت : 12 آگوست
نامه دوم :25 آگوست
تاریخ مصاحبه :نیمه دوم اکتبر
وضعیت ویزا : یک ضرب
زمان ورود :11 مارچ
دریافت سشوال نامبر : 18 مارچ
دریافت گرین کارت: 13 آپریل
جمع هزینه ها:---
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
(2015-08-14 ساعت 19:30)srmir نوشته:  
سلام سپاس از اطلاعات مفیدتون چند سوال داشتم
۱- ما سه نفریم و کوچولومون ۲ سالش هست شنیدم با بچه باید برای مدیکال زودتر برید چون جوابش بیشتر طول میکشه ؟
۲- برای ابوظبی لازم نیست مدارکی پست یا ایمیل شود ؟
۳- ما امکان یک ضرب گرفتن ویزامون زیاد هست برنامه زمانی و کل مدتی که باید امارات باشیم چقدر هست ؟
سپاس

سلام و تبریک
۱: بله زودتر باید برین ، چون ۵ روز طول میکشه جوابشو اماده کنن
۲: مدارک نیاز به پست کردن نیست
۳: ما ۸ شب هتل رزرو کردیم ، بچه کوچیک نداشتیم و خانوم یک ضرب گرفت، زمان رزرو هتل باید اینو در نظر بگیرین که سفارت روزهای ۳ و ۵ شنبه ویزارو صادر میکنه، ما ۵ شنبه مصاحبه داشتیم ۳ شنبه هفته بعدش ویزارو دادن
۴: موفق باشین
کیس ۲۰۱۵as۶۳۰۰،  ارسال فرمها: ١٨ جون ٢٠١٤،سفارت خونه: ابوظبی  ، تعداد نفرات:۲ ،کارنت :۱۱ می ٢٠١٥،نامه دوم:.۳۱ می ٢٠١٥،مصاحبه:.۲  جولای،  ویزا :خانوم ۲ جولای، خودم ۲۳ اگست ،ورود به آمریکا: 3 نوامبر٢٠١٥. ساکن لس انجلس، وست وود
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: Siamak ، srmir ، behjan ، j.modarres ، Rira_1982 ، ghobad2121
(2015-08-15 ساعت 05:58)babisondes نوشته:  
(2015-08-14 ساعت 19:30)srmir نوشته:  
سلام سپاس از اطلاعات مفیدتون چند سوال داشتم
۱- ما سه نفریم و کوچولومون ۲ سالش هست شنیدم با بچه باید برای مدیکال زودتر برید چون جوابش بیشتر طول میکشه ؟
۲- برای ابوظبی لازم نیست مدارکی پست یا ایمیل شود ؟
۳- ما امکان یک ضرب گرفتن ویزامون زیاد هست برنامه زمانی و کل مدتی که باید امارات باشیم چقدر هست ؟
سپاس

سلام و تبریک
۱: بله زودتر باید برین ، چون ۵ روز طول میکشه جوابشو اماده کنن
۲: مدارک نیاز به پست کردن نیست
۳: ما ۸ شب هتل رزرو کردیم ، بچه کوچیک نداشتیم و خانوم یک ضرب گرفت، زمان رزرو هتل باید اینو در نظر بگیرین که سفارت روزهای ۳ و ۵ شنبه ویزارو صادر میکنه، ما ۵ شنبه مصاحبه داشتیم ۳ شنبه هفته بعدش ویزارو دادن
۴: موفق باشین

سلام میتونید از مصاحبه هتل و آزمایشات و ... خودتون اطلاعات بدید با توجه به اینکه ابوظبی بودید. سپاس مجدد
کیس نامبر :  2016AS10XX
رویت نامه اول  :   9 می
ارسال فرم 260 : 24 می
سفارت : آنکارا درخواست تغییر به ابوظبی
نعداد: 3 نفر
کارنت : 12 آگوست
نامه دوم :25 آگوست
تاریخ مصاحبه :نیمه دوم اکتبر
وضعیت ویزا : یک ضرب
زمان ورود :11 مارچ
دریافت سشوال نامبر : 18 مارچ
دریافت گرین کارت: 13 آپریل
جمع هزینه ها:---
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
دوستان عزيز پيشنهاد مي كنم سفرنامه هاي دوستان ٢٠١٥ رو مطالعه بفرماييد. سفرنامه بهداد و خانم لاله بسيار جامع است. موفق باشيد.
❶ کيس نامبر : 2015AS43##
❷ تعداد افراد : ٤ نفر - برنده اصلي خودم
❸ مصاحبه: ابوظبي - ٢١ آپريل
❹ آپديت كل كيس: ٢٢ و ٢٧ آپريل - ١٠ آگوست - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❺ آپديت خودم: ٢١و ٢٢و ٢٧و ٢٨و ٢٩ آپريل - ١٩ مي - ١٠ آگوست - ٢٠ آگوست با ايميل - ١٨ سپتامبر - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❻ ايميل کلیر:٢٠ سپتامبر
❼ مقصد: كاليفرنياي شمالي (Bay area). ورود ١٤ اكتبر ٢٠١٥


یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: j.modarres ، فلوریا
دوستان ٢٠١٦ به اميد موفقيت براى همتون فقط يك نكته رو اضافه كنم كه nmc از من و ساير دوستان ٥ قطعه عكس گرفت حتما زاپاس با خودتون داشته باشين


 
کیس نامبر: 2015AS61XX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 18 می2014> کارنت: 11 می > مصاحبه : 30 جولای و ویزای یکضرب> دریافت ویزا: 2 آگوست> مقصد: لس آنجلس || تعداد اعضای کیس: یک نفر
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: humsun ، Amir.AA ، behjan ، Khosrow_53 ، j.modarres ، barfi1 ، ghobad2121 ، golia
دوستان عزیز 2016 یک مطلب مهم اینکه به هر کجا که میرید کارکنان آنجا براحتی فارسی رو بهتر از من و شما صحبت میکنن و متوجه هستن پس خیلی مراقب صحبتهاتون در مرکز NMC و سفارت باشید و صادقانه واقعیات رو بگید.زمانی که رفتیم برای معاینه دکتر شکولا اول انگلیسی صحبت میکرد بعدش شروع کرد به فارسی روان و سلیس صحبت کردن. ضمنا به هیچ عنوان روز مصاحبه از بیرون سفارت عکس نگیرید که صد درصد ریجکت میشید. همه جای بیرون سفارت دوربین مدار بسته هستش و کنترل میشه. داخل سفارت هم برخوردها خیلی مودبانه و دوستانه هستش از نگهبانها تا افسر مصاحبه کننده. فقط یادتون باشه همه چیز و صادقانه بگید . روز مصاحبه ما یک خانم و آقای مسن اومده بودن که یک برگه ساختگی آورده بودن و همونجا ریجکتشون کردن. از بردن وسایل اضافی مثل کیف و موبایل و.... خودداری کنید. هر چیزی که لازم دارید بعلاوه مدارکتون رو بگذارید توی پاکت NMC اون پاکتو میتونید ببرید توی سفارت. ضمنا صبح زود قبل از هفت صبح در سفارت باشید چون هفت به بعد خیلی شلوغ میشه. اگر از آژانسها و نفراتی که در دوبی پیکاپ میکنن استفاده کنید خیلی کارتون راحتتر میشه. لیست این آژانسها و نفرات در تاپیک 2015 هستش. ضمنا تا آخرین لحظه امکان تغییر زمان و مکان مصاحبه وجود داره که در این صورت از طریق ایمیل بهتون اطلاع میدن. مصاحبه ما در نامه دوم 30 جون و در آنکارا بود ،که 28می یک ایمیل زدن و گفتن 25 جون سفارت ابو ظبی باشید.

موفق باشید
کیس نامبر : **2015AS57**مصاحبه : JUNE 25 ابوظبی
دو نفر یکضرب - خودم کلیرنس**اپدیتها : 4 جولای و 22 جولایمقصد : ایالت DELAWARE - نیوآرک** آپ کلیر: 22 جولای شبدریافت ایمیل ویزا : 23 جولای تحویل پاس به سفارت: 27 جولای**دریافت ویزا :  30جولای.ورود به آمریکا : 9 دسامبر 2015**فرودگاه : واشنگتن دی سی.افتتاح حساب بانکی : 11 دسامبر** درخواست پاس سفید :12دسامبر**  انگشت نگاری : 6 ژانویه 2016.دریافت سوشیال نامبر : 17 دسامبر**دریافت گرین کارتها : 4 فوریه 2016 دریافت پاس سفید : 2016/April/1
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: Amir.AA ، alakanzas ، j.modarres ، ghobad2121 ، golia
سلام دوستان ما مصاحبمون روز چهارشنبه هست وبا وجود داشتن بچه 5 ساله و احتمال گرفتن ویزا ی یکضرب به نظرتون چند روز قبل از مصاحبه وارد دبی بشیم.؟
كيس نامبر:2016AS000026xx  >>> تعداد افراد كيس:3نفر>>> سفارت:abd >> تاريخ مصاحبه:oct>>>نتيجه:كليرنس>>آپديت ها : 9دسامبر.25ژانویه.8مارچ.19آپریل.04 می.19 می
معافیت سربازی ..کارشناس ارشد معماری...کار در دفتر شخصی


یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: mfarazz
سلام دوستان نامه مصاحبه ما اومده سفارت ما رو دبی اعلام کرده .منظورشون همون ابوظبی هست.البته ما سفارت رو انکارا انتخاب کرده بودیم.
کيس نامبر: 2016AS18##
 تعداد افراد:4 نفر ♥
کنسولگری: Abu Dhabi (تغییر کنسول گری از طرفkcc)♥
 ارسال فرم : 26 می♥
تاریخ مصاحبه : 21 اکتبر ،برگه سفید♥
برنده:سربازی ارتش،لیسانس مکانیک،شرکت خصوصی،AP:نفر اصلی
 آپدیت ها: 22 اکتبر ,9دسامبر،25ژانویه ،2 مارچ(تبدیل به orکیس اصلی)
کلیر:زیباترین روز خدا 3 مارچ پس از 134 روز،دریافت ویزا 31 مارچ
سفر به آمریکا:
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
کد پی‌اچ‌پی:
[quote='1362amin1362' pid='652266' dateline='1440441871']
دوستان عزيز پيشنهاد مي كنم سفرنامه هاي دوستان ٢٠١٥ رو مطالعه بفرماييدسفرنامه بهداد و خانم لاله بسيار جامع استموفق باشيد.
[/
quote]

سلام دوست عزیز
ممنون میشم راهنماییم کنید
مصاحبه ی من یکشنبه هستش باتوجه به تعطیلات دبی و انجام ازمایشا پزشکی به نظرت پنجشنبه صبح دبی باشم خوبه
?جمعه بهم جوابو میدن واسه مصاحبه یکشنبه?
بازم ممنونم 
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: ghobad2121
(2015-08-26 ساعت 00:08)alakanzas نوشته:  
سلام دوستان ما مصاحبمون روز چهارشنبه هست وبا وجود داشتن بچه ۵ ساله و احتمال گرفتن ویزا ی یکضرب به نظرتون چند روز قبل از مصاحبه وارد دبی بشیم.؟

دوست عزیز بدلیل زمانبر بودن تست کودکان پنج روز قبل از مصاحبه به پزشک مراجعه کنید.
پوفق باشید

(2015-08-26 ساعت 00:08)alakanzas نوشته:  
سلام دوستان ما مصاحبمون روز چهارشنبه هست وبا وجود داشتن بچه ۵ ساله و احتمال گرفتن ویزا ی یکضرب به نظرتون چند روز قبل از مصاحبه وارد دبی بشیم.؟

دوست عزیز بدلیل زمانبر بودن تست کودکان پنج روز قبل از مصاحبه به پزشک مراجعه کنید.
پوفق باشید
کیس نامبر : **2015AS57**مصاحبه : JUNE 25 ابوظبی
دو نفر یکضرب - خودم کلیرنس**اپدیتها : 4 جولای و 22 جولایمقصد : ایالت DELAWARE - نیوآرک** آپ کلیر: 22 جولای شبدریافت ایمیل ویزا : 23 جولای تحویل پاس به سفارت: 27 جولای**دریافت ویزا :  30جولای.ورود به آمریکا : 9 دسامبر 2015**فرودگاه : واشنگتن دی سی.افتتاح حساب بانکی : 11 دسامبر** درخواست پاس سفید :12دسامبر**  انگشت نگاری : 6 ژانویه 2016.دریافت سوشیال نامبر : 17 دسامبر**دریافت گرین کارتها : 4 فوریه 2016 دریافت پاس سفید : 2016/April/1
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: j.modarres
(2015-08-26 ساعت 09:27)a4542 نوشته:  
سلام دوستان نامه مصاحبه ما اومده سفارت ما رو دبی اعلام کرده .منظورشون همون ابوظبی هست.البته ما سفارت رو انکارا انتخاب کرده بودیم.

بله دوست عزیز کلیه امور مهاجرتی هموطنان در سفارت آمریکا در ابوظبی انجام میشود.
موفق باشید
کیس نامبر : **2015AS57**مصاحبه : JUNE 25 ابوظبی
دو نفر یکضرب - خودم کلیرنس**اپدیتها : 4 جولای و 22 جولایمقصد : ایالت DELAWARE - نیوآرک** آپ کلیر: 22 جولای شبدریافت ایمیل ویزا : 23 جولای تحویل پاس به سفارت: 27 جولای**دریافت ویزا :  30جولای.ورود به آمریکا : 9 دسامبر 2015**فرودگاه : واشنگتن دی سی.افتتاح حساب بانکی : 11 دسامبر** درخواست پاس سفید :12دسامبر**  انگشت نگاری : 6 ژانویه 2016.دریافت سوشیال نامبر : 17 دسامبر**دریافت گرین کارتها : 4 فوریه 2016 دریافت پاس سفید : 2016/April/1
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: humsun ، zek
سلام دوست عزیز
روزتان بخیر

حقیقتش واسه مصاحبه دبی و زمان مدیکال خیلی گیج شدم ممنون میشم راهنماییم کنی
زمان مصاحبه ی من یکشنبه صبح اول وقت هستش و مکان ابوظبی
باتوجه به اینکه میگن جمعه و شنبه دبی تعطیله من واسه پنجشنبه صبح از مدیکال نوبت گرفتم
حالا میخام بدونم آیا جواب مدیکالو تا جمعه به من میدن که واسه یکشنبه صبح ببرم واسه سفارت?
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
سلام ما مصاحبه مون سه شنبه هست ساعت هشت و طبق برنامه تعطلات سفارت 5شنبه سفارت تعطیل هست با توجه به اینکه احتمال یک ضرب ما بالا هست !
فکر میکنید صدور ویزا و پاس کی انجام میشه ؟!
کیس نامبر :  2016AS10XX
رویت نامه اول  :   9 می
ارسال فرم 260 : 24 می
سفارت : آنکارا درخواست تغییر به ابوظبی
نعداد: 3 نفر
کارنت : 12 آگوست
نامه دوم :25 آگوست
تاریخ مصاحبه :نیمه دوم اکتبر
وضعیت ویزا : یک ضرب
زمان ورود :11 مارچ
دریافت سشوال نامبر : 18 مارچ
دریافت گرین کارت: 13 آپریل
جمع هزینه ها:---
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
(2015-08-31 ساعت 17:45)mo.razavi@yahoo.com نوشته:  
سلام دوست عزیز
روزتان بخیر

حقیقتش واسه مصاحبه دبی و زمان مدیکال خیلی گیج شدم ممنون میشم راهنماییم کنی
زمان مصاحبه ی من یکشنبه صبح اول وقت هستش و مکان ابوظبی
باتوجه به اینکه میگن جمعه و شنبه دبی تعطیله من واسه پنجشنبه صبح از مدیکال نوبت گرفتم
حالا میخام بدونم آیا جواب مدیکالو تا جمعه به من میدن که واسه یکشنبه صبح ببرم واسه سفارت?

دوست عزیز
مدیکال فقط روز جمعه اونهم برای تست گرفتن تعطیله
شما اگه بچه کوچیک ندارین پنجشنبه که تشریف ببرین مدیکال روز شنبه جواب رو میگیرین و یکشنبه با خیال راحت به مصاحبه تشریف می برین.

(2015-09-01 ساعت 13:54)srmir نوشته:  
سلام ما مصاحبه مون سه شنبه هست ساعت هشت و طبق برنامه تعطلات سفارت ۵شنبه سفارت تعطیل هست با توجه به اینکه احتمال یک ضرب ما بالا هست !
فکر میکنید صدور ویزا و پاس کی انجام میشه ؟!

اگه ایشالا ویزا رو یکضرب بگیری روز یکشنبه ساعت 2 دستتون میرسه
موفق باشین
کیس: 6xxx/ ابوظبی/مصاحبه: 16 آگوست / AP / کلیر : Has not been selected : was better than this
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: srmir ، mo.razavi@yahoo.com ، m.h.mokhtari88
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان