کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2016-08-14 ساعت 11:19)MOZHDEHHHHHH نوشته:  سلام دوستان عزیز یه سوال داشتم برای انجام معاینه چشم اگر کسی تنبلی چشم داشته باشه و دید یک چشمش ضعیف باشه آیا برای مصاحبه ش مشکلی ایجاد میشه؟ میشه لطفن راهنمایی کنید.

با تشکر فراوااااااااااااااننننن

نه هيچ مشكلي إيجاد نميشه
فقط حقيقت رو بهشون بگيد

شماره کیس: 2016AS00006xxx
تاریخ رویت قبولی:10May2015
کنسولگری: ابوظبی
تعداد افراد منظور در کیس :2
ارسال فرمهای سری اول: 25May2015
کارنت شدن کیس: 9March2016
مصاحبه:24may2016
آبدیت 1 : 24may2016,آبدیت 2 : 29may2016,آپدیت3: 31may2016,آپدیت4: 1jun2016
دریافت کلیرنس:
دریافت ویزا:
ورود به آمریکا:
:دریافت گرین کارت
:جمع تقریبی هزینه‌ها:
تشکر کنندگان: MOZHDEHHHHHH
سلام.من يك پسر 9 ساله دارم.و بايد براي تمديد مديكال دوباره بريم دبي.از كجا مطمين بشيم اين واكسن حقيقت داره يا نه؟
تاریخ مصاحبه:27مارچ 2016 ابوظبی
آپدیت دو خطی همسرم: 14 سپتامبر
آپدیت یه خطی مجدد و or همسرم: 19 اکتبر
آپدیت دو خطی خودم:19 اکتبر و or. اول نوامبر
کلیر قشنگترین روز خدا اول نوامبر
هسر:معاف از سربازی
تحویل پاسپورت به سفارت:29 نوامبر
ایشود نفر اصلی:30 نوامبر
ایشود سایر اعضا :4 دسامبر(یکشنبه!!!!!!!)
تشکر کنندگان:
(2016-08-14 ساعت 11:19)MOZHDEHHHHHH نوشته:  سلام دوستان عزیز یه سوال داشتم برای انجام معاینه چشم اگر کسی تنبلی چشم داشته باشه و دید یک چشمش ضعیف باشه آیا برای مصاحبه ش مشکلی ایجاد میشه؟ میشه لطفن راهنمایی کنید.

با تشکر فراوااااااااااااااننننن
به نظر من پروسه‌ی مدیکال برای این هستش که اولا شخصی‌ که وارد آمریکا می‌شه واکسینه بشه و اینکه مطمئن بشن شخص متقاضی دارای نقص عضو یا بیماری سخت یا لاعلاج نباشه، وگرنه بقیه مسائل اصلا براشون اهمیت نداره،
تشکر کنندگان: MOZHDEHHHHHH
(2016-08-27 ساعت 02:49)zariraja نوشته:  سلام.من يك پسر 9 ساله دارم.و بايد براي تمديد مديكال دوباره بريم دبي.از كجا مطمين بشيم اين واكسن حقيقت داره يا نه؟

دوست عزیز با عرض تبریک .ما بار اول مدیکالمون دوبی بود و بار دوم ابوظبی.دکتر ابوظبی که یه خانوم دکتر هندی بود گفت فعلا این واکسن برای بچه ها نیاز نیست.گر چه ما تو ایران به پسرمون تزریق کرده بودیم.اما همون موقع دوستی که در امارات داریم به بیمارستان دوبی مراجعه کرده بود و اونجا بهش گفته بودن این واکسن اجباریه.
کيس نامبر: 2016AS18## ♥
 تعداد افراد:4 نفر ♥
کنسولگری: Abu Dhabi (تغییر کنسول گری از طرفkcc)♥
 ارسال فرم : 26 می♥
تاریخ مصاحبه : 21 اکتبر ،برگه سفید♥
برنده:سربازی ارتش،لیسانس مکانیک،شرکت خصوصی،AP:نفر اصلی
 آپدیت ها: 22 اکتبر ,9دسامبر،25ژانویه ،2 مارچ(تبدیل به orکیس اصلی)
کلیر:زیباترین روز خدا 3 مارچ پس از 134 روز،دریافت ویزا 31 مارچ
سفر به آمریکا:
تشکر کنندگان:
(2016-04-23 ساعت 16:52)پرسپولیس6 نوشته:  
(2016-04-22 ساعت 23:12)ngr نوشته:  [quote='پرسپولیس6' pid='703354' dateline='1461263543']

ما هم از طریق دوستان در این سایت با ایشان آشنا شدیم و با محبتشان کارامون تو امارات هندل شد .
با اینکه در سفرهای قبلی دوستان خوبی اونچا پیدا کرده بودیم
ولی هیچکدوم تو قیمت و سرویس و محبت با ایشون قابل مقایسه نبودن.
به معنای واقعی انسان هستند.
آرزوی توفیق برای ایشان دارم ....................................
از دوست عزیزی که ایشان را به ما معرفی نمودند سپاسگزارم

بله واقعا ایشون نمونه هستن
باور کنید ما این دفعه از آژانس قیمت هتل گرفتیم بعد حتی ایشون لطف کردن از هتل مورد نظر ما حضوری قیمت گرفتند با اینکه هر کس دیگه ای بود دلیلی نداشت برن
و حتی برای پیکاپ ویزای ما دو بار رفتن که روز اول ندادن روز دوم دادن اما از عرفش کمتر گرفتن
و حتی روز مصاحبه جوری مارو بردن که ما و خانواده همراه ما نفر 3 و 4 بودیم برا مصاحبه
انشالله موفق باشن و سلامت که وجودش کمک بسیار بزرگی هست واسه دوستانی که باید مراحل سفارت رو انجام بدن
جالبه
منم دو روز با ایشون رقتم ابوظبی
روز اول به سفارت راه ندادن (با اینکه ویزام دو روز قبلش ایشود شده بود) مجبور شدیم فرداش با هم دوباره بریم
اون بیشتر از من ناراحت بود
میخواست بابت این مسیله بهم تخفیف بده که قبول نکردم  
کلا  یه دوست ومیشه لطف کنید شماره ایشون رو پیام خصوصی کنید؟
کیس نامبر:حدود **15
وضعیت کیس:مجرد
ارسال فرم:12 می
نامه دوم:22 آکوست
مصاحبه:هفته دوم اکتبر تغيير از آنكار به ابوظبي توسطkcc
متاسفانه AP شامل من شد! ١١ اكتبر اولين آپديت سفارت!١٨ اكتبر سيس، ٧ مي آپديت سفارت به خاطر ارسال رزومه،١٦مي آپديت سفارت،١٧ مي آپديت دوخطي، ١٨ مي آپديت او آر، ٢١ مي كليير
تشکر کنندگان: pishtaz611
(2016-04-19 ساعت 21:33)ngr نوشته:  ما برای مصاحبه و پیکاپ پاس ها به آقای حسین زحمت دادیم که فرد منصف و خوبی بودن هرکسی خواست شمارشونو به من پیام بده

متاسفانه من نمیتونم پیام خصوصی بدم به دلیل اینکه کمتر از 5پست گذاشتم..لطفا شماره ی ایشون رو به من بگید ممنون
کیس نامبر:حدود **15
وضعیت کیس:مجرد
ارسال فرم:12 می
نامه دوم:22 آکوست
مصاحبه:هفته دوم اکتبر تغيير از آنكار به ابوظبي توسطkcc
متاسفانه AP شامل من شد! ١١ اكتبر اولين آپديت سفارت!١٨ اكتبر سيس، ٧ مي آپديت سفارت به خاطر ارسال رزومه،١٦مي آپديت سفارت،١٧ مي آپديت دوخطي، ١٨ مي آپديت او آر، ٢١ مي كليير
تشکر کنندگان:
سلام به همه اعضاء این گروه.... من برنده لاتاری نیستم کیس ام گرین کارت خانوادگی از طریق مادرم ... سوالم اینه از اونایی که ابوظبی رفتن و پست ثبت نام کردن...ممنون میشم جواب بدید...

تقریبا دو سه هفته قبل از مصاحبه از طرف سفارت ایمیلی گرفتم که باید یک پست ثبت نام کنم تا وقتی ویزا بهم دادن از طریق پست پاسپورتم را دریافت کنم.... من هم چون اصلا هیچ اطلاعاتی نداشتم و فکر می کردم یک ضرب ویزا می گیرم همون ابوظبی Empost را انتخاب کردم.... الان که اف بی ای چک خوردم... و سه ماه می گذره... اگه انشالله جوابم بیاد شماها فکر می کنید می تونم محل پست را از ابوظبی به دبی تغییر بدم... که دیگه نیاز نباشه برم ابوظبی؟؟؟؟ یا چون از اول پست در ابوظبی را انتخاب کردم تنها گذینه ام همونه و تغییر نمی توانم بدم....

منتظر جوابتون هستم ممنون
Category: F1 Family Based
Apply: july 2007
Interview: June 2016
Result: AP
update: 21 June
Second update: 15 August
Clear: 16 August
تشکر کنندگان:
سلام دوستان ممنون میشم که اگر کسی جواب چندتا سئوال منو بده
اینکه آیا برای بردن مواد غذایی مثل برنج و عدس و ... در حد خوراک سه چهار روز به دبی در فرودگاه مشکلی نیست؟
آخه با بچه کوچیک هستیم و حتما لازمه که حداقل برای بچه کوچیک غذای مختصری پخته بشه و خودمون هم در کنارش...
احتمالا از هتل آپارتمان یا کرایه سوئیت استفاده کنیم.
دوم اینکه برای شارژ موبایل و تبلت وضعیت برق در دبی و ابوظبی چجوریه و چه امکاناتی لازمه؟
سوم اینکه همراه داشتن کمی قرص مانند ژلوفن و قرص معده و ضد اسهال مشکلی ایجاد نمیکنه؟ و اینکه قرص رو با خودمون در ساک دستی و کری آن همراه داشته باشیم یا داخل بارها قرار بدیم...؟
ممنون از همه پاسخ دهندگان
تشکر کنندگان:
(2016-09-09 ساعت 20:58)sf_home81 نوشته:  سلام دوستان ممنون میشم که اگر کسی جواب چندتا سئوال منو بده
اینکه آیا برای بردن مواد غذایی مثل برنج و عدس و ... در حد خوراک سه چهار روز به دبی در فرودگاه مشکلی نیست؟
آخه با بچه کوچیک هستیم و حتما لازمه که حداقل برای بچه کوچیک غذای مختصری پخته بشه و خودمون هم در کنارش...
دوم اینکه برای شارژ موبایل و تبلت وضعیت برق در دبی و ابوظبی چجوریه و چه امکاناتی لازمه؟
سوم اینکه همراه داشتن کمی قرص مانند ژلوفن و قرص معده و ضد اسهال مشکلی ایجاد نمیکنه؟ و اینکه قرص رو با خودمون در ساک دستی و کری آن همراه داشته باشیم یا داخل بارها قرار بدیم...؟

سلام. دوست عزیز خودم تجربه مواد غذایی رو نداشتم ولی معمولا فرودگاه ها مواد غذای خام رو یکم روش خحساس هستن که آفت وارد مملکتشون نشه. البته دبی کشاورزی نداره که بخواد نگران باشه. برق اونجا هم مثل ایرن هست. مشکلی نیست همین شارژرتون جواب میده.
ولی قرصهای کدئین دار اصلا به هیچ وجه نبرید که دستگیرتون میکنن.ممنوعه. بقیه قرص ها رو تو چمدانتون باشه بهتره که حداقل تو بازرسی بدنی چیزی نگیرن ازتون.
اونجا مواد غذایی هستش. برای چند روز مشکلی پیش نمیاد.
کیس: ‎2017AS38XX‎
تعداد اعضاء : 2 نفر
تاریخ مشاهده نتیجه: 3 May
تاریخ ارسال فرم: 24 May
کارنت شدن کیس: 12 Dec
تاریخ نامه دوم:  ‎20 Dec
محل مصاحبه: آنکارا تغییر به ابوظبی
تاریخ مصاحبه : 21 Feb
ویزا دریافت شد. Shy
تشکر کنندگان: pishtaz611
سلام،
مصاحبه من ابوظبی ست( روز یکشنبه) . چندتا سوال دارم ممنون میشم اگه راهنمایی بفرمایید:
برای انجام مدیکال در دبی چند روز قبل از مصاحبه باید دبی باشم؟

مرکز ‎NMC‎ تا چه ساعتی کار میکنند؟

سوال دیگه اینکه ادرس سفارت آمریکا در ابوظبی چیه؟ در وبسایتشون ادرس پستی گذاشتن: ‎P.O. Box 4009, Abu Dhabi, UAE‎

لطفا ادرس رو برام بنویسید.
تشکر کنندگان:
دوستانی که تجربه سفر به امارات رو دارند ،
1-برای مدیکال و مصاحبه در ابوظبی و در مجموع چند روز قبل و بعد از مصاحبه باید دبی باشیم.(معمولا سفر چند روزه ست؟)

2-اگر لازم شد اقامتم رو تمدید کنم، برای تمدید یا پیدا کردن هتل در دبی چکار باید کرد؟ و برای تعویض بلیط هواپیما چطور؟
تشکر کنندگان:
(2016-09-26 ساعت 03:25)nice نوشته:  سلام،
مصاحبه من ابوظبی ست( روز یکشنبه) . چندتا سوال دارم ممنون میشم اگه راهنمایی بفرمایید:
برای انجام مدیکال در دبی چند روز قبل از مصاحبه باید دبی باشم؟

مرکز ‎NMC‎ تا چه ساعتی کار میکنند؟

سوال دیگه اینکه ادرس سفارت آمریکا در ابوظبی چیه؟ در وبسایتشون ادرس پستی گذاشتن: ‎P.O. Box 4009, Abu Dhabi, UAE‎

لطفا ادرس رو برام بنویسید.

اگه یه شنبه مصاحبه دارید شنبه یا یکشنبه خوبه مديکال بدید معمولا ازتون میپرسن مصاحبه کی هست برای اون موقع آماده میکنن برای رفتن به سفارت آمریکا به هرتاکسي بگید میبره اگه باليدر بريد که خیلی راحته ليدرها رو توی مديکال میبینید اگه با اتوبوس ازدبي بريد ایستگاه الغبيه اتوبوس داره ابوظبی اونجا هم تاکسی بگیرید تاسفارت من توصیه میکنم باليدر بريد استرس کمتری میکشید موفق باشید
تشکر کنندگان:
منظورم سه شنبه بود روز مصاحبه
تشکر کنندگان:
(2016-09-13 ساعت 08:58)Lilimamali نوشته:  [quote='sf_home81' pid='723959' dateline='1473438481']
سلام دوستان ممنون میشم که اگر کسی جواب چندتا سئوال منو بده

سلام. دوست عزیز خودم تجربه مواد غذایی رو نداشتم ولی معمولا فرودگاه ها مواد غذای خام رو یکم روش خحساس هستن که آفت وارد مملکتشون نشه. البته دبی کشاورزی نداره که بخواد نگران باشه. برق اونجا هم مثل ایرن هست. مشکلی نیست همین شارژرتون جواب میده.
ولی قرصهای کدئین دار اصلا به هیچ وجه نبرید که دستگیرتون میکنن.ممنوعه. بقیه قرص ها رو تو چمدانتون باشه بهتره که حداقل تو بازرسی بدنی چیزی نگیرن ازتون.
اونجا مواد غذایی هستش. برای چند روز مشکلی پیش نمیاد.
[/
دوست عزیز غذا در دبی متنوع و کیفیتش بالاست و قیمت هاش متفاوت و خیلی بالا نیست فکرنکنم نیاز به بردن باشه
تشکر کنندگان:
دوستان کسی تلفن لیدر یا خانم ملیکا را در دبی داره ممنون میشم
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان