کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ارمنستان برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2016-05-10 ساعت 09:47)lotfe.kh نوشته:  با سلام
دوستان من ایمیل به دکتر کریستین زدم و جواب هم دادن به همراه یک فایل ضمیمه از واکسن ها و جدول آن ارسال نمودن آیا این جدول(ضمیمه) برای همه ارسال میشود؟

نه همینجوری جهت اطلاع داده. ما ایمیل هم نزدیم.تلفنی از منشیش که فارسی کامل مسلطه وقت گرفتیم. چون مصاحبه مون سه شنبه بود گفت شنبه یکشنبه تعطیله یا جمعه بیاین یا دوشنبه بیاین ولی جوابشو بعد مصاحبه بیاین بگیرین بندازین تو صندوق سفارت. ما هم دوشنبه رفتیم معاینه و سه شنبه مصاحبه و چهارشنبه ویزا گرفتیم و پنج شنبه برگشتیم ایران.
تشکر کنندگان: lotfe.kh ، ed2008
دوستان من ایمیل به دکتر کریستین زدم و جواب هم دادن به همراه یک فایل ضمیمه از واکسن ها و جدول آن ارسال نمودن آیا این جدول(ضمیمه) برای همه ارسال میشود؟

سلام دوست عزیز
فایلی که دکتر ضمیمه جواب ایمیلتون کردن رو برای همه ارسال میکنن و در کل چیز خاصی نیست اگر واکسن هاتون کامله و وارد کارت زردتون شده نگران نباشین
به امید موفقیت برای شما
CN:2016as00004###            رویت قبولی: 6 may
ارسال فرم : July           کنسولگری: انکارا تغییر به ایروان
کارنت : 8 ژانویه 2016
نامه دوم : 26 ژانویه
تعداد نفرات: ۳ نفر
مصاحبه: هفته چهارم مارس- سه شنبه بعدازظهر
مدیکال : به دلیل داشتن فرزند زیر ۱۲ سال ۴ روز قبل از مصاحبه
نتیجه : ویزای یکضرب برای کل اعضای کیس- تحویل پاس و ویزا جمعه ساعت 12
ورود به آمریکا:۳۱ جولای۲۰۱۶ مقصد : کالیفرنیا
دریافت سوشال : ۱۰ روز بعد از ورود
دریافت گرین کارت : ۴۳ روز پس از ورود
تشکر کنندگان: lotfe.kh ، ed2008
سلام دوستانی که ويزاي یک ضرب گرفتند لطفا بیان بگن شرایطشون چی بوده؟ مثلاً کسی بوده که سربازی رفته باشه و ويزاي یک ضرب گرفته باشه؟

افراد کیس: 2/ کیس نامبر: **66/ارسال فرم: 15 می/ سفارت: آنکارا زده بودیم انداختن ایروان /تاریخ مصاحبه: نیمه اول می
تشکر کنندگان: ed2008
(2016-05-10 ساعت 20:19)Haniusa نوشته:  سلام دوستانی که ويزاي یک ضرب گرفتند لطفا بیان بگن شرایطشون چی بوده؟  مثلاً کسی بوده که سربازی رفته باشه و ويزاي یک ضرب گرفته باشه؟  

افراد کیس: 2/ کیس نامبر: **66/ارسال فرم: 15 می/ سفارت: آنکارا زده بودیم انداختن ایروان /تاریخ مصاحبه: نیمه اول می

خیر دوست عزیز

تمام کسانی که خدمت سربازی انجام دادن AP میخورن البته کیسهایی هم بودن که قبل از انقلاب خدمت کردند و ویزای یکضرب گرفتن .
کیس نامبر : 2016AS2*** << مصاحبه : 17 نوامبر ابوظبی << وضعیت برنده اصلی خانم یکضرب + من AP  Cool
آپدیتها : 19نوامبر سایت سفارت 9 دسامبر و 25 ژانویه سایتCEAC وبالاخره کلیر در 4 فوریه بعد از 79 روز
ورود : بیست و یک اپریل - سوشال : یکماه بعد از ورود - پرداخت 165 دلار : دو هفته بعد از ورود - دریافت گرین کارت برنده اصلی : یکماه و نیم بعد از ورود - دریافت گرین کارت نفر دوم کیس : دو ماه بعد از ورود
تشکر کنندگان: lotfe.kh ، ed2008 ، storagemeter
(2016-05-08 ساعت 14:36)alireza21mehr نوشته:  
(2016-04-25 ساعت 09:40)mohammadreza88 نوشته:  
(2016-04-24 ساعت 19:14)alireza21mehr نوشته:  با سلام من و همسرم برای 9 June وقت داریم و چند تا سوال داشتیم:
1- با تور بریم با خودمون بریم بهتر و به صرفه هستش؟
2- هتل بگیریم یا سوییت
3- تمکن مالی رو چند روز قبل از رفتن بگیریم.
متشکرم
سلام من جون تنها میرم ارمنستان قیمت هتل رو بررسی کردم. مجموع قیمت هتل از سایت booking  و کمترین قیمتی که برای پرواز ماهان تونستم پیدا کنم بیشتر از هزینه تور میشد. ولی چون من اتاق سینگل باید می گرفتم گرون تر از معمول در اومدش برام ولی اگر خانوادگی تشریف میبرید و خونه اجاره کنید و بلیط جدا بگیرید برای نفرات بیشتر از نظر هزینه مناسب تر براتون میشه.

خیلی ممنون از پاسختون.
یه سوال دارم. آژانس که رفتم برای بلیط گفت بر فردای مصاحبه بلیط بگیر برگرد. وکالت میدی به یکی بره پاسپورتا رو بگیره (در صورت یکضرب البته). هزینه اش هم 60 دلاره. کسی تجربه ای داره آیا و اینکه سفارت این وکالت رو قبول میکنه که پاس رو بده دست این اشخاص؟

سلام همسفر ما هم 9 جون مصاحبه و 7 جون مدیکال داریم ما هتل سیلاچی گرفتیم با پرواز آسمان از فرودگاه امام حرکت میکنیم
شما هم اگر دوست داشتی این هتل بگیر قیمتش و موقعیت مکانیش خوب هست راستی شما از کدوم استان ایران هستی و کی و چطوری حرکت میکنی شاید بشود با هم هماهنگ شد>؟
CASE NUM:7200
DS260--->21 JUN
YEREVAN
jun9<------INTERVIEW
AP
UP DATE .......>:5MAY&9JUN&10JUN&13jun&14jun
اوس کریم هرچی برامون رقم زدی راضیم به رضایت Rolleyes
تشکر کنندگان: ed2008 ، ELNAZ21
(2016-05-14 ساعت 10:48)lotfe.kh نوشته:  
(2016-05-08 ساعت 14:36)alireza21mehr نوشته:  
(2016-04-25 ساعت 09:40)mohammadreza88 نوشته:  سلام من جون تنها میرم ارمنستان قیمت هتل رو بررسی کردم. مجموع قیمت هتل از سایت booking  و کمترین قیمتی که برای پرواز ماهان تونستم پیدا کنم بیشتر از هزینه تور میشد. ولی چون من اتاق سینگل باید می گرفتم گرون تر از معمول در اومدش برام ولی اگر خانوادگی تشریف میبرید و خونه اجاره کنید و بلیط جدا بگیرید برای نفرات بیشتر از نظر هزینه مناسب تر براتون میشه.

خیلی ممنون از پاسختون.
یه سوال دارم. آژانس که رفتم برای بلیط گفت بر فردای مصاحبه بلیط بگیر برگرد. وکالت میدی به یکی بره پاسپورتا رو بگیره (در صورت یکضرب البته). هزینه اش هم 60 دلاره. کسی تجربه ای داره آیا و اینکه سفارت این وکالت رو قبول میکنه که پاس رو بده دست این اشخاص؟

سلام همسفر ما هم 9 جون مصاحبه و 7 جون مدیکال داریم ما هتل سیلاچی گرفتیم با پرواز آسمان از فرودگاه امام حرکت میکنیم
شما هم اگر دوست داشتی این هتل بگیر قیمتش و موقعیت مکانیش خوب هست راستی شما از کدوم استان ایران هستی و کی و چطوری حرکت میکنی شاید بشود با هم هماهنگ شد>؟
هتل من هم سیلاچی بودش. هتل خوب و تمیزی بودش.
موقعیتش هم مناسب هستش و من تا مدیکال 600 درام ( 4800 تومان ) و تا سفارت هم 1000 درام ( 8000 تومن) برای هر مسیر دادم.
واسه گشت داخل شهر هم اگر دوست داشته باشید پیاده 5 تا 10 دقیقه تا میدان جمهوری که مرکز شهر هستش فاصله داشت.
نوع ویزا : F2A
ورمونت سرویس
رسید نامبر : 28 اکتبر 2014
انتقال از سرویس سنتر ورمونت : 26 آگست 2015
اپروو : 25 سپتامبر 2015
کیس نامبر و اینویس نامبر : 3 نوامبر 2015 از طریق تلفن(YRV2015)
پرداخت 120$ و 325$ هم زمان : 5 نوامبر 2015
ارسال مدارک نهایی: 19 ژانویه 2016
کامپلیت : 2 مارچ 2016
نامه دعوت به مصاحبه : 31 مارچ 2016
مصاحبه: می 2016(ایروان) - AP
آپدیت : 12می، 13می، 17می, 18 می، 19 می , 10 اکتبر ، 19 می 2017
4 اکتبر (مستقیم اوور در سایت سیس-اعلام کیس نامبر در سایت سفارت),10, 11 , 12اکتبر(آخرین آپدیت از حالت اور در اومد و مجدد / شد)
صدور ویزا : 13 اکتبر
باز میشه این در          صبح میشه این شب          صبر داشته باش
تشکر کنندگان: lotfe.kh ، ed2008 ، tamana2016
(2016-05-09 ساعت 15:27)lotfe.kh نوشته:  دوستانی که ویزا گرفتن آیا پاسپورتشون رو از سفارت گرفتن یا به اداره پست مراجعه کردن آخه از دوستان اشاره به پست dhl در خیابان امیریان کرده بود ممنون میشم جواب بدید؟
از سفارت
شماره کیس 29xx 
تعداد کیس 2 نفر
مصاحبه 3 نوامبر ارمنستان شامل کلیرنس
?????? اندکی صبر سحر نزدیک است  ???????
تشکر کنندگان: lotfe.kh ، ed2008 ، nimashariat ، tamana2016
من برای ۹ خرداد بلیط ماهان سیستمی گرفتم و هتل اتاپ بلوار سر جمع شد ۱/۵۰۰ با ترانسفر فرودگاهی البته من یه نفرم و اگه دو نفر بودم با کل هزینه ها میشد دو تومن امیدوارم هتلش خوب باشه
شماره کیس:    68xx   تاریخ رویت قبولی:   2015 ‎20 may
کنسولگری:     ‎Ankara     تعداد افراد منظور در کیس :    1
ارسال فرمهای سری اول:    26may   
کارنت شدن کیس:   ‎10 April.
نامه دوم : ۲۲ April
مصاحبه:            2jun2016       
دریافت ویزا:       ورود به آمریکا:           دریافت گرین کارت:
وضعیت : سربازی معافی.        شغل : دارای شرکت خصوصی. بدونه سابقه کار دولتی      مدرک تحصیلی : کارشناسی برق
مجرد
تشکر کنندگان: storagemeter ، ed2008
سلام
دوستان بعد از اینکه مدارک را انداختیم تو صندوق سفارت ایروان برای گرفتن ویزا که دیگه نباید پول دلار بدییم؟
همچنین باید برویم تو خود سفارت و یزا را بگیریم یا همون دم در سفارت باجه هست ویزا را میده؟ دیگه که گرفتن ویزا پروسه خاصی نداره مثلا باز فرم پر کردن جلو افسر یا انگشت نگاری مجدد؟

ممنون لطفا راهنمایی کنید
CN: 2016AS26XX ●●● YEREVAN ●●● DS-260: ۸ June ۲۰۱۵ ●●● ۱ PERSON ●●● CURRENT: 12 Agu 2015 ●●● INTERVIEW: N/A
تشکر کنندگان:
سلام.ما پنجشنبه مصاحبه داشتیم و یکضرب شدیم.الان هم منتظریم ویزامون بیاد
کیس نامبر: 2016AS000065XX
نفرات کیس: 2

سفارت: ایروان
رویت قبولی: 8 May
ارسال فرم: 22 May

مصاحبه:May 19
سربازی معاف.کار شرکت خصوصی.دانشجوی ارشد عمران
یییییییییکضربببببببب Big Grin  Big Grin
مقصد: به امید خدا  Houston,Tx
تشکر کنندگان: tamana2016 ، Mey30 ، Hana2015 ، khaleghian
(2016-05-21 ساعت 23:22)nimashariat نوشته:  سلام.ما پنجشنبه مصاحبه داشتیم و یکضرب شدیم.الان هم منتظریم ویزامون بیاد

با تبریک از شرایط نفر اصلی میگید با تشکر؟
DS260----JUN
7200---TO UP!!!
YEREVAN
تشکر کنندگان: nimashariat
(2016-05-21 ساعت 10:11)ed2008 نوشته:  سلام
دوستان  بعد از اینکه مدارک را انداختیم تو صندوق سفارت ایروان برای گرفتن ویزا که دیگه نباید پول دلار بدییم؟
همچنین باید برویم تو خود سفارت و یزا را بگیریم یا همون دم در سفارت باجه هست ویزا را میده؟ دیگه که گرفتن ویزا پروسه خاصی نداره مثلا باز فرم پر کردن جلو افسر یا انگشت نگاری مجدد؟

ممنون لطفا راهنمایی کنید

خیر دوست عزیز
DS260----JUN
7200---TO UP!!!
YEREVAN
تشکر کنندگان: ed2008
(2016-05-22 ساعت 01:38)tamana2016 نوشته:  
(2016-05-21 ساعت 23:22)nimashariat نوشته:  سلام.ما پنجشنبه مصاحبه داشتیم و یکضرب شدیم.الان هم منتظریم ویزامون بیاد

با تبریک از شرایط  نفر اصلی میگید با تشکر؟

نفر اصلی خودم.معاف.دانشجوی ارشد عمران.شغل شرکت خصوصی
کیس نامبر: 2016AS000065XX
نفرات کیس: 2

سفارت: ایروان
رویت قبولی: 8 May
ارسال فرم: 22 May

مصاحبه:May 19
سربازی معاف.کار شرکت خصوصی.دانشجوی ارشد عمران
یییییییییکضربببببببب Big Grin  Big Grin
مقصد: به امید خدا  Houston,Tx
تشکر کنندگان: tamana2016 ، ed2008 ، Hana2015 ، lotfe.kh
سلام به همه دوستان من از برندگان لاتاري ٢٠١٧ هستم يك سوال داشتم از خدمتتون واينكه براي تعيين وقت مصاحبه بجز فرم ٢٦٠ فرم ديگري هم بايد پر شود يا خير ؟ ممنون از راهنماييتون

تشکر کنندگان:
(2016-05-10 ساعت 15:39)masoud92 نوشته:  

نه همینجوری جهت اطلاع داده. ما ایمیل هم نزدیم.تلفنی از منشیش که فارسی کامل مسلطه وقت گرفتیم. چون مصاحبه مون سه شنبه بود گفت شنبه یکشنبه تعطیله یا جمعه بیاین یا دوشنبه بیاین ولی جوابشو بعد مصاحبه بیاین بگیرین بندازین تو صندوق سفارت. ما هم دوشنبه رفتیم معاینه و سه شنبه مصاحبه و چهارشنبه ویزا گرفتیم و پنج شنبه برگشتیم ایران.
من هرکاری کردم قبول نکرد
وقت معاینه برام جمعه داد سه‌شنبه مصاحبه دارم

***As201600007
رویت قبولی :2015 22 May
ارسال فرم :  2015 Aug 29
تعداد کیس : 2 نفر 
سفارت : انتخاب  از آنکارا به ایروان 
مصاحبه : jun 14, 2016
محل مصاحبه :yerevan
مدیکال : jun 10 .2016
وضعیت : Issued.  22 Agu2016   Big Grin  Big Grin
تشکر کنندگان: