کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ارمنستان برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2016-05-10 ساعت 15:39)masoud92 نوشته:  
(2016-05-10 ساعت 09:47)lotfe.kh نوشته:  با سلام
دوستان من ایمیل به دکتر کریستین زدم و جواب هم دادن به همراه یک فایل ضمیمه از واکسن ها و جدول آن ارسال نمودن آیا این جدول(ضمیمه) برای همه ارسال میشود؟

نه همینجوری جهت اطلاع داده. ما ایمیل هم نزدیم.تلفنی از منشیش که فارسی کامل مسلطه وقت گرفتیم. چون مصاحبه مون سه شنبه بود گفت شنبه یکشنبه تعطیله یا جمعه بیاین یا دوشنبه بیاین ولی جوابشو بعد مصاحبه بیاین بگیرین بندازین تو صندوق سفارت. ما هم دوشنبه رفتیم معاینه و سه شنبه مصاحبه و چهارشنبه ویزا گرفتیم و پنج شنبه برگشتیم ایران.
من هرکاری کردم قبول نکرد
وقت معاینه برام جمعه داد سه‌شنبه مصاحبه دارم

***As201600007
رویت قبولی :2015 22 May
ارسال فرم :  2015 Aug 29
تعداد کیس : 2 نفر 
سفارت : انتخاب  از آنکارا به ایروان 
مصاحبه : jun 14, 2016
محل مصاحبه :yerevan
مدیکال : jun 10 .2016
وضعیت : Issued.  22 Agu2016   Big Grin  Big Grin
تشکر کنندگان:
(2016-05-23 ساعت 23:59)hamidgoldozian نوشته:  سلام به همه دوستان من از برندگان لاتاري ٢٠١٧ هستم يك سوال داشتم از خدمتتون واينكه براي تعيين وقت مصاحبه بجز فرم ٢٦٠ فرم ديگري هم بايد پر شود يا خير ؟ ممنون از راهنماييتون

***As201600007
رویت قبولی :2015 22 May
ارسال فرم :  2015 Aug 29
تعداد کیس : 2 نفر 
سفارت : انتخاب  از آنکارا به ایروان 
مصاحبه : jun 14, 2016
محل مصاحبه :yerevan
مدیکال : jun 10 .2016
وضعیت : Issued.  22 Agu2016   Big Grin  Big Grin
تشکر کنندگان:
(2016-05-23 ساعت 23:59)hamidgoldozian نوشته:  سلام به همه دوستان من از برندگان لاتاري ٢٠١٧ هستم يك سوال داشتم از خدمتتون واينكه براي تعيين وقت مصاحبه بجز فرم ٢٦٠ فرم ديگري هم بايد پر شود يا خير ؟ ممنون از راهنماييتون

no dear
DS260----JUN
7200---TO UP!!!
YEREVAN
تشکر کنندگان:
(2016-05-14 ساعت 10:48)lotfe.kh نوشته:  
(2016-05-08 ساعت 14:36)alireza21mehr نوشته:  
(2016-04-25 ساعت 09:40)mohammadreza88 نوشته:  سلام من جون تنها میرم ارمنستان قیمت هتل رو بررسی کردم. مجموع قیمت هتل از سایت booking  و کمترین قیمتی که برای پرواز ماهان تونستم پیدا کنم بیشتر از هزینه تور میشد. ولی چون من اتاق سینگل باید می گرفتم گرون تر از معمول در اومدش برام ولی اگر خانوادگی تشریف میبرید و خونه اجاره کنید و بلیط جدا بگیرید برای نفرات بیشتر از نظر هزینه مناسب تر براتون میشه.

خیلی ممنون از پاسختون.
یه سوال دارم. آژانس که رفتم برای بلیط گفت بر فردای مصاحبه بلیط بگیر برگرد. وکالت میدی به یکی بره پاسپورتا رو بگیره (در صورت یکضرب البته). هزینه اش هم 60 دلاره. کسی تجربه ای داره آیا و اینکه سفارت این وکالت رو قبول میکنه که پاس رو بده دست این اشخاص؟

سلام همسفر ما هم 9 جون مصاحبه و 7 جون مدیکال داریم ما هتل سیلاچی گرفتیم با پرواز آسمان از فرودگاه امام حرکت میکنیم
شما هم اگر دوست داشتی این هتل بگیر قیمتش و موقعیت مکانیش خوب هست راستی شما از کدوم استان ایران هستی و کی و چطوری حرکت میکنی شاید بشود با هم هماهنگ شد>؟
اتفاقا ما هم همون پرواز و همون هتل از تهران هستیم . خوشحال میشیم اگه هماهنگ باشیم
شماره کیس: ‎2016AS00007XxX‎
تاریخ رویت قبولی: 05 may
کنسولگری: Yerevan
تعداد افراد منظور در کیس :2
ارسال فرمهای سری اول:19 may
کارنت شدن کیس: ‎21 Apr
مصاحبه:9 June
دریافت کلیرنس:
دریافت ویزا:
ورود به آمریکا:
دریافت گرین کارت:
جمع تقریبی ﻫﺰﻳﻨﻪ ﻫﺎ:
تشکر کنندگان:
سلام.دوستان اگر عمل جراحی قبلا داشته باشیم دکتر سوال میکنه یا مثلا اگر بگیم نداشتیم خودش معاینه خاصی انجام میده؟ در کل عمل جراحی مشکلی ایجاد میکنه؟؟؟(در ضمن ما مدرکی که نشون بده این عمل برامون مشکلی ایجاد نمیکنه نداریم چون دیگه اومدیم تهران و فردا هم از اینجا پرواز دازیم.ولی در کل الان همه چیز خوبه و از نظر سلامتی مشکلی نیست) لطفا در این رابطه یکم منو راهنمایی کنین
تشکر کنندگان:
(2016-05-27 ساعت 12:09)R@#@ نوشته:  سلام.دوستان اگر عمل جراحی قبلا داشته باشیم دکتر سوال میکنه یا مثلا اگر بگیم نداشتیم خودش معاینه خاصی انجام میده؟ در  کل عمل جراحی مشکلی ایجاد میکنه؟؟؟(در ضمن ما مدرکی که نشون بده این عمل برامون مشکلی ایجاد نمیکنه نداریم چون دیگه اومدیم تهران و فردا هم از اینجا پرواز دازیم.ولی در کل الان همه چیز خوبه و از نظر سلامتی مشکلی نیست) لطفا در این رابطه یکم منو راهنمایی کنین

بله احتمالا میپرسه اما ۱۰۰ درصد دقیق و راست بگید چون اصلا مشکلی ایچاد نمیکنه عمل
DS260----JUN
7200---TO UP!!!
YEREVAN
تشکر کنندگان: a_cute65
با درود به دوستان
من روز مصاحبه ام افتاده 7 جون و مدیکال 6 جون البته روز مصاحبه من 24 می بود که بابت یه اشتباه در چک سایت !! نتوجه نشدم یهو دیدم روز 25 می از سفارت ایمیل زدند که شما روز 24 می مصاحبه داشتنید چرا نیومدید منم گفتم داشتم نامه دو رو جای دیگر چک می کردم اشتباه کردم اگه میشه یک وفت مصاحبه دیگه بدید اونها هم من انداختن روز 7 جون به همین سادگی

حالا یک سوال پیش اومده نامه دوم من برای 24 می زده اگه روز 6 جون که می خوام برای مدیکال نامه دوم رو لازم دارم.
تشکر کنندگان:
(2016-05-27 ساعت 19:05)motlagh نوشته:  با درود به دوستان
من روز مصاحبه ام افتاده 7 جون و مدیکال 6 جون البته روز مصاحبه من 24 می بود که بابت  یه اشتباه در چک سایت !!  نتوجه نشدم  یهو دیدم  روز 25 می از سفارت ایمیل زدند که شما روز 24 می مصاحبه داشتنید چرا نیومدید منم گفتم  داشتم نامه دو رو جای دیگر چک می کردم  اشتباه کردم اگه میشه یک وفت مصاحبه دیگه بدید اونها هم من انداختن روز 7 جون به همین سادگی  

حالا یک سوال پیش اومده نامه دوم من برای 24 می زده اگه   روز 6 جون که می خوام برای مدیکال نامه دوم رو لازم دارم.

مشکلی نیست دوست عزیز از همون پرینت بگیر و ببر و توضیح هم بده که در جریان نبودی حتما 2 تا پرینت بگیر هم نامه دوم هم از ایمیل سفارت که وقت جدید برات مشخص کرده از هر کدوم 2 تا هم مدیکال هم سفارت
CASE NUM:7200
DS260--->21 JUN
YEREVAN
jun9<------INTERVIEW
AP
UP DATE .......>:5MAY&9JUN&10JUN&13jun&14jun
اوس کریم هرچی برامون رقم زدی راضیم به رضایت Rolleyes
تشکر کنندگان:
(2016-05-25 ساعت 12:04)alireza21mehr نوشته:  
(2016-05-14 ساعت 10:48)lotfe.kh نوشته:  
(2016-05-08 ساعت 14:36)alireza21mehr نوشته:  خیلی ممنون از پاسختون.
یه سوال دارم. آژانس که رفتم برای بلیط گفت بر فردای مصاحبه بلیط بگیر برگرد. وکالت میدی به یکی بره پاسپورتا رو بگیره (در صورت یکضرب البته). هزینه اش هم 60 دلاره. کسی تجربه ای داره آیا و اینکه سفارت این وکالت رو قبول میکنه که پاس رو بده دست این اشخاص؟

سلام همسفر ما هم 9 جون مصاحبه و 7 جون مدیکال داریم ما هتل سیلاچی گرفتیم با پرواز آسمان از فرودگاه امام حرکت میکنیم
شما هم اگر دوست داشتی این هتل بگیر قیمتش و موقعیت مکانیش خوب هست راستی شما از کدوم استان ایران هستی و کی و چطوری حرکت میکنی شاید بشود با هم هماهنگ شد>؟
اتفاقا ما هم همون پرواز و همون هتل از تهران هستیم . خوشحال میشیم اگه هماهنگ باشیم
پیام خصوصی فرستادم علیرضا خان ن ن ن !!!!
CASE NUM:7200
DS260--->21 JUN
YEREVAN
jun9<------INTERVIEW
AP
UP DATE .......>:5MAY&9JUN&10JUN&13jun&14jun
اوس کریم هرچی برامون رقم زدی راضیم به رضایت Rolleyes
تشکر کنندگان: nimashariat
دورد دوستان عزیز
بنظرتون هزینه های رفت و آمد و مدیکال برای ایروان ارزون تر تموم میشه یا آنکارا یا دبی؟
ایروان و ارمنستان از لحاظ توریزم چطور ؟ ایروان و ارمنستان خوب اند؟ مثل آنکارا و ترکیه جاهای دیدنی دارند؟
Case number: 32xx
Family number: 1
First letter: May
DS-260 Completion: Jun
Second letter: November
Embassy: Ankara Turkey==> Abu Dhabi     ---    Changed By KCC
Status: Visa holder
Destination: Austin,TX
Total Cost: about 5 milion
Looking for a ROOMMATE

تشکر کنندگان:
(2016-05-30 ساعت 17:36)omid1313 نوشته:  دورد دوستان عزیز
بنظرتون هزینه های رفت و آمد و مدیکال برای ایروان ارزون تر تموم میشه یا آنکارا یا دبی؟
ایروان و ارمنستان از لحاظ توریزم چطور ؟ ایروان و ارمنستان  خوب اند؟ مثل آنکارا و ترکیه جاهای دیدنی دارند؟

ارمنستان ارزون تره و با گوگل مپ کارتون راه میفته و نیاز به تور نیست و هیچ جای دیدنی خاصی هم نداره که دلتونو بش خوش کنین فقط مردم خوب و خوش برخوردی داره که تا حد نیاز که بخواین سوال بپرسین انگلیسی بلدن
تشکر کنندگان: omid1313 ، ed2008
(2016-05-31 ساعت 10:14)R@#@ نوشته:  
ایروان و ارمنستان از لحاظ توریزم چطور ؟ ایروان و ارمنستان  خوب اند؟ مثل آنکارا و ترکیه جاهای دیدنی دارند؟

ارمنستان ارزون تره و با گوگل مپ کارتون راه میفته و نیاز به تور نیست و هیچ جای دیدنی خاصی هم نداره که دلتونو بش خوش کنین فقط مردم خوب و خوش برخوردی داره که تا حد نیاز که بخواین سوال بپرسین انگلیسی بلدن

چقدر ارزونتره؟ ممنون میشم یکی چیز حدودی به درصد بگید. چون اگر در حد 20 درصد باشه ترکیه با توجه به جاذبه های توریستی اش بهتره بنطرم.
Case number: 32xx
Family number: 1
First letter: May
DS-260 Completion: Jun
Second letter: November
Embassy: Ankara Turkey==> Abu Dhabi     ---    Changed By KCC
Status: Visa holder
Destination: Austin,TX
Total Cost: about 5 milion
Looking for a ROOMMATE

تشکر کنندگان:
با سلام
یه سوال دارم. فرم CSC دقیقا چه فرمیه؟ من یه نامه قبولی با نامه وقت مصاحبه رو پرینت کردم. چیزی غیر از این برای ارمنستان لازمه؟
شماره کیس: ‎2016AS00007XxX‎
تاریخ رویت قبولی: 05 may
کنسولگری: Yerevan
تعداد افراد منظور در کیس :2
ارسال فرمهای سری اول:19 may
کارنت شدن کیس: ‎21 Apr
مصاحبه:9 June
دریافت کلیرنس:
دریافت ویزا:
ورود به آمریکا:
دریافت گرین کارت:
جمع تقریبی ﻫﺰﻳﻨﻪ ﻫﺎ:
تشکر کنندگان:
(2016-05-31 ساعت 16:18)omid1313 نوشته:  
(2016-05-31 ساعت 10:14)R@#@ نوشته:  

چقدر ارزونتره؟ ممنون میشم یکی چیز حدودی به درصد بگید. چون اگر در حد 20 درصد باشه ترکیه با توجه به جاذبه های توریستی اش بهتره بنطرم.

من نمیتونم بهتون درصد بگم به خاطر اینکه اولا اون دو تای دیگرو نرفتم دوما بستگی به بلیط و تور و... داره که خودتون از کجا و برای چه کلاسی انتخاب کنید ولی چیزی که مشخصه اینه که توی بیشتر چیزای یکسان ارمنستان ارزون تره وی من بهتون توصیه میکنم ترکیه برین چون ارمنستان زیاد به ما خوش نگذشت(درواقع چیز دیدنی جالب توجهی نداشت)
تشکر کنندگان: omid1313
(2016-06-01 ساعت 09:23)R@#@ نوشته:  
(2016-05-31 ساعت 16:18)omid1313 نوشته:  
(2016-05-31 ساعت 10:14)R@#@ نوشته:  ارمنستان ارزون تره و با گوگل مپ کارتون راه میفته و نیاز به تور نیست و هیچ جای دیدنی خاصی هم نداره که دلتونو بش خوش کنین فقط مردم خوب و خوش برخوردی داره که تا حد نیاز که بخواین سوال بپرسین انگلیسی بلدن

من نمیتونم بهتون درصد بگم به خاطر اینکه اولا اون دو تای دیگرو نرفتم دوما بستگی به بلیط و تور و... داره که خودتون از کجا و برای چه کلاسی انتخاب کنید ولی چیزی که مشخصه اینه که توی بیشتر چیزای یکسان ارمنستان ارزون تره وی من بهتون توصیه میکنم ترکیه برین چون ارمنستان زیاد به ما خوش نگذشت(درواقع چیز دیدنی جالب توجهی نداشت)
منم موافقم ارمنستان اصلا جای دیدنی نداره. ما تو 5 روز حوصلمون سر رفت گرچه که خودمون آنکارا زده بودیم و اونا تغییرش دادن.

افراد کیس: 2/ کیس نامبر: **66/ارسال فرم: 15 می/ سفارت: آنکارا زده بودیم انداختن ایروان /تاریخ مصاحبه: نیمه اول می
تشکر کنندگان: omid1313

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان